MyChemicalRomance - Polskie Forum Fanów • Zobacz wątek - Dziewczyny MCR - BEZ FOTEK

Dziewczyny MCR - BEZ FOTEK

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Dziewczyny MCR - BEZ FOTEK

Postprzez Sharp » 21 kwi 2011, o 08:32

Jeśli chcecie sobie podyskutować o żonach chłopców z My Chem, zapraszam tutaj - do tamtego tematu ( viewtopic.php?f=1&t=564&start=1560 ) dodawajcie tylko fociszki ;-) Przypomnę, że każdy z panów jest już zamężny i dwaj są dzieciaci :lol:

Gdyby ktoś zapomniał, wypiszę pairingi:
- Gerard i LynZ
- Mikey i Alicia
- Ray i Christa
- Frank i Jamia

Proszę uprzejmie o w miarę stosowne wyzywanie, jeśli już w ogóle musi mieć miejsce, nie zapominajmy, że te kobiety dzielą z nimi łóżko i domy, więc pewnie są kochane i miłe - a jeśli nie są miłe i kochane, to zespół na pewno je kocha :mrgreen: Proszę też o niezbyt głośne moczenie gaci, wystarczy ładnie napisać jak nam się podobają, do piszczenia mamy temat pt. Mój Ideał (do znalezienia tutaj viewtopic.php?f=6&t=289&p=177512#p177512 ).
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Re: Dziewczyny MCR - BEZ FOTEK

Postprzez ChemicznyPłaz » 28 lip 2011, o 10:52

Ponieważ wszyscy okupują wątek, w którym pojawiają się zdjęcia pań i komentują ich wygląd, ja postanowiłam dorzucić swoje trzy grosze na temat ich życia oraz charakterów, gdyby ktoś nie był poinformowany.

Lindsey Ann Ballato (LynZ, ZOID) - Naprawdę niesamowita kobieta. Mając 17 lat wyprowadziła się z domu. Nigdy nie poznała swojego ojca, który zostawił jej matkę, ją oraz starszą siostrę dawno temu. Nigdy nie przypuszczała, że spotka mężczyznę, z którym zechce założyć rodzinę. W szkole była mało popularna, miała kilka kilogramów za dużo, a raz chcąc zwrócić na siebie uwagę, ścięła się na łyso. Grała w babskim zespole, ale do dziś nie ustaliłam na czym. Po rzuceniu szkoły chwyciła się heroiny, ale był to krótki epizod. Jeden z jej przyjaciół powiedział jej o castingu na basistkę MSI. Nauczyła się grać (bardzo nieudolnie) kilka piosenek, ale zespół zakochał się w niej, gdy podczas przesłuchania podpaliła studio. Historię poznania z Gee sobie daruję, bo różne plotki chodzą i nie chcę zgadywać, która jest prawdziwa. Obecnie wystawia swoje pracę wraz z przyjaciółką Jessicą Addams. Z ciekawostek powiem, że: jej tatuaże są jej pomysłem, ale nie zaprojektowała ich sama; pierwszy tatuaż to kółka na nodze, które wykonała w wieku 17 lat; najbardziej w swoim ciele kocha swoje nogi; jest fanką wielu babskich, feministycznych zespołów; jej najlepszym przyjacielem jest Steve (Montano, Steve Righ?); gdy jest smutna prosi Gerarda, by zaśpiewał jej piosenkę "Superstar" zespołu The Carpenters; jej idolem i nauczyciel jest Ron English.

Alicia Simmons - Ojciec Steve Simmons grał (a może wciąż gra?...) w zespole, a więc ją i jej braci zawsze otaczała muzyka. Starszy brat, Peter, zabrał ją kiedyś na koncert Metallicii i od tego zaczęła się jej miłość do heavy metalu. Uczyła się grać na wielu instrumentach, by w przyszłości móc pracować dla wielu zespołów (m. in. Avenged Sevenfold, Fall Out Boy, From First To Last). Na jednym z koncertów poznała Sarah Dope, która stała się jej najlepszą przyjaciółką. Wspólnie pracowały na jednym z festiwali - Alicia zastępowała basistę FFTL, Sarah zajęła się fotografią. Właśnie na festiwalu poznała Mikeya i wiecie, jak to się dalej potoczyło. Co robi obecnie, trudno stwierdzić. Ciekawostki: jej młodszy brat nazywa się Dakota, starszy Peter; należała do World Most Hated Crew, ale zerwała kontakt z niemal wszystkimi osobami, które tam były (m. in. z Elizą "Cuts" Siep); sporo choruje, stąd jej nagłe zmiany wagi; ma za sobą krótki epizod w modelingu; pojawiła się w programie o najbardziej rozpieszczonych psach Hollywood ze swoim psiakiem Pigletem; ma/miała także 3 koty: Bunny Marie, SnowBall i Pumpkin.

Christa Toro - O niej, niestety, wiem najmniej. Wiem jedynie, że ma dużą rodzinę oraz ogromne serce. Jest wolontariuszką, opiekuję się dziećmi opóźnionymi w rozwoju. Ciekawostki: mało fanów wie, że ma konto na twitterze Copista 5

Jamia Nestor - O tym, jak poznali się z Frankiem, krążą już legendy, więc ja już zamilczę. Pochodzi z całkiem przeciętnej rodziny. Ojciec jest kierowcą szkolnego autobusu (i podobno ma niezły ubaw z fanek swojego zięcia). Jamia zawsze wspierała Franka w tym, co robi, była też współwłaścicielką Skeleton Crew. Obchodzi urodziny w ten sam dzień, co Ray oraz jeden z jej najlepszych przyjaciół. Nie jest celebrytką, ma normalnych, miłych przyjaciół i jest zawsze miła dla fanów Franka. Ciekawostki: jest fanką anime i cosplayu; posiadała kolczyk w języku oraz septum.
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Violence » 28 lip 2011, o 11:30

Nie wiedziałam, że Lyn-Z ma taki bogaty życiorys :lol: Lubię je wszystkie, chociaż większość znam tylko ze zdjęć. Tylko o Lindsey co nieco wiedziałam. Myślałam, że Alicia gra w jakimś zespole na stałe. Jest takim muzykiem sesyjnym, czy jak? Co to jest World Most Hated Crew?
Violence

Postprzez ChemicznyPłaz » 28 lip 2011, o 11:46

World Most Hated Crew to taka grupa celebrytów, przyjaciół znanych osób, gwiazdek internetu, ju noł. W skład WMHC wchodziła Alicia, Mikey, Eliza Cuts, Sarah Dope, Jeffree Star i ktoś tam jeszcze. Lansowali się na internecie i chyba tylko tyle. Na youtube są filmiki z nimi

ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez xblacknoahx » 28 lip 2011, o 11:55

Wow ! Lyn Z podpaliła studio :lol: :lol: Nie spodziewałam się tego po niej :-D :lol:
xblacknoahx

Postprzez cocaine » 29 lip 2011, o 13:44

LynZ od paru dobrych latek jest moją idolką, to Gee zawsze uważałam za jakiejś dzikie dziecko, któremu nieopdpowiedzialna ekspedientka z Rossmana sprzedała eyeliner :-D Może i nie ma jakichś wirtuozerskich zacinek do gry na basie, ale robi to z sercem i nie poddaje się.

Co do Alicii to coś słyszałam, ze pracowała/pracuje w jakimś studiu nagraniowym, a zresztą...
cocaine

Postprzez xblacknoahx » 29 lip 2011, o 16:15

cocaine napisał(a):LynZ od paru dobrych latek jest moją idolką, to Gee zawsze uważałam za jakiejś dzikie dziecko, któremu nieopdpowiedzialna ekspedientka z Rossmana sprzedała eyeliner :-D Może i nie ma jakichś wirtuozerskich zacinek do gry na basie, ale robi to z sercem i nie poddaje się.

Co do Alicii to coś słyszałam, ze pracowała/pracuje w jakimś studiu nagraniowym, a zresztą...

Zgadzam się .. Wiele osób nie dostrzega tego że LynZ jest wspaniała :-> Tylko sądzą że jest głupia bo jest żoną Gee .. Ona jest silną kobietą , nie poddaje się. Swoją wystawę zrobiła w tydzień a miała na głowie jeszcze Bandit i Gerarda .. Zazdroszczę jej też cierpliwości , ponieważ ona tworzy sztukę i po jej pracach widać że włożyła w to serce ;-)
xblacknoahx

Postprzez ChemicznyPłaz » 29 lip 2011, o 19:59

Nie wiem, czy to prawdziwa historia, ale podobno na jednym koncercie w okresie Revenge jakaś fanka zobaczyła Jamię obok sceny i zaczęła krzyczeć w jej stronę bardzo obraźliwe rzeczy, w tym, że odbierze jej chłopaka. Ponoć Jamia patrzyła na nią i próbowała nie zwracać uwagi, dopóki ta nie zaczęła używać epitetów, a wtedy Jamia... mówiąc wprost walnęła ją w ryj :lol: Nie no, kocham tą babkę <3

ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez cocaine » 29 lip 2011, o 20:09

ChemicznyPłaz napisał(a):Nie wiem, czy to prawdziwa historia, ale podobno na jednym koncercie w okresie Revenge jakaś fanka zobaczyła Jamię obok sceny i zaczęła krzyczeć w jej stronę bardzo obraźliwe rzeczy, w tym, że odbierze jej chłopaka. Ponoć Jamia patrzyła na nią i próbowała nie zwracać uwagi, dopóki ta nie zaczęła używać epitetów, a wtedy Jamia... mówiąc wprost walnęła ją w ryj :lol: Nie no, kocham tą babkę <3
Hahah :-D Właśnie, ona jest taka naturalna, taka... normalna? Oni do siebie tak pasują <zachwyca się>
cocaine

Postprzez Lu. » 29 lip 2011, o 21:00

OMG. -.-' Podziwiam je, że mają tyle cierpliwości, że nie zwracają uwagi na takie durne małolaty. Ja bym chyba nie wytrzymała i każda chciała bić :lol: .
Uważam,że chłopcy trafili na wspaniałe dziewczyny! Są świetnie dobrani .

ChemicznyPłaz, ja nie znam żadnej historii poznania Jami(i?) i Franka, zapodaj coś :->
Lu.

Postprzez ChemicznyPłaz » 29 lip 2011, o 21:42

Lu. napisał(a):ChemicznyPłaz, ja nie znam żadnej historii poznania Jami(i?) i Franka, zapodaj coś :->

No więc ta najbardziej popularna plotka głosi, że znali się już w szkole, ale chodzić zaczęli gdzieś w okresie Revenge (po tym jak Frank zerwał z inną dziewczyną), co jest bardzo prawdopodobne, patrząc na dedykację na płycie itd.
Inne teorie donoszą, jakoby chodzili ze sobą od czasów szkoły, coś że od ok. 16-stego roku życia (ale to byłoby dziwne, bo na studniówkę poszedł z inną).

ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Lu. » 29 lip 2011, o 22:43

Mhm.. No to znają się szmat czasu jeśli od szkoły.
Dzięki : D
Lu.

Postprzez Hide » 30 lip 2011, o 10:20

ja najbardziej lubię jamie i Lyn-Z bo o reszcie mało słyszałam.
Hide

Postprzez SzpakZloczynca » 30 lip 2011, o 10:34

Też najbardziej lubię Lyn-z i Jamię c: Uwielbiam je. Mimo ,że ich nie znam ,to wydają się taaaaakie fajne :-D
SzpakZloczynca

Postprzez Hide » 30 lip 2011, o 10:47

SzpakZloczynca, ja kocham uśmiech jami. jak patrze na nią i franka razem to mi się jakoś tak miło ciepło robi. :->
Hide

Postprzez Comixx » 10 wrz 2011, o 12:26

Ja na przykład bardzo się cieszę, że chłopaki znaleźli sobie takie fajne żonki i jest mi strasznie głupio, kiedy czytam, że jakieś faneczki ich nienawidzą całym swoim dziurawym pseudo sercem. Dlaczego ich nienawidzą? To przykre trochę, kiedy się takie rzeczy czyta. Jak można nienawidzić kogoś, kogo się nie zna osobiście?
Comixx

Postprzez Shashile » 10 wrz 2011, o 19:20

Ja chyba z nich wszystkich najbardziej lubię Jamię. Wydaję się taką kochaną duszyczką :) Nie przeszkadza mi, że chłopaki mają żony. Wręcz przeciwnie, cieszę się, że są szczęśliwi. Nie rozumiem jak można być czyimś fanem, a nienawidzić osób, które dają im szczęście :-/
Is it worth it
Can you even hear me?
Standing with your spotlight on me
Not enough to feed the hungry
Shashile

Postprzez Migotka » 10 paź 2011, o 16:45

A ja wszystkie lubie, ale najbardziej chyba LynZ. Żeby podpalić studio! :D już wcześniej ją lubiłam ale teraz to jest moją idolką :) Fajnie, że chłopaki mają takie fajne dziewczyny, nie jakieś puste, sztuczne lalki.
I am not afraid to keep on living
I am not afraid to walk this world alone
Migotka

Postprzez Hide » 11 paź 2011, o 12:08

Comixx napisał(a):Ja na przykład bardzo się cieszę, że chłopaki znaleźli sobie takie fajne żonki i jest mi strasznie głupio, kiedy czytam, że jakieś faneczki ich nienawidzą całym swoim dziurawym pseudo sercem. Dlaczego ich nienawidzą? To przykre trochę, kiedy się takie rzeczy czyta. Jak można nienawidzić kogoś, kogo się nie zna osobiście?

Masz racje. I jak przykro musi im być kiedy natrafią na taki komentarz czy coś. Sama się wstydzę za osoby które takie rzeczy piszą. :roll:
"As we walk among these shadows, in these streets, this field of battle
Take it up, we wear the medal, raise your hands with burning candles "
Hide

Postprzez soprettyblack » 11 paź 2011, o 17:38

Uwielbiam Jamię. :)

A ja uwielbiam Christę, tylko co to ma do tematu? Proszę o wypowiedzi, które coś wniosą do dyskusji : ) - Linnet
soprettyblack

Postprzez Bulletproofka » 26 sty 2012, o 13:56

Czy mógłby ktoś z Was mi powiedzieć czy Ray ma dzieci? Wiem na pewno o Bandit, Cherry i Lily. A skoro już mówimy o żonach, to wg. mnie najfajniejsza jest Jamia, ale najładniejsza jest Alicia. :)
Zebra może być bardzo miła, ale jeśli ją wkurzysz, może być niesympatycznie.
Bulletproofka

Postprzez Pożeracz Kapci » 26 sty 2012, o 16:21

Ray nie ma dzieci ;D
Pożeracz Kapci

Postprzez Linnet » 26 sty 2012, o 16:27

Pytania o dzieci zadajemy tutaj viewtopic.php?f=1&t=2758 .
Linnet

Postprzez Grzywa. » 19 mar 2012, o 18:16

Uhuhuhu :lol: . Żeby studio podpalić xD. Ja osobiście nic do nich nie mam cieszę się że mają wspaniałe żony i są z nimi szczęśliwi. Zawsze miło dowiedzieć się czegoś nowego o nich i ich żonach. :-D
Grzywa.

Postprzez J.Way » 20 mar 2012, o 16:29

Ja ich w ogóle nie znam, ale są na pewno fajne, miłe, uprzejme *dalej wymienia pozytywne cechy*. No, gdyby nie były, to chłopaki z MCR by ich nie pokochali ^.^ Nie no, na serio są fajne. I mają szczęście do facetów. ;-) Kiedyś bym ich nie lubiła, ale teraz... Nie wiem, jak to napisać. Kiedyś bym ich nie lubiła, ale teraz je lubię, chociaż ich nie znam. Śmiesznie to brzmi, 'chociaż ich nie znam'.
"‘Cause if you stay I would even wait all night... Well, or until my heart explodes"
J.Way

Postprzez MyChemical13 » 20 mar 2012, o 17:11

Llolololo znam tylko Lin-Z i ją bardzo lubię za styl i wgl.
Mam nadzieję, że jakoś przybliżycie mi osobę innych dziewczyn ;-)
"Chęć bycia kimś innym, to marnowanie osoby, którą się jest" - Kurt Cobain
MyChemical13

Postprzez ChemicznyPłaz » 20 mar 2012, o 19:50

MyChemical13 napisał(a):Llolololo znam tylko Lin-Z i ją bardzo lubię za styl i wgl.
Mam nadzieję, że jakoś przybliżycie mi osobę innych dziewczyn ;-)

* LynZ
Przeczytaj drugi post w tym temacie, czyli mój opis wszystkich MCRowych kobietek

ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Grzywa. » 22 mar 2012, o 07:01

Hm.. A Gerard i Lyn-Z brali już ślub kościelny ?
No bo ja słyszałam że oni jeszcze nie mieli tego ślubu o.O :?:
Grzywa.

Postprzez Dr.Ienzo » 22 mar 2012, o 12:42

Od kiedy lesbijskie związki mogą brać ślub kościelny?
A tak na serio, brali jedynie ślub cywilny, nie każdy musi mieć koniecznie kościelny, wszystko zależy od ich własnych upodobań, wierzeń itp. Więc, nie, nie brali, przynajmniej Gerard się tym nie chwalił :)
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez Grzywa. » 22 mar 2012, o 13:17

ale mi kumpela powiedziała że kościelny.. tak myślałam że cywilny ;)
Grzywa.

Następna strona

Powrót do My Chemical Romance