Najlepsza płyta

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Która płyta MCR jest Twoim zdaniem najlepsza?

I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love
11
8%
Three Cheers For Sweet Revenge
71
50%
The Black Parade
41
29%
Danger Days: True Lives Of The Fabulous Killjoys
20
14%

Liczba głosów : 143

Re: Najlepsza płyta

Postprzez Lu. » 28 gru 2010, o 19:41

Hm... Ja myślę,że każda płyta ma w sobie "coś". Ale zdecydowanie najbardziej lubię Three Cheers For Sweet Revenge. To dzięki tej płycie się w chłopcach zakochałam. Jest niesamowita.
Bullets jest taka... czasem męcząca. . Ale jest wyjątek - "Our Lady of Sorrows" Mogę tej piosenki słuchać na okrągło.
A The Black Parade jest taka "odpicowana". Ale nie zmienia to faktu,że jest ważną płytą w ich karierze i pierwszą ich płytą jaką sobie kupiłam ;) .
Lu.

Postprzez Gloria » 28 gru 2010, o 20:36

RevengeChild napisał(a):Zgadzam się w stu procentach. Bullets jest nieco zbyt garażowa, a Black Parade zbyt... komercyjna? To znaczy jest zajebista, ale nie do końca definiuje MCR. A Three Cheers ma w sobie wszystko co najlepsze z obu płyt, jest definicją zespołu i ma najlepszą okładkę xD

To co powiesz o DD? 8-)
U mnie wciąż numerem 1 jest własnie Black Parade. Mam duży sentyment :)
WE ALL WANT TO BE DIFFERENT. IT MAKES ALL OF US THE SAME.
Gloria

Postprzez Mexicooo » 23 sty 2011, o 10:35

The Black Parade i Danger Days ! Słucham tych dwóch płyt na okrągło. I nigdy mi się nie znudzą. Generalnie dwie najlepsze płyty jakie słyszałąm. :-D
Mexicooo

Postprzez Sharp » 23 sty 2011, o 10:46

Ankieta została odświeżona, wow, w końcu do tego doszłam :lol: :lol:

No i zagłosowałam - Three Cheers ustąpiło miejsca Danger Days. Za kolory, za styl, za zmianę, za teksty, za wkład w nagranie, za muzykę, za zaangażowanie, za to, że tyle na tę płytę czekałam i za to, że tak cholernie mi się podoba! Co za zmiana, co za muzyka, co za sztuka! I uwielbiam, UWIELBIAM, przesłanie tej płyty:

Art is the weapon!
Sharp
Administrator

Postprzez Etre » 23 sty 2011, o 12:16

Nadal Three Cheers For Sweet Revenge. Boziu, jak ja kocham te teksty w piosenkach i muzykę i wszystko w ogóle. :-( Mogę tej płyty słuchać bez końca.
Etre

Postprzez RevengeChild » 23 sty 2011, o 14:52

Gloria napisał(a):
RevengeChild napisał(a):Zgadzam się w stu procentach. Bullets jest nieco zbyt garażowa, a Black Parade zbyt... komercyjna? To znaczy jest zajebista, ale nie do końca definiuje MCR. A Three Cheers ma w sobie wszystko co najlepsze z obu płyt, jest definicją zespołu i ma najlepszą okładkę xD

To co powiesz o DD? 8-)

No właśnie nie wiem, co powiem o DD, bo ona mi niszczy wszystkie dotychczasowe ustalenia, i powinna mi się nie podobać, ale mi się cholernie podoba, i nic nie jestem w stanie z tym zrobić :D Jednak nie umiem określić, czy jest lepsza, czy gorsza od poprzednich. Jest inna, i to się ceni :D
RevengeChild

Postprzez Motoko xD » 23 sty 2011, o 15:13

Powiem krótko:Three Cheers for sweet revenge.Za wszystko teksty,muzykę.Płyta ma w sobię to 'coś' i daje takiego powera ;)
Motoko xD

Postprzez milky-way » 23 sty 2011, o 17:17

W 'Three Cheers for Sweet Revenge" jest najwięcej moich ulubionych piosenek :-D
Ale myślę, że w każdej płycie jest COŚ, za co kocham ten zespół. Każda płyta pokazuje coś innego.
milky-way

