Co do ubioru... ?

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Co do ubioru... ?

Postprzez Blacky » 21 cze 2011, o 07:50

Dobrze, dobrze już już.. O Chemikach mamy tutaj się konsultować... :-D
Blacky

Postprzez Katerina16 » 21 cze 2011, o 11:53

Ja nie ubieram koszulek z zespołem bo nie czuję takiej potrzeby ;)
Może w przyszłości kupię ;>

Ubiór to indywiidum każdego człowieka jedni wyrażają to bardziej charakterystycznie inni mniej.
Nie uważam się mniejszym fanem tylko dlatego ,że nie odczuwam potrzeby noszenia ubrań z logiem MCR.
Ale nie uważam za kicz noszenia bluzek z My Chem jeśli ktoś chce przez to zaznaczyć jak bardzo ich lubi to czemu nie ;)
Katerina16

Postprzez Charmer » 24 cze 2011, o 16:30

Ja noszę koszulki z zespołami, w tym z MCR, ponieważ taki mam styl... i ja tak mam, że jak jakis zespół lubię to muszę mieć koszulkę... nie wiem z czego to sie bierze, ale czuję taką potrzebę i już.
Jeśli fani MCR noszą koszulki z logo, wizerunkami itd. to bardzo fajnie, ale jak nie to co mi do tego?
Charmer

Postprzez czubeq » 25 cze 2011, o 08:56

Kilka lat temu jeszcze codziennie nosiłam koszulki zespołów. Później tylko ćwiczyłam w nich na WFie, a teraz już poszły w kąt. Jedynie czasem zakładam Muse, no i AC/DC chodzę po domu bo jest wygodna.
czubeq

Postprzez .sorrows. » 25 cze 2011, o 09:55

ja nie mam jeszcze koszulki MCR ale chodziłabym w takiej,bo..fajnie jest się wyróżniać:D<idziesz sobie ulicą i wszyscy się na ciebie patrzą :D> i mam podobnie jak Dasieq,jeśli widzę osobę w koszulce z logiem jakiegoś zespołu to myślę sobie 'to musi byc jakaś fajna dziewczyna/chłopak' i odrazu chcę do niej podejść i zagadać..ale problem z tym,ze nie mam odwagi :D
.sorrows.

Postprzez Rozprogramowana » 25 cze 2011, o 10:30

Ja dopiero mam zamiar kupić koszulkę MCR California 2019, ale nie chcę w niech chodzić tylko spać :D Jak już ktoś wspomniał, zazwyczaj takie koszulki są strasznie wygodne. Osobiście lubię jak ktoś chodzi w takich koszulkach, ale siebie w nich nie widzę :D
Rozprogramowana

Postprzez Revenge96 » 25 cze 2011, o 20:36

Bardzo często noszę koszulki z MCR, lubię je bo są wygodnie i dzięki temu pokazuję ludziom jakiej muzyki słucham. Wiem, że nie wszyscy fani lubią nosić koszulki ze swoim ulubionym zespołem, ale ja uważam, że to jest fajne ;]
Ostatnio edytowano 25 cze 2011, o 21:09 przez Revenge96, łącznie edytowano 1 raz
Revenge96

Postprzez jabłkoo » 25 cze 2011, o 20:43

Mam tylko jedną koszulkę MCR i uwielbiam ją! Byłam w niej na koncercie i fajnie się czuje się kiedy w niej chodzę. Ostatnio widziałam ludzi w koszulkach SOAD i strasznie się ucieszyłam, a nawet zaczęłam uśmiechać się do nich. Podoba mi się to kiedy ktoś nos koszulką zespołu, ale nie świadczy to o tym, że jest lepszym fanem albo psychofanem.
jabłkoo

Postprzez Silver » 25 cze 2011, o 23:28

Ja uważam, że noszenie ubrań z logo zespołu to nic złego. Tym bardziej jak są ładne, to dopiero czaderskie uczucie mieć na sobie rzecz, która się podoba i jeszcze ze swoim ukochanym zespołem :-D Jakoś nie postrzegam tego jako reklamowanie zespołu, po prostu znam osoby, które fajnie czują się z tym, że mają na sobie coś związanego z ukochanym zespołem :-P Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, źle bym się czuła "oblepiona" MCR czy jakimkolwiek innym zespołem. (za dużo tu słowa "zespół", ale co tam xD)
Ja ogólnie rzecz biorąc mam koszulkę z MCR i bluzę prawie taką samą jak mundury z TBP ;-) Obie rzeczy noszę bardzo chętnie, bo po prostu mi się podobają i są wygodne :-P Koszulkę noszę rzadko, bo mi jej trochę szkoda, a bluzą nie reklamuję zespołu na prawo i lewo, bo tylko fani będą wiedzieć o co chodzi xD I dobrze się z tym czuję ;-)
Nawiasem mówiąc, mam jeszcze koszulkę z innym zespołem, ale jest tylko i wyłącznie do spania, bo podobnie jak Wy lubię spać w luźnych rzeczach
Silver

Postprzez Mrs.Dead » 25 cze 2011, o 23:42

Masz rację Silver, ,mam podobne podejście do tej sprawy. Nawiasem mówiąc, gdzie kupiłaś mundur z TBP?
Mrs.Dead

Postprzez Pie » 26 cze 2011, o 10:06

Ja się prawie rzuciłam na kolesia z koszulką Green Daya, zabijcie mnie, przyjaciółka mnie trzymać musiała. :lol: Co będzie w gimnazjum, jak tam są klasy do F? W końcu się ktoś trafi, z chęcią się zakumpluję xD

Ja koszulki zespołów traktuję jako znak rozpoznawczy. Jak ktoś mi wyjdzie z koszulką z logo zespołu, który mi się podoba, to automatycznie uważam tego kogoś za osobę godną uwagi i pewnie podobną do mnie, i automatycznie włącza mi się instynkt "bądź miła dla swego". Myślę, że u innych działa to na takiej samej zasadzie.
Sama ogólnie nie noszę koszulek zespołów, znaczy noszę, ale sporadycznie. Mam dwie, są zarąbiście wygodne, więc wychodzę w nich na rower, do miasta etc., ale po prostu jakoś się nie widzę w nich na co dzień, nie szczycę się nimi zbytnio, koszulka jak koszulka, ale niektórzy mnie palcem wytykają jak już ją założę xD
W ogóle nie mam żadnego specjalnego stylu i nie wyróżniam się ubiorem, ale nienawidzę szerokich spodni (nie-rurek albo rozszerzanych, yyyyych, jak w tym można chodzić? Niewygodne toto, i dziwne), chociaż jak inni je noszą, to fajnie wyglądają, to ja się nie tknę. I jeszcze jedno - uwielbiam czarne podkoszulki <3 Po prostu mam prawie całą szafę ich. Ogólnie jestem walnięta na punkcie t-shirtów. Buty - tylko tenisówki lub adidasy, inne nie wchodzą w grę, chyba, że jest masakrycznie ciepło, no to niechętnie ubieram japonki. I jeszcze uwielbiam kamizelki :C
Pie

Postprzez Rahl » 26 cze 2011, o 20:22

Nigdy nie lubiłam koszulek z zespołami. Ew. wezmę taką na w-f, ale to też na siłę trochę. Posiadam przejętą po bracie bluzkę System of a Down (zespół który uwielbiam), ale co najwyżej to jako piżama mi od czasu do czasu posłuży. ;-)
Jedynie co, to noszę naszyjnik własnej roboty (jest trochę żałosny, za budulec zawieszki przyjęłam... igły...), który jednocześnie jest logiem zespołu, ale albo zakrywam go pod bluzką, albo po prostu nie wołam wszystkim na około "HEEEJ, PATRZCIE!!!!" Jest taki bardziej... dla mnie. ;-)
Jednak nie uważam, że noszenie koszulki z np. MCR byłoby oznaką psychofanstwa, na pewno jakbym zobaczyła osobę tak ubraną uśmiechnęłabym się, ale to raczej nie dla mnie... :-)
Rahl

Postprzez party_poison » 6 sie 2011, o 06:58

hm...ja ubieram się zwyczajnie. czarne trampki albo czerwone. spodnie czarne/czerwone i luźne t-shirty (ciemne). nie ubieram koszulek z logo MCR bo żadnej nie mam, lecz gdybym miała to może bym ubierała... :roll: hm..
Party Poison | Jet Star | Fun Ghoul | Kobra Kid
party_poison

Postprzez cocaine » 6 sie 2011, o 07:26

Koszulki są świetne! :-D Mam jedną mojego ukochanego muse i jedną ac/dc, jak dobrze pójdzie to pod koniec wakacji kolekcja powiększy się o mcr :->
Nie mam nic przeciwko noszeniu takich "znaków rozpoznawczych", uwielbiam je, są luźne, wygodne, w dodatku są obdarzone największą czcią z całej szafy :-) Do tego pewnie jeszcze rurki, czerwone trampki, może koszula w kratę i to jestem właśnie ja.
cocaine

Postprzez Motoko xD » 6 sie 2011, o 08:28

Ubieram się jak większość z Was czyli rurki,jakiś fajny t-shirt i do tego zawsze trampki :-> a co do Chemicznych koszulek-posiadam jak narazie tylko jedną i jakoś za bardzo nie mam odwagi chodzić w niej po mieście chociaż bardzo bym chciała,uwielbiam pokazywać innym czym się interesuję,czego słucham bo to takie fajne uczucie i dzięki temu mogę poznać kogoś z podobnym gustem do mojego.Póki co zakładam na koncerty i spotkania z fanami i mi wystarczy ;-)
[17.06.2011] Warszawa
Motoko xD

Postprzez Lu. » 6 sie 2011, o 11:33

Ja ubieram się różnie. Czasem rurki, czasem proste, zwykłe spodnie. Uwielbiam męskie koszulki, w ogóle uważam, że męskie ubrania są fajniejsze i zawsze jest coś ciekawego w męskim dziale i najczęściej to tam kieruje swoje kroki wchodząc do sklepu. Uwielbiam trampki, nie wyobrażam sobie bez nich życia. I jeszcze koniecznie luźna bluza/koszula.
A koszulki z zespołami, lubię. Często chodzę w mojej koszulce MCR, nie tylko w domu. I mam gdzieś co ludzie pomyślą, nie wstydzę się, że ich słucham, a jak komuś się nie podoba, jego problem. Lubię takie koszulki i mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się powiększyć moją skromną kolekcję.
Lu.

Postprzez soprettyblack » 29 wrz 2011, o 21:49

Mam jedną koszulkę z MCR, chodzę w niej raz na jakiś czas, kupiłam specjalnie na koncert, i niestety jest dość krótka. Ale na plecaku mam 2 przypinki, z nimi się nie rozstaję.
Jakoś z miesiąc temu widziałam w Empiku dwie dziewczyny w koszulkach MCR, pogapiłam się, ale nie odezwałam, to nie dla mnie, zbyt nieśmiała jestem.
soprettyblack

Postprzez VoiceOfSilence » 30 wrz 2011, o 13:14

Ja też lubie pykać w koszulkach różnych zespołów. Jest tylko jeden warunek: koszulka musi się wyróżniać. W necie nie mogę znaleźć nic takiego z MCR. Sam napis mi nie wystarcza. Musi byc jakieś pojechane zdjęcie. Np mam koszulkę z 30STM z Jaredem jak miał jeszcze irokeza. Takie coś to dopiero odlot, bo zdjęcie jest duze, widoczne i rzuca się w oczy :->
VoiceOfSilence

Postprzez Candela » 30 wrz 2011, o 15:12

W sumie chciałabym miec koszulkę MCR, ale raczej nie nosiłabym jej na codzień, tylko bardziej na jakieś okazje w związku z zespołem, jak na przykład koncert (e, nawet jeśli przyjadą do Polski jeszcze raz, to rodzice w życiu się nie zgodzą żebym pojechała do Warszawy). I tak żadnej nie mam, czego żałuję, na "wszelki wypadek" by się przydała. Mam jedną koszulkę z Nirvany, kupioną w h&m, czasem ją noszę, bo jest ogólnie ładna.
Nie mam nic przeciwko noszeniu tego tylu koszulek, pod warunkiem, że nie w stylu "patrzcie, mam koszulkę My Chem, ach, jestem taaaka fajna/fajny". Mogę sobie wyobrażac, że powiedziałabym coś w stylu "fajna koszulka, też lubię MCR" do przypadkowo spodkanej osoby na ulicy w takowym t-shircie, ale znam siebie i wiem, że jestem na to zbyt nieśmiała. W sumie nie przypominam sobie, żebym w Szczecinie zauważyła kogoś w koszulce z logiem My Chemical Romance, natomiast często noszą Nirvanę, AC/DC, 30STM i Metallicę.
MORIARTY WAS REAL
Candela

Postprzez Fearofthedark » 1 paź 2011, o 12:24

Mam kilka takich koszulek,i noszę je ,bo są po prostu wygodne,a poza tym to fajne,bo widzisz,że ktoś ma koszulkę fajnego zespołu i to dodatkowy temat do rozmowy.Noszę Ozzy O./Nirvana/MCR/Iron Maiden,ale nie czuję,że się wyróżniam,bo w mojej szkole co druga osoba nosi taką z ulubionym zespołem,najpopularniejsze to Iron Maiden/ACDC/Nirvana/Metallica/Green Day.
Fearofthedark

Postprzez eerfh » 2 paź 2011, o 09:47

uwielbiam obnosic sie z tym, jakiej muzyki slucham. Nie wiem dlaczego, nie mam na to jakiejs glebszej odpowiedzi - po prostu lubie. Mam jedna koszulke z MCR, jedna z Mikey Fucking Way'em i Marsowa, ale ta raczej do spania, chociaz moja kolekcja ma sie niedlugo powiekszyc o dodatkowa z Linkin Parkiem, ew. Rise Against, to jeszcze do ustalenia. Ale nie chodzi tylko o koszulki. Przypinki domowej roboty najczesciej, w miare mozliwosci - ukladanie znakow ze sznurowek, smarowanie po butach... lubie to. Ostatnio, wszedzie sie tym chwale, ale dzieki temu mozna powiedziec ze poznalam Eszelonka, a wiec wg mnie to swietny pomysl maszerowac z duma przez miasto z t-shirtem z logiem zespolu.
Nie, nie chodzi mi o to, ze chodze i - tak jak to Candela powiedziala ' "mam koszulke My Chem, ach, jestem taaakka fajna". Po prostu lubie i odczuwam potrzebe pokazaniu swiatu, ze nie jestem pierwsza lepsza nastolatka ktora slucha Rihanny... a wygladam na taka, niestety. :3
eerfh

Postprzez TCustodis » 2 paź 2011, o 10:44

Sharp napisał(a):Czy tu czasem nie powinna trwać rozmowa o ciuchach związanych z MCR?

Dr.Ienzo napisał(a):Słuchajcie, od tego momentu pojawi się jakakolwiek wzmianka niedotycząca MCR i tematu o ubiorze fanów to posypią się warny. Pilnujcie się proszę, bo się bałagan robi.

Dasieq napisał(a):
Sharp napisał(a):Czy tu czasem nie powinna trwać rozmowa o ciuchach związanych z MCR?

a nie lepiej uogólnić temat?

Sharp napisał(a):Nie, gdyż temat ogólny o modzie i ubraniach znajduje się tutaj: viewtopic.php?f=6&t=1210&p=182468#p182468

This is kind of magic! Przeglądanie działów nie boli. Serio, robię to codziennie.

Ostrzegam ostatni raz. Pojawi się wzmianka o ubraniach z zespołami, które MCR nie są, posypią się warny.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
TCustodis
Administrator

Postprzez MadPony » 2 paź 2011, o 14:14

MCR ponad wszystko. Czyli mam koszulki które robię sama. Rysuję markerami do ciuchów: logo, cytaty związane z zespołem czy piosenkami. Do tego mam też przypinki, które zawsze przypinam w widocznym miejscu. Wszyscy muszę przecież wiedzieć komu fanuję, no nie? :> No i to nie do ubioru, ale zdarza mi się pisać na ręku jakieś słowa związane z chemicznymi typu: Killyojs, Party Poison, Sassy Diva itp. itd.
"I am fucking crazy, but I am free."
MadPony

Postprzez Kukki » 3 paź 2011, o 16:53

MadPony, Ja uwielbiam robić koszulki i inne tego typu rzeczy sama. I tak samo mazałam po rękach x) aż w końcu zrobiłam sobie bransoletki : http://tinypic.pl/w7ale2dwduty Takie koślawe to moje pismo xD ale dzięki nim poznałam bardzo fajną osobę :-D
Kukki

Postprzez Blizzard of Ozz » 3 paź 2011, o 17:16

eerfh napisał(a):uwielbiam obnosic sie z tym, jakiej muzyki slucham. Nie wiem dlaczego, nie mam na to jakiejs glebszej odpowiedzi - po prostu lubie. Mam jedna koszulke z MCR, jedna z Mikey Fucking Way'em i Marsowa, ale ta raczej do spania, chociaz moja kolekcja ma sie niedlugo powiekszyc o dodatkowa z Linkin Parkiem, ew. Rise Against, to jeszcze do ustalenia. Ale nie chodzi tylko o koszulki. Przypinki domowej roboty najczesciej, w miare mozliwosci - ukladanie znakow ze sznurowek, smarowanie po butach... lubie to. Ostatnio, wszedzie sie tym chwale, ale dzieki temu mozna powiedziec ze poznalam Eszelonka, a wiec wg mnie to swietny pomysl maszerowac z duma przez miasto z t-shirtem z logiem zespolu.
Nie, nie chodzi mi o to, ze chodze i - tak jak to Candela powiedziala ' "mam koszulke My Chem, ach, jestem taaakka fajna". Po prostu lubie i odczuwam potrzebe pokazaniu swiatu, ze nie jestem pierwsza lepsza nastolatka ktora slucha Rihanny... a wygladam na taka, niestety. :3

O, to to! Nie wiem dlaczego, ale uwielbiam gdy idąc po mieście mogę pokazać światu czego słucham. Nie jest to chęć szpanu czy coś, tylko właśnie chęć pokazania, że nie jestem kolejną słit nastką. Chociaż, patrząc na to z perspektywy czasu, w koszulkach zespołowych chodziłam non sto w pierwszej gimnazjum. teraz, w trzeciej, przerzuciłam się na "zwykłe" koszulki (zwykłe nie znaczy zwykłe, z ryniacza, tandetne. zawsze staram się znaleźć coś ciekawego, innego), a moje zamiłowania muzyczne manifestuję torba, na której widnieje między innymi namalowany znak Party Poison'a ; )
Co do koszulek MCR - Mam jedną białą z desert spider i domowej roboty MIKEY FUCKIN WAY, w której nie chodzę ze względu na ej stan po koncercie. No i trzecia, czarna płynie gdzieś po wzburzonych falach Atlantyku. I będę w niech chodzić nacodzień, oczywiście. Nie po to buliłam ponad 6 duch na koszulkę, żeby wykorzystywać ją jako piżamę.
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.
Blizzard of Ozz

Postprzez MadPony » 3 paź 2011, o 18:02

Kukki, Jak je zrobiłaś? Są świetne :>

Takie pytania proszę na PW, bo w tematach się robi bałagan. - Ienzo
MadPony

Postprzez Midnight_Rose » 3 paź 2011, o 18:27

Mam jedną koszulkę z MCR przeznaczoną zloty czy koncerty. Na co dzień ubieram się zwyczajnie, na OWF też jakoś szczególnie MCRowo ubrana nie byłam, miałam przed sobą długą podróż w okropny upał, więc liczyła się dla mnie głównie wygoda. Nie mam nic przeciwko noszeniu koszulek z zespołami np. do szkoły, ale niektórzy obnoszą się z tym żeby pokazać jakimi to wspaniałymi " tru fanami " są.
Midnight_Rose

Postprzez Sweet_Revenge » 3 paź 2011, o 19:05

Zgadzam się z przedmówczynią. Aczkolwiek ja posiadam na razie tylko jedną bluzkę z MCR TBP ale nie po to by się obnosić i dla szpanu tylko tak po prostu bo chciałam i mam sentyment do tej płyty. A tak to ubieram się przeważnie w ciemne kolory (chyba, ze jest zbyt gorąco) i z reguły jest to czarny,granat,czerwień i ciemny fiolet zdarza się też biały. Chodzę w trampkach i w kurtce skóro podobnej. Dżinsy ciemne, a inne spodnie materiałowe to czarne i czerwone (mam zamiar kupić).
Sweet_Revenge

Postprzez Bulletproof Zombie » 3 paź 2011, o 19:23

Ja posiadam dwie koszulki MCR - jedną z logiem z czasów TBP, a drugą z tym pająkiem z okładki Danger Days (ktoś wspominał, że to "desert spider", to o to chodzi?). Też nie mam nic przeciwko noszeniu takich koszulek, jeśli oczywiście nie jest to szpan ;) Tak ogólnie to zwykle noszę luźne T-shirty z jakimiś nadrukami, rurki - najczęściej czarne, glany lub trampki. A, właśnie, na trampkach często piszę lub rysuję jakieś rzeczy związane z MCR, symbole, teksty piosenek itp. I kocham bandamki, na ręce, na głowie, wszędzie <3
Bulletproof Zombie

Postprzez zuzanka » 5 paź 2011, o 20:19

Lubię koszulki zespołów i myślę, że pomysł ich noszenia jest fajny. Ja takich nie posiadam więc nie noszę, ale lubię ludzi, którzy mają odwagę coś takiego założyć. Bo ja właściwie troszkę bym się bała, że ludzie będą się śmiać, że nauczyciele będą mieli pretensje itp. Jedyna koszulka jaką mam to MCRowa z napisem "Killjoys Make Some Noise"{ http://img546.imageshack.us/img546/2453/dsc00004u.jpg } Napisałam to tak, że "Killjoys" jest właściwie nie widoczne, więc jak ktoś wie o co chodzi, to zrozumie, a jak ktoś wyczyta tylko "make some noise" to też nie będzie to jakoś głupio wyglądać. Tak na co dzień to też ubieram się raczej zwyczajnie, ale ostatnio zauważyłam, że osoby słuchające rocka ubierają się troszkę inaczej niż np.ci od popu. Ale to są drobne różnice i prawie tego nie widać :-)
zuzanka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance