Conventional Weapons

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Która piosenka z Conventional Weapons podoba Ci się najbardziej?

Boy Division
8
18%
Tomorrow’s Money
0
Brak głosów
AMBULANCE
2
5%
Gun.
0
Brak głosów
The World Is Ugly
4
9%
The Light Behind Your Eyes
19
43%
Kiss The Ring
2
5%
Make Room!!!!
1
2%
Surrender The Night
5
11%
Burn Bright
3
7%

Liczba głosów : 44

Conventional Weapons

Postprzez Daria » 14 wrz 2012, o 17:07

Conventional Weapons - to seria dziesięciu piosenek, które stanowiły materiał nagrany przez zespół w 2009 roku na płytę, która pierwotnie miała być następcą The Black Parade. Po kilku latach trzymania utworów w “szufladzie” zespół postanowił podzielić się nimi ze światem. Conventional Weapons ma formę pięciu 7-calowych winyli, przy czym każdy z nich zawiera po dwie piosenki.

link do strony fejsbukowej --> http://www.facebook.com/ConventionalWeapons

czyli ja to tak zrozumiałam że to są te piosenki z albumu który MCR "wyrzuciło do kosza" przed DD. zgadza się ?
Daria

Re: Conventional Weapons

Postprzez soprettyblack » 14 wrz 2012, o 17:14

Tak, dokładnie tak. :) W sumie fajnie, że decydują się to jednak wydać, zobaczymy, czy opłacało się czekać 4 lata na DD. ;)
Chester Bennington: The last time we were here we played with Pearl Jam. In 2006, right?
Tłum: 7!!!
Mike Shinoda: 6 or 7...
Orange Warsaw Festival, 09.06.2012
soprettyblack

Postprzez Daria » 14 wrz 2012, o 17:16

: ( troche się czuję zaniepokojona tym fantem. : (
bo kiedyś czytałam że ten album zostanie wydany kiedy zespół sie rozpadnie ...
Daria

Postprzez Linnet » 14 wrz 2012, o 17:17

Nie ma się czym przejmować. Kiedyś tak powiedzieli, ale oni zmieniają zdanie co chwilę :) Piosenki będą się ukazywać do lutego co miesiąc po dwie :P
Linnet

Postprzez mmajchrzak29 » 14 wrz 2012, o 17:41

Nie kumam. Była płyta i ją wycofali???
Look at me in this pretty bracelete and tiara i'm fucking princess
mmajchrzak29

Postprzez good way » 14 wrz 2012, o 17:43

Dwie nowe piosenki w ciągu miesiąca..i to pięć razy ! :shock: ...Genialne !W takim razie czekam na październik :)
good way

Postprzez Daria » 14 wrz 2012, o 17:54

mmajchrzak29 napisał(a):Nie kumam. Była płyta i ją wycofali???

tak. między TBP a DD ale nie pamietam jak sie nazywała ..
Daria

Postprzez Jaszczurka » 14 wrz 2012, o 18:02

Czy zamierzają wydać te piosenki "materialnie" czyli na płycie, czy pozostaną dostępne tylko w internecie? Czytałam ten wpis, ale wiele rzeczy mogło mi umknąć ;)
,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"
Jaszczurka

Postprzez nata99 » 14 wrz 2012, o 18:14

Kurcze ... chyba nie rozumiem ale czy to będzie na nowej płycie czy jak bo się mi popie*doliło :)
KISS ME YOU ANIMAL !!!! ◕‿◠
nata99

Postprzez Dr.Ienzo » 14 wrz 2012, o 18:39

Jak tylko zobaczyłam wczoraj tego winyla w merchu i przypomniała mi się wypowiedź Gerarda w magazynie Nylon z 2010 roku, gdzie mówił coś właśnie, że będzie się nazywało Conventional Weapons, to wiedziałam, że będzie się to wiązało z odrzuconym materiałem sprzed Danger Days. Ewentualnie, że to będzie płyta The Mad Gear and Missile Kid. Boże, ale się cieszę. Mam nadzieję wielką, ogromną, że wydadzą The Drugs i The World Is Ugly(chyba każdy fan by ich za tę piosenkę ukochał), boże, MCR, taki prezent <3 Kocham ich tam bardzo. <tuli każdego z osobna>
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez mirror » 14 wrz 2012, o 19:00

najpierw wczoraj wieczorem ten dziwny winyl, teraz to... to jak gwiazda! tylko dwa razy!
mirror

Postprzez Junkie Re Venge » 14 wrz 2012, o 19:16

Przeczytałam wpis na ich stronie, od tego momentu uśmiech nie znika mi z twarzy :3 Bardzo, bardzo, bardzo się ciesze na ten cały projekt. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego jakaś płytka, a potem może trasa po Europie, najlepiej, żeby tez zahaczyli o Polskę <3 Zastanawia mnie tylko, co z nowa płytą, chyba coś się spóźniają, pewnie wydadzą ją na wiosnę, kiedy wyjdą wszystkie 'odświeżone' utwory :) Tak jak Ienzo, czekam z niecierpliwością za 'The World Is Ugly'. Chłopaki się postarali, na prawdę.
. BOOZE 'TIL YOU PUKE .
Junkie Re Venge

Postprzez Antalia » 15 wrz 2012, o 00:34

Czy tylko ja się z tego nie cieszę? Tochę nad tym myślałam i podchodzę do tego sceptycznie. Trochę niepokoi mnie fakt, że zespół niby jest w trakcie nagrywania 5 płyty i wrzuca nagle stare utwory. Czy kapela, która jest zajęta nowym materiałem robiłaby coś takiego? Wydaje mi się, że jeśli w zespole dobrze się dzieje i coś idzie do przodu nie ma miejsca na odgrzebywanie starych numerów. Tak jak ich ubóstwiam, kocham, uwielbiam, tak z drugiej strony w zupełności im nie wierzę. Powiedzieli, że wyrzucili tamten album do kosza bo im nie pasował ale w sumie co innego mieli powiedzieć? Gdyby np. producent nie był zadowolony z ich nagrań i kazałby im nagrać coś nowego, nie poinformowaliby o tym. Być może byli uwiązani w jakiś sposób i musieli wydać coś innego. A może dlatego zbudowali studio, może chcą się w jakiś sposób uniezależnić? Mówią o 5 albumie i na słowach się kończy, nic o nim nie słychać, Frank na blogu nic o nim nie wspomina za to pojawia się stary materiał, coś tu musi być nie tak. Być może wtedy nie mogli ich wydać na płycie ale im się podobają i chcą je w jakiś sposób udostępnić. "We hope you enjoy these time capsules, and that they may shed a little more light on how and where Danger Days came from, and maybe even where the future of MCR might be heading. " Może to znaczy, że chcą nagrywać właśnie coś takiego ale wcześniej im na to nie pozwolono i teraz też tak jest i dlatego nic nie słychać o nowej płycie? A może po prostu w trakcie pracy nad 5 płytą stwierdzili, że tamte kawałki są fajne i trzeba je pokazać. Jak dla mnie to nie jest normalne ale i tak nigdy nie dowiemy się jak było. Czasem staram się na nich spojrzeć inaczej. Tak naprawdę na nich zarabia mnóstwo osób i nie tylko oni mają coś do powiedzenia a to co mówią fanom, cóż, jest w tym na pewno mnóstwo ściemy i w mediach, show biznesie zawsze tak będzie, to normalne, jak jest naprawdę wiedzą tylko oni. Tak samo było przy DD, niby wszystko szło pięknie, miała być super płyta i co? Wywalili ją. My wiemy tak naprawdę 1/100 tego co naprawdę się dzieje. Być może się mylę i po prostu nagrywanie nowej płyty się ociąga i postanowili w tym czasie nie dać o sobie zapomnieć. Niepokoi mnie to, bo nie wierzę, że wszystko idzie świetnie a nic o nowej płycie nie słychać za to pojawia się coś sprzed paru lat. Spójrzcie na to trochę bardziej sceptycznie i powiedzcie co sądzicie :D
Podsumowując nie mam na myśli, że się rozpadną i zakończą działalność tylko przez to, że chcą ukazać te stare utwory, mam wrażenie. że coś jest nie tak z pracą nad nową płytą.
Antalia
Starszy moderator

Postprzez julka2838 » 15 wrz 2012, o 07:35

ale a ja nadal nie rozumiem czy te kawełki beda na nowej płycie. Czy bedą poprostu wydane ale ich nie bedzie na płycie ,czy cała ta płyta powstała która teraz wydaja w 2009 . Czy teraz powstała i widaja rówież stare kawałki z 4 lat .Ktoś mi wytłumaczy :-/
julka2838

Postprzez radiation99 » 15 wrz 2012, o 09:32

julka2838 na facebook'owej stronce Conventional Weapons napisali

Conventional Weapons is NOT MCR5. The band are busy recording that, and are releasing this "just for the fans". Should also help kill the wait for the new record also, I think.

Więc raczej nie będzie tego na płycie. A to, jak to udostępnią.. nie mam pojęcia. Musimy czekać.

Osobiście ucieszyłam się na to strasznie, już wczoraj, ale patrząc na to teraz obiektywnie, coś mi się wydaje, że nie wszystko z MCR5 idzie jak trzeba..
radiation99

Postprzez Dr.Ienzo » 15 wrz 2012, o 11:47

Jak dla mnie ten materiał wcale nie musi się gryźć z wydaniem nowej płyty, Gerard mówił w wywiadach, że pracują nad nią, czyli nie jest skończona, a sama produkcja jeszcze kilka miesięcy potrwa.
Antalka, wydają to, bo tak jak Frank powiedział, że przesłuchiwał te piosenki i tak jak na początku miał co do nich mieszane uczucia tak nagle mu się zrobiło szkoda, że tego nie wydali. Opisał to jak się mobilizowali, żeby to napisać, nagrać. Myślę, że po prostu im się naprawdę szkoda zrobiło, że tego nie wydali i zwyczajnie zmienili zdanie, może po czasie docenili te utwory. A że nie chcieli z tego robić albumu studyjnego, to uraczą fanów singlami. I myślę, że te single będą wychodzić w miarę z tym jak oni będą pracować nad albumem, czyli skończą nagrywać, miksować i wszelkie procedury związane z jej produkcją zostaną zakończone. Wcale się nie zdziwię jak po tych pięciu miesiącach będzie już wiadomo co z nową płytą.
Ja podchodzę do tego ze spokojem i naprawdę dużą nadzieją, bo uważam, że te single nie są w ogóle związane z MCR5. To tak jakby wydawali EPkę z b-side'ami. Ot jakaś ciekawostka od nich, a nie coś co wchodzi im w twórczość i uważam, że nie ma się co martwić, że się rozpadną czy to będzie ich nowa płyta. Utwory, które teraz wydają już od kilku lat są zmiksowane gotowe, więc zespół żadnej uwagi im poświęcać nie będzie, bo były już przygotowane jeszcze zanim zabrali się za MCR5. Gdyby to miała być ich płyta, to nie wydawaliby jej całej w singlach, bo to bezsens. Ot zespołowi zmieniło się zdanie, powspominali czas jak się mobilizowali do nagrania tego, zrobiło im się szkoda, że tego nie dali fanom.
Powtórzę jeszcze raz, po co mieliby rezygnować teraz z albumu? Żeby co, miksować i dopieszczać gotowe od kilku lat piosenki? Bezsens, dla mnie te single to zapychacz przed tym zanim wydadzą płytę, która jeszcze gotowa nie jest. Wydawanie tych singli nie wyklucza wydania płyty.
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez VoiceOfSilence » 15 wrz 2012, o 13:48

Ienzo dla mne, tak jak dla ciebie "Conventional Weapons" to właśnie EPka wydana w częściach, nie ma co się martwić o nową płytę, bo skoro powiedzieli, że będzie, to znaczy, że będzie. Zresztą pomyślcie logicznie - nie pamiętam, żeby jakikolwiek artysta wydawał swój album w kawałkach, single to inna sprawa. "Conventional Weapons" to prezent dla nas fanów, cieszmy się, że chłopcy zdecydowali się w ogóle wydać materiał, który wcześniej z jakichś powodów im nie pasował; mało kto publikuje materiały które miały tworzyć płytę, a oni się odważą. W między czasie dopieszczą nową płytę, wydadzą ją i ruszą w trasę, nie ma co histeryzować, tylko się cieszyć. Ja osobiście bardzo się ucieszyłam na tą wiadomość :->
VoiceOfSilence

Postprzez Pidżam » 15 wrz 2012, o 15:04

O Boziu,
tak, tak, tak! Nareszcie coś nam podrzucą. Już nie mogę się doczekać, to będzie trochę jak poznawanie MCR jeszcze raz- nieudolne tłumaczenie tekstów, nucenie melodii przez cały dzień, pisanie na rękach fragmentów piosenek jako motto na kolejny dzień... Stęskniłam się za tym.
Pidżam

Postprzez Libri » 15 wrz 2012, o 17:01

Jejku, taka wiadomość! Ciekawość mnie zżera, choć trochę nie wiem co mam o tym myśleć.
Mam nadzieję, że jest to tylko taki mały powrót w przeszłość, że te "wyrzucone do kosza" piosenki musiały trochę się przegryźć, może MCR nie było gotowe, żeby je wydać, ale teraz widzą lukę w swojej twórczości i chcą ją zapełnić, chcą żeby fani mieli pełny obraz... I że w przyszłym roku, na wiosnę, albo trochę później, już po opublikowaniu Conventional Weapons, obdarują nas nowym materiałem.
Światło w tunelu, nadzieja ostatnia umiera
Dziś jeszcze raz zaczniemy budować od zera

Luxtorpeda Od zera
Libri

Postprzez MLena » 16 wrz 2012, o 12:30

Z jednej strony jestem taka podekscytowana tym materiałem, że skaczę z radości i modlę się o pierwszy utwór już na początku października jak najszybciej ! Ale tak właściwie jeżeli teraz będziemy mogli usłyszeć ten materiał to co z nowym ? Nie wydaje mi się, żeby promowali CW nie będzie pewnie teledysków czy trasy . Dopiero po wydaniu nowej płyty nad którą pracują będziemy mogli się tego doczekać a skoro decydują się pokazywać światu stary materiał aż 5 miesięcy to nowa płyta nie pokaże się wcale tak szybko.. ;C
"Everytime somebody ever told you that you weren't gonna amount to anything,that's your time to shine,you can show everybody and prove to yourself what you're doing is real and that it counts and that it makes a difference." Frank Iero
MLena

Postprzez Dr.Ienzo » 16 wrz 2012, o 13:17

5 miesięcy to idealny czas na skończenie nieskończonej płyty. Gerard dopiero co się będzie kontaktować z kobietą, z którą mają zaprojektować stroje, promujące płytę. Więc nie rozumiem tego całego zamieszania, że CW 'przyćmi i opóźni' płytę, która nie jest skończona. Poza tym, zanim wytwórnia zatwierdzi nowy materiał MCR też trochę czasu minie. Z resztą, nie wydaje mi się, że CW będzie jakoś specjalnie promowane, ot pojawią się w merchu tak samo jak pojawiały się winylowe wersje albumów studyjnych, bez żadnej promocji czy huku.
Panowie dopiero 3 miesiące temu weszli do studia, nie oczekujcie, że w ciągu tego okresu nagrali, zmiksowali, zaprojektowali całą wizualną stronę płyty (łącznie z planami teledysków, bo te powstają jeszcze przed wydaniem płyty), a wytwórnia w międzyczasie im to zatwierdziła. Stworzenie płyty to nie jest miesiąc pracy, a dłuższy okres.
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez violqa » 16 wrz 2012, o 18:50

Cieszmy się zatem, że na czas oczekiwania dają nam coś innego, swoje piosenki, dzięki temu nawet nie zorientujemy się jak Nam czas szybko upłynie i będziemy się cieszyć kolejną ich płytą. Cieszę się, że je wydają, w sumie bardzo tego chciałam i skrycie o tym marzyłam, bo wiadomo, że wersje z YT z koncertów do posłuchania były średnie, zaś słyszało się że to coś genialnego i że chciałoby się to mieć. Nie dziwię im się, na ich miejscu też bym nie potrafiła ot tak wyrzucić kilku piosenek,a w zasadzie całej płyty, tym bardziej że tworzą z serca .
violqa

Postprzez Black Sun » 16 wrz 2012, o 20:17

Łaa, to świetna wiadomość (^_^) Nie mogę się doczekać października.
Wątpię że Conventional Weapons będzie miało jakikolwiek wpływ na MCR5 czy czas w jakim powstanie. Powinniśmy się cieszyć że chłopcy tyle pracują. :3
HOMOPHOBIA IS GAY
Black Sun

Postprzez kalynaa » 16 wrz 2012, o 20:39

Ciesze sie,ze chlopaki wydają cos nowego <dla fanow > :DD Nie moge sie doczekac kiedy uslyszymy te piosenki ,w koncu sie dowiemy , 'co by bylo gdyby' :)) Nie wiem,czego sie spodziewac,skoro zwlekali z ich wydaniem i nie byli co do nich do konca przekonani.Mysle,ze beda dobre,chociaz mozliwe ze bedzie im brakowac troche uczuc.Mam takie wrazenie ,ze na to chlopaki patrza glownie przy pisaniu piosenek :chca,zeby byly od nich,z glebi serca.Sam Frank napisal,e te piosenki byly napisane troche pod plan...Nie wiem,czy zrozumieliscie o co mi chodzi,w kazdym razie nie moge sie doczekac az uslysze stare-nowe utwory :33
Myśl mózgiem, nie dupą ~Grzywa ♥

MCR, THANK YOU FOR EVERYTHING.
kalynaa

Postprzez Antalia » 17 wrz 2012, o 22:37

Jest już podana lista utworów, tu można zobaczyć http://mychemicalromance.com.pl/index.p ... al-weapons
Siedze ciągle wpatrując się w napis 'World Is Ugly' i nie mogę uwierzyć, że moje marzenie się spełniło, taka piosenka, wreszcie w wersji studyjnej<3 Pamiętam jak 4 lata temu ją usłyszałam i tak bardzo chciałam żeby ją wydali, potem DD i jej nie było, straciłam nadzieję a tu proszę <ociera łzy szczęścia> Do tego Kiss The Ring, też bardzo lubię tą piosenkę. Jedyne co mnie trochę w tym wkurza to to, że pierwsze dwa utwory wyjdą dopiero 30 października, mam ochotę ich za to zabić ;D Ale za to 18 grudnia dostanę jeden z najlepszych prezentów gwiazdkowych w życiu.
Antalia
Starszy moderator

Postprzez good way » 18 wrz 2012, o 13:37

The World is Ugly, ooo tak ! Świetnie że to wydają, tylko szkoda że dopiero w grudniu.. Żałuję że nie ma Stay Awake, bo naprawdę na to liczyłam, ale jest The World Is Ugly więc jest dobrze ;d
good way

Postprzez Unicorn » 18 wrz 2012, o 16:08

Ahjhjkfhjdfkhfjkfhf, nagrali World Is Ugly!!! Ta piosenka wyzwala takie emocje w wersji koncertowej a co dopiero w wersji studyjnej *_* ...Nieopanowana radość. Wprost nie mogę się doczekać wydania pierwszych z nich! Aj, czekało się w powolnym zniecierpliwieniu na płytę, a ty takie coś! Ah <3
Face all the pain and take it on,
because the only hope for me is you alone
Unicorn

Postprzez radiation99 » 19 wrz 2012, o 10:49

Unicorn napisał(a):Ahjhjkfhjdfkhfjkfhf, nagrali World Is Ugly!!! Ta piosenka wyzwala takie emocje w wersji koncertowej a co dopiero w wersji studyjnej *_* ...Nieopanowana radość. Wprost nie mogę się doczekać wydania pierwszych z nich! Aj, czekało się w powolnym zniecierpliwieniu na płytę, a ty takie coś! Ah <3

Umieram na szczęście, The World Is Ugly *___* Myślę, że po tej informacji każdy będzie w stanie wybaczyć im, że wydają to dopiero teraz <3
radiation99

Postprzez Libri » 19 wrz 2012, o 16:22

The World Is Ugly...? Nie wierzę! To zbyt piękne.
Nie dość, że ratują życie, to jeszcze spełniają marzenia... Co za zespół! :-D
Światło w tunelu, nadzieja ostatnia umiera
Dziś jeszcze raz zaczniemy budować od zera

Luxtorpeda Od zera
Libri

Postprzez Toxic » 20 wrz 2012, o 09:45

Mnie bardzo ucieszyła informacja, że chłopcy wydadzą ten materiał, a kiedy na liście zobaczyłam "The World Is Ugly" skakałam ze szczęścia jak nienormalna :-D Ale na ten utwór będziemy musieli czekać aż do grudnia...
Toxic

Następna strona

Powrót do My Chemical Romance