Postprzez nusia » 23 sty 2011, o 17:28

Widzę, że póki co nasze forum najbardziej ceni stare czasy xD
Tutaj też pozostanę przy poprzednim wyborze, Three Cheers for Sweet Revenge, jest taka po środku, mniej krzykliwa niż pierwsza, ale nie całkiem wykreowana jak trzecia, o czwartej nie wspominając xD Tak jakby scalała twórczość, że się tak wyrażę i wydaje mi się, że chyba słuchając całej dyskografii po raz pierwszy, potrafiłaby najbardziej przekonać.
nusia

Postprzez A$94 » 24 sty 2011, o 11:08

Ja oddałam głos na nową płytę za energię,kolory,nowy look. Mhhroczniejsze płyty były fajne,ale moje gusta trochę się zmieniły i Danger Days: True Lives Of The Fabulous Killjoys naprawdę mi odpowiada,bez żadnego 'ale'. ;)
A$94

Postprzez assassin » 24 sty 2011, o 12:20

Three Cheers for Sweet Revenge. Bezapelacyjnie. Ten album mnie do nich przyciągnął i ma najlepsze teksty... Wiele moich ulubionych piosenek pochodzi właśnie z TCfSR.
assassin

Postprzez ChemiCapitalna » 24 sty 2011, o 14:13

Jestem rozdarta między Three Cheers For Sweet Revenge a Danger Days, ale ostatecznie wybrałam tę pierwszą. Od Heleny i I'm not okay zaczynała się moja przygoda z Chemicznymi toteż i sentyment pozostał. Uwielbiam muzykę, teksty, kipiącą energię i tą... tajemniczość.

Niemniej jednak, bardzo odpowiada mi ich najnowsza twórczość.
ChemiCapitalna

Postprzez Abrornua » 24 sty 2011, o 14:47

Oczywiście, że Three Cheers For Sweet Revenge. Dzięki tej płycie mnie 'wciągnęli' xD No i jednak na niej jest najwięcej moich ulubionych piosenek MCR.
Abrornua

Postprzez Charmer » 28 cze 2011, o 11:15

Pomimo tego że kocham TBP tak samo jak Three Cheers, to zagłosowalam na tą drugą z powodu Heleny, Thank You For The Venom, The Ghost Of You i I'm not okay. Również z powodu tego iż moim zdaniem te piosenki mają najlepsze teksty, o.
Charmer

Postprzez zajeckicajec » 28 cze 2011, o 11:18

Three Cheers, bo klimat tej płyty jest jak żaden inny :>
zajeckicajec

Postprzez Vectress » 29 cze 2011, o 15:56

Każdy album kocham na swój sposób, jednak zagłosowałam na Danger Days.
Ta płyta aż kipi pozytywną energią i z pewnością nigdy się nie nudzi. Wszystko jest wesołe i kolorowe - aż chce się śmiać, kiedy się jej słucha. Zmiana wizerunku, muzyka i teksty zrobiły swoje. Mega pozytyw!
"Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra." - Marilyn Manson
Vectress

Postprzez FactoryBoy » 29 cze 2011, o 16:37

Wszystko zależy od nastroju lecz w ogólnym rozrachunku najbardziej lubię Danger Days, za pozytywną energię. Jednak Cheers uwielbiam za to jaka jest .. życiowa? To właśnie ona zmieniła moje nastawienie do świata. Hah ale na last.fm mam ponad 1400 odtowrzń The Black Parade... Zagłosowałem na DD ale stoi ono u mnie na równi na 1 miejscu z Cheers mimo to jakie są różne. na 2 TBP a 3 Bullets
FactoryBoy

Postprzez czubeq » 29 cze 2011, o 19:23

Dla mnie najlepszą, może ujmę to inaczej. Moją ulubioną płytą jest TBP. Pewnie dlatego, że teksty najbardziej przemawiają do mnie i ma "to coś", co przyciąga mnie do niej po mimo, że już MCR dawno nie słucham. No właśnie tylko TBP. No i najbardziej uwielbiam słuchać piosenek w takiej kolejności właśnie jak są na płycie ;-)
czubeq

Postprzez Violence » 29 cze 2011, o 19:28

Bullets. Za klimat. Za to "coś". Wahałam się czy nie zagłosować na Tchree Cheers, bo ją również uwielbiam, ale jednak wolę Bullets. Poza tym ma genialne teksty.
Violence

Postprzez airofue » 29 cze 2011, o 20:29

Za nic nie potrafię wybrać ulubionej płyty, to zależy od dnia. Aktualnie jakoś dziwnie irytuje mnie TBP i DD i słucham tylko pierwszych dwóch aczkolwiek pewnie za tydzień będzie odwrotnie, norma.
airofue

Postprzez JLJuliet » 29 cze 2011, o 21:37

airofue napisał(a):Za nic nie potrafię wybrać ulubionej płyty, to zależy od dnia.

Dokładnie. Też nie wyobrażam sobie wybrać jednej konkretnej. Nie umiem. Każdego dnia mam humor na inną płytę czy inną piosenkę i nie mogę ocenić która z nich jest lepsza czy gorsza. Uwielbiam wszystkie ich płyty, więc na co dzień mam w czym wybierać. :->
JLJuliet

Postprzez Martinho » 30 cze 2011, o 21:14

Hm...najbardziej lubię TCFSR i TBP. Ta pierwsza płyta ma niepowtarzalny klimat i moją ulubioną piosenkę (I'm Not Okay), a druga to po prostu arcydzieło ;-) Każda z piosenek na TBP ma w sobie coś niezwykłego. I dlatego ostatecznie zagłosowałem na ten właśnie album. Jednak każda płyta jest na swój sposób wartościowa :-)
Martinho

Postprzez SzpakZloczynca » 30 cze 2011, o 21:27

Oj Boziu moja ,nooo. Nie mogę wybrać. Ostatnio ciągle słuchałam Three Cheers ,potem paru piosenek z Bullets ,przed chwilą Danger Days. A jeszcze niedawno tylko TBP.
Chyba jednak TCFSR.
Tak.
Nie umiem wyjaśnić czemu. Ma taki dziwny klimat. Każda z płyt ma inny klimat. A najbardziej chyba lubię ten z TCFSR.
SzpakZloczynca

Postprzez Betheraite » 30 cze 2011, o 22:47

Początkowo bez zastanowienia byłaby to The Black Parade. Jednak w ostatnim czasie moja sympatia do Tree Cheers jeszcze bardziej wzrosła - ba, mogę jej wciąż słuchać godzinami (ale w sumie - jakiego ich albumu nie mogę?). Obydwie płyty wprost kocham, jednak większy sentyment pozostanie przy Czarnej Paradzie. Strasznie odpowiada mi jej klimat. Utwory, stroje, koncerty... wszystko.
Betheraite

Postprzez Rahl » 13 lip 2011, o 13:16

Jestem rozdarta między Three Cheers for Sweet Revenge, a The Black Parade. Ale w ankiecie głosuję na tę pierwszą, są na niej wszystkie piosenki, które kocham, a na paradzie większość tylko bardzo lubię.
Rahl

Postprzez Revenge96 » 14 lip 2011, o 12:57

Mam duży sentyment do Black Parade bo od tej płyty zaczęła się moja przygoda z MCR, jednak moją ulubioną płytą jest
Three Cheers for Sweet Revenge, uwielbiam ją za wspaniały klimat i teksty piosenek, które najbardziej do mnie przemawiają.
Revenge96

Postprzez soprettyblack » 14 lip 2011, o 13:04

Uwielbiam, kocham TBP. TBP forever, TBP ukształtowało mój gust muzyczny i dzięki TBP pokochałam rockową muzykę. I wielbię te stroje i tajemniczy klimat tego albumu. To jest niesamowite, że poznałam ten album w 6 klasie, po wakacjach idę do 2 liceum, a tych 15 piosenek wciąż nie straciło dla mnie aktualności i swojego niepowtarzalnego uroku.
Kocham kocham kocham.
Dziękuję za uwagę.
soprettyblack

Postprzez Asik♪ » 16 lip 2011, o 17:32

Ciężko mi wybrac ulubioną płytę, bo każdą uwielbiam, i nie potrafie wybrać między TBP a TCFSW.
Black Parade bardzo do mnie przemawia, epicka płyta, nie tylko muzyka, teksty, ale i cała oprawa, głębszy przekaz.
Ale pierwsze piosenki które poznałam były z TCFSR wiec do niej mam ogromny sentyment, i jest w niej coś takiego, no cieżko mi to jakoś ujać.
Obie uwielbiam!
Asik♪

Postprzez rzeżucha » 16 lip 2011, o 18:05

Każda ma w sobie coś fajnego, jednak ja najbardziej lubię TBP. Podoba mi się klimat i przekaz ;-)
rzeżucha

Postprzez Devour » 21 lip 2011, o 10:30

Wedlug mnie najelepszee to TCFSR i TBP z oba albuami mam wspomnienia, ale jednak wieksza wage przywiazuje do TBP. ;-)
Devour

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance