Kogo z MCR lubisz najbardziej, a kogo najmniej. Uzasadnij.

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Kogo z MCR najbardziej lubisz?

Gerarda
92
44%
Mikey'ego
35
17%
Franka
62
30%
Raya
21
10%

Liczba głosów : 210

Kogo z MCR lubisz najbardziej, a kogo najmniej. Uzasadnij.

Postprzez ola_94 » 15 cze 2007, o 18:31

Ja lubię najbardziej Ray'a, bo ma naprawdę talent. Mógłby napisać wszystkie piosenki sam. MCR bez niego nie istniałoby. Jest tam najważniejszy, ale oczywiście bez reszty to nie byłoby to samo. I chyba tak można powiedzieć, że najmniej lubię Franka. Do zespołu wnosi najmniej, ale wszyscy podziwiają go bardziej niż Ray'a. Trochę mnie to wkurza, że większość ceni bardziej wygląd i popisy niż talent, ale bez Franka nie byłoby to MCR. Komuś musi odbijać po usunięciu zębów mądrości, ktoś musi zakładać z tego powodu jakieś durne zespoły i ktoś musi się na koncercie wydurniać i robić jaja.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez ola_94, łącznie edytowano 2 razy
ola_94

Postprzez AnnC. » 15 cze 2007, o 18:38

oj ola, już go tak nie dyskryminuj...

dlaczego Gee?
hmm.. bo jest taki specyficzny.. te wampiry.. i jego poglądy na różne sprawy. tak. całkowicie się z tym zgadzam.. poza tym.. hmm.. jest jakby najstarszy w zespole [a tuż po nim Ray], ale jakoś nie widzę pomiędzy nim a Franciszkiem ogromnej przepaści xD to dobrze, że dalej jest taki "śmiechowy". poza tym lubię jego uśmiech xD

dlaczego nie ma Bob'a, przepraszam bardzo w tej ankiecie?
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez worry » 15 cze 2007, o 18:42

a zespół przypadkiem nie liczy 5 osób? bo w ankiecie sa 4 opcje
worry
Administrator

Postprzez ola_94 » 15 cze 2007, o 18:43

Tak wiem. Coś mi się porobiło. Dwa razy mi się temat wbił. I w jednym są 4 a w drugim 5.Jeden trzeba skasować ale jak? Można by to wykasować?
ola_94

Postprzez worry » 15 cze 2007, o 18:47

to na drugi raz nie pisz dwa razy tego samego tematu tylko poproś o zedytowanie. Dodałem Bob'a.
worry
Administrator

Postprzez Sharp » 15 cze 2007, o 19:55

Ja najbardziej lubię Majkela, bo to jego opanowanie i poważne spojrzenie jest wręcz niesamowite. Poza tym, sądzę, że musi być naprawdę cierpliwy, skoro przez wszystkie lata stał w cieniu brata, bo tak zapewne było. Gee ma ogromnie wiele talentów, począwszy od muzycznych, skończywszy na teatralnych, i Mikey... no cóż, nie wygląda na jakiegoś specjalnie uzdolnionego. Zresztą, lubię jak gra na basie, nie wkłada w to wiele energii, ale moim zdaniem dobrze gra i wkłada w to serce ^^'
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez bebok » 15 cze 2007, o 20:09

a ja wybrałam Gerarda :D Bo mi się podobo ogólnie :D Wybrałam go za całokształt ;) Ale jego brat też niczego sobie ;)
bebok

Postprzez Sharp » 15 cze 2007, o 20:13

Och, nie napisałam kogo lubię najmniej! Najmniej lubię... <zastanawia się>. Frankiego. Tzn, lubię go, ale najmniej, bo moim zdaniem wygląda na wstrętnego chama <ómiera>. Bez obrazy, może się mylę, ale on na takiego mi wygląda XD.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez karolcia3636 » 15 cze 2007, o 20:17

ja najbardziej lubie gee ponieważ pisze ładne teksty i wogule ma artystyczną duszę
karolcia3636

Postprzez AnnC. » 15 cze 2007, o 20:19

o tak, Sharp, Majki jest słodki.. w ogóle ja cierpię na syndrom "miłości do basistów" xD
to jest straszne, ale oni są strasznie seksowni i gdyby nie to, że Gee.. ach Majkii ^^
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez bebok » 15 cze 2007, o 20:20

AnnC dokłanie myślę tak samo :D
bebok

Postprzez AnnC. » 15 cze 2007, o 20:21

u mnie z lubieniem najmniej nie ma problemu. po prostu jest Gee i pozostałe 4/5 MCR :) ale ogólnie wszyscy razem są zbyt fajni, żeby ich dzielić.
jak dla mnie Franiu wygląda bardziej na takie małe, sfiksowane, śmieszne dziecko xD on jest taki.. rozbrajający xD
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Natalia » 15 cze 2007, o 20:27

niewiem kogo najbardziej lubie. Wiem tylko, że najmniej lubie Franka :P ( po prostu działa mi czasem na nerwy i podzielam zdanie Oli_94, zresztą, nie lubie jak ktoś brak talentu ( może za ostro...chodzi mi raczej, że nie jest jakiś szczególnie nadzwyczajnie uzdolniony ) nadrabia swoim "image", w tym przypadku jest to image pajaca zespołowego. Zaraz zostane zlinczowana...
Natalia
Administrator

