Jak się zaczęła Twoja przygoda z MCR

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Jak się zaczęła Twoja przygoda z MCR

Postprzez Marcela » 25 cze 2013, o 15:27

Moja historia jest dziwna a może dlatego że ja jestem dziwna. Zacznę od tego że uwielbiam oglądać teledyski i te które mi się spodobają, ściągam na telefon w najlepszej jakości jaka jest dostępna :-P wpisuję nazwę zespołu i tyle ile mi się wyświetli teledysków danej grupy, ściągam, potem je przeglądam i te co podobają mi się najbardziej (sam teledysk oraz piosenka) to zostawiam, te co nie, usuwam :-P
Pamiętam że pewnego dnia przypomniało mi się że istnieje taki zespół jak MCR (głównie kojarzę z Bravo i innych dostępnych młodzieżowych gazet które w tamtych czasach coś nie coś pisały o tych zespołach) i tak jak wyżej wpisałam My Chemical Romance i ściągnęłam wszystkie jakie mi wyskoczyły w wyszukiwarce :-D w tym przypadku zostawiłam wszystkie bo mi się wszystkie spodobały i zapragnęłam więcej. poszperałam trochę i znalazłam więcej ciekawych piosenek, nazbierałam kasy, trochę wyżebrałam od babci :mrgreen: i kupiłam wszystkie płyty, a że zaczęłam słuchać ich od zeszłego roku to nie musiałam czekać na pojawienie się kolejnej tylko od razu wszystkie miałam jak na tacy :lol:
ps. nie hejtować mnie za szerzenie piractwa, ale to tylko klipy ściągnęłam ;-)
You are the sharp end of my pen. You are the ink under my skin. You are the ones. You are the ones.
Marcela

Poprzednia strona

Powrót do My Chemical Romance