Wolicie stare czy nowe MCR?

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Wolicie stare czy nowe MCR?

Postprzez Grzywa. » 15 kwi 2012, o 13:46

Darsa ;*** napisał(a):
MyChemical13 napisał(a):Nie dzielę zespołu na "stary" i "nowy" bo taki może byc najwyżej ich styl.
Mnie osobiście bardziej podobali isę w swojej ierwszej, mroczniejszej odsłnie za czasów TBP. Z tamtych czasów pochodzi większość moich ulubionych piosenek i również pierwsza piosenka zespołu, którą w swoim życiu usłyszałam.
Jednak to, że lubię ich bardziej w dawnej odsłonie nie wyklucza tego, że muzyka z DD też mi sie podoba. Każda płyta wnosi coś nowego i świeżego, nie wszystkim się to podoba, ale to zawsze jakieś urozmaicenie.

Lubię ich w każdej odsłonie, ale w jednej bardziej a w innej mniej.
[Mam nadzieję, że ogarniecie mój chaotyczny post .. ;/]

Zgadzam się z tym ;p Oczywiście to, ze bardziej lubię utwory ze starszych czasów nie mówi o tym, ze nie lubię tych z DD ;p Na swój sposób muzyka z DD również jest niesamowita i wciągająca. Jednak niektórym bardziej przypadnie do gustu np. "Helena", a innym m.in. "Summertime" ;D

A ja nie wiem jak możecie tak wybierać.. Nie każdy lubi to "szczęście" które jest w DD lub ten "smutek" w TBP.. Jesteśmy różni a ja jestem psychofanką MCR i nawet nie mam ich ulubionej piosenki O , O...
Carpe diem!

Ray: Why is there so much creme in my coffee?
Gerard: I have no regrets..
Grzywa.

Postprzez Darsa ;*** » 15 kwi 2012, o 15:58

Grzywa. napisał(a):
A ja nie wiem jak możecie tak wybierać.. Nie każdy lubi to "szczęście" które jest w DD lub ten "smutek" w TBP.. Jesteśmy różni a ja jestem psychofanką MCR i nawet nie mam ich ulubionej piosenki O , O...

Nikt tu nie mówił o wybieraniu :-) Tylko o tym jaki styl tutaj komu bardziej pzrypada do gustu. Myślę, ze wielu z nas jest jakoś pomiedzy, ale bliżej mu do czegos niz czegoś ;-) Osobiście to też nie mam ulubionej piosenki. Po prostu trudno byłoby mi ją wybrać. Jednakże mam z 20 takich, które sa na jednej pozycji. Akurat ja nie jestem psychofanką ( :lol: ) i nie wszystkie piosenki kocham, ale większość ;>

Jeszcze co do tego podziału na "szczęście" i "smutek"... To w sumie tak właśnie dzielą sie płyty MCR :-> 3 pierwsze to smutek i poruszanie wątku śmiercie, a DD jest jakby taką... odrebnością :-) Nadal zawiera przekaz o realiach świata, ale jest bardziej pozytywna ;) Nie umniejsza to oczywiście jej wspaniałości ;>
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez cheerylus » 16 kwi 2012, o 17:14

Szczerze to ja zaczęłam ich słuchać od starych piosenek, a jak trafiłam na jakąś z Danger Days to od razu wyłączałam you tube, ale po jakimś czasie w końcu się przełamałam. Ok, nie wszystkie piosenki z tego lubię, ale jednak większość (tylko od razu zaznaczam, że nowego MCR nie hejtuję).
cheerylus

Postprzez zuzanka » 17 kwi 2012, o 13:51

Przez dłuższy czas byłam pewna, że lubię DD tak samo jak poprzednie płyty. Ostatnio jednak zauważyłam, że już zupełnie mi się nie podoba. Mam do niej sentyment, bo Planetary(GO!) i w ogóle całe DD było pierwszą płytą Mcr-ów, którą poznałam. Gdyby nie byłaby to płyta mcr to w ogóle nie zwróciłabym na nią uwagi. Podział na stare i nowe mcr jest dosyć bezsensowny, bo przynajmniej moim zdanie, różnice między np.TCFSR, a TBP są tak samo duże, w DD pojawia się tylko kolorowa oprawa.
zuzanka

Postprzez android_girl » 29 kwi 2012, o 11:36

Stare czy nowe MCR ? Hmm... Dla mnie to w sumie nie ma różnicy. Nie ważne czy to TBP, czy DD , cały czas to My Chemical Romance, nasze genialne i przewspaniałe My Chemical Romance. Mogę przyznać się jednak, z ręką na sercu ,że bardziej lubię dawne MCR. Po prostu . Nowe z resztą też mi się podoba. Tak samo jak napisała zuzanka : " Podział na stare i nowe mcr jest dosyć bezsensowny ". Jednak każdy ma swoje zdanie . Tyle w tym temacie .
android_girl

Postprzez Dr.Ienzo » 29 kwi 2012, o 15:17

Ja lubię MCR w każdej odsłonie w jakiej do tej pory sama widziałam, uwielbiałam ich za czasów TBP, uwielbiałam przed DD, podczas DD, ogólnie mnie to wisi jaki w danym czasie mają image na scenie, poza nią. Jednakże, bardziej jestem za nowościami z ich strony. Jeśli chodzi o zachowanie zespołu, teksty, muzykę, to jak najbardziej jestem za tym 'nowym' MCR. Szczerze, nie chciałabym już więcej widzieć ich za czasów revange (nie lubię bardzo tego okresu w ich twórczości) gdzie Gerard łaził narąbany, miał depresje. Cieszy mnie bardzo to, że są szczęśliwi i właśnie to szczęście starają się oddać w swojej twórczości. Swoim nowym stylem wprowadzili dużo urozmaicenia do repertuaru, odświeżyli swój wygląd, co jest bardzo korzystne, bo ile można słuchać i oglądać to samo, tylko podane na innym talerzu?
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez Junkie Re Venge » 4 maja 2012, o 13:37

Nie ma co dzielić na "stare" i "nowe". Kocham My Chemical Romance! Tylko ich image i piosenki z DD nie przypadły mi do gustu. Przez co, oczywiście, nie stali się dla nie gorsi jako zespół. Wciąż są tak samo zajebiści.
. BOOZE 'TIL YOU PUKE .
Junkie Re Venge

Postprzez Luna » 7 paź 2012, o 14:29

Ja nie dzielę MCR na "stare" i "nowe"... :roll:
Każda płyta ma swój własny niepowtarzalny styl i wyraża uczucia, jakie towarzyszyły chłopakom na poszczególnych etapach ich życia...i to jest właśnie piękne :)
Cała twórczość My Chemical Romance jest piękna! :->
jump down deep
Luna

Postprzez Desolation » 15 gru 2012, o 18:07

Dla mnie każda nowa płyta to w pewnym sensie "nowe" MCR, ale ciężko jest wybierać, bo w każdej erze coś pokochałam, coś mnie zainspirowało, czymś mi zaimponowali :)
Desolation

Postprzez My Chem . ^^ » 29 gru 2012, o 16:22

I to i too .
Jednak bardziej oryginalne piosenki były w starych czasach Chemików ;D .
Ale nie że nowe MCR jest złe . xD :-P
Buu ;33 .
My Chem . ^^

Postprzez SweetsInBlood » 4 sty 2013, o 18:02

Trudno powiedzieć.
Uwielbiam każdą piosenkę od I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love po Danger Days. Jedna piosenka lepsza od drugiej i tak dalej.
Ale jeżeli mam wybierać, to wolę ich starszy materiał. Bo, jak zawsze powtarzam, nie ma to jak stare, dobre Three Cheers for Sweet Revenge.
But where's your heart?
SweetsInBlood

Postprzez kasztanaustralijski » 2 lut 2013, o 00:12

"Wolę" nowe MCR, ponieważ DD pasuje do mojego obecnego życia. Ich styl zmienił się tak, jak ja.
Have you heard the news that you're dead?
kasztanaustralijski

Postprzez nika-mcr » 9 kwi 2013, o 20:09

Lubię każde. Zaczynając od 'darcia mordy' Gee w pierwszej płycie, trochę bardziej ogarniętej drugiej płyty, mającej głęboki sens i przesłanie (jak każda) TBP, elektryzującej i nowszej DD, aż po świeżutkie CW, które okazało się (według mnie) strzałem w dziesiątkę. po prostu kocham ich przekaz.
"Be yourself, don't take anyone's shit, and never let them take you alive."
nika-mcr

Poprzednia strona

Powrót do My Chemical Romance