Kogo z MCR lubisz najbardziej, a kogo najmniej. Uzasadnij.

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Kogo z MCR najbardziej lubisz?

Gerarda
92
44%
Mikey'ego
35
17%
Franka
62
30%
Raya
21
10%

Liczba głosów : 210

Re: Kogo z MCR lubisz najbardziej, a kogo najmniej. Uzasadni

Postprzez Darsa ;*** » 15 kwi 2012, o 11:45

W moim przypadku nie potrafię powiedziec kogo lubię najbardziej, a kogo najmniej ...

Uważam, że gdyby wykluczyć jednego członka z zespołu, to nie byłoby już to samo ;-) Każdy z ich wprowadza niesamowitość, uzupełniają się nawzajem :-P

Gerard na podstawie swoich przeżyć zlepia słowa i z pomocą innych tworzy coś niesamowitego. Jednocześnie można go podziwiać za to jak poradził sobie w przeszłości z używkami i problemami, których one mu przysporzyły. Mikey sprawia wrażenie skrytego i stonowanego, ale my już wiemy jak jest w rzeczywistości *evil laught*. Grając na basie pokazuje nam jak naprawdę kocha muzykę i co dla niego znaczy ten zespół. Ray zabija swoją pozytywną energią. Jego wieczny banan na twarzy i niesamowite afro są bardzo rozpoznawalne. Daje takiego czadu na scenie, że spadamy z krzeseł. Frank również zamiata podłogę wraz z gitara. Wszędzie jest go pełno, ale jeżeli trzeba jest poważny ... chyba ;) Tutaj nie wymieniam perkusity, gdyż oni ciagle się zmieniają ... :-/ Mam nadzieję, ze w końcu ktoś zostanie na stałe i nie będzie żadnych niespodzianek :!:

Tak więc... każdy z nich jest niesamowity i każdego z osobna podziwiam i lubię równie mocno ;)
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez BrightBlack » 21 kwi 2012, o 07:23

Ja wybrałam Franka jako tego, którego najbardziej lubię, ale nie wiem dlaczego akurat on.
W jego życiu ostatnio tak dużo się wydarzyło i należy mu się.
A tak naprawdę to nie faworyzuje nikogo w zespole, każdy z nich jest zarąbisty na swój sposób. Ray i Frank to świetni gitarzyści, gdyby jednego z nich zabrakło to już nie byłoby to samo. Bez Mikey'go też byłoby smutno. On i bas tworzą świetną parę :D No i wiadomo, że jak wokalista się zmienia, to zespół staję się całkiem innym zespołem, dlatego G niech zostanie, bo naprawdę świetnie przekazuje emocje i w ogóle jest nie do zastąpienia.
Reasumując: Nie mam ulubieńca w tym zespole, wszystkich darze taką samą sympatią.
BrightBlack

Postprzez Szarawa » 25 kwi 2012, o 19:24

Ja chyba najbardziej lubię Franka, za to że będąc totalnie zakręconym, szalonym człowiekiem, pozostaje normalny:) Za to, że kocha psiaki, że ma fajną rodzinkę:) Nie wiem, po prostu podświadomie wydaje mi się najsympatyczniejszy. Resztę chłopaków lubię chyba po równo ( bardzo mocno lubię, żeby nie było^^).
Kurcze, każdy z nich jest świetnym gościem wartym naśladowania:)
I'm telling you, tonight I swear to tear out these nails
From the cross I've bared for giving you control of me
This heart don't count on the wicked
This anger turns to hope...
Szarawa

Postprzez Wrona » 1 maja 2012, o 09:31

Hmm..Gdy tylko zobaczyłam ankiete już znałam wyniki -.- Większość woli Gerarda i Franka(są wyjatki oczywiście), a ja Mikey'ego.Szczerze mówiąc nie do końca wiem dla czego, ale jest poprostu taki kochany, ciepły ,wrarzliwy chłopak, że nie umiałabym go nie zaznaczyć :mrgreen: Moim zdaniem każdy z nich jest inny i ma w sobie "to coś" co przyciąga tłumy.Każda ma swojego faworyta, i naprawde zalezy mi na tym by My Chrmical Romance nie zeszło na psy i nie zrobiło się z nich jedno wielkie gówno typu One Directon itp.( z całym szacunkiem do fanek i członków zespołu O D)Bardzo się ciesze, że nie doszło do tego, byśmy wykłócały który lepszy ;-) To byłoby okropne, gdyby jak w Zmierzchu porobiły się "teamy" i wielkie spory kto ładniejszy -.- Dobrze, że są tu normalne fanki zespołu, a nie napalone dziewczyny jak większosć fanek zepołu 30 Second to Mars kochające tylko wokaliste a reszte majace w dupie..Wiem, troche sie rozpisałam, ale wyraziłam swoje zdanie.Dziękuje za uwage :->
Wrona