Postprzez AnnC. » 15 cze 2007, o 20:32

Natalia, wiesz, ja jakoś nie znam się na zespołach aż tak, żeby wiedzieć kto co jak i gdzie robi, wiec nie wiem czy on coś robi w MCR, czy nie.. podzielam twoje zdanie co do zespołowego pajaca xD
chociaż to w sumie jest fajne, jeśli sie ogląda wywiady jakieś albo coś. Franek się fajnie śmieje xD

i chyba nie zostałaś zlinczowana? :D
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez ditta » 15 cze 2007, o 20:40

ja nie przepadam za Rayem, znaczy nie tyle że nie przepadam ale lubię najmniej. a najbardziej kogo kocham?? dla mnie zbyt oczywiste:D
ditta

Postprzez AnnC. » 15 cze 2007, o 20:41

..że obie kochamy tego samego xD tak, ditta? :D
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Kris-O » 15 cze 2007, o 22:02

Ja się zgadzam z Natalią...frankie brak talentu nadrabia wyglądem i zachwaniem. Ale ja go cawet lubię. ALe najbardziej lubię Boba z wiadomych powodów...wyjaśniał nie będę, bo już o tym gadaliśmy w innym temacie. Najmniej chyba Mikey'ego, bo jest taki nijaki...tzn jest mi obojętny.
Kris-O

Postprzez LoLA » 16 cze 2007, o 09:38

Nikt jeszcze nie napisał ze najbardziej lubi Franka...chyba jestem pierwsza.xD Co wy go tak linczujecie?? Uwielbiam jak sie śmieje i wywija na gitarze!! najmniej to chyba lubie Ray'a...nawet nie wiem dlaczego o_O, jakos tak wyszło. Kazdy ma inny gust.
LoLA

Postprzez NAtikA » 16 cze 2007, o 09:42

LoLA, myślę tak samo. Frank ma osobowość, podtrzymuje atmosferę. A tak wogóle, jakby nie miał talentu, to napewno nie przyjęli by go do zespołu. I też najmniej lubię Ray'a. Może i gitara jest jego najmocniejszą stroną, ale jakoś za nim nie przepadam
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez ditta » 16 cze 2007, o 09:43

Ann, ależ jasne że tego samego faceta xD miłość ma do niego nigdy nie ustanie (przynajmniej na razie)
ditta

Postprzez LoLA » 16 cze 2007, o 09:44

Łii...ktoś sie ze mną zgadza!! Frankie robi szaloną atmosfere na koncertach i ogólnie uwielbiam takie zachowanie (tarzanie sie itd. xD)
LoLA

Postprzez BadChemicalGirl » 16 cze 2007, o 10:46

więc był mały problem przez to ze ja kocham wszystkich tak samo.... ale Gee obdarzał ogromnym uczuciem przez co głosuje na Niego.
ma on wspaniały dar którym jest Jego głos.
ma też boski charakter *przynajmniej z filmików tak wynika* no i nie okłamujmy sie jest przystojny xD
BadChemicalGirl

Postprzez ola_94 » 16 cze 2007, o 10:46

LoLa:Czy to coś wnosi wartościowego do zespołu? Nie sądze.
Ostatnio edytowano 16 cze 2007, o 14:45 przez ola_94, łącznie edytowano 1 raz
ola_94

Postprzez Natalia » 16 cze 2007, o 10:53

no i właśnie widać, kto ocenia zespół na ostatnim miejscu po muzyce :]
Natalia
Administrator

Postprzez AnnC. » 16 cze 2007, o 22:18

hmmm.. ja też lubie śmiech franka, sama zaczynam sie smiać, jak go słysze.. w ogóle jak widze ich uśmiechniętych - wszystkich - to aż uśmiech sam pcha mi się na twarz.. :)
widze ze ola jest strasznie zdeterminowana.. bardzo mocno broni Ray'a i to mi się podoba.. :D
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez ola_94 » 17 cze 2007, o 09:49

Wydaje mi się, że gdyby nie Frank MCR byłoby bardziej przymulone, ale nie sądzicie, że on czasem trochę przegina. Kopnął Gee w jaja, popchnął Mikey'ego na koncercie tak, że nie mógł wstać, rozciął głowę Ray'owi, rozwalił perkusję na koncercie (miałam po tym koszmary!!!), ale ogółem fajny z niego koleś. Ostatnio widziałam filmik z jego wyczynami i...zaczęłam go nawet trochę naśladować.
ola_94

Postprzez Sharp » 17 cze 2007, o 09:55

BOŻE, jakiś brutal O_o Co za koleś :lol:
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez AnnC. » 17 cze 2007, o 10:06

Frank ma ADHD, albo Jamia mu się w nocy nie chce oddawać... i w ten sposób Franciszek ma za dużo energii xD <lol>
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez ditta » 17 cze 2007, o 10:06

BUAHAHAHAHAHAAAAAAAA

sorki, nie mogłam...
ditta

Postprzez NAtikA » 17 cze 2007, o 10:11

Mi się wydaje prawdopodobnie to pierwsze:D Bo Jamia na zadowoloną wygląda xD. No, a widzieliście video z koncertu, jak jeszcze Frank był w Pencey Prep??? xD Masakra! :D Można pomyśleć, że on naprawdę ma ADHD!!!
Ostatnio edytowano 17 cze 2007, o 10:12 przez NAtikA, łącznie edytowano 1 raz
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Następna strona

Powrót do My Chemical Romance