Jak się zaczęła Twoja przygoda z MCR

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 16:10

No właśnie! Trzeba wierzyć, że to nie plotka :-D
A tak na marginesie to co sądzicie o fanach, którzy słuchają MCR od wydania TBP?
Ostatnio edytowano 15 kwi 2007, o 16:11 przez Kris-O, łącznie edytowano 1 raz
Kris-O

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 16:14

miejmy nadzieje...

ja tez nie za dlugo ich znam, bo od pazdziernika, ale jakos moja milosc do nich nie slabnie. kurcze.. nie moge przestac teraz myslec o tym, ze mogliby przyjechac do Polski..
sandra06

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 16:47

co do fanow sluchajacych MCR od TBP to mysle ze jednak nie sa oni takimi fanami jak ci ktorzy sluchaja ich od samego poczatku,albo chociazby od TCFSR. teraz to na mtv czy vivie mozna zobaczysz wszystkie klipy mcr'u, w ogole komercha ze idź po wino i nie wracaj :-/ niedługo zaczną ich puszczać w radiu zet albo rmffm :-/ czizas :-/
ale nie.. to nie to samo.. bleh :-?
Oloochna

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 17:08

No bo ja właśnie taki jestem, w sumie to znam ich od kilku miesięcy, ale kocham ich nad zycie! W sumie pierwszy raz ich poznałem na MTV VMA a potem pozyczyłem wszystkie płyty, przesłuchałem i ich pokochałem. Ale i tak wiem, że nie równam się z tymi, którzy słuchają ich chociażby od Three Cheers...jak kurwa bym chciał ich znać wcześniejl jak to był taki underground a nie teraz, jak w sumie jestem taki, jak 12 latki, które ich teraz słuchają, czytają bravo i tną się przy piosenkach TH :/
Kris-O

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 17:08

nie zminia faktu, ze pierwsza piosenke jaka uslyszalam byla helena ;) nawet chyba jeszcze w polowie wrzesnia, bo jakos wtedy mialam zalozona kablowke. potem WTTBP i sie zakochalam w nich na zaboj xD
sandra06

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 17:09

Ja pierwsza usłyszałem WTTBP hehe
Kris-O

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 17:12

ja tez zaluje, ze ich wczesniej nie uslyszalam, bo teraz niektorzy mowia, ze slucham ich, bo sa slawni. wcale tak nie jest dla mnie sie liczy muzyka. a th tez slawni i ich nienawidze (bełt). noi MCR texty maja tez swietne... noi wogole sa naj ;*
sandra06

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 17:20

no a jak ;P jak dla mnie nie trzeba ich znac od poczatku, zeby byc prawdziwym fanem ( ja nawet nie wiedzialam, ze sa slawni ;) ) no i wqrzaja mnie ludzie, ktorzy mowia, ze sa prawndziwymi fanami, a kochaja sie w kims z zespolu i znaja tylko single i nazwy plyt... wrr... nienawidze
sandra06

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 17:26

No, albo tacy na pokaz...że MCR jest sławne teraz, to w chuj ludzi opowiada wkoło jak to ich kocha i w ogóle. Wkurwiające to jest.
Kris-O

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 17:28

no... i jeszcze rozowe mini spodniczki (jakto zostaly okreslone fanki TH na poprzednim forum). Nie no plakac mi sie jak one mowia, ze sa fankami...
sandra06

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 17:29

dokładnie...takie gorące gimnazjalisty, albo kinder-punki hehe
Kris-O

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 17:32

jak w sumie jestem taki, jak 12 latki, które ich teraz słuchają, czytają bravo i tną się przy piosenkach TH :/
lol nie tnij się plissss ;-)

w sumie ja zaczelam ich sluchac od TCFSR gdy na 4fun.tv pierwszy raz zobaczylam klip i'm not ok. nie twierdze ze starsi fani sa lepsi..czy cos w tym stylu, tylko w sumie mcr nie byli tak sławni kiedys jak teraz. teraz to samą komerchą zajezdża,sa bardzo sławni i wszystkie dziecioki sie w nich kochają :-/ nieraz jak ogladam 4fun.tv i widze te wszystkie podpisy na dole ekranu ze ktos kocha franka ktos gee to az mi sie robi ich zal :-/

chociaz sa tez tacy ludzie ktorzy sluchaja mcr od niedawna ale dzieki Bogu znaja tez ich poprzednie plyty-szacuneczek! ale ci ludzie co znaja tylko TBP to naprawde niech sie schowaja i niech nawet nie waża sie nazywac fanami MCR bo grzeszą :-/
Oloochna

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 17:34

u mnie w szkole to chyba nikt nie slucha MCR :-/ nie wiem czy to dobrze czy xle ale ja mam na to wyjebane :-/ wszyscy sluchaja techna i hh. na mnie to niektorzy krzywo pa3a jak powiem jakiej muzyki słucham. normalnie biora mnie za jakas satanistke :-/ grrh porycie totalne. a nawet nie znaja zadnej ich piosenki :-/ paszczury :-/
Oloochna

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 17:34

to co na 4fun tez mnnie wqrza. a czemu nikt nie kocha Rej'a ? foch...
sandra06

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 17:39

Oloochna napisał(a):
jak w sumie jestem taki, jak 12 latki, które ich teraz słuchają, czytają bravo i tną się przy piosenkach TH :/
lol nie tnij się plissss ;-)

w sumie ja zaczelam ich sluchac od TCFSR gdy na 4fun.tv pierwszy raz zobaczylam klip i'm not ok. nie twierdze ze starsi fani sa lepsi..czy cos w tym stylu, tylko w sumie mcr nie byli tak sławni kiedys jak teraz. teraz to samą komerchą zajezdża,sa bardzo sławni i wszystkie dziecioki sie w nich kochają :-/ nieraz jak ogladam 4fun.tv i widze te wszystkie podpisy na dole ekranu ze ktos kocha franka ktos gee to az mi sie robi ich zal :-/

chociaz sa tez tacy ludzie ktorzy sluchaja mcr od niedawna ale dzieki Bogu znaja tez ich poprzednie plyty-szacuneczek! ale ci ludzie co znaja tylko TBP to naprawde niech sie schowaja i niech nawet nie waża sie nazywac fanami MCR bo grzeszą :-/

Nie będe się ciął, spoko : :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No ja w sumie się w nich zakochałem po usłyszeniu Three Cheers(najpierw usłyszałem TBP i polubiłem, ale po usłyszeniu TCFSR wpadłem w obsesję hehe), więc chyba nie jest tak źle, nie? :D

Sandra, ja nie mówię, że wszystkie gimnazjalistki są złe, czy głupie,ja mówie tu o takich 12-13 letnich fankach, które sie tną przy tokio hotel i zarazem słuchaja MCR...żenujące to jak dla mnie...
Kris-O

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 17:42

no u mnie w szkole to tez znam jedna laske-nawet z mojej klasy, ktora ponoc slucha MCR ale jest zażyłą fanką TH :-/ i ma dziewczyna zonka :-|

lubie ja ale jest zletka przychlaśnieta, jak jej powiedzialam ze MCR przyjezdzaja do Polski i ze jade i czy by pojechala ze mna to powiedziala zebym jej autograf załatwiła.. :-/
niby fanka MCR a jak co do czego przychodzi to w tył zwrot :-/ takich ludzi to bym rozszarpała na strzępy :-/
chińskich gniotów frajerka słucha :-/
Oloochna

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 17:43

No ja w sumie się w nich zakochałem po usłyszeniu Three Cheers(najpierw usłyszałem TBP i polubiłem, ale po usłyszeniu TCFSR wpadłem w obsesję hehe), więc chyba nie jest tak źle, nie? :D
no pewnie ;-)
Oloochna

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 17:44

Tacy ludzie mnie wkurwiają najbardziej. Fani na pokaz...
Kris-O

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 17:48

nic nie poradzisz :-/

a tam srac na to :-| nawet jak bede musiala sama pojechac na ich koncert to pojade :lol: 8-) a co!
Oloochna

Postprzez Kahlan » 15 kwi 2007, o 18:44

tak wracając do waszej dyskusji na temat tego, kto się może uważać za fana, a kto nie, kto jest "innym" fanem (tak, zwracam się tu do Oloochnej).
otóż nie do końca się z Wami zgadzam, że osoby słuchające ich od TBP nie powinni się czuć prawdziwymi fanami, bądź innymi od tych, któzy znają ich dłużej. Bzdura. :!: Moim zdaniem prawdziwymi fanami nie mają prawa się nazywać osoby, które znają z zespołu tylko Gerarda i tytuł WTTBP. A nawet i ten czasem źle powiedzą. Co z tego, że poznałaś zespół teraz, gdy jedną płytę bardzo komercyjnie zareklamowali?? To już jakaś osoba, która poznała ich niedawno nie ma prawa czuć się ich prawdziwym fanem, mimo, że kupiła ich wszystkie pozostałe płyty, pokochała i tamte piosenki itp., a po prostu o nich usłyszała w TV?? Może to nie jej wina, że ich wczesniej nie znała, bo rynek muzyczny jest tak niesamowicie rozbudowany, że bardzo wiele niesamowitych zespołów jest nam nieznanych. więc nie róbcie z siebie hermetycznej grupy fanów, którymi mogą się nazywać tylko osoby, które ich poznały przy TCFSR lub wcześniej. To chore. :-/

Dziekuję, życzę miłego wieczoru. :-)
Kahlan

Postprzez Sharp » 15 kwi 2007, o 18:49

Właśnie to przeczytałam. Jeżeli ktoś usłyszał ich dopiero teraz, to przecież nie trzeba go od razu przekreślać, że jest pozerem? Bo to tak trochę zabrzmiało... Ja miałam TC na komputerze, ale skasowałam, bo miałam format i słucham ich znowu od BP, to co, mam się czuć niefanką?...
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 18:49

nie jestem pewien czy zrozumiałem, ale jesli tak, to zgadzam się z tobą :D
Kris-O

Postprzez Sharp » 15 kwi 2007, o 19:02

Też miałam problem o co chodziło Kahlan, ale po krótkim rozmyślaniu wpadłam o co chodzi XD
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 19:03

A ja chyba jednak nie rozumiem :D
Kris-O

Postprzez Gość » 15 kwi 2007, o 19:06

moze zacytuje tu coś co napisalam wczesniej bo mam wrazenie ze nie wszyscy czytaja uwaznie forum albo po prostu ktos mnie zle zrozumiał

w wiec chodzi mi o to ze fanami nie moga sie nazywac osoby ktore znaja tlyko TBP i swa zachwycone paroma kawalkami z tej plyty i nie znaja wcale ich poprzednich albumow! bo chyba sami przyznacie ze ktos kto zna tylko jeden album jakiegos zespolu nie moze sie uwazac za 100% fana? no prosze Was..
Gość

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 19:08

W sumie po tej wypowiedzi proponuję uciąć dyskusję, bo tak bedziemy ją cągnąć w nieskończoność :-D
A chyba najważniejsze, jeśli ktoś jest ich fanem nie na pokaz, tylko na prawde, nosi ich w sercu, słucha i szanuje, bez względu na to, ile płyt czy piosenek zna.
Kris-O

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 19:08

o kuźwa zapomnialam sie zalogować :-/ jezeli ktos przeczyta wypowiedz GOŚCIa powyżej to tak dla jasności to byłam ja Oloochna :-P
Oloochna

Postprzez Sharp » 15 kwi 2007, o 19:08

No oczywiście, taka osoba nie jest fanem. Ale jeżeli ktoś zna tylko jedną płytę to chyba nie jest fanem?! Ale dobra, ucinamy dyskusję.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Sharp, łącznie edytowano 1 raz
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez nagini » 15 kwi 2007, o 21:22

tez slyszalam o plotce.... a do berlina tez mialam niby jechac, newet ucieczke z domu planowalam. a co do tego kto jakim fanem jest to spoko, mozna nim byc od tbp (sama mam takie doswiadczenia z innym zespolem), ale wkurza mnie to podniecanie sie czyms co spodobalo sie dopiero po tej inwazji mcr w polsce... nic na to nie poradze, moge to tylko starac sie zaakceptowac... ja fanka jestem od 2 lat, od tcfsr i jestem z tego kurewsko dumna!!!
nagini

Postprzez Kahlan » 15 kwi 2007, o 21:30

No teraz to juz wszystko jasne Oloochna, bo poprzednia notka zabrzmiała negatywniej, dlatego tak odpowiedziałam. ;-)

koniec rozmowy nie na temat, pozdrawiam. :-)
Kahlan

Następna strona

Powrót do My Chemical Romance