Zmiana wyglądu

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Zmiana wyglądu

Postprzez R n' R » 26 mar 2011, o 17:12

Czy podoba wam się zmiana stylu chłopaków z MCR z takich:

http://cdn.buzznet.com/assets/users16/x ... 942099.jpg

Na takich:

http://www.nvivo.es/blog/wp-content/upl ... omance.jpg
??
R n' R

Re: Zmiana wyglądu

Postprzez veruleczek » 26 mar 2011, o 17:32

hm... moim zdaniem oby dwa wizerunki miały w sobie tajemnice i piękno.
przez Czarną Paradę zdobyli wielu fanów, a killdżojsi podbijają świat swoim laserowymi pistoletami i kolorem.
nie umiem niestety wybrać :D
veruleczek

Postprzez Sharp » 26 mar 2011, o 17:44

A dlaczego miałaby się nie podobać? Pragnę zauważyć, że co płyta, to mają inny image i jakoś nie widzę w tym nic złego. Mnie się podoba i uważam, że chłopcy robią kawał dobrej roboty pokazując co płytę coś innego. Widać, że nie są bierni i żyją tym, co tworzą.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Jovinka » 26 mar 2011, o 17:49

Na każdej płycie jest inny klimat. Tak więc i inny image, który by pasował do płyty. Przy TBP chłopaki dobrze wyglądali, ale i przy Danger jest good :D W sumie to nie umiem wybrać gdzie lepiej wyglądali :)
Jovinka

Postprzez kocurx » 26 mar 2011, o 19:25

Również nie umiem wybrać, podobają mi się i TBP i przy DD. ;3 Ciekawi mnie jak będą wyglądać przy następnej płycie...
kocurx

Postprzez Katerina16 » 26 mar 2011, o 21:36

Wszędzie przecież wyglądają dobrze ;) W nowym stylu podoba mi się to ,że jest dużo koloru i jest bardzo wesoły ;)
Wcześniejszy image też był świetny i miał w sobie takiego mrocznego ducha :D A teraz są bardziej hm... optymistyczni ?
I uważam ,że Mikey'owi I Gerardowi pasują nowe kolory ;)
Katerina16

Postprzez Pie » 26 mar 2011, o 23:23

Nie rozumiem właściwie pytania, czy chodzi o imidż czy o wygląd zewnętrzny, więc wypowiem się tak, o:

Każda ich płyta ma swój charakter i przesłanie, wygląd jest tylko uzupełnieniem i zwieńczeniem ich ciężkiej pracy. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny TBP - byli młodsi, wiedzieli o czym grają, mięli jeden temat, różne historie. Wtapiali się w piosenki, tworzyli piękną całość. <Pomijając to, że uwielbia Gerarda jako blondyna, i Majkiego w takich włosach, jakie miał. Kocha ubrania z Black Parade, i przygarnęłaby wszystkie ale to już tak btw.
Teraz mają właściwie różne tematy i jedną historię do kilku kawałków, co jest ZUPEŁNĄ odmianą. Jeśli chodzi o piosenki, to też na pierwszy rzut oka widać zmianę. Myślę, że motyw śmierci im się przejadł, nadal jest obecny, ale jako weselsza forma i jaśniejszy przekaz, że nie nawołują do popełniania samobójstw. Uważam też, że takie odświeżenie było potrzebne, zaskakujące. <jest fanką czerwonych i blond włosów też. Bardziej lubi krótkie włosy Franka. Lubi skórzane kurtki : (
Chłopaki w nowych fryzurach, ciuchach etc. wyglądają nieziemsko, mimo upływających lat, i tego, że są starzy jak drzewa i wszyscy mogli by być moimi ojcami . :lol:
Zupełnie inaczej prezentują się jako killjoysi niż jako członkowie czarnej parady, co pewnie jest dobre, bo pomaga zwalczać przyjętą już maksymę "Wszystkie zespoły rockowe to rządni krwi i kotów sataniści.". Przynajmniej ja z taką 'maksymą' spotkałam się już nie raz w moim bliskim otoczeniu, dobrze dla nich, że nie mówili o My Chem. Do tego zauważyłam, że brzmią lepiej, mają bardziej 'rozbudowane' pomysły (chociaż jako fanka TBP nie mogę stwierdzić, iż pomysły za tamtych czasów były mniej ciekawe).
Na koniec moja subiektywna opinia : kocham MCR jakie by nie było, ich zmiany są tylko i wyłącznie urozmaiceniem sprawiającym, że chyba nigdy mi się nie przejedzą. Tylko z niecierpliwością czekam na następną płytę. :cry:
Kocham czarną paradę, piosenki zawsze zmuszają mnie do przemyśleń, są głębokie, ale nie oszukujmy się, czasem taki chillout, odbiegnięcie od rzeczywistości w świat laserów i California 2012 jest dobry : )
Więc nie umiem wybrać który styl jest lepszy, amen. XDD

EDIT : <JEB> to miała być miała czcionka.
Pie

Postprzez LeenaChemicalTreat » 29 mar 2011, o 16:25

Ja powiem może tak, pomimo, iż jestem świeża w temacie MCR, to wydaje mi się, że im zespół jest bardziej doświadczony, tym częściej eksperymentuje ze swoim image'em, stylem muzycznym itp. Jeżeli zmiany, jakie zachodzą w danym zespole są dobre, to widać to na przykład po ilości sprzedanych płyt czy biletów na koncert. A wydaję mi się, że zmiana jaką przeszło My Chemical Romance im służy i chyba najważniejsze jest to, że nadal grają świetną, energetyczną muzykę, a nie to, że zmieniają swój wygląd.
LeenaChemicalTreat

Postprzez Sharp » 29 mar 2011, o 16:49

Ale w przypadku MCR wygląd zewnętrzny idealnie oddaje charakter płyty, więc to dość ważne ;-)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez LeenaChemicalTreat » 29 mar 2011, o 17:00

Ale to chyba dobrze, że się zmieniają? Z tego co się orientuję akurat w ich przypadku to nie działa na niekorzyść zespołu :) Tylko bardziej na plus i to jest fajne, że są właśnie tacy jak to się mówi... Bardzo... Ekspresyjni o :) Że to co im tam w duszy gra widać nie tylko w muzyce ale i w wyglądzie :)
LeenaChemicalTreat

Postprzez Sharp » 29 mar 2011, o 17:09

Nigdzie nie napisałam, że to źle, mnie się to właśnie podoba, chociaż największą zmianę to ja widzę w Michale i cholernie mnie to zawsze rozbawia :lol:

Obrazek 2005
Obrazek 2008
Obrazek 2011

Moja reakcja:
Obrazek
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez kocurx » 29 mar 2011, o 17:11

Sharp, nie mogę z pokerface :lol:
kocurx

Postprzez Feainne » 29 mar 2011, o 19:25

Szarp nie dałaś jeszcze zdjęcia Majkiego ze spanielem na głowie ;P

Dla mnie zmiana jest fajna, lepiej wyglądają. Jednakże wole styl TBP jeśli chodzi o muzykę i te świetne mundury.
Feainne

Postprzez Sharp » 29 mar 2011, o 19:28

Feainne, właśnie nie mogłam znaleźć!!! <ómiera> Szukałam i nie mogłam, trudno, ale i tak :lol:
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Pie » 29 mar 2011, o 19:42

Jeśli chodzi o Michała, to najlepiej wyglądał za czasów TBP, z wyglądu zewnętrznego oczywiście. Nie znam go osobiście, chociaż chciałabyyym, chciaaała XD
Pie

Postprzez milky-way » 30 mar 2011, o 14:34

A mi się podobał jako słodka sierotka :roll: :lol: Ale nie ubolewam nad tym, że się zmienił ;p
milky-way

Postprzez Dasieq » 30 mar 2011, o 17:20

Mi się podoba ze teraz do nowej płyty mają świetny kolorowy imidż. Taka odskocznia od czarnej parady. Oczywiście wcześniej też wyglądali świetnie,pełny klimat i w ogóle,jednak teraz jeszcze bardziej mi się podoba bo jest życiowo,z większą energią...tak pobudzająco ;D
'Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych'

'Racja jest jak dupa, każdy ma swoją'

Spójrz, przyjacielu, jak bajeczka o Chrystusie uczyniła nas bogatymi -Papież Leon X
Dasieq

Postprzez szczota » 30 mar 2011, o 17:41

Mi też się podoba ich nowy wygląd. Znaczy wcześniejsze też. Każdy ich image jest inny, każdy charakterystyczny, adekwatny do muzyki i stylu płyty. Cieszę się, że stali się bardziej kolorowi :) Ciekawe jaki będzie ich następny krok ;p
szczota

Postprzez joannaway » 30 mar 2011, o 19:37

Bardzo mi się podoba ich nowy image :-) Chociaż osobiście wolę Gee w czarnych włosach a Franka w dłuższych. Nie można mieć wszystkiego niestety. Chłopaki chyba czytali w moich myślach i schowali czarne ciuchy (znaczy się ich lwią część ;-) ) co mnie bardzo cieszy. Są zadowoleni z życia, z tego co robią i to się przekłada na to, jak wyglądają :-) A wyglądają naprawdę super. (Chociaż czasami tęsknię do ich wyglądu z czasów Three Cheers). Każdemu potrzebna jest zmiana i z niecierpliwością czekam cóż nowego wymyślą.
joannaway

Postprzez Afternoon » 7 kwi 2011, o 20:15

Wg mnie wcześniejsze płyty i ich wizerunek był taki buntowniczy (baaaardzo pozytywnie buntowniczy!) a teraz są tacy dorośli i szczęśliwi... eh... nie potrafię wybrać. muszę się zastanowić. Bo wizerunek podoba mi się terazniejszy xd ale Gee mógł zostać czarny... Teraz też jest świetny... eh no nie wiem
Afternoon

Postprzez Jaszczurka » 16 kwi 2011, o 13:05

Mi jednak bardziej podobał się poprzedni wizerunek.
Nowy 'imidż' jest wesoły, przebojowy, pasuje do płyty i w sumie to dobrze, że chłopaki się rozwijają i nie zamykają się w jednym stylu, jednak nie mogę się do niego przyzwyczaić. Pewnie to też kwestia sentymentu i może kiedyś przekonam się w pełni do Killjoysów, ale na razie jestem za poprzednim wizerunkiem :)
,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"
Jaszczurka

Postprzez PartyPoison » 16 cze 2011, o 08:41

Przyznam się, że ta zmiana bardzo mnie zaskoczyła. Wiedziałam, że po chłopakach z zespołu można spodziewać się wszystkiego ;)
Ich muzyka zawsze kojarzyła mi się z wewnętrznymi emocjami, tym co nas gnębi i z prawdziwym życiem. A tu nagle taka zmiana O.o
Jestem pozytywnie zaskoczona przemianą, choć boli mnie, że większość uważa to za totalną komerchę. Ale w końcu nigdy nie zaspokoi się każdego gustu ;)
PartyPoison

Postprzez Blacky » 19 cze 2011, o 14:59

Zmiana znacznie zaskakująca!
Ale zaĄbista.

Cieszyć się! Rayosław nadal ma owce na główce [ :-P ] , Franek zapuścił śkuty, Mikey nadal ma Poker Face'a, a Gerard ciągle zmienia wygląd!
Blacky

Postprzez Luna » 7 paź 2012, o 14:50

Gdyby nie zmienili image'u to byłoby podejrzanie. Mi się ten i ten ich wygląd podoba. Podobnie jak piosenki z obu płyt :)
P.S. Jeśli zmiana jest co płytę, to strach się bać MCR5. Mam nadzieję, że nie zejdę na zawał i na spokojnie przesłucham płytę :mrgreen:
jump down deep
Luna

Postprzez nata99 » 10 paź 2012, o 20:24

Zawsze fajnie wyglądali ale muszę przyznać że jednak ten nowy look (dla mnie )jest o wiele lepszy od poprzednich -szczególnie Mikey wyładniał i do twarzy mu z tą blond fryzurką. Podoba mi się również fryzurka Ray'a bo nie są aż takie sterczące te jego loczki ;-) a dla Gee do twarzy z czerwonym .Tylko Frank w dłuższych włoskach mi się nie podobał ale na szczęście ściął i wygląda na pewno młodziej . :-D Fajnie że też tak kolorowo i wesoło .
KISS ME YOU ANIMAL !!!! ◕‿◠
nata99

Powrót do My Chemical Romance