Postprzez Grzywa. » 1 maja 2012, o 09:51

Wrona, to że większość lubi Gera i Franka to nie znaczy że będziemy się bić o to kto jest lepszy :roll: .. Jesteśmy poważne i coś takiego się nigdy nie stanie :-D . Dopóki są jeszcze ci prawdziwi fani to nie będzie rywalizacji ;-) . No cóż co do 30STM to ja się nie wypowiem ponieważ mało ich znam i nie interesują mnie za bardzo ale lubie ich i szanuję wszystkich :mrgreen: .
Ostatnio edytowano 31 sty 2013, o 21:56 przez Grzywa., łącznie edytowano 1 raz
Grzywa.

Postprzez Wrona » 1 maja 2012, o 10:18

Grzywa., Rozumiem to.Ciesze sie, że tak sądzisz, bo sądze podobnie :-> Z tym, że w dzisiejszych czasach doprawdy tródno jest odróznić te prawdziwe fanki od tych nieprawdziwych..Niestety, lecz moim zdaniem liczba tych drugich powoli maleje( i dobrze)Dla mnie każdy jest wyjątkowy i nie mam zamiaru w przyszłości się wykłócać kto jest jednak lepszy.To dobrze, że tutaj można spotkać normalnych ludzi :mrgreen: Masz racje, dopóki są Ci prawdziwi nie będzie kłótni :-D
Wrona

Postprzez Sharp » 1 maja 2012, o 10:19

A mnie się wydaje, że robicie offtop.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Junkie Re Venge » 4 maja 2012, o 13:32

Osobiście uwielbiam Frank'a, kurde no, jak można grać, śpiewać i tak szaleć na scenie jednocześnie? No jak? Ma facet takiego POWERA, nasi piłkarze powinni się od niego uczyć :D Iero jest zajebistym gitarzystą (no właśnie jest gitarzystą, a to mnie kręci - żartuje oczywiście, choć nie do końca), wnosi tyle do zespołu, przekazuje fanom tyle energii. Kocham jego growl, jego styl grania na gitarze, coraz częściej wydaje mi się, że gościu niektóre partie wymyśla tu i teraz. GENIUSZ!

Oczywiście reszta członków plasuję się na równi na drugim miejscu : ) Kocham ich wszystkich jednakowo za teksty, za to co robią, jak grają, jak śpiewają, za energię, spontan, i o mój Boże kończę już, bo jak zacznę się rozpisywać to mi dnia nie starczy :D
. BOOZE 'TIL YOU PUKE .
Junkie Re Venge

Postprzez DemolitionLover » 9 maja 2012, o 13:53

Zgadzam się Junkie Re Venge. Najfajniejszy jest Frank. Jak tak można? Na jednym koncercie rozwalić perkusję, na innym rzucić się w tłum! Cenię go za warsztat gitarowy. Uwielbiam go za MCR, ale także za inne jego projekty. Facet zaraża optymizmem i mega pozytywną energią!
DemolitionLover

Postprzez Jaszczurka » 9 maja 2012, o 17:20

Może nie jest to szczególnie popularna opinia, ale z całego zespołu najbardziej lubię Ray'a. Przede wszystkim dlatego, że jest świetnym gitarzystą, podziwiam go pod tym względem i chciałabym umieć bawić się w takie solówki jak on. Poza tym mam wrażenie, że jest dość nieśmiały i przez to jest coś ujmującego w jego osobowości, przynajmniej dla mnie.
Natomiast nie umiem powiedzieć, kogo lubię najmniej. Wyróżniam w jakiś sposób tylko wyżej wspomnianego Ray'a, całą resztę stawiam na równym poziomie.
,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"
Jaszczurka

Postprzez Aga94 » 13 maja 2012, o 12:24

Dla mnie MCR są nierozłączną całością. Jeśli jednak miałabym kogoś wyróżnić, to będzie to Gerard. Po prostu strasznie mnie inspiruje. Nie mogę sobie nawet wyobrazić przez co przechodził, ale ważne, że miał tyle siły, żeby się podnieść, nie poddawać i walczyć dalej. Podziwiam go za to, ile osiągnął. Poza tym jest też bardzo utalentowany. Widać, że jest taką artystyczną duszą. Zawsze sobie go wyobrażam jako takiego wrażliwego faceta i to właśnie chyba tym wszystkim mnie ujmuje. Oczywiste jest jednak, że to nie Gerard tworzy cały zespół. Każdy z chłopaków dużo wznosi i doceniam ich wszystkich równo. ;-)
Aga94

Postprzez GloriaMCR » 28 maja 2012, o 18:05

Każdy z nich wnosi coś do zespołu i łącząc swoje siły tworzą idealną całość. Kocham ich i cenię wszystkich tak samo, bo każdy z nich kocha to co robi i widać, że poświęca się temu całkowicie. Jednak zawsze miałam sentyment do Franka. Ma w sobie tyle energii i jest prawie zawsze uśmiechnięty, do tego wydaje się być przesympatyczną osobą, której nie da się nie lubić. Jest taką wisienką na torcie! < oj te moje porównania >

Jak można nie lubić Ray' a? Jest taki sympatyczny i wymiata na gitarze najlepiej z całego zespołu. Nie no on to jest normalnie dla mnie mistrzem jak Slash. Może się trochę zapędziłam, ale jak widzę jak tak szybko i z takim wyczuciem przesuwa palce po gryfie, to ... *___*

Nie pisz postu pod postem - Ienzo
Billie Joe: Jak zdejmowałem spodnie to nie miałem zamiaru chwalić się wszystkim jakiego mam wielkiego, bo takiego nie mam. Zdjęcie jest stare.
Mike: Od tego czasu ci urósł!
GloriaMCR

Postprzez jenny » 9 lip 2012, o 18:58

Mikey! Ten człowiek mnie rozwala! :lol: tylko sobie pomyślę o jego pokerfejsie i już mi się mordka cieszy :lol: Jest bardzo dobrym basistą, oddanym temu, co robi. Naprawdę widać w nim pasję. A poza tym to taki cichy, nieśmiały, skromny człowiek i dzięki temu Go lubię ;-)

Wrona, co Ty masz do fanów 30STM. Fangirlsy psują opinię zespołom, ale prawdziwi fani 30STM to Echelon, ludzie, którzy zwracają uwagę na twórczość zespołu, są mu wdzięczni za to, że dają ludziom wiarę i siłę do spełniania swoich marzeń. Jaredowi urody nie poskąpiono, sama to przyznasz, ale dlaczego postrzegasz ten zespół przez pryzmat dziewczyn, które są zakochane w jego ładnej buźce? Dlaczego porównujesz 30STM, zespół tak bardzo wartościowy do boysbandziku takiego jak One Direction? Przykro mi, że nie zauważasz prawdziwych fanów zespołu, tylko patrzysz na jakieś fangirlsy, które nie mają nic wspólnego z prawdziwymi fanami, a raczej naszą Rodziną.
Przepraszam za offtop, ale jako że 30STM i Echelon u mnie zawsze są na pierwszym miejscu i ponad wszystko, musiałam wyrazić swoje zdanie w tej kwestii.
jenny

Postprzez Dr.Ienzo » 9 lip 2012, o 20:26

Ja rozumiem, bronienie swoich przekonań i jeszcze bym rozumiała dyskusje dotyczącą MCR tutaj, ale to już jest spory off, takie rzeczy lepiej jest załatwić przez PW. Bo tak troszkę głupio, że więcej miejsca zajmuje wypowiedź niedotycząca tematu niż ta odnosząca się do niego.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez jenny » 10 lip 2012, o 08:57

Wiem, wiem to forum o MCR i strasznie za to przepraszam, na kolanach błagam o wybaczenie, ale już się wytłumaczyłam w tamtym poście. To się już więcej nie powtórzy.
jenny

Postprzez Pidżam » 10 lip 2012, o 15:13

Cóż, po dłuższym zastanowieniu wybieram Ray'a, ponieważ nigdy mnie nie denerwuje.
Ma naturalny kolor włosów (farbowanie uważam za z lekka niemęskie), zachowuje się jak człowiek i jest dobrym gitarzystą.
Tak szczerze sądzę, że on może mieć tak naprawdę dwójkę uroczych dzieci ale dobrze się kryje 8-)
Przejrzałam go.
Pidżam

Postprzez Fuiyel » 12 lip 2012, o 10:13

Kogo najbardziej lubię? Właściwie, to nie mogę tego określić. Jeszcze trzy lata temu, można nawet powiedzieć iż dwa, bez wahania stwierdziłabym że Boba. Był on zabawny, na swój sposób, choć czasem mógł konkurować z Mikey'em na mistrza poker face'a. Niestety, tego oto, jasnowłosego perkusisty już nie ma w ich szeregach. Teraz znów idzie kwestia Franka. Frank Iero, chociaż nie jest tak wybitnym gitarzystą jak Ray, ma w sobie coś, co potrafi w każdej chwili poprawić człowiekowi humor (wraz z samą muzyką MCR, rzecz jasna). Uśmiech, dowcipy, rzucanie się (nie tylko na scenie, ale również na członków zespoły) i inne, dość komiczne popisy. Tak, chyba nie będę grzeszyć oryginalnością, także wybierając pana Iero. Najbardziej nielubiany członek zespołu? Kurdę, to dopiero trudny wybór. Wiem, że jakby któryś z nich odszedł, MCR nie byłoby już MCR, ale skoro muszę wybrać, będzie to Gerard. dlaczego? Gerard jest okropnym "chwalipiętą" i arogantem. W niektórych wywiadach sprawia wrażenie, jakby pozjadał wszystkie rozumy, a piękna buźka, której jest w 100% świadom, podsyca jeszcze moją wizję charakteru tego oto wokalisty.
Fuiyel

Postprzez nata99 » 25 sie 2012, o 19:29

Trudno mi wybrać bo wszystkich kocham ale jeśli muszę to wybrałabym Mikey'ego - wydaje się nie śmiały ale gdy jest w towarzystwie lub na scenie jest wręcz gwiazdą na swój sposób . Tak serio to od razu on był najbliższy mojemu sercu wydawało się jakby był moim starym kumplem choć tak naprawdę jest dla mnie obcy . Frank również jest na tym samym miejscu co Mikey ponieważ on potrafi rozbawić mnie do łez . Najmniej to chyba Ray'a ma niezwykły talent za co go cenie i jest super gościem ale jest go najmniej i wydaje się oszałamiająco podobny do mojego wrednego sąsiada z dołu ( możliwe że to dlatego ) .
KISS ME YOU ANIMAL !!!! ◕‿◠
nata99

Postprzez chemicalmonster » 26 sie 2012, o 12:34

Wiadomo że większość wybierze Gee bo jest frontmenem MCR ja też tak zrobiłam ale nie tylko dla tego :) Lubię jego poczucie humoru, za to że mamy podobne zainteresowania. Ale to i tak nie zmienia faktu że każdego z MCR lubię bo każdy ma w sobie coś innego i żaden nie jest taki sam :)
Ohh... Baby don't stop bury me !
chemicalmonster

Postprzez Thoughtless » 12 paź 2012, o 06:37

No niestety, nie jestem oryginalna wybierając Gerarda Waya :) Lubię go za jego wspaniałe teksty piosenek, za poczucie humoru... Za to, że znalazł siłę, aby wyjść nałogów. Jak go zobaczyłam w teledysku do Welcome To The Black Parade to się aż uśmiechnęłam :D Poczułam pewien rodzaj sympatii w stosunku do niego.
Całą resztę kocham tak samo mocno, nikogo nie 'lubię najmniej'. Każdy z nich jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju ;)
lastfm | tumblr | weheartit | 8tracks

All i've got. All i've got is insane
Thoughtless

Postprzez Sharp » 12 paź 2012, o 06:53

Chciałam tylko przypomnieć, że nie tylko Gerard pisze teksty piosenek, tylko cały zespół.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Antalia » 24 lis 2012, o 17:00

Najbardziej- Gerarda, bo lubi Never Say Never i Shake It Up :-D
Najmniej chyba Franka. Czasami zachowuje się jak kretyn.
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Larva » 24 lis 2012, o 18:40

Wszystkich kocham :3
Najbardziej jednak Gerarda i Franka. Nie mam osoby, której nie lubię :3

A gdzie uzasadnienie? Zwracaj uwagę na interpunkcję i ortografię- Antalia
Gerard, Frank, Mikey and Ray. Thank you for saving us for being there when we had no one else for believing in us, thank you for never giving up for saying how being depressed....
Larva

Postprzez Magma » 20 sty 2013, o 12:25

Najbardziej lubię Mikeygo. Nie wiem czemu, po prostu żywię do niego sympatię. Może dlatego, że gra na basie. Jest dość sympatyczny, nie da się żeby ktoś wszedł mu na głowę. 8-)
Oczywiście, że chłopaków lubię równo, ale jak bym miała wybierać to właśnie Mikeygo. Frankiego to kocham za ten uśmiech :D Po za tym Mikey jest taki nieobecny... Jak ja. Ciągle wygląda jakby myślał, ale nie wypowiada tego na głos. :-D
Ostatnio edytowano 23 sty 2013, o 21:49 przez Magma, łącznie edytowano 1 raz
Every girl's dream is to have a guy call her at 3 am jus to say, "hey baby, I just wanted to tell you chceck the fucking website THEY'RE BACK."
Magma

Postprzez MyChemical13 » 20 sty 2013, o 12:39

Moim ulubionym członkiem zespołu jest Ray. Wydaje mi się z całej czwórki najskromniejszy przy czym niezaprzeczalnie ma wieli talent. I strasznie uroczy jest z tym swoim afro. c:
Pozostałych chłopaków lubię ( że tak powiem ) równo. :)
"Chęć bycia kimś innym, to marnowanie osoby, którą się jest" - Kurt Cobain
MyChemical13

Postprzez Lozanna » 21 sty 2013, o 14:59

Ja uwielbiam wszystkich w zespole MCR . Tworzą taką wspaniałą wielką cholernie szczęśliwą rodzinkę :) Są rozkoszni i uroczyy <3 Mają szalone pomysły no i zajebiste piosenki. ^ ^
,,The world is ugly but you beautiful to me "
Lozanna

Postprzez Sharp » 23 sty 2013, o 20:00

Nie mam chyba w tej chwili kogoś, kogo lubię najbardziej, ale na pewno wiem, kogo lubię najmniej, bądź inaczej, kogo nie trawię. Frank Iero, koleś działa mi na nerwy, wkurza mnie to, że wszyscy sobie na niego fapią, bo jest takim utalentowanym muzykiem (sic!), że jest taki zabawny (czytając jego wypowiedzi albo wpisy, utwierdzam się w przekonaniu, że jego humor jest raczej bardzo, bardzo ciężki :roll: ), do tego ma przerośnięte ego, plus nie lubię osób, które zajmują się wszystkim, gdyż w efekcie są z tego wszystkiego kiepskie. Wow, Fronk, jesteś fotografem :)) Załóż sobie z tego powodu stronkę i wypisuj tam, że nie lubisz sera, którego nikt nie ściąga z tostera, wow, tego właśnie oczekują ludzie od swojego idola, pieprzenia o usmażonym serze.

Frank strasznie mnie drażni, myślę, że pomachałabym mu z uśmiechem, gdyby odszedł z zespołu. Zerowa strata.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Grzywa. » 30 sty 2013, o 00:57

Zgadzam się z Sharp. Mnie również irytuje Frank. Może nie tak bardzo jak Sharp, ale moim zdaniem jest sarkastycznym dupkiem. Denerwuje mnie też Mikey, a właściwie jego błyszczący Bass. Zawsze to debilsto daje mi po oczach gdy oglądam jakiś koncert. Poza tym to nigdy nie byłam przekonana do Mikey'ego i pomijając już sprawę z tą Sarah to jakoś nigdy go szczególnie nie lubiłam. Ulubionego członka nie mam, bo dla mnie to bezsensu by powiedzieć, że np O boże! Jak ja Kocham Ray'a! nie rozumiem takich osób i raczej nigdy nie zrozumiem.
Carpe diem!

Ray: Why is there so much creme in my coffee?
Gerard: I have no regrets..
Grzywa.

Postprzez Holu » 30 sty 2013, o 21:55

ojj co wy chcecie od Franka , ja go tam lubię
Ale i tak najbardziej to urzekł mnie Gerard , podbił mi serce :lol:
te jego psychiczne spojrzenie , głos, wyobraźnia , komiksy, on oddaje całego siebie na scenie przynajmniej takie mam wrażenie , jego fascynacja śmiercią , jego wypowiedzi ahh no jest wspaniały , ta sassy diva, wymieniać i wymieniać :-)
kiedyś nie lubiłam i nie lubię Boba wkurzał mnie swoją opryskliwością i chamstwem szczególnie jak rzucał się gdy ktoś go kamerował -psychiczny .

Nie używaj spacji przed znakami - Antalia
Everybody gets depressed,
It's totally normal.
Holu

Postprzez Franulaa » 1 lut 2013, o 20:21

ło matko! Za co tak Franka nie lubicie??? Ja go ubóstwiam bo sama jestem tak walnięta jak onxD no ale o gustach się nie dyskutuje. Kocham też pozostałych członków, na drugim miejscu jest Gee potem Mikey i potem Ray. Gdy jeszcze byłby Bob to on na ostatnim miejscu. Taka mumia z niego że szok O.O
Franulaa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance