gadżety MCR

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: gadżety MCR

Postprzez Malwina17 » 3 lis 2009, o 20:44

Lisa S. napisał(a):Ja, ja mam plecak, 2 t-shirty, plakatów od groma, kilka przypinek, pokój w zdjęciach i urywkach wywiadów z chłopakami... A teraz czekam na portfeli piórnik :mrgreen: czzzeeeekkkkkaaaammm xD

A płyty posiadasz? ;]
Czy jestem pyszny? Pysznię się paradą pychy, którą urządza we mnie geniusz.
Malwina17

Postprzez Lisa S. » 4 lis 2009, o 13:33

A posiadam ;p (zaponiałam...)
TBPiD, jak na razie... xD
Lisa S.

Postprzez 4011bananas » 28 maja 2010, o 16:02

Na razie jest cienko, bo posiadam The Black Parade Is Dead i pasek do spodni :x (7 plakatów i miliardy małych wycinanek się liczy?)
4011bananas

Postprzez paulina :> » 28 maja 2010, o 17:41

a ja mam : The Black Parade, Three Cheers For Sweet Revenge, poduszkę, i plakaty ^^
Look Alive Sunshine
paulina :>

Postprzez kaczax » 29 maja 2010, o 18:00

ja mam tylko TBP, TBPiD miliony plakatów, wycinków, naszywek i takich tam podobnych. ;D
kaczax

Postprzez MCRowa » 19 wrz 2010, o 17:49

Ja mam tylko wisiorek i 2 plakaty, nigdzie nie mogę znaleźć albumów z polskich sklepów w necie:(
MCRowa

Postprzez MCRowa » 19 wrz 2010, o 17:51

aaa mam jeszcze naszywkę na torbie
chcę mieć albumy, ale takie nie za drogie!

nie pisz postów pod postami, masz opcję "edytuj"!! - Natalia
MCRowa

Postprzez anty_virus » 14 sty 2011, o 22:25

A ja muszę się pochwalić, bo kupiłem zajebiaszczą koszulkę na allegro :mrgreen:.

Obrazek

link do aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1408204558
anty_virus

Postprzez micc » 14 sty 2011, o 23:03

anty_virus, a to oryginalna koszulka jest? Nie przypominam sobie, zeby taki wzor wypuszczali.
Kupujmy oryginaly, bo kupujac podrobki, dajemy kase do kieszeni cwaniakom, ktorzy wykorzystuja bezprawnie loga i wizerunek zespolu.
Czasem warto sie zastanowic, czy taniej nie wyjdzie zamowienie sobie nadruku w drukarni.
micc

Postprzez NaLa » 15 sty 2011, o 11:29

micc, nie zgadzam się z Tobą. Wielu z nas zamawia z Kropy, RMS, czy innych sklepów koszulki MCR i innych zespołów. Nie są one oryginalne, ale w miarę tanie i dobre jakościowo. Co do nadruku, różnie z tym bywa. To też w jakimś stopniu nadużywanie wizerunku artysty.
NaLa

Postprzez micc » 17 sty 2011, o 10:37

NaLa, chodzi o to czy jest sie swiadomym tego, ze sa to podrobki. Jasne, ze kupujac w RMS mysle 'o na pewno maja oryginaly', ale wcale tak nie jest. Teraz dopiero sie ogarneli i troche przystopowali.
To jest tak, ze ciezko sprawdzic, czy osoba wykonujaca nadruki ma jakas tam licencje, choc najczesciej jej nie ma.
Wiem, ze 60 czy 70zł jest sporym wydatkiem jak na koszulke, ale uwazam, ze jak sie chce nosic koszulki z zespolami, to juz niech to beda oryginalne. Normalnie przeciez jak na cos cie nie stac, to nie kradniesz tego, nawet jak chcesz miec, prawda? na dobra sprawe nieoryginalne gadzety to okradanie zespolu.
Ja bym sie czula zle majac np na koncercie nieoryginalna koszulke mojego ulubionego zespolu, nawet jesli wzor bylby fajny.
Juz lepiej sobie samemu wzor stowrzyc i dac do drukarni, niz placic naciagaczon i zlodziejom, zerujacym na niewiedzy i naiwnosci mlodych osob.
micc

Postprzez anty_virus » 19 sty 2011, o 16:37

micc napisał(a):NaLa, chodzi o to czy jest sie swiadomym tego, ze sa to podrobki. Jasne, ze kupujac w RMS mysle 'o na pewno maja oryginaly', ale wcale tak nie jest. Teraz dopiero sie ogarneli i troche przystopowali.
To jest tak, ze ciezko sprawdzic, czy osoba wykonujaca nadruki ma jakas tam licencje, choc najczesciej jej nie ma.
Wiem, ze 60 czy 70zł jest sporym wydatkiem jak na koszulke, ale uwazam, ze jak sie chce nosic koszulki z zespolami, to juz niech to beda oryginalne. Normalnie przeciez jak na cos cie nie stac, to nie kradniesz tego, nawet jak chcesz miec, prawda? na dobra sprawe nieoryginalne gadzety to okradanie zespolu.
Ja bym sie czula zle majac np na koncercie nieoryginalna koszulke mojego ulubionego zespolu, nawet jesli wzor bylby fajny.
Juz lepiej sobie samemu wzor stowrzyc i dac do drukarni, niz placic naciagaczon i zlodziejom, zerujacym na niewiedzy i naiwnosci mlodych osob.

zastanawiam mnie jedno - czy gdybys oddal sam wzor do drukarni (pod warunkiem ze jestes dobrym grafikiem i potrafilbys to zrobic) w takim przypadku jak mozna byloby nazwac Twoja koszulke ??? .... czy Twoj ulubiony zespol odnioslby jakiekolwiek korzysci?? ... ale mozesz zewsze zaplacic im jakas darowizne ( przy okazji na OJCA RYDZYKA proponuje ) . :mrgreen:

micc napisał(a):anty_virus, a to oryginalna koszulka jest? Nie przypominam sobie, zeby taki wzor wypuszczali.
Kupujmy oryginaly, bo kupujac podrobki, dajemy kase do kieszeni cwaniakom, ktorzy wykorzystuja bezprawnie loga i wizerunek zespolu.
Czasem warto sie zastanowic, czy taniej nie wyjdzie zamowienie sobie nadruku w drukarni.

z tego co widze to sam nie mozesz sie zdecydowac czy chcesz wspierac kapele czy zdobyc jak najtaniej gadzet :D:D

ale tak zupelnie powaznie, mysle ze wiekszosc z firm ktore produkuja takie koszulki ponosza jakies oplaty zwiazane z wykozystaniem wizerunku, chyba ze sa importowane z Chin i sprzedawane po bazarach :D
anty_virus

Postprzez Phantom » 19 sty 2011, o 19:19

Ja ma koszulkę California 2019, płytę TBP i Danger Days... , naszywkę i jakieś naklejki ( z płyty i koszulki).
Phantom

Postprzez Lu. » 30 maja 2011, o 18:09

Czy wie ktoś może gdzie można dostać koszulkę California 2019 w Łodzi?
Ewentualnie czy znacie sklep otido.pl lub ezabawki.pl ?
Lu.

Postprzez chemicznydziwak » 31 maja 2011, o 20:35

A ja płytę Danger Days :-D i plakaty :) Tylko :-(
chemicznydziwak

Postprzez Vectress » 1 cze 2011, o 06:45

Póki co, nie mam żadnej oryginalnej płyty, ale posiadam koszulkę i krawat z logo MCR! :mrgreen: Plus oczywiście masę plakatów.
Vectress

Postprzez Progresywna » 1 cze 2011, o 07:41

Ja mam trzy płyty :P Bullets planuje kupić, no i B-sidy i koncertówki też ;-) Mam też dwie koszulki, dwie przypinki i dwie naszywki ;)
A plakatów nie mam, wyrosłam z wieszania ich na ścianach ;>
Progresywna

Postprzez KillJoy » 1 cze 2011, o 19:32

Ja mam płyty- Revenge, TBP i Danger Days (poluję na Bullets, ale dość ciężko dostać :-?) i koszulkę (od rana jestem posiadaczką koszulki California 2019 :mrgreen:).
EDIT: Tata kupił mi drugą koszulkę na koncercie, więc mam już dwie :mrgreen:
Ostatnio edytowano 20 cze 2011, o 15:20 przez KillJoy, łącznie edytowano 2 razy
Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
KillJoy

Postprzez R n' R » 20 cze 2011, o 14:23

w rock shopie masz mnóstwo rzeczy z MCR, nawet poduszki
R n' R

Postprzez Blóskaj » 20 cze 2011, o 15:36

Ja mam tylko płyty, koszulki i plakaty. Nie potrzebują niczego więcej. Nawet nie chcę. Jakoś nie widzę się w noszeniu zegarków, koczyków oraz bransoletek MCR.
Blóskaj

Postprzez lastly » 20 cze 2011, o 20:17

ja mam torbę, przypinkę i bluzkę miałam, ale zgubiłam. ale już zamówiłam nową i zapewne za jakieś 2 dni albo nawet jutro powinna dojść :-) no i wszystkie płyty, ale one to się raczej nie licza ;-) są też plakaty. ale to takie z gazet, od koleżanek łudziłam :-D
lastly

Postprzez Charmer » 28 cze 2011, o 10:56

Ja mam koszulkę, która była zakupiona na koncert, a poza tym wśród licznych na mojej torbie naszywek znajduje się również jedna z logo MCR :)
Charmer

Postprzez Martinho » 30 cze 2011, o 21:23

Ja mam płyty: TCFSR, DD i TBPiD. Poza tym plakaty i portfel ;-)
Martinho

Postprzez Motoko xD » 2 lip 2011, o 16:46

Z gadżetów posiadam jak narazie Koszulkę California 2019 oraz płytki TCFSR,TBP,DD oraz LOTMS.

Myślę że w najbliższym czasie moja kolekcja się zwiększy ;-)
Motoko xD

Postprzez Vectress » 2 lip 2011, o 17:08

Plakaty, koszulka, czerwony krawat z logo Chemicznych. Od paru godzin jestem również szczęśliwą posiadaczką płyty Danger Days. Jest prześliczna!
"Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra." - Marilyn Manson
Vectress

Postprzez micc » 2 lip 2011, o 19:11

Dlugo nie mialam nic, od zeszlego roku mam kamizelke Veganze (ani razu nie noszona...), koszulke California 2019, trzy plyty, plakat z Monachium i ich autografy w honorowym miejscu w pokoju ;D No i jeszcze pare przypinek.
Aaa! nie wiem, czy sie zalicza do gadzetow, ale mam polowe setlisty z Bratyslawy z 2007 roku [mialabym cala, ale mala slowacka bicz mi wyrwala i odzyskalam tylko polowe]. No i biletyyy z koncertow ;D
Mysle ze poki co nie chce wiecej gadzetow ;)
micc

Postprzez deadpegasus » 6 lip 2011, o 12:57

ja mam tylko ich płytkę DD :lol: :lol:
deadpegasus

Postprzez Vectress » 7 lip 2011, o 12:04

Wczoraj kupiłam koszulkę za 8 zł! Znowu.
Muszę mieć niewiarygodne szczęście, że znajduję takie rzeczy u mnie w mieście.
"Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra." - Marilyn Manson
Vectress

Postprzez soprettyblack » 7 lip 2011, o 12:25

Ja mam TBP i DD, jedną koszulkę- czarną z nazwą z TBP i kościotrupami, jednym z przudu, drugim z tyłu, trzy przypinki, dwa plakaty, starczy. xd Tylko chciałabym jeszcze zdobyć TCFSW, LOTMS, TBPiD i Bullets.
soprettyblack

Postprzez Green » 5 sie 2011, o 18:26

zwątpilam we wszystko, gdy zobaczylam oficjalna strone sklepu ;-)
ja chcęęę!!
narazie mam 1 plakat, mysle o plycie i szukam naszywki.
ale i tak mysle, ze muzyka plynie z serca :-D
Ostatnio edytowano 6 sie 2011, o 18:07 przez Green, łącznie edytowano 1 raz
Green

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance