Kogo z MCR lubisz najbardziej, a kogo najmniej. Uzasadnij.

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Kogo z MCR najbardziej lubisz?

Gerarda
92
44%
Mikey'ego
35
17%
Franka
62
30%
Raya
21
10%

Liczba głosów : 210

Re: Kogo z MCR lubisz najbardziej, a kogo najmniej. Uzasadni

Postprzez kasztanaustralijski » 2 lut 2013, o 00:05

1. Gerard - Mój ulubiony wokalista. Ma świetny głos i jest wspaniałym artystą. Jestem podobna do niego z charakteru.
2. Frank - Lubię niegrzecznych chłopców.
3. Ray - Jest bardzo pozytywny. Chciałabym mieć takiego kumpla.
4. Mikey - <pokerface>
Have you heard the news that you're dead?
kasztanaustralijski

Postprzez teczowelove » 14 lut 2013, o 20:36

Oczywiście że Gerarda lubię najbardziej a dlaczego? Przede wszystkim dlatego że jest zaje***ty, ma piękny uśmiech, lubi sztukę tak jak ja, ślicznie śpiewa no ogólnie ma talent. Co do drugiej odpowiedzi mam pewne wątpliwości, ponieważ myślę, że nie ma takiej osoby w tym zespole za, którą bym nie przepadała :D
teczowelove

Postprzez ChemicalShadow » 4 kwi 2013, o 11:00

Najbardziej lubię Gerarda. Podziwiam w nim szczególnie to, że mimo problemów i uzależnień udało mu się przezwyciężyć przeciwności i jest szczęśliwy. ;-) Chciałabym być równie silna jak on.
Nie potrafię odpowiedzieć, kogo najmniej lubię, bo wszystkich ich ogromnie cenię i uważam, że są wspaniałymi ludźmi.
Dziękuję za wszystko.
ChemicalShadow

Postprzez nika-mcr » 9 kwi 2013, o 20:31

W moim przypadku najbardziej lubię Gerarda, ponieważ inspiruje mnie każdym swoim tekstem, ruchem, gestem.. może to i śmieszne, ale tak właśnie jest. Jest najprzystojniejszym facetem, którego 'znam'. :lol: Na drugim miejscu jest Mikey.(kochany młodszy braciszek Gee :3) To świetny koleś, który wydaje mi się trochę skryty. No i oczywiście jest przystojny ;-) Franka prawie, że nie znam, więc nic do niego nie mam, ale wydaje się szczery, szalony i sympatyczny. Najmnej lubię Ray'a. W sumie.. nie wiem czemu, ale nie przypadł mi jednak do gustu, sorry Ray.. : d
"Be yourself, don't take anyone's shit, and never let them take you alive."
nika-mcr

Postprzez Nessati » 9 kwi 2013, o 21:22

Hm... Gerarda i Ray'a lubię na równi, ale w ankiecie wygrał Gerard. Strasznie oryginalna, inspirująca i szczera osoba. C: Ray'a uwielbiam, bo uważam, że świetnie gra na gitarze no i zawsze jest wesoły :P Później Frank, a na końcu Mikey... :)
Nessati

Postprzez Finka » 12 maja 2013, o 16:29

Najbardziej lubię Mikey'ego. Czemu? Za jego stoicki spokój w każdej sytuacji xD Nie potrafię wytłumaczyć dokładnie, dlaczego darzę go największą sympatią. Co nie znaczy, że nie lubię pozostałych, bo uważam ich za wspaniałych ludzi i muzyków. Nie potrafię za to wybrać, kogo lubię najmniej. Franio - jest tak pozytywny, że zawsze wzbudza u mnie radość. Gerard - podziwiam go za to, że był w wielkim bagnie, ale się z niego podźwignął, za jego idee i siłę i wspaniałe, głębokie teksty utworów, poza tym, jako, iż nie jestem wybitnie uzdolniona plastycznie, podziwiam jego dar artystyczny. Ray - bez niego MCR byłoby niekompletne, jego gitarowe ''akrobacje'' są w wielu wypadkach podstawami numerów grupy.
Sid: Myślę, że mam depresję.
Jal/Michelle: Nie masz depresji, nudzisz się.

Tony: Chyba nie boisz się już ciemności? Nadal śpisz z włączoną lampką, prawda?
Sid: To nie jest lampka. To jarzący się w ciemności Batman. To jest retro.

SKINS ♥
Finka

Postprzez fucking.gloom » 18 maja 2013, o 17:15

Dlaczego wybrałam Gerarda?

Bo jest naprawdę inteligenty! Można powiedzieć, że gdy słucham niektórych wywiadów, gdzie wypowiada się na jakiś poważny temat to...no cóż,czuję się głupia słysząc jego rozważania czy opinie, a po za tym, kocham jego głos! Szczególnie w Desert Song...
Uwielbiam też jego dość mroczny styl, a jednak nie przesadzony, gdyż boi się igieł i nie jest cały wytatuowany. A za to ma u mnie ogromnego plusa! Cenię u niego też, że na scenie jest unikalny bo czasem, oglądając koncerty można zauważyć, że pewni artyści zachowują się, że tak to określę, "szablonowo", podchodzą do fanów, cofają się, krzyczą aby podnieść ręce w górę.... A Gerard pomiędzy piosenkami potrafi położyć się na scenie, ot tak. :) To on był jednym z głównych założycieli zespołu, więc i za to jestem mu bardzo wdzięczna!

Najmniej?

Nie potrafię zdecydować, mam tak, że Ray i Frank są na równi, Mikey jest zaraz za Gerardem.
2001 - forever...
fucking.gloom

Postprzez Jajuchooo » 18 maja 2013, o 21:57

Wybrałam Franka ale dużo zastanawiałam się między nim a Gee. Ale no cóż...
Wydaje mi się że Frank jest bardzo pozytywną osobą, pod całym płaszczem tatuaży itp. (btw. jego tatuaże to cudo) Jego uśmiech czy cytaty. Jest na prawdę świetnym gitarzystą. Nawet nie wiem jak to opisać :3
"Pełnia szczęścia jest nieludzka" ~ BJA
Jajuchooo

Postprzez Black-parade » 7 cze 2013, o 20:15

fucking.gloom napisał(a):Dlaczego wybrałam Gerarda?

Bo jest naprawdę inteligenty! Można powiedzieć, że gdy słucham niektórych wywiadów, gdzie wypowiada się na jakiś poważny temat to...no cóż,czuję się głupia słysząc jego rozważania czy opinie, a po za tym, kocham jego głos! Szczególnie w Desert Song...

Dokładnie powiedziałbym to samo, bardzo lubię gdy wypowiada się na jakiś temat jest naprawdę mądry! Poważnie podchodzi do pewnych tematów... Np. Teenagers odnosi się bodajże do tego, że w Ameryce duży problem stanowi to,że dzieciaki w szkołach zabijają dzieci i jest to bardzo poważny temat

fucking.gloom napisał(a):Uwielbiam też jego dość mroczny styl, a jednak nie przesadzony, gdyż boi się igieł i nie jest cały wytatuowany. A za to ma u mnie ogromnego plusa! .

To samo chciałam powiedzieć, to trochę specyficzne ale wlasnie za to go lubię, ze nikogo nie kopiuje i jest dziwny na swój sposób. Powiem tak ładnie jest oryginalny. Nie lubię go za wygląd tak jak niektóre "sezonowe" fanka po wydaniu DD. Lubię go za to jakim jest człowiekiem. Bardzo lubię jego pogląd na świat. O czym świadczy dużo dużo piosenek. Uwielbiam go za to "pięknie mówił o śmierci". Jest jedyny w swoim rodzaju.

Natomiast najmniej to nie potrafię wybrać. Gdy chciałam wybierać wahałam się między braćmi Way. Właściwie to Ray swietnie grał, Frank nadrabiał głupotą i swoim zachowaniem. A Mikey był taki spokojny :) . Nie do końca mogłabym napisac kogo najmniej lubię.
I'm not afraid to keep on living
Black-parade

Postprzez Marcela » 25 cze 2013, o 15:10

nie umiałam wybrać jednego bo lubię wszystkich akurat ale zagłosowałam na Franka bo jest szalony, momentami zabawny i w ogóle, Gerarda lubię za artystyczna duszę, Mikey'a za..... to że jest bratem Gee :mrgreen: a Ray'a za to groteskowo wielkie afroooo :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
You are the sharp end of my pen. You are the ink under my skin. You are the ones. You are the ones.
Marcela

Postprzez Pansy » 24 paź 2013, o 17:32

Zawsze największą sympatią darzyłam Mikey'a, właściwie zanim jeszcze na dobre poznałam zespół. Wiele rzeczy się na to złożyło, od takich drobiazgów jak pokerface i jednorożce do mojego umiłowania wszystkich basistów, a właściwie obsesji na punkcie ludzi, którzy mają cokolwiek wspólnego z gitarami basowymi, o samych gitarach już nawet nie mówię :lol: Lubię w Way'u też jego osobowość, podoba mi się to, że nie mówi zbyt wiele, ta jego tajemniczość wydaje się interesująca. No i jeszcze kwestia tego co przeszedł, a mimo to udało mu się z tego podźwignąć... Kogo najmniej toleruję? Gerarda. Trochę mnie denerwuje jego sassowata wersja i ciągła konieczność bycia na pierwszym planie. Ale za wiele innych rzeczy go szanuję, chociażby za tę artystyczną duszę ;)
Pansy

Postprzez maya » 16 lis 2013, o 16:34

Ciężko stwierdzić kogo się lubi, a kogo nie skoro zna się kogoś tak mało i wie się tak niewiele, bo w zasadzie zespół ocenia się po zachowaniu na scenie, różnych materiałach wideo, wypowiedziach w mediach czy nawet zdjęciach, także myślę, że ta 'znajomość' opiera się głównie na domysłach i wyobrażeniach na temat danej osoby. Takim sposobem moją sympatię zyskał na pewno Frank, bo uwielbiam jego poczucie humoru, które jest meganiezręczne i to jest coś co uwielbiam, poza tym podoba mi się jego żywiołowość i ogólnie cenię go za zaangażowanie w różne muzyczne projekty i takie tam, widać, że jego kreatywność wciąż pracuje na pełnych obrotach. Oprócz niego lubię też Raya, który wydaje się być najbardziej pociesznym i przyjaznym człowiekiem na świecie, jest taki przyziemny, nie gwiazdorzy, ale nie musi, bo jako gitarzysta jest świetny i myślę, że za to jest bardzo ceniony. Co do Gerarda mam mieszane uczucia, z jednej strony jest dosyć intrygującą i ciekawą osobistością, artysta blablabla, a z drugiej coś mi przeszkadza w jego osobie. Odczucia co do Gerarda Way'a to dla mnie temat rzeka i nie chcę się tutaj zbytnio rozpisywać. Co to Mikey'ego nie mogę się wypowiedzieć, bo praktycznie nic o nim nie wiem.
maya

Poprzednia strona

Powrót do My Chemical Romance