Dzieci MCR - BEZ FOTEK

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Dzieci MCR - BEZ FOTEK

Postprzez Sharp » 21 kwi 2011, o 08:38

Jak powszechnie wiadomo, Gerard i Frank zostali tatusiami. Gdyby ktoś zapomniał, bądź nie wiedział - obaj mają córki, Gee jedną, Frank bliźniaczki. Mała Gerarda i LynZ to Bandit Way, dzieciaczki Frankiego i Jamii to Cherry i Lily Iero. Nie wiemy jak sprawa wygląda u Michała i Raya :twisted: Zdjęcia dzieciaków możecie wrzucać w ten temat viewtopic.php?f=15&t=2757 , w tym trwają tylko rozmowy o dzieciarni, dobrze? No, to indżoj :mrgreen:
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Re: Dzieci MCR - BEZ FOTEK

Postprzez Afternoon » 21 kwi 2011, o 15:30

Cherry i Bandit to takie oryginalne imiona :> strasznie mi się podobają... zwłaszcza Bandit. Urocze! xD A wy jak sądzicie?
Afternoon

Postprzez ChemicznyPłaz » 21 kwi 2011, o 15:56

Bandit ma oryginalne imię, może nawet nazbyt oryginalne, ale czego się spodziewać po dziewczynce, która odziedziczy takie pokłady talentu po rodzicach? Normalnego imienia? Dla artystki lepiej brzmi Bandit Lee Way niż np. Anne Way.

Cherry i Lily to fajne imiona. Podobno Frank wziął je z jakiejś piosenki Smashing Pumpkins. Oczywiście Cherry podoba mi się bardziej (mam swoje powody). Przeczuwam, że Cherry będzie małą buntowniczką, a Lily będzie tą słodszą i delikatniejszą bliźniaczką. Wierzę po prostu w znaczenie imion :D
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Sharp » 21 kwi 2011, o 19:17

Płaziku - co do małych panienek Iero, mam dokładnie takie samo odczucie. Lily będzie cichutka i spokojna, a Cherry głośna i rozrabiająca ;-) A co do Bandit - na początku wydawało mi się, że to beznadziejne imię, ale bardzo mi się zaczęło podobać. Nie wiem dlaczego, sama zaczęłam zwać ją Bunny :lol: Wiem, że oni mówią do niej Lady B, ale i tak moje pseudo bardziej mi się podoba :lol:

I będę się śmiała, jak Bandit nie odziedziczy żadnego talentu :twisted:
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez assassin » 23 kwi 2011, o 19:02

No, rzeczywiście, The Smashing Pumpkins mają takie piosenki, jak Cherry i Lily <nie wiedziała> :lol:

Co do dzieciaków, to zdecydowanie faworyzuję bliźniaczki. To złe, ale serio, za paręnaście lat bardziej będę wolała śledzić poczynania sióstr Iero, niż Bandit. Tak jak Sharp - śmiałabym się, jakby była totalnym beztalenciem zarówno w muzyce jak i sztuce XD

Co do Cherry i Lily - na twitterze Frank wspomniał, że nie są to bliźniaczki jednojajowe, ale wyglądają jak siostry :lol:

Btw, nie mogę przecierpieć, że Mikey to WUJCIO MIKEY <rozczula się>
Sorry, but I'd rather have you. Cursed or not.
assassin

Postprzez wenus118 » 23 kwi 2011, o 19:22

Bandit to chyba moje ulubione imię :-) dość oryginalne i strasznie mi się podoba. Ciekawe czy mała będzie się "dosłownie" utożsamiała z tym imieniem :twisted: :-D

Co do Cherry i Lily... Mam obsesję na punkcie bliźniaków :-D (Sama chciała bym mieć bliźniaki ) Frank ma podwójne szczęście i tylko mu pogratulować :-D wydaje mi się że pójdą w ślady tatusia... :lol:
wenus118

Postprzez Panny » 25 kwi 2011, o 12:06

Ja najbardziej lubię Cherry , choć sama nie wiem czemu ;-)

Nie wiem dlaczego , ale intuicja mówi mi , że Bandit jak podrośnie będzie taką rozpieszczoną córeczką tatusia . 8-)
Panny

Postprzez Blacky » 19 cze 2011, o 15:19

Blacky

Postprzez Linnet » 19 cze 2011, o 15:43

Blacky w tym temacie nie wrzucamy zdjęć. Fotki wstawiaj TUTAJ
Linnet

Postprzez lastly » 19 cze 2011, o 19:47

Bandit takie cudne imię ;D oryginalne. aż chyba swoje dziecko tak nazwę :lol: ale to za jakieś 10 lat, mam nadzieję.. :-D
lastly

Postprzez Blacky » 20 cze 2011, o 12:46

Oj to przepraszam, źle zrozumiałam ^^.
No, imionka są wspaniałe..
Blacky

Postprzez R n' R » 20 cze 2011, o 14:03

Imiona są cudowne, a zwłaszcza Bandit. Bardzo oryginalne...
R n' R

Postprzez good way » 3 lip 2011, o 20:58

Zgadzam się , imiona boskie. Bandit jest taka urocza.! Aż zachciało się mieć dzieci :lol:
good way

Postprzez Panny » 9 lip 2011, o 09:08

Ja jak oglądałam zdjęcia tych trzech małych dziewczynek to aż musiałam nazwać tak swoich nowo narodzonych simów <3
Panny

Postprzez Mrs.Dead » 27 lip 2011, o 05:06

No nie wyrabiam <hahahaha>
Simy musiały być zachwycone!
hahahhaa
ale teraz coś na temat:
Cieszę się szczęściem chłopaków, ale ciągle mnie intryguję jedna sprawa cóż do jasnej anielki oznacza imię Bandit <głópia>
Mrs.Dead

Postprzez cocaine » 27 lip 2011, o 09:44

Ja tu czuję wyraźną inspirację killjoysami, nie wiem jak wy :D Tak mi staje przed oczami taki kolorowy mały berbeć w multikolorowej peruce :-) Chociaż czekaj... Biorąc pod uwagę że babcia Gee miała na drugie Lee, to bandit jest pewnie twórczym pomysłem LynZ, a patrząc na jej prace to różne dziwne rzeczy do głowy przychodzą ;)
cocaine

Postprzez ChemicznyPłaz » 27 lip 2011, o 10:57

Bandit oznacza chyba coś jakby bandytę w sensie... małego buntownika. Kogoś, kto naraża się prawu, ale nie taki typowy złodziej czy morderca. Przynajmniej tak to odczytuję z wywiadów... Fuck, namieszałam

LynZ powiedziała, że podoba się jej brzmienie imienia Bandit Nazwała psa Susan, a dziecko Bandit - tworzy swoje własne zasady, czy jakoś tak więc możliwe, że to ona wpadła na ten pomysł
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez cocaine » 27 lip 2011, o 11:06

O widzisz, ciekawe imię z charakterem... Podoba mi się ! :-D Ale nie wyobrażam sobie normalnego zycia z takim egzotycznym imieniem...
Za to Cherry i Lily są ok, może odrobinę przesłodzone ale lepsza Lily niz jakaś Klemencja czy Kunegunda...
cocaine

Postprzez Mrs.Dead » 27 lip 2011, o 13:02

I mię z charakterem, rodzice też, ciekawe, jaka będzie "Mała Bandytka" ????
cocaine: Masz coś do imion <zaciesza się>
ChemicznyPłaz: A może Lyn-Z się coś pokiełbasiło, i zamieniła imoiona psu <-->dziecku??? :-) :lol: :lol: :lol:
Mrs.Dead

Postprzez xblacknoahx » 27 lip 2011, o 13:09

Dla mnie imię Bandit jest troszkę dziwne , ale za razem ciekawe :-D No bo , który tatuś dał by na imię dziecku Bandyta .. :lol: :lol:
xblacknoahx

Postprzez cocaine » 27 lip 2011, o 16:51

Przesadzacie no! Bandit to świetne imię, tak! :-D
Ja widzę za parę lat Mcr w wersji damskiej, Ierówny do wioseł, Bandytka... ona zdecydowanie na bas, mamusia już ją pewnie uczy jak backbend robić ;-) Tylko reszta chłopaków się musi postarać i coś dorzucić do interesu ;p
cocaine

Postprzez xblacknoahx » 27 lip 2011, o 17:16

cocaine napisał(a):Przesadzacie no! Bandit to świetne imię, tak! :-D
Ja widzę za parę lat Mcr w wersji damskiej, Ierówny do wioseł, Bandytka... ona zdecydowanie na bas, mamusia już ją pewnie uczy jak backbend robić ;-) Tylko reszta chłopaków się musi postarać i coś dorzucić do interesu ;p

Tak tak ! Ale no Ray chyba najprędzej będzie miał dzieci xD Bo Alicia nie chce :twisted:
xblacknoahx

Postprzez Linnet » 27 lip 2011, o 17:57

Wow! Alicia powiedziała Wam, że nie chce dzieci? o.O
Proszę skończyć dywagacje na temat tego kto, kiedy, z kim , ile dzieci będzie miał, bo to zahacza o offtop. <rzekła>
Linnet

Postprzez xblacknoahx » 28 lip 2011, o 07:19

Ej ! Które dzieci wolicie ;D
xblacknoahx

Postprzez GloriaMCR » 28 cze 2012, o 13:10

Ja wolę Ierówny i Miles' a! ^^
Billie Joe: Jak zdejmowałem spodnie to nie miałem zamiaru chwalić się wszystkim jakiego mam wielkiego, bo takiego nie mam. Zdjęcie jest stare.
Mike: Od tego czasu ci urósł!
GloriaMCR

Postprzez Pidżam » 29 cze 2012, o 19:28

Ostatnio myślałam o Bandytce i doszłam do wniosku, że nie chciałabym mieć Gerarda za ojca. Gdybym już podrosła, oglądała filmiki z koncertów za czasów Frerardów, czytała zryte opowiadania w których mój tata pieprzy się z każdą napotkaną fanką i widziała komentarze ludzi wrogo nastawionych do całego zespołu, no dziwnie bym się czuła.

I jego włosy. Chyba po prostu czasem bym się za niego strasznie wstydziła.
Co to w ogóle za pomysł, żeby ojciec farbował włosy ?! Ojciec powinien być oazą spokoju, wyspą autentyczności w morzu wyolbrzymianych spraw ...*wychodzi, wciąż gadając podobne bzdury*
Pidżam

Postprzez VoltageCola15 » 2 sie 2012, o 14:40

Moim zdaniem Gerardowi i Lyn przydałaby się druga córeczka :D Jej, wiadomo, dzieciaki znam tylko ze zdjęć i wpisów na tt, ale uważam że i bliźniaczki, i Bandit są słodkie ;) Podobnie jak Pidżam, dziwnie czułabym się będąc córką Gerarda, te wszystkie tłumy napalonych psychofanek...
"After all this time?"
"Always", said Snape.
VoltageCola15

Postprzez Grzywa. » 2 sie 2012, o 17:33

Pidżam i Volcia, ale nie jesteście jego córkami i nie wiecie jak czuje się Bandit. Dla mnie Baycest jest bezsensu i chcę go wymazać ze swojej głowy. No to tyle.
Grzywa.

Postprzez Jijo » 2 sie 2012, o 19:43

Ja tam bym się cieszyła, gdybym miała Gerdzia za tatę. Byłabym chyba najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, mając za rodziców LynZ i Gerarda. c: Fajnie mieć takiego mądrego ojca, na dodatek utalentowanego muzycznie. Nie mówiąc o Lindsey. c:
Pewnie dzieciaki Chemicznych wyrosną na fajnych ludzi, ciekawi mnie czy w przyszłości będą bardzo podobne do rodziców. :3
Jijo

Postprzez Grzywa. » 2 sie 2012, o 20:25

Jijo napisał(a):Ja tam bym się cieszyła, gdybym miała Gerdzia za tatę. Byłabym chyba najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, mając za rodziców LynZ i Gerarda. c: Fajnie mieć takiego mądrego ojca, na dodatek utalentowanego muzycznie. Nie mówiąc o Lindsey. c:
Pewnie dzieciaki Chemicznych wyrosną na fajnych ludzi, ciekawi mnie czy w przyszłości będą bardzo podobne do rodziców. :3

No dokładnie. Takich rodziców to mało jest. A to o patrzcie włosy pofarbował no to co już... trzeba go nie lubić :/ *nierozumieświata* Liczą się czyny człowieka... Eh.. Tak mówię a sama robię inaczej :/
Carpe diem!

Ray: Why is there so much creme in my coffee?
Gerard: I have no regrets..
Grzywa.

Następna strona

Powrót do My Chemical Romance