Zbiorowe zamówienie z mercha MCR

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Zbiorowe zamówienie z mercha MCR

Postprzez Fureve » 24 cze 2011, o 11:03

OK, przejrzałam forum i nie znalazłam takiego tematu - przepraszam, jeśli założyłam w złym dziale czy coś ;)
Otóż przymierzamy się z przyjaciółką do zrobienia małych zakupów w oficjalnym sklepie zespołu. Osobiście poluję na kurtkę Kobry, tylko mam poważny problem z rozmiarem. Gdy klikam informacje o niej wyświetlają mi się tylko wymiary rozmiaru M (tak swoją drogą - mógłby mi je ktoś przecyntemytrować? proszę :) Length: 24" Width: 19" Sleeve Length: 27" Shoulder Width: 16"). Chciałabym wiedzieć, jakie wymiary może mieć rozmiar S, bo chyba M-ka męska może być za duża... Ktoś pomoże? :)
Przy okazji - ile kosztuje przesyłka z USA i ile czasu zajmie realizacja zamówienia? Kupował już ktoś na oficjalnym sklepie?
Z góry dzięki za każdą pomoc ;]
Fureve

Re: Oficjalny sklep

Postprzez micc » 24 cze 2011, o 11:26

Realizacja moze trwac od tygodnia do 2 miesiecy, srednio po ok. 3 tygodniach powinno dojsc, jesli nikt nie ukradnie paczki.
Przesylka zalezy od tego, co tam kupujesz, ja chyba 10 albo 15 $ placilam.
Wymiary: 1 inch=2,54cm. Kalkulator i lecisz ;)

Powinny Ci sie wyswietlac dostepne rozmiary. Z tego co piszesz wynika, ze zostaly M-ki.
Platnosc w tym sklepie odbywa sie karta kredytowa, wiec trzeba miec pewnosc, ze nasza karta faktycznie moze byc uzywana do tych transakcji w sieci (niektore karty płatnicze Visa Electron i ogolnie te z 'chipami' powinny dzialac).
Wazne: kasa jest sciagana z konta w momencie realizacji zamowienia, a wiec moze Ci przyblokowac jakas kwote, a potem sciagnac ciut mniej lub wiecej w zaleznosci od kursu dolara danego dnia.
micc

Postprzez Fureve » 24 cze 2011, o 11:35

Och, wielkie dzięki :) Że tak zapytam - co zamawiałaś?

Tyle, że wydaje mi się, iż dostępne są wszystkie rozmiary, tylko dokładne wymiary są podane tylko dla medium :-/ Może źle patrzę i są w innym miejscu?
Fureve

Postprzez Sharp » 24 cze 2011, o 11:38

Daj linka ;-) Też popatrzę.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Fureve » 24 cze 2011, o 11:41

http://www.mychemicalromance.com/shop/p ... kid-jacket

Chyba jestem za głupia, żeby dostrzec :D
Fureve

Postprzez Sharp » 24 cze 2011, o 12:05

Cholera, też nie widzę :-? Próbowałam poszukać w innych kurtałkach, ale nie ma. Hm, nie wiem w takim razie o ile zmniejszać, żeby szło dopasować :/
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Fureve » 24 cze 2011, o 12:28

Kurde, chyba w ciemno S wezmę, bo M troszku duża mi się wydaje :-/ Wiecie czy w razie czego można wymienić i na jakiej zasadzie?
Fureve

Postprzez Linnet » 24 cze 2011, o 12:47

Nie bierz Mki :D Ja wzięłam koszulkę w tym rozmiarze i tonę, toooonę :D Mogłam spokojnie nawet xs sobie zamówić :lol:
Linnet

Postprzez Fureve » 24 cze 2011, o 16:37

To była męska koszulka, Linnet? Nie wiem czy to pytanie jest na miejscu, ale mogłabyś mi napisać czy normalnie nosisz ten rozmiar? Ja nie jestem szczupła, ale mimo wszystko chyba za duża będzie :-/
Fureve

Postprzez Linnet » 24 cze 2011, o 16:43

Spoko :-) To jest ta koszulka :lol: Nie wiem czy to męska czy damska... Nigdzie nie jest napisane... Pewnie uniwersalna ;-) Mój rozmiar... Zwykle noszę 36 czasem się 38 trafi. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby M zamówić (czyli 38) Koszulka jest ogromna :mrgreen: QuickSilence zamawiała bluzę i też w niej podobno tonie :D
Linnet

Postprzez micc » 24 cze 2011, o 19:35

ja z ich oficjalnego merchu mam meska California 2019 Lke, zwykle nosze L/XLki, i musialam spoooooro ja sobie zmniejszyc.
Poza tym zamawialam z ich sklepu kamizelke Veganze i to byl rozmiar L/XL z mozliowscia dopasowania, bo ma te takie rzepy, ale jednak na brzuchu moge ja zapiac nawet najciasniej i to tak srednio lezy, a na gorze w ogole nie lezy, wiec lepiej meskich nie brac, tylko damskie ;)

Jesli przeliczylas sobie i wychodzi ze Mka przyduza, to spokojnie mozesz mniejsza brac.
W zwroty chyba nie ma co sie bawic, za drogo to wyjdzie ;)
Ewentualnie napisz do nich maila z prosba o podanie dokladnych wymiarow :)
micc

Postprzez Fureve » 24 cze 2011, o 21:30

Dobra, wielkie dzięki dziewczyny :) Naprawdę pomogłyście ;] W poniedziałek zamawiam kurtkę w rozmiarze S. Już nie mogę się doczekać.
A, i jeszcze jedno - jak jakościowo rzeczy się sprawują? Wygodne, nadruki nie schodzą? Warte tych pieniędzy? :)
Fureve

Postprzez Linnet » 2 lip 2011, o 21:11

Piszę tutaj skoro istnieje już taki wątek ;)
Planuję zrobić zakupy w Merchu na stronie MCR. Jeśli ktoś jest chętny się przyłączyć, to proszę pisać tutaj co chce według następującego wzoru:
1. co chcecie,
2. jaki rozmiar (opcjonalnie)
3. za ile (cena bez dodatkowych oplat),
4. ile sztuk
MERCH

Deadline zamówienia ustalam na 29 lipca Wtedy zapisanym na listę prześlę dane do przelewu, a kiedy otrzymam wszystkie wpłaty zrobię zamówienie :lol:

To jak? Znajdą się chętni na takie zbiorcze zamówienie? :D :-P
Linnet

Postprzez Progresywna » 4 lip 2011, o 10:58

Ja chcę! :)

1. Aftermath Bracelet
2. ----
3. $7.99
4.1

1. Allover Logo Discharge T-Shirt
2. YOUTH MEDIUM
3. $9.99
4. 1

1. Gang Bandana
2. BLACK
3. $9.99
4. 1

No cóż, kurtka JetStara mnie kusi, ale to nie na moją kieszeń. :lol:
Progresywna

Postprzez Rozprogramowana » 4 lip 2011, o 11:33

1. Allover Logo Discharge T-Shirt
2. YOUTH MEDIUM
3. $9.99
4. 1

(przeleje pieniądze z konta mojej mamy, jak coś xD)
Rozprogramowana

Postprzez deadpegasus » 6 lip 2011, o 14:48

a po jakim kursie liczyć tą cenę? bo zastanawiam się nad zakupem aftermath bracelet ;3
deadpegasus

Postprzez Sharp » 6 lip 2011, o 14:57

No, obecnym <pacza> Jakim kursie, patrzysz po ile schodzi dolar, obliczasz i cała sprawa z głowy.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez deadpegasus » 6 lip 2011, o 15:08

czyli załóżmy, że kupuję 20 lipca, to 20 lipca patrzę jaki kurs i w złotówkach robię przelew tak ? (sory że taka niezorientowana ) <nie chce się przyznać że pierwszy raz robi takie skomplikowane biznesy>
;-) ;-)
deadpegasus

Postprzez Linnet » 6 lip 2011, o 16:39

Od razu mówię, że jeśli będziecie robić zamówienie razem ze mną, jednego dolara liczymy jako 3 zł. Zanim dojdą do mnie wszystkie wpłaty, kurs może pójść w górę 10 razy, a ja nie zamierzam dopłacać ;) Jeśli coś zostanie z tej kasy, to będzie od razu na pokrycie kosztów przesyłki ode mnie do Was ;)
Linnet

Postprzez Antalia » 6 lip 2011, o 16:56

jak często oni dodają coś do tego sklepu? kupiłabym sobie coś ale wszystkich fajnych rzeczy już nie ma..
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Linnet » 6 lip 2011, o 16:58

Natalia - dodają coś raz na ruski rok, a jak już to jakieś śpioszki czy coś takiego :D
Linnet

Postprzez Vectress » 7 lip 2011, o 12:27

MOJE ZAMÓWIENIE

1. Mousekat Mess T-Shirt
2. SMALL
3. $19.99
4. 1
"Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra." - Marilyn Manson
Vectress

Postprzez sobi » 7 lip 2011, o 20:04

jestem kolejną wkurzającą, czyli pytającą osobą xD skąd mam wiedzieć ile biorą sobie za przesyłkę do Polski? bo to trza by było doliczyć do kwoty..

czy ktoś posiada allover logo discharge t-shirt rozmiar YOUTH MEDIUM? chodzi mi tu o wymiary. bo z tego co widzę z postów wyżej, bluzki wypadają dużo za duże. mam rozmiar S w porywach M. utopię się w tym t-shircie, czy jest szansa, że nie będzie za wielka? [koniec mojego nic nie wnoszącego posta]
sobi

Postprzez Linnet » 8 lip 2011, o 18:40

sobi za przesyłkę z USA nie zapłacicie nic, bo mam 10% rabatu a to prawie pokryje Shipping i inne oplaty. Co do allover logo discharge t-shirt... Niestety jest na razie niedostępna w merchu :-?
Linnet

Postprzez Phantom » 9 lip 2011, o 12:24

1. Gang Bandana
2. BLUE
3. $9.99
4. 1

1. American Widow Button
2. ---
3. $1.49
4. 1

Na razie możesz mnie tak jakby 'zapisać', (to tak na 90%) ale jeszcze dam Ci znać do końca lipca.
Linnet, Napisałbyś jeszcze po tym wszystkim ile dokładnie Ci wpłacać?
Ostatnio edytowano 9 lip 2011, o 14:25 przez Phantom, łącznie edytowano 1 raz
Phantom

Postprzez Feainne » 9 lip 2011, o 13:36

Linnet, Ty będziesz na zjeździe w Krakowie w sierpniu, nie? Jakby co mogłabym u Ciebie rzecz odebrać właśnie tam? Kasę przeleję wcześniej ale szkoda fatygi z przesyłką jak i tak prawdopodobnie się zobaczymy :)

1. California 2019 Charcoal T-Shirt
2. SMALL
3. $19.99
4. 1
Feainne

Postprzez Linnet » 9 lip 2011, o 13:48

Zrobimy tak. 30 wam Wyślę priv z danymi do przelewu i napiszę też w nim przeliczoną kwotę na złotówki ok?
Feainne zlot w Krakowie jest 13 sierpnia. Do tego czasu przesyłka na pewno nie dojdzie do mnie, bo zamówienie będę składać 8 sierpnia, jak już wszystkie wpłaty do mnie dotrą ;-)
Linnet

Postprzez Phantom » 9 lip 2011, o 14:27

Okay, niech tak będzie, słuchaj, kiedy ty to spisujesz wszytsko, bo tak myślę, że chyba jeszcze coś dopiszę (jak wyłudzę od rodziców). Jeśli Ci nie sprawi to kłopotu to pisz zawsze jak robisz takie zamówienia. Rany Linnet, jesteś kochana.
Phantom

Postprzez Feainne » 9 lip 2011, o 15:30

Linnet napisał(a):Zrobimy tak. 30 wam Wyślę priv z danymi do przelewu i napiszę też w nim przeliczoną kwotę na złotówki ok?
Feainne zlot w Krakowie jest 13 sierpnia. Do tego czasu przesyłka na pewno nie dojdzie do mnie, bo zamówienie będę składać 8 sierpnia, jak już wszystkie wpłaty do mnie dotrą ;-)

O matko nie doczytałam :oops:
oh sweet poison, bite me, bite me.
Feainne

Postprzez Linnet » 9 lip 2011, o 17:50

Phantom, sponio :lol: Zamówienie można zmieniać do 29 lipca ;-) Zrobiłam sobie listę i ja na bieżąco uzupełniam, także nie ma problemu :-> Jeśli wszystko pójdzie ok, to jeszcze pewnie zrobię nie raz z Wami zamówienie :mrgreen:
Linnet

Następna strona

Powrót do My Chemical Romance