Ulubiony teledysk

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Najlepszy teledysk MCR, to:

Honey This Mirror Isnt Big Enough For the Two Of Us
1
2%
Vampires Will Never Hurt You
1
2%
I'm Not Okay (I Promise) (wersja pierwsza)
0
Brak głosów
I'm Not Okay (I Promise) (wersja druga)
10
19%
Helena
14
26%
The Ghost Of You
7
13%
Welcome To The Black Parade
4
7%
Famous Last Words
7
13%
I Don't Love You
1
2%
Teenagers
0
Brak głosów
Desolation Row
3
6%
Na Na Na
1
2%
Sing
0
Brak głosów
Planetary (GO!)
0
Brak głosów
#SINGitForJapan
2
4%
The Kids From Yesterday
3
6%

Liczba głosów : 54

Re: Ulubiony teledysk

Postprzez chemiczna15 » 19 sie 2011, o 16:02

Wybrałam Helenę, ponieważ mam do niej największy sentyment i to dzięki niej zakochałam się w MCR.
chemiczna15

Postprzez mucha155doc » 19 sie 2011, o 16:57

Helena :-> pozostałe też są super ale kiedy oglądam ten to mnie ciary przechodzą i ciągle przewijam do momentu tuż przed refrenem bo to mi się najbardziej podoba;)
so don't forget to breathe tonight
tonight's the last to say goodbye
mucha155doc

Postprzez Bulletproof Zombie » 19 sie 2011, o 17:56

Niezaprzeczalnie Helena <3 Pierwszy teledysk My Chem, który obejrzałam i który również w pewny sposób mnie do nich przyciągnął. Nie mogę z niektórych min Gerarda w tym teledysku xD Desolation Row też ma fajny klimat ;)
Bulletproof Zombie

Postprzez Fearofthedark » 20 sie 2011, o 18:27

W ankiecie napisałam,że Nanana,ale głosowałam na I'm Not Okay.Teledysk jest bardzo optymistyczny.No jakbym patrzyła na swoją dawna klasę ;P
Fearofthedark

Postprzez VoiceOfSilence » 27 sie 2011, o 20:36

Dla mnie najlepsze jest Im not okay. Świetny szkolny klimat i do tego teledysk jest śmieszny, szczególnie scena "pocałunku" Franka :-D
VoiceOfSilence

Postprzez Shashile » 28 sie 2011, o 12:49

Wybrałam "I'm not okay". Kocham ten teledysk, jest świetny, energiczny i pozytywny :)
Miałam jednak dylemat między nim a "The Ghost Of You", bo przy nim się popłakałam, ale jednak wolę INO.
Is it worth it
Can you even hear me?
Standing with your spotlight on me
Not enough to feed the hungry
Shashile

Postprzez MadPony » 28 sie 2011, o 20:09

Ja wybrałam "I'm not okay". Jest szalony, zwariowany i takie pełny energii. Mogłabym go oglądać bez końca. Uwielbiam chłopaków, jako nienormalnych uczniów. :)
"I am fucking crazy, but I am free."
MadPony

Postprzez eerfh » 28 sie 2011, o 20:59

i ja oddalam swoj glos na I'm Not Okay. smieje sie z niego ilekroc bym go nie ogladala. Znam go prawie na pamiec a i tak mnie smieszy. Nawet jesli o nim wspominam. Jest jedyny, szalony i jak najbardziej oddaje czlonkow zespolu, chociaz gdyby bylaby taka mozliwosc, zaglosowalabym jeszcze na The Ghost Of You - moje klimaty (:
eerfh

Postprzez OtherLove » 29 sie 2011, o 10:03

wybrałam - The Ghost Of You, to jest jedyny teledysk jaki oglądałam z zaciśniętymi zębami i łzami w oczach. Zawsze wzrusza mnie śmierć na ekranie, ale to przebiło wszystko. Przecież uśmiercili naszego Majka.
Niestety Gerard jak i jego brat, zagrali tak fenomenalnie, że ryczałam jak bóbr.. aż wstyd ;_;
Kiss me, you animal
OtherLove

Postprzez zuzanka » 29 sie 2011, o 11:13

The Ghost Of You, to jest jedyny teledysk jaki oglądałam z zaciśniętymi zębami i łzami w oczach. Zawsze wzrusza mnie śmierć na ekranie, ale to przebiło wszystko. Przecież uśmiercili naszego Majka.
Niestety Gerard jak i jego brat, zagrali tak fenomenalnie, że ryczałam jak bóbr.. aż wstyd ;_;

Miałam straszny problem który wybrać bo kocham Helena i Ghost of You. Zaznaczyłam jednak Helena, bo jednak wole to.
zuzanka

Postprzez BlondiXD » 7 wrz 2011, o 17:47

Najbardziej lubię Helene. Zawsze jak ją oglądam coś w głosie Gerarda mnie tak wzrusza, poza tym jest to ładnie pod względem plastycznym wykonany teledysk.
Na drugim miejscu The Ghost Of You. Zawsze jak oglądam chce mi się płakać. Chyba mam sentyment to smutnych piosenek.
Nie jara mnie one direction ja mam SHINee i super juniora:P
BlondiXD

Postprzez Candela » 1 paź 2011, o 12:57

Zagłosowałam na "I'm Not Okay". Ma w sobie wszystko: rozśmiesza mnie, a z drugiej strony pokazuje prawdę. Uch, mogłabym oglądac go w nieskończonosc, chyba nigdy mi się nie znudzi : D
Kolejne miejsca zajmują u mnie "Ghoust of You", jeśli oglądam go uważnie to nie ma szans, żebym się nie rozpłakała. Oglądam go tylko kiedy mam odpowiedni nastrój, bo wzrusza mnie jak cholera.
OtherLove napisał(a):wybrałam - The Ghost Of You, to jest jedyny teledysk jaki oglądałam z zaciśniętymi zębami i łzami w oczach. Zawsze wzrusza mnie śmierć na ekranie, ale to przebiło wszystko. Przecież uśmiercili naszego Majka.

Dokładnie.
"Na Na Na" jest... Nie wiem, jak to wytłumaczyc. Po prostu, dodaje energii. "Teenagers", "I Don't Love You" i "Helena" też mają dobre teledyski.
MORIARTY WAS REAL
Candela

Postprzez ejdżi » 1 paź 2011, o 20:08

To strasznie ciężki wybór dla mnie, który teledysk jest najlepszy, dlatego nie zagłosowałam..

Skoro nie masz żadnego to nie pisz w temacie, post nie wnosi nic do tematu.
ejdżi

Postprzez everything ok » 2 paź 2011, o 09:29

Ja wybrałam I'm not ok za swoisty klimat i oczywiście Franka ;) Ale kocham też The Ghost Of You. Płakałam wtedy na maska. A, i lubię Na na na, bo sama uwielbiam komiksy i właśnie taką scenerię.
Protect me from what I want
everything ok

Postprzez Not okay » 8 paź 2011, o 14:14

Wybrałam I'm not okay, bo on jest taki troszku inny, ciekawszy, "wciąga". :lol: Naoglądałam się go i tylko czekam na Franka w szafce. :roll: Oja, i lubię też Famuos Last Words, urzekł mnie. ;D
Not okay

Postprzez krychaw » 21 gru 2011, o 15:52

Według mnie najlepszy teledysk jest Welcome to The Black Parade a miedzy innymi dlatego że zobaczyłem ją jako pierwszą i mi sie spodobała ;-)
krychaw

Postprzez Inspiration » 21 gru 2011, o 20:48

Wybrałam teledysk do Famous Last Words. Strasznie podoba mi się klimat tego teledysku. Jest to jeden z pierwszych klipów MCR które zobaczyłam i jakoś najbardziej przypadł mi do gustu.
Inspiration

Postprzez Libri » 21 gru 2011, o 21:09

Helena, zdecydowanie. Genialny klimat, pomysł, charakteryzacja. Mam też jako taki sentyment do Na Na Na i The Ghost Of You - uśmiercenie Michała to był straszny cios.
Światło w tunelu, nadzieja ostatnia umiera
Dziś jeszcze raz zaczniemy budować od zera

Luxtorpeda Od zera
Libri

Postprzez Gabuskaa.mcr » 6 sty 2012, o 00:32

jak dla mnie wybór jest strasznie trudny.. My Chemical Romance nie mają za wiele teledysków , ale jak już mają to genialne :-D
Gabuskaa.mcr

Postprzez Migotka » 1 lut 2012, o 16:34

ja wybrałam I'm not okay, ale uwielbiam ich wszystkie teledyski, no moze poza wyjątkiem tych z pierwszej plyty, ale kocham tez Sing i Na Na Na, Desolation Row, ghost of you, helene itd. :D
I am not afraid to keep on living
I am not afraid to walk this world alone
Migotka

Postprzez Jaszczurka » 2 lut 2012, o 08:39

Nie musiałam się zastanawiać - od razu wybrałam Desolation Row ;)
Podoba mi się w nim ten odmienny, bo punkowy klimat. Koncert w niezbyt wielkiej sali, mnóstwo ludzi, pogo pod sceną, irokezy, bójki... No i to wejście policji, które od razu skojarzyło mi się z czasami PRL. Sama chciałabym być na takim koncercie!
,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"
Jaszczurka

Postprzez Pożeracz Kapci » 3 lut 2012, o 21:10

Uwielbiam ich wszystkie teledyski, więc chwilę zastanawiałam się nad odpowiedzią. Wybrałam jednak Helenę, ponieważ mam do niej sentyment ;)
Pożeracz Kapci

Postprzez Jijo » 3 lut 2012, o 21:37

Zagłosowałam na I'm Not Okay, ponieważ bardzo kocham tą piosenkę a teledysk według mnie jest świetny. Łatwo się z tą piosenką utożsamić, przynajmniej dla mnie. I w wielu momentach śmieję się oglądając go :3
Jijo

Postprzez Mania » 7 lut 2012, o 10:24

Po dłuższym zastanowieniu zagłosowałam na "I'm Not Okey " , ponieważ przypomina mi moją dawną klasę i według mnie jest świetną piosenką ;D
Never say goodbye when you still want to try
Mania

Postprzez Green » 7 lut 2012, o 12:16

Dawno temu zaznaczyłam Helenę, ale teraz wybrałabym I'm not okay. Teledysk jest fajny i moim zdaniem całkiem śmieszny ;-)
Na drugim miejscu Famous Last Words, może nie jest wybitnie ciekawy, ale go po prostu lubię :)
Green

Postprzez Bulletproofka » 7 lut 2012, o 14:16

Nieeeeee! Źle zaznaczyłam, da się jakoś cofnąć głos? :P
Zebra może być bardzo miła, ale jeśli ją wkurzysz, może być niesympatycznie.
Bulletproofka

Postprzez SweetChildDevil » 11 lut 2012, o 13:21

Dlaczego I'm not okey (I promise)? Strasznie mi się podoba i jest fajnie ukazany :mrgreen: to co chłopacy wyrabiają w teledysku nie stanie się rzeczywistością :-D
SweetChildDevil

Postprzez cameleon3 » 12 lut 2012, o 20:58

Nie jestem oryginalna, nie jestem Okay;) Dzięki temu teledyskowi poznałam ich twórczość głębiej, poznałam ich lepiej... zakochałam się w Nich! Piosenka daje mi niesamowity power, a teledysk powoduje, że mam kretyński uśmiech na twarzy. Mój ukochany moment to zrezygnowana mina czarnowłosego frajera na początku, kiedy jego kumpel dostał w łeb (w rolach głównych G&F) Kurde, budynek ich szkoły jest całkiem podobny do mojego z zewnątrz...
You like D&D, Audrey Hepburn, Fangoria, Harry Houdini and croquet.
You can't swim, you can't dance, and you don't know karate. Face it, your never gonna make it.

:)
cameleon3

Postprzez Szarawa » 17 lut 2012, o 16:09

Desolation Row- wyzwala we mnie ukryte pokłady energii i chęci do życia. Zamykam oczy i wyobrażam sobie że tam jestem i wydzieram się na całe gardło. I życie staje się lepsze;)
I'm telling you, tonight I swear to tear out these nails
From the cross I've bared for giving you control of me
This heart don't count on the wicked
This anger turns to hope...
Szarawa

Postprzez ToxicTear » 17 lut 2012, o 23:13

miałam dylemat pomiędzy I'm not okay a The Ghost of You, ale wygrało to drugie ;) może dlatego, ze mam dziś jakiś smętny nastrój, nie wiem, po prostu uwielbiam ten teledysk.
ToxicTear

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance