Najlepsza płyta

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Która płyta MCR jest Twoim zdaniem najlepsza?

I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love
11
8%
Three Cheers For Sweet Revenge
71
50%
The Black Parade
41
29%
Danger Days: True Lives Of The Fabulous Killjoys
20
14%

Liczba głosów : 143

Najlepsza płyta

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 13:50

Jaka płyta MCR wam się najbardziej podoba? Jak dla mnie, to Three Cheers jest najlepsza...Najbardziej mi pasuje klimat, i w ogóle wszystko jest świetne...Chociaż The Black Parade też jest dobra hehe
Kris-O

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 14:01

wg mnie wszystkie sa swietne ;) na poczatku mi sie najbardziej podobala 'I brought you...' ale teraz poszczegolne piosenki ze wszystkich plyt, wiec nie moge ocenic jednej
Ostatnio edytowano 15 kwi 2007, o 14:02 przez sandra06, łącznie edytowano 1 raz
sandra06

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 14:02

No mi tez, ale w sumie najbardziej chyba Three Cheers;]
Kris-O

Postprzez Sharp » 15 kwi 2007, o 14:55

Three cheers jest dobra ^^. Od niej zaczęłam słuchać, chociaż potem wstyd się przyznać, skasowałam, bo miałam format ale od BP znów słucham i nadal Three cheers uważam za najlepszą płytę.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 15:37

ja jak poznalam MCR to nie mieli jeszcze na swoim koncie TBP. teraz osobiście musze przyznać ze noa mi sie najbardziej podoba z wszystkich płyt. ale jednak te pierwsze zauroczenie zespołem nastapiło po przesłuchaniu TCFSR :-D uwielbiam wszystkie ich piosenki z tej plyty-zarówno jak i z TBP.
pierwsza płyta ma troszke inny klimat, nie do końca byłam do niej przekonana,ale ostatnie 2 miesiace mnie do niej przekoncały i teraz ją uwielbiam :-D

ach.. :-D
Oloochna

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 15:46

Zupełnie jak ja, tez uwielbiam pierwsza płytę. Jednak jak dla mnie TCFSR wymiata ;]
Kris-O

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 15:55

ciekawi mnie jaka bedzie ich nastepna płyta.. ??
czy bedzie taka jak pierwsza-ostrzejsza i w bardziej mrocznym klimacie czy też moze taka bardziej melodyjna jak np TBP.. ?? ciekawe kiedy mozemy sie spodziewac ich kolejnego albumu..
tak w ogole to chcialabym aby juz zaczeli nagrywac kolejna plyta :-P oczywiście najpierw niech zlądujądo Polski :-D
Oloochna

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 16:04

Oloochna - tak samo mysle xD niech przyjezdzaja do Polski a potem plytka... ach marzenia... od ponad 1 godz. najbardziej mi sie podoba TBP ... ale ja mam fazy xD
sandra06

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 16:10

Ja od rana mam faze na TBP :D
A wczoraj miałem na Three Cheers :P
niezły hardkor hehe
Kris-O

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 16:15

no tez tak mam czasami xD
sandra06

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 16:26

heh :-D ja zazwyczaj wrzucam wszystkie ich piosenki do winampa i leeeecą nie pokolei .. ale ja i tak kocham ich wszystkie piosenki!
ostatnio mam fioła na punkcie kill all youre friends! to ba ba ba jest świetne :-D
ustawiłam jąsobie w telefonie jako budzik.. i zaraZ sie dzień pieknie zaczyna jak sie słyszy jakas piekna piosenke ulubionego zespolu :)
Oloochna

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 16:39

ba! pewnie że tak! i powiem Ci jeszcze ze mam all i want for christmas is you w wykonaniu MCR (oryginal Mariah Carey-czy jak to sie tam pisze) tez kocham to wykonanie! puszczam to w kółko nawet gdy nie ma świąt :-P
Oloochna

Postprzez nagini » 15 kwi 2007, o 21:03

ja dalam the black parade bo jest najlepsza, ale jesli chodzi o to do ktorej mam najwiekszy sentyment to three cheers.... przypominaja mi sie poczatki mojego fanostwa.... :-D ahh
nagini

Postprzez Martha » 17 kwi 2007, o 17:53

Ja miałam problem z wyborem płyty, bo każda wydaje się inna. Każda z osobna w jakiś sposób mnie urzekła oryginalnością i różnorodnym klimatem. Oddałam jednak głos na Black Parade, bo jej ukazanie się na rynku sprawiło mi największą radość. Pozdrowionka for all
Martha

Postprzez Mona » 18 kwi 2007, o 14:30

hmm trudny wybór ale wybrałam The Black Parade^^
Mona

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 16:24

Myślałem, że będzie odwrotnie i że większość zagłosuje na Three Cheers ;]
Kris-O

Postprzez sandra06 » 18 kwi 2007, o 16:44

a ja myslalam, ze na Bullet xD dlego nie glosowalam na nia x)
sandra06

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 16:54

No ja bym teraz zagłosował, ale już raz głosowałem, to takto by było niesprawiedliwe :P
Kris-O

Postprzez sandra06 » 18 kwi 2007, o 16:56

przeciez nie da sie drugi raz... :roll:
sandra06

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 16:57

Rzeczywiście :D:D:D
Kris-O

Postprzez Ellie » 18 kwi 2007, o 20:09

Bullets Bullets Bullets Bullets.
Jak można nie kochać Vampirków, Honey This Mirror, czy Our Lady Of Sorrows?!
Ta płyta jest genialna.
Za Three Cheers nie przepadam, z TBP... Zależy od nastroju. ;p
Ellie

Postprzez sandra06 » 18 kwi 2007, o 20:14

Ellie napisał(a):Bullets Bullets Bullets Bullets.
Jak można nie kochać Vampirków, Honey This Mirror, czy Our Lady Of Sorrows?!
Ta płyta jest genialna.
Za Three Cheers nie przepadam, z TBP... Zależy od nastroju. ;p

JEST!! Nareszcie ktos swojski xD te piosenki, ktore wymienilas sa moimi ulubionymi xD
sandra06

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 20:14

no no WELCOME!!!!!!! :-D
Oloochna

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 20:16

a z tych to tylko Honey... lubię :P
Ogólnie z Bullets to właśnie Honey..., Drowning Lessons, Headfirst for Halos, Skylines and Turnstiles, Early Sunset Over Monroeville i Cubicles ;]
Kris-O

Postprzez Natalia » 19 kwi 2007, o 17:09

ciężko wybrać, mnie ogólnie zadziwia przepaść w stylu muzyki, między Three Cheers For Sweet Revenge a The Black Parade. Chodzi tu o lekką zmiane wokalu Gerarda, bardziej podrasowane granie, wszystko jest takie "porządne i ładne " w porównaniu do TCFSR. a pierwsza płyta to wogóle inna bajka, garażowe granie, darcie mordy itd ( przypomina mi to włąśnie taka przerpaśc jak w green dayu miedzy kerplunkiem a dookie) No ale ogólnie to właśnie jest zajebiste, że każda płyta wprawia w inny nastrój.
Natalia
Administrator

Postprzez Kris-O » 19 kwi 2007, o 17:30

Masz rację, od razu widać, że zespół bardziej dojrzał i psychicznie i muzycznie...ale ogólnie są tacy ugrzecznieni i w ogóle...wolałem ich jak nagrali Three Cheers, wtedy byli bardziej hardkorowi.
Kris-O

Postprzez Oloochna » 19 kwi 2007, o 18:05

no własnie... ja też zauważyłam,że każda płyta jest w innym klimacie... fajnie,tylko oby nie zrobili sie jeszcze bardziej łagodniejsi i nie zaczeli grać popo rocka ;-)
Oloochna

Postprzez Kris-O » 19 kwi 2007, o 18:08

Niech nastepna będzie w klimacie Three Cheers ;]
Tak by było najfajniej hehe
Kris-O

Postprzez Natalia » 19 kwi 2007, o 18:18

nie wydaje mi sie, żeby chcieli sie cofać.
Natalia
Administrator

Postprzez Oloochna » 19 kwi 2007, o 18:19

no to niech chociaż pozostanął w tym klimacie co TBP... zreszta sami zobaczymy jak nagrają czwarty album ;]
Oloochna

Następna strona

Powrót do My Chemical Romance