Conventional Weapons

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Która piosenka z Conventional Weapons podoba Ci się najbardziej?

Boy Division
8
18%
Tomorrow’s Money
0
Brak głosów
AMBULANCE
2
5%
Gun.
0
Brak głosów
The World Is Ugly
4
9%
The Light Behind Your Eyes
19
43%
Kiss The Ring
2
5%
Make Room!!!!
1
2%
Surrender The Night
5
11%
Burn Bright
3
7%

Liczba głosów : 44

Re: Conventional Weapons

Postprzez Toxic » 26 lis 2012, o 16:17

Mi Number Two bardziej przypadło do gustu, ale Number One też jestem zachwycona.
Boy Division jest po prostu boskie, nie wiem jak inaczej mogłabym to opisać. Ma w sobie dużo energii.
Zakochałam się w Ambulance *_* W tej piosence jest po prostu coś niesamowitego, a teksty za równo piosenek z Number One i Number Two są cudowne.
Toxic

Postprzez Sunshine » 27 lis 2012, o 20:37

Boy Division jest świetne, przywodzi na myśl stare dobre mcr - śpiewanie o śmierci, trumnach itd. Jakby na to nie patrzeć baaardzo energetyczne. Jest klimat. :lol:

Z niecierpliwością czekam na number 3 i the world is ugly. Przyznam, że trochę się boję, jak wyjdzie nagranie studyjne tej piosenki, bo znana wszystkim wersja koncertowa ma w sobie taką siłę,
Nie chcę żeby to źle zabrzmiało, ale Ger wtedy jeszcze "nie umiał śpiewać", on po prostu zawodził i można było wyczuć tyle emocji w jego głosie. Teraz kiedy chłopak się podszkolił w śpiewaniu i w ogóle jest szczęśliwym mężem i ojcem, to może nie będzie tam tego nastroju? Nie wiem, mam nadzieję że mnie nie zawiodą.
Don't Look Alive, Sunshine!
Just Be Alive!
Sunshine

Postprzez The_only_hope_for_me » 27 lis 2012, o 20:45

Też czekam na The World Is Ugly. Wersja koncertowa jest piękna, więc też mam nadzieję, ze nagranie studyjne wyjdzie naturalnie i tak samo pięknie. W tej piosence chodzi przede wszystkim o emocje..
The_only_hope_for_me

Postprzez Antalia » 27 lis 2012, o 20:54

Jak dla mnie Gerard już od Parady zaczął ładnie śpiewać. W The World Is Ugly nie słyszę za bardzo tego jego stylu z Revenge. Myślę, że tak brzmi bo po prostu piosenka tego wymaga i uważam, że teraz też tak potrafi. Też się boję o wersję studyjną, nawet bardzo. Pamiętajmy jednak, że jeśli chodzi o emocje nie da się porównać wersji live z wersjami studyjnymi. Jaka ta piosenka by nie była, zdawajmy sobie sprawę, że studyjne nagranie nigdy nie zastąpi emocji, które słychać na koncercie. Ale myślę, że wyjdzie super ;d
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Sharp » 15 gru 2012, o 00:49

I jak tam Wam się podoba Conventional Weapons nr 3? Ja jestem oczarowana Light Behind Your Eyes, The World is Ugly mogli zrobić bardziej podobną do wersji live, jednak i tak jest bardzo dobra.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Yulija » 15 gru 2012, o 01:12

Jestem rozczarowana TWIU. Gdybym pierwszy raz ją usłyszała w takiej postaci nie zrobiłaby na mnie tak wielkiego wrażenia. Pomyślałabym, ot zwykła pioseneczka. Ale niestety słuchałam wersji live i wiem czego nie dostałam od MCR. I to jest najgorsze. Nie wiem, dobiło mnie to trochę. Piosenka nie jest zła, ale liczyłam na coś więcej, na coś prawdziwego. A to mi się wydaje takie zimne...
A co do LBYE to uważam, że jest dobra, ale jakaś taka mało MCRowa. Jakby to nie był ten zespół.

Podsumowując: nie porwało mnie, rozczarowało i ogólnie to jestem średnio zadowolona. Niestety.

EDIT: Przesłuchałam kolejny raz The Light Behind Your Eyes i stwierdzam, że nie jest taka zła. Nawet ładna, zależy od nastroju. Ratuje sytuacje. Jest ładna :)
Może pozwolę Ci byś ze mną budził się
Może powiem Ci jakie lubię wino
Może pozwolę Ci zapalić świeczkę
Gdy w pewną zimową noc
Zgaśnie światło...
Yulija

Postprzez kalynaa » 15 gru 2012, o 01:41

Spodziewałam się czegoś lepszego. Czegoś bardziej... w stylu tamtej koncertówki. Może bardziej energicznego. Sama nie wiem. Czegoś co porwałoby tłumy. No ale borze liściasty,
TO JEST CUDOWNE *_____*
Słucham The World Is Ugly i mam łzy w oczach C': To jest tak piękne, że mam ochotę ...nie wiem, mieć tą piosenkę cały czas przy sobie <3 Nie mogę się wysłowić, to jest takie afashvcasghcvsagcvajcvsajcvajvasjcvds <3
The Light Behind Your Eyes , sbdhfbsvbdfsbdhfkbfdjkbf <3 Jest tak samo piękne jak TWIU, jeśli nawet nie piękniejsze, tekst, i głos Gee, i muzyka, i wszystko jest tak bardzo idealne <3 I przypomina mi Desert Song, chyba przez tą gitarę, ale jest taka...mniej depresyjna ? Podsumowując, trójka jest tak bardzo przecudowna, że wygrywa chyba nawet z jedynką <3
Myśl mózgiem, nie dupą ~Grzywa ♥

MCR, THANK YOU FOR EVERYTHING.
kalynaa

Postprzez Hopeless » 15 gru 2012, o 07:26

Słucham właśnie CW # 3.
Matko, to jest piękne. Wprawdzie spodziewałam się nieco innego TWIU, ale i tak uwielbiam, kocham <3
TLBYE, nie mogę, kocham. <3
Moim zdaniem te piosenki są wspaniałe. ;>
kalynaa święta racja!
We got no heroes 'cause our heroes are dead
Hopeless

Postprzez Libri » 15 gru 2012, o 09:49

Boziu, kolejne zaskoczenie, jeśli chodzi o CW.
Najpierw, ćwicząc cierpliwość, przesłuchałam TLBYE. Okazało się po prostu genialne :!: Jak do tej pory jedna z lepszych piosenek z CW, spokojnie może jak dla mnie konkurować z równie cudownym Boy Division.
A potem nadszedł czas na TWIU... No, troszkę czego innego się spodziewałam. Magia koncertu się rozwiała, została sama piosenka - wokal i tekst daje radę, muzycznie już gorzej. Szału nie ma, a miał być i to mnie trochę smuci. Ale nie mogę powiedzieć, że się całkowicie zawiodłam.
Światło w tunelu, nadzieja ostatnia umiera
Dziś jeszcze raz zaczniemy budować od zera

Luxtorpeda Od zera
Libri

Postprzez TCustodis » 15 gru 2012, o 10:17

Boże, jak słucham na trzeźwo tych piosenek to są one jeszcze bardziej zajebiste <3 Zakochałam się w The Light Behind Your Eyes, jest przepiękna <wzruszyła się przy niej 100 razy> tekst ma tak zajebisty i magiczny <3 <kwili na myśl o Bandzi i Gerdzie> W ogóle to, że rośnie moc w tej piosence <3 i to przejście z akustycznego na full band asadfsdasdfasdfsd <nie może> <płacze przy tych gitarach i śpiewie Gerda> zdecydowanie, dla mnie jedna z ich najlepszych piosenek :( jest cholernie dojrzała i wzruszająca jak nie wiem :((( <wypłakała cały ocean>

The World Is Ugly w bardzo małym stopniu i trochę jestem zawiedziona, że nie ma w tej piosence tej desperacji, która była wcześniej, ale niemniej uważam, że piosenka i tak jest dobra i mi się podoba. Jednak uważam, że całą moc na tym singlu przejęła strona B singla. Bardzo w TWIU podobają mi się zwrotki i końcówka, ale refren zrąbali xD

Ogólnie jestem oczarowana Number Three <3
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
TCustodis
Administrator

Postprzez Lorelei » 15 gru 2012, o 11:37

The Light Behind Your Eyes wskakuje na szczyt listy moich ulubionych <3 jest cudowna, zakochałam się.Trafia prosto w serce normalnie. Coś pieknego :)
Co do The World Is Ugly też jestem troche zawiedziona, nie ma w niej aż tyle emocji co w koncertowej wersji, no ale to w zasadzie było do przewidzenia, na żywo zawsze jest lepiej. Mimo wszystko też mi się bardzo podoba, jest parę naprawdę pięknych fragmentów <3 Czekałam na nią i bardzo się cieszę, że ja wydali <3.
Jak do tej pory to moim zdaniem najlepsza część CW :)
"Drop the dagger and lather the blood on your hands, Romeo"
Lorelei

Postprzez GloriaMCR » 15 gru 2012, o 12:32

"The Light Behind Your Eyes" jest genialne, cudowne. Wejście jest idealne.
Bardzo się rozczarowałam TWIU, bardzo. Nie słychać w tym bólu, brudnych dźwięków. Przecież w wersji live Gerard śpiewał, to tak jakby miał umrzeć z rozpaczy, a tu taka prosta muzyka bez wyrazu.
Billie Joe: Jak zdejmowałem spodnie to nie miałem zamiaru chwalić się wszystkim jakiego mam wielkiego, bo takiego nie mam. Zdjęcie jest stare.
Mike: Od tego czasu ci urósł!
GloriaMCR

Postprzez DangerChemical » 15 gru 2012, o 12:35

Czy tylko mi nie działa link do The World Is Ugly? Klikam i wyskakuje mi The Light Behind Your Eyes, nie TWIU :-?
.Be yourself, don't take anyone's shit and never let them take you alive...
DangerChemical

Postprzez GloriaMCR » 15 gru 2012, o 12:45

DangerChemical http://www.tumblr.com/tagged/the-world-is-ugly ja gdzieś tu znalazłam.
Billie Joe: Jak zdejmowałem spodnie to nie miałem zamiaru chwalić się wszystkim jakiego mam wielkiego, bo takiego nie mam. Zdjęcie jest stare.
Mike: Od tego czasu ci urósł!
GloriaMCR

Postprzez Nokori Fumi » 15 gru 2012, o 14:40

http://jaredleto4eva.tumblr.com/post/37 ... al-romance <-The world is ugly

Dla mnie najlepszy pozostaje Number One. Kurcze, trochę rozczarowała mnie studyjna wersja tego przeepickiego kawałka, jakim jest The World is Ugly :c Jakby zupełnie inna piosenka. Liczyłam, że będzie to coś podobnego. Oczywiście bardziej stonowanego, jak na wersję studyjną przystało, ale jednak wciąż z tym czymś... Chyba nadal będę się upijać wersjami koncertowymi. A tak liczyłam na ten sam, genialny kawałek, tylko w lepszej jakości. W The Light Behind Your Eyes jeszcze się nie wczułam, za bardzo zaprzątam sobie głowę pierwszym, TWIU.
Nokori Fumi

Postprzez Way » 15 gru 2012, o 15:22

Normalnie brak mi słów! Kocham te piosenki! The World Is Ugly ! ♥
I want to be a vampire.
They're the coolest monsters.

~G.Way
Way

Postprzez VoiceOfSilence » 15 gru 2012, o 15:45

Jak usłyszałam preview "Number Three" byłam zaskoczona w szczególności TLBYE, oczywiście moje zaskoczenie było w pozytywnej formie. MCr na 3 umieściło dwie spokojne piosenki, a ja jako fanka różnego rodzaju ballad, nie mogłam się doczekać odsłuchania całości utworów...
...i nadszedł dzisiejszy poranek, utwory pojawiły się w sieci. Uradowana zaczęłam słuchać, zaczełam od The Light Behind Your Eyes. Sam początek przyprawił mnie o ciarki, pomyślałam, że jest dobrze. Dalej głos Gerarda potwierdził moje przypuszczenia, wszystko trzyma się kupy, nie ma w tej piosence przypadku. Melodia utworu jest piękna, za każdym razem jak ją słyszę, mam ciarki na całym ciele. Słowa piosenki są piękne, a refren z powodu swojej głębi zapada w umysł, od drugiego refrenu w głosie Gerarda wyczuwam taką rozpacz i bezsilność... Ta piosenka to chyba najlepszy spokojny kawałek MCR, w ogóle jest jednym z lepszych jakie słyszałam w swoim życiu...
The World Is Ugly - po wersjach koncertowych spodziewałam się czegoś wspaniałego i szczerze mówiąc się nie zawiodłam. Piosenka brzmi świetnie, chociaż jedynym mankamentem kawałka jest tempo, trochę jest to za szybko zagrane jeśli się słucha jej z perspektywy tekstu. Ale to nie zmienia faktu, że The World Is Ugly bardzo mi się podoba.
Podsumowując, "Number Three" jest najlepszą częścią CW jaka do tej pory została wydana. Dla mnie "This Light Behind Your Eyes" jest najlepszym utworem, zakochałam się w tej piosence!
VoiceOfSilence

Postprzez Desolation » 15 gru 2012, o 17:33

Sama nie wiem co myśleć. O ile w "The Light Behind Your Eyes" zakochałam się bezgranicznie, naprawdę świetna piosenka, bardzo wzruszająca. Zaś "The World Is Ugly" na razie nastanawia mnie dość neutralnie, pewnie dlatego, że jest zupełnie inne od wersji koncertowej. Myślę, że dopiero za jakiś czas będę mogła stwierdzić, co tak naprawdę myślę :->
Desolation

Postprzez Moony. » 15 gru 2012, o 18:48

Obie piosenki są świetne. The World is Ugly różni się od koncertowej wersji ale ... nie wiem czy nie jest nawet lepsza.. może myślę tak dlatego, że idealnie pasują do mojego nastroju.. Słucham ich dzisiaj cały czas na zmianę a The Light Behind Your Eyes jest obłędną piosenką, która moim zdaniem przewyższa The World Is Ugly. :D
Frank Iero! My King & My Hero !
Moony.

Postprzez Luna » 15 gru 2012, o 18:50

Dopiero teraz dorwałam laptopa i...
The Light Behind Your Eyes jest takie CUDOWNE! Cały czas płaczę jak słucham tej piosenki. :cry:
A The World Is Ugly... Różni się bardzo od wersji koncertowej, ale i tak jest genialne! Wersja live jest taka, bardziej... smutna? Jakby Gerard bardzo cierpiał, jak to śpiewał...

The Light Behind Your Eyes właśnie oficjalnie wykopało Boy Division z miejsca 1. na liście Conventional Weapons. :-D
jump down deep
Luna

Postprzez Bulletproof Zombie » 15 gru 2012, o 19:44

Od pierwszego przesłuchania zakochałam się w The Light Behind Your Eyes, borze liściasty, jest taka piękna, nie mogę przestać jej słuchać :( Jak dla mnie najlepsza z całego dotychczasowego CW, ogólnie chyba jedna z najlepszych piosenek MCR :3
Co do The World Is Ugly to także jest świetna, może inna niż wersja live, ale i tak podoba mi się :) Baaardzo na nią czekałam, ale mimo to TLBYE bije na głowę wszystko, asdfghjklkfjsdgh, jest po prostu cudowna <3
Bulletproof Zombie

Postprzez Revenge96 » 16 gru 2012, o 13:09

Jestem totalnie oczarowana The Light Behind Your Eyes, podczas słuchania tej piosenki zakręciła się łezka w oku, jak dla mnie jest po prostu idealna, ląduje na liście moich ulubionych piosenek MCR. A co do najbardziej wyczekiwanej przeze mnie piosenki, czyli The World Is Ugly, to muszę przyznać, że mam mieszane odczucia, spodziewałam się czegoś innego, mogę powiedzieć, że w pewnym stopniu jestem trochę zawiedziona. Może z czasem się w pełni do niej przekonam.
Gerard: Well, are you ready, Ray?
Ray: Yeah...
Gerard: How about you, Frank?
Frank: Oh, I'm there, baby
Gerard: How about you, Mikey?
Mikey: Fucking Sarah
Gerard: Awww pickles..
Revenge96

Postprzez Darsa ;*** » 16 gru 2012, o 17:09

Co do The Light Behind Your Eyes to... no dogłębnie mnie wzruszyła ;; ________ ;; Jest emocjonalna, urokliwa, klimatyczna i... po prostu piękna ♥ Nie mogę się powstrzymać od 'ochów' i 'achów' na temat tego utworu :3 The World Is Ugly jest kompletnie nie tym, czego się spodziewałam. Jest sprzeczna z moimi najśmielszymi oczekiwaniami. Nie uważam, że jest zła, bo jednak mimo wszystko ma w sobie to 'coś'. Jednak może odbieram ją trochę sceptycznie, gdyż cały czas w głowie rozbrzmiewa mi wersja koncertowa. Być może po kilku przesłuchaniach jej w przyszłości, zmienię pogląd na jej temat.
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez Jijo » 16 gru 2012, o 17:12

Uwielbiam CW3, ten numer podoba mi się o wiele bardziej niż dwa wcześniejsze.
Oby dwie piosenki są piękne, nie spodziewałam się takich arcydziełek. <3
The World Is Ugly jest zupełnie inne niż sie spodziewałam, że będzie, ale to nic, ta piosenka nadal jest cudowna. Głos Gerarda jest trochę inny (a przynajmniej tak mi się wydaje), co mnie ciągle dziwi. :3 Za to tekst... Masakra. <3' Nie mogę nie kochać tej piosenki, po prostu nie mogę. Szczególnie ostatnie linijki tekstu są przecudowne. ♥
The Light Behind Your Eyes... kolejna perełka. <3 Uwielbiam tak samo jak The World Is Ugly, cudowna piosenka. Zazdroszczę Bandytce Gerarda, cudowny tata, który napisał przepiękną piosenkę dla swojej córeczki... I jak tu nie płakać przy tych piosenkach? :ć
Kocham je z całego serca! Jedyna radość w ostatnich dniach. ;------;
Jijo

Postprzez MadPony » 16 gru 2012, o 17:43

The World Is Ugly jest po prostu cudowna. Ma piękny i taki...prawdziwy tekst, wzbudzający wiele emocji. Wersja studyjna, choć trochę różni się od koncertowej, jest świetna i mogę słuchać jej bez końca. Na nowo zakochałam się w tej piosence.
The Light Behind Your Eyes równie zachwycająca. Bardzo podoba mi się podoba jej spokój, nacechowanie rożnymi emocjami i refren. Ma przyjemne brzmienie, lubię to. <3
"I am fucking crazy, but I am free."
MadPony

Postprzez Unicorn » 16 gru 2012, o 18:42

Dosłownie rozpływam się w The Light Behind Your Eyes ♥ Jest cudