Który tekst z piosenek Chemików najbardziej Cię poruszył?

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Który tekst z piosenek Chemików najbardziej Cię poruszył

Postprzez soprettyblack » 23 lut 2012, o 16:03

Ja będę nudna jak Sabinia. Welcome To The Black Parade.
Każde słowo tej piosenki, od początkowego 'When I was a young boy' do ostatniego 'We'll carry on' jest dla mnie przepiękne i niesamowite. Ta piosenka ma w sobie tak dużo siły, motywacji, po prostu ją kocham. Uwielbiam fragment 'I'm just a man, I'm not a hero. I'm just a boy who meant to sing this song'.
Dla mnie ta piosenka MCR jest zawsze na pierwszym miejscu ponad wszystkimi innymi, i pozostałe, które również często są dla mnie ważne, po prostu nie mogą się równać z WTTBP.
soprettyblack

Postprzez PoisonGhoul » 23 lut 2012, o 18:22

OOO ja też uwielbiam ten fragment z WTTBP ale bardziej przemawiającą do mnie piosnką jest np. You Know What They Do To Guys Like Us In Prison.. boże jak zobaczyłam ten tekst to aż mogłam uwierzyć, że gee był w więzieniu skazany na karę śmierci.. Tak to realistycznie napisał :cry:
PoisonGhoul

Postprzez Darsa ;*** » 18 kwi 2012, o 15:21

Tutaj Famous Last Words bije resztę ;>

Z jednej strony jest przepełniona bólem, ale z drugiej daje niesamowitą, wewnętrzną siłę ;p Jest to jedna z moich ulubionych piosenek MCR forever and ever ^^ Skłoniła mnie do głębokich przemyśleń nad własnym życiem i to jest wspaniałe. Dzięki niej czuję, że mogę osiągnąć wiele rzeczy samodzielnie. W ciężkich chwilach podnosi mnie na duchu i czuję w sercu, że to właśnie ta piosenka mnie uszczęśliwia i daje to, czego potrzebuję ;***
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez TwojaStara » 19 kwi 2012, o 15:05

Mnie rozwaliła na kawałki WTTBP a konkretnie moment na wstępie o ojcu, zbawicielu i pokrzywdzonych. Ten tekst tak bardzo pasował mi do tego kim oni są, tego że naprawdę zmieniają ludzi a nawet ich ocalają.
Moja głowa jest jak koktajl mołotowa.
TwojaStara

Postprzez Wrona » 19 kwi 2012, o 16:26

O matko..Sporo tego by było, ale te kilka najważniejszych:
1)Cancer..Hmm ta piosenka pozwoliła mi spojrzeć na świat oczami człowieka chorego na Raka.O tym co oni przeżywają, czują..A poza tym ten teledysk..No poprostu koooocham ją :)
2)Demolition Lovers no cóz bardzo piękna, mówi miłości..Do mnie ona raczej przemawia o tym, że jedni sie starają a drudzy ich odrzucaja raniąc ich bardzo..
3)Desert Song, tak Gerard..Masz racje wszystko upada ;C
$)Heaven Help Us.Awwww moja ukochana piosenka :3 Ten tekst i pierwsze kilka wersów...Dreszczy dostaje :D
6)Helena.No cóż ta piosenka ma w sobie to coś :) I ten teledysk..Na pogrzebie.Wszyscy jak kruki przemierzają ulice miasta w swojej cichej rzałobie..Mlecznobiali,tajemniczy.Odprawiają msze na czesć zmarłej panny..Heleny.( moje przemyślenia)
7)I'm not ok.Bardzo zacny teledysk, fajnie przedstawione życie w ich szkole.Poradzili sobie, odgrywając się w końcu tak tych, którzy sobie z nich kpili.My też tak możemy :)
8) Vampires Will Never Hurt You.
Wrona

Postprzez BrightBlack » 19 kwi 2012, o 18:55

Mnie najbardziej poruszył tekst piosenki "You Know What They Do...", ponieważ w tej piosence G opowiada o swoim nałogu i o tym, że przez to cierpi nie tylko on ale także jego przyjaciele i zespół. Gerard opierając się na swoich przeżyciach napisał naprawdę świetny tekst.
BrightBlack

Postprzez Pidżam » 20 kwi 2012, o 12:53

Są teksty, których-przyznaję- nie rozumiem. Tzn. rozumiem, ale są jakieś mętne i nie do "użycia", nie wyobrażam sobie, że czuję coś takiego czy spotyka mnie taka sytuacja.
Najbardziej lubię "I don't love you" i "Desert Song". No, może jeszcze "Disenchanted" i "Famous Last Words".
Aj dont law ju... lajk aj did..jesterdej... <nuci>
Pidżam

Postprzez Unicorn » 30 kwi 2012, o 21:32

A ja też napiszę, że mnie również poruszył najbardziej tekst Welcome To The Black Parade.
Będę się powtarzać, bo większość została już napisana, ale dobra. Welcome To The Black Parade jest dla mnie jak hymmn. 'When I was a young boy my father took me into the city to see a marching band' Tekst tej piosenki jest dosłownie magiczny. Każde słowo niesie ogromną energię i moc, a najbardziej lubię fragment gdy Gerard śpiewa: 'To join to black parade'. Wersy WTTBP poruszają mnie do szpiku kości ;-)
Face all the pain and take it on,
because the only hope for me is you alone
Unicorn

Postprzez VoltageCola15 » 2 maja 2012, o 11:06

"You Know What They Do..."... Piękna piosenka, widzę w niej wyraźny przekaz i po prostu ją czuję. "Welcome To The Black Parade" jest drugą piosenką, o której mogę powiedzieć to samo. Poza tymi dwoma chyba jeszcze "I don't love you", "Famous Last Words" i "Cancer". Jest w nich coś takiego, co mnie zmiękcza ;)
"After all this time?"
"Always", said Snape.
VoltageCola15

Postprzez noise » 2 maja 2012, o 14:49

"Famous Last Words" kiedy jej słucham to wyobrażam sobie uczucia jakie wtedy targały Gerardem i resztą zespoły. Ogolnie tekst tej piosenkisobą uświadamia mi, że zawsze można wyjśc z jakiejś złej sytuacji jak będzie się bardzo tego chciało. i kocham ten początek "but where`s your heart"
But where`s your heart
Gerard: How about you, Mikey?
Mikey: Fuckin' ready...
noise

Postprzez MrsIero » 3 maja 2012, o 15:05

noise napisał(a):i kocham ten początek "but where`s your heart"

Ja najbardziej w tej piosence najbardziej uwielbiam powtarzanie "I see you lying next to me.." ;). Piękne to.
Cudne teksty mają też piosenki Demolition Lovers, Disenchanted i Sing, wspominane wcześniej. Ich teksty najbardziej do mnie docierają i pomagają mi znieść trudności, jakie pojawiają się w życiu.
MrsIero

Postprzez Franiuszka » 3 maja 2012, o 20:33

Hmm.. Myślę że "Demolition Lovers" widać jak wiele serca włożył w tę piosenkę, ta piosenka ma w sobie jakąś magię. Gee pisząc tę piosenkę pisał o swoich własnych uczuciach co jest w niej najpiękniejsze. Słysząc ten utwór mi osobiście chce się płakać ze wzruszenia. A ten moment: "But this time, I mean it
I'll let you know just how much you mean to me
As snow falls on desert sky
Until the end of everything "
Agh...
Franiuszka

Postprzez Junkie Re Venge » 4 maja 2012, o 12:38

Trochę tego by było, ale jednak ograniczę się do 5 ich piosenek : )

Demoliton Lovers - kurde no, co tu dużo pisać, zajebista, podzielona na dwie części opowieść o niespełnionej miłości, o bólu, z nią związanym. Przepełniona właśnie tym bólem, smutkiem, którym Gerard przez swój wokal, na początku łagodny, spokojny, później krzycząc I'm trying, I'm trying... potrafi zarazić. Za każdym razem mam łzy w oczach i te głupie myśli, że właśnie, tak to J. Way napisała, prawdziwa miłość w dzisiejszych, w tak dziwnych czasach nie istnieje. No i kiedy wpadnę w taki refleksyjny dołek, zawsze pomaga mi z niego wyjść Famous Last World, po przesłuchaniu jej, wiem, że nie ma powodu by bać się życia, a słowa I am not afraid to walk this walk alone ARE SO FUCKING AWSOME i dają mi takiego kopa, że od razu chce się iść do przodu!

No i jeszcze trzy, o których muszę wspomnieć.

Dziwne byłoby to gdybym nie napisała, że The Ghost Of You mnie nie poruszyło, bo musiało i to bardzo, skoro, jeszcze dziś szaleję za muzyką MCR tak jak na początku. Tak trudno pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby i z tym, że ona już nigdy nie wróci, że pozostał po niej tylko ten "duch" - wspomnienia pięknych chwil, wspomnienie tej osoby.

I'm Not Okay - w liceum, tez byłam outsiderką, wagarowiczką, buntowniczką. Nie byłam na szczęście wtedy sama, miałam, a raczej wciąż mam przyjaciółkę, z którą przeżyłam to wspólnie. Forget about the dirty looks..., tak ja już zapomniałam i teraz śmieję się z tych, którzy spędzili całe trzy lata z nosem w książce, z liceum pamiętają tylko bohaterów poszczególnych lektur. My mamy zajebiste wspomnienia do końca życia, zdaną maturę i tak jak oni jesteśmy na studiach.

No i reasumując, urzekła mnie historia z You Know What They Do To Guys Like Us I The Prison. Więzienie - niesamowita metafora nałogu. Am I losing myself? - kocham ten fragment. No i oczywiście I won't go down by myself, but I'll go down with my friends, metafora, że nałóg zabije nie tylko Gerard'a (myślę, że to historia o jego uzależnieniu), ale też zniszczy jego przyjaciół, pociągnie ich za sobą na dno.

Jeśli ktoś to przeczytał do końca I'M SO PROUD OF YOU, BLESS YA! Tak, lubię dużo gadać pisać, jestem tu nowa z czasem się przyzwyczaicie : )
. BOOZE 'TIL YOU PUKE .
Junkie Re Venge

Postprzez eerfh » 5 maja 2012, o 18:28

Junkie Re Venge napisał(a):Dziwne byłoby to gdybym nie napisała, że The Ghost Of You mnie nie poruszyło, bo musiało i to bardzo, skoro, jeszcze dziś szaleję za muzyką MCR tak jak na początku. Tak trudno pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby i z tym, że ona już nigdy nie wróci, że pozostał po niej tylko ten "duch" - wspomnienia pięknych chwil, wspomnienie tej osoby.

byc moze nie przezylam smierci bliskiej mi osoby czy cos w ten desen, ale zawsze przezywam te piosenke, jakby faktycznie cos mi sie stalo. Nie wiem, jak to zrobili, ale jako jedyna az w takim stopniu mnie porusza.
eerfh

Postprzez RebelliousAngel » 5 maja 2012, o 21:33

Przede wszystkim Demolition Lovers.
Wystarczy, że usłyszę pierwsze słowa Hand in mine, into your icy blues..., a już umieram. Uwielbiam położyć się ze słuchawkami w uszach i po prostu dać ponieść się piosence.
Gdy Gerard śpiewa, czuję jego ból i i cierpienie, i chcę mu ulżyć, a jednocześnie cierpieć razem z nim. Tego się nie da opisać, tę piosenkę trzeba czuć.
And as we're falling down, and in this pool of blood
And as we're touching hands, and as we're falling down
And in this pool of blood, and as we're falling down
I'll see your eyes, and in this pool of blood
I'll meet your eyes, I mean this forever
W tym momencie moje serce bije jak szalone, nie wiem czemu. Po prostu ta piosenka tak na mnie działa.

You Know What They Do Do Guys Like Us In The Prison uwielbiam ten tytuł, tak btw. ;] A na poważnie to czuję tę historię. Czuję, znam i uwielbiam. Poza tym ma w sobie taką energię, że chcę wrzeszczeć razem z nim.
Life is but a dream for the dead,
And well I, I won't go down by myself,

Dziwię się, że nikt nie wspomniał o Early Sunsets Over Monroeville. (Albo źle szukałam?)
Pamiętam, że gdy pierwszy raz tego słuchałam, byłam w szoku, jak można coś takiego stworzyć. Tekst połączony z dobrą muzyką jest mieszanką zabójczą, więc się przeraziłam. Słuchając początku myślałam, że będzie to coś w stylu Headfirst For Halos, a tu taka niespodzianka. Niemniej jednak piosenkę wielbię. Nie wiem czemu, ale przy ostatnich słowach widzę płaczącego Gerarda. Pewnie to głupie, ale tej myśli nie potrafię się pozbyć.

Poza tym to jeszcze Sing, które ma w sobie moc i siłę, której potrzebuję za każdym razem, gdy słucham tej piosenki.
Honey This Mirror Isn't Big Enough For Two Of Us powoduje, że się wyłączam. Kilka razy przejechałam moją stację metra, bo zasłuchałam się w tych słowach.

Wybaczcie, że tak długo, ale trudno ograniczyć się do jednej piosenki, gdy każda ma w sobie coś, o czym trzeba wspomnieć. :3
RebelliousAngel

Postprzez Grzywa. » 6 maja 2012, o 13:14

Mnie najbardziej poruszył tekst do piosenki Demolition Lovers.
And as we're falling down, and in this pool of blood
And as we're touching hands, and as we're falling down
And in this pool of blood, and as we're falling down

Moje serce umiera przy tej piosence.. Te słowa powodują że umieram, cierpię i płaczę wraz z śpiewającym Gerardem..
Grzywa.

Postprzez Junkie Re Venge » 7 maja 2012, o 09:25

eerfh, w takim razie widać, jak wspaniała jest ta piosenka, porusza serca tych którzy przeżyli śmierć bliskiej osoby i tych, którzy nikogo bliskiego nie stracili. Dlatego KOCHAM ten utwór!

Grzywa., RebelliousAngel, też uwielbiam te słowa z Demolition Lover. Jeszcze sposób w jaki Gerard je śpiewa. I muzyka. Wszystko razem tworzy cudowną całość.

Junkie Re Venge

Postprzez Daria » 22 maja 2012, o 12:34

Now turn away.
'Cause I'm awful just to see.
'Cause all my hairs abandoned all my body
Oh my agony.
Know that I will never marry.
Baby, I'm just soggy from the chemo,
But counting down the days to go.

oczywiscie Cancer. jedna z moich ulubionych. : )
Daria

Postprzez Inspiration » 28 maja 2012, o 17:15

Fomous Last Words- Ta piosenka najbardziej mnie poruszyła, z wszystkich piosenek MCR. Według mnie, tekst ma po prostu genialny a gdy ją słucham, naprawdę mam ciarki na całym ciele. Ona uświadamia mi, jak ważne jest posiadanie kogoś bliskiego, i jak łatwo możemy tego kogoś stracić.
Inspiration

Postprzez GloriaMCR » 28 maja 2012, o 17:48

Mnie najbardziej poruszył tekst do "The Kids From Yesterday" Ta piosenka jest najlepsza z całego DD, a jej tekst jest taki prawdziwy i szczery *___*
Billie Joe: Jak zdejmowałem spodnie to nie miałem zamiaru chwalić się wszystkim jakiego mam wielkiego, bo takiego nie mam. Zdjęcie jest stare.
Mike: Od tego czasu ci urósł!
GloriaMCR

Postprzez Zombie » 29 maja 2012, o 18:52

Trudny wybór.Bardzo trudny bym powiedziała ; )No ale po kolei :
-Disenchanted - sama nie wiem co w niej takiego jest.Kiedy ją słyszę to czuję się od razu inaczej.Nawet kiedyś się popłakałam)a jak na mnie to rzadkość). Mogłabym z osobna opisywać opisywać każdy wers,ale może zatrzymam się na refrenie, który uświadamia mi , że nie można być tylko jednym z tłumu takich samych ludzi i że trzeba do czegoś dążyć. Ogólnie je teks bardzo mnie porusza.
-Fomous Last Words - daję mi siłę.Sama nie wiem jak to napisać...pokazuję mi,że warto walczyć o swoje.
-Demolition Lovers - bo ukazuję mi miłość w sposób o jakim wcześniej bym nie pomyślała.
No i jeszcze The Kids From Yesterday i Cemetry Drive ,ale nic w miarę mądrego nie przychodzi mi do głowy ,żeby tu napisać.
Zombie

Postprzez ATP » 11 cze 2012, o 00:03

I Never Told You What I Do For A Living - całość jest fantastyczna, ale co mnie najbardziej porusza to "And never again, and never again, they gave us two shots to the back of the head and we're all dead now". Nie do końca wiem dlaczego, ale w tym momencie zawsze mam łzy w oczach. Ten tekst razem z wykonaniem tworzy w moim umyśle tak niesamowitą historię, zresztą jak prawie każda piosenka MCR, a dla mnie, jako aspirującej pisarki jest to bezcenne doświadczenie.

Cancer - tragedia choroby ukazana w pięknym utworze.

Famous Last Words - "I am not afraid to keep on living, I am not afraid to walk this world alone" uratowało mnie, gdy czułam, że wszyscy mnie zostawili i nie mam na kogo liczyć.

Save Yourself, I'll Hold them Back - interpretuję tekst jako tekst o bezcennej przyjaźni, gotowej na wszystko. "This ain't about all the friends you made, but the graffiti they write on your grave" - święta prawda.

The Kids From Yesterday - sama piosenka pomogła mi zakończyć jedno z największych dzieł mojego życia, ale nie o tym. "That you only hear the music when your heart begins to break" i nic więcej mówić nie trzeba.

Gdybym się bardziej zastanowiła, to bym tu pewnie połowę ich piosenek opisała, ale taka prawda. Prawie każdy ich tekst niesie w sobie coś niesamowitego, choćby jedno zdanie.
Kocha­nie, miłość pot­ra­fi Cię kopnąć gla­nem w twarz jak tyl­ko Cię uj­rzy, a po­tem nie cze­ka aż nak­leisz so­bie plas­te­rek, tyl­ko kop­nie Cię w dupę dwa ra­zy moc­niej - Scarlet
ATP

Postprzez jenny » 3 lip 2012, o 19:04

SING, ponieważ mówi o tym, żeby byc sobą, nie przejmować się opinią innych. Famous Last Words- mam sentyment do tej piosenki, a tekst jest pokazuje, że nie można się bać. Trzeba wyznaczyc sobie cele i konsekwentnie do nich dązyć, sami decydujemy o naszej przyszłości.
jenny

Postprzez Dr.Ienzo » 26 lip 2012, o 18:49

Ciężko jest mi tak naprawdę wybrać kilka tekstów, które do mnie najlepiej trafiają i które moim zdaniem z twórczości chłopaków są najlepsze. Czemu? Bo jest ich bardzo dużo. Gerard to naprawdę świetny tekściarz i już przy pierwszej płycie ma zwalające z nóg teksty, a przy TBP przebił wszystko co przed tym krążkiem naskrobał.

Polecę może płytami, tak będzie wygodniej:
Tak jak napisała tutaj RebelliousAngel - Early Sunsets Over Monroeville.Tekst jest nieziemski. Przyznam się szczerze, że w teksty piosenek z pierwszej płyty zaczęłam jakoś niedawno wsiąkać i ku mojemu zdziwieniu tworzą one super koncept i opowieść o wampirach. Piosenka wymieniona wyżej trafia do mnie bardziej niż Demolition Lovers (które jest też naprawdę dobre!) I bardziej niż wampiry akurat do tej piosenki pasują mi zombie.
Z tej płyty bardzo sobie cenię rówież tekst do Skylines And Turnstiles
szczególnie fragment Hello Angel, tell me where are you Tell me where we go from here, a w wykonaniu w jakim w 2011 roku zaprezentowali go chłopcy po prostu ściska mnie w gardle za każdym razem gdy słucham nagrań.

Druga płyta, najmniej przeze mnie lubiana, ale nie znaczy, że ma złe teksty. Nie będę w ogóle oryginalna i napiszę, że z tej płyty najbardziej mnie porusza You Know What They Do To Guys Like Us In Prison - jest świetna, samo przedstawienie nałogu jako więzienia jest niesamowite, tekst jak i cała piosenka są ekstra.
Również z tej płyty uwielbiam tekst do It’s Not A Fashion Statement, It’s A Fucking Deathwish, szczególne wrażenie robi na mnie końcówka.

TBP, cała ta płyta to zbiór tekstów, które swoją epickością pobijają wszystkie płyty w dorobku zespołu na głowę. Począwszy od The End, które jest genialnm intrem całej opowieść, wręcz opery rockowej, przez taką perłę jaką jest Welcome To The Black Parade, Cancer, czy niedoceniane bardzo Sleep<kocha Sleep okropnie za tekst> po po prostu niesamowite Last Words, które jak wspomniała Darsa zarówno jest pełne rozpaczy jak i daje siłę, motywację. Cała ta płyta trafia do mnie najbardziej z całego dorobku zespołu, teksty trafiają do mnie bardzo i są bardzo życiowe.

Ostatnia płyta też przyniosła kilka perełek tekstowych. Najbardziej trafia do mnie SING. Jest piosenką genialną. Również z tego krążka bardzo sobie cenię The Only Hope For Me Is You oraz The Kids From Yesterday.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez chemicalmonster » 26 sie 2012, o 12:04

Jak u mnie to tak :
Helena - Gerard napisał ją dla swojej zmarłej babci chodź fragment dla mnie dołujący bo przeżyłam coś podobnego jak Gee bo jeden z moich członków bardzo bliskiej mi rodziny zmarł ale dołującym dla mnie fragmentem były słowa "Co jest najgorszym, co mógłbym powiedzieć?
Będzie lepiej, jeśli zostanę" słowa dające do myślenia ponieważ pierwsze zdanie czyli "Co jest najgorszym, co mógłbym powiedzieć?" W tym momencie najgorsze jest to że druga osoba odchodzi a my bijemy się z myślami i chcielibyśmy zawrócić ale nie mamy jak, cofnąć czasu. A słowa " Będzie lepiej, jeśli zostanę" mówią o tym abyśmy nie zmieniali swoich życiowych marzeń i celów i skończyli to co zaczęliśmy abyśmy żyli tak jak mieliśmy żyć. [ Heh tak poza wszystkim, zawsze chciałam żeby na moim pogrzebie MCR zagrali tą piosenkę ale to tylko moje marzenia :) ]
I'm not okay (I promise ) - Ponieważ nie raz spotkałam się z tym jak ktoś mnie wykorzystał
Mama - Dlatego bo dziękuję MCR że przestałam się bać śmierci, nie bójmy się jej ona kiedyś i tak sama przyjdzie. Może w momencie naszego życia w którym byśmy tego nie chcieli a może w odpowiednim dla nas.
Ohh... Baby don't stop bury me !
chemicalmonster

Postprzez AubergineKid » 28 sie 2012, o 17:05

Trudny wybór. Na pewno Famous Last Words, za ten fragment, które siedzi w moim podpisie, i w mojej głowie. Za wspomniany tu już początek "but where's your heart?". Za całokształt. Muszę też wspomnieć o Skylines And Turnstiles (szczególnie za mocne słowa refleksji: "And after seeing what we saw, can we still reclaim our innocence?"). Cancer - za prostotę i bezpośredniość. Z najnowszej płyty Bulletproof Heart ("Gravity don't mean too much to me" mówi samo za siebie, poza tym lubię fragmenty o Jenny i Johnnym, którzy nie chcą wracać do domu :)), The Only Hope For Me Is You i jakżeby inaczej-The Kids From Yesterday (cały refren, począwszy od genialnego "And you only live forever in the lights you make", jest niesamowity i brzmi dla mnie trochę jak motto Danger Days, czy ogólniej, "nowego", bardziej optymistycznego MCR). Oczywiście mogłabym jeszcze wymieniać...
I am not afraid to keep on living, I am not afraid to walk this world alone
AubergineKid

Postprzez Hide » 29 sie 2012, o 11:04

Tak jak AubergineKid, najbardziej poruszył mnie ten fragment z Famous Last Words "I am not afraid to keep on living, I am not afraid to walk this world alone". Jeszcze "Well when you go. So never think I'll make you try to stay. And maybe when you get back. I'll be off to find another way " z I don't love you bardzo do mnie trafiło. To są chyba takie dwa fragmenty ich piosenek które utkwiły najbardziej w mojej głowie.
"As we walk among these shadows, in these streets, this field of battle
Take it up, we wear the medal, raise your hands with burning candles "
Hide

Postprzez ewiczkaaa » 30 sie 2012, o 20:49

Sleep i Cancer. tego nie potrafię uzasadnić. Demolition Lovers niespełniona miłość. Welcome To The Black Parade "we'll carry on" i "I'm just a man, I'm not a hero. Just a boy, Who had to sing this song. I'm just a man,I'm not a hero." W sumie można by dużo jeszcze mówić do mnie jeszcze najbardziej trafiło Cemetery Drive.( moja ulubiona piosenka:) )

Na czerwono są poprawione Twoje błędy. Staraj się pisać poprawną polszczyzną, ponieważ bardzo źle czyta się posty napisane tak niechlujnym językiem. Następnym razem za takie coś dostaniesz ostrzeżenie. ~ L
I'm just a man,
I'm not a hero.
Just a boy,
Who had to sing this song.
I'm just a man,
I'm not a hero.
ewiczkaaa

Postprzez Luna » 23 paź 2012, o 17:38

Najbardziej to chyba Famous Last Words : "I'm not afraid to keep on living"
Na drugim miejscu: Heaven Help Us, The Ghots Of You, Vampires Will Never Hurt You...
I jeszcze I Don't Love You. Nawet moja przyjaciółka, która rocka delikatnie mówiąc nie lubi, powiedziała, że ta piosenka jest wzruszająca ;-)
jump down deep
Luna

Postprzez mary » 18 lis 2012, o 09:46

1. Headfisrt For Halos - strasznie poruszyło mnie jak Gerard opisał swoje przeżycia podczas nałogu. Zresztą nie tyko tekst obrazuję uczucia uzależnionego. Cała kompozycja jest taka chaotyczna i szaleńcza.
2. Famous Last Words- tutaj nie będę zbytnio oryginalna ;-) Ta piosenka daję mi niesamowitą energie i siłę, by dalej iść przez życie. To moje lekarstwo na smutek.
3. Helena- jak dla mnie tekst jest przepiękny. Według mnie nikt nie potrafi pisać o śmierci tak jak Gerard.
4. Demolition Lovers- przy tej piosence płaczę jak dziecko, zwłaszcza jak Gee krzyczy: "I'm trying, I'm trying". Cudowna piosenka o miłości, przyjaźni i zaufaniu.
I am not afraid to keep on living
I am not afraid to walk this world alone
mary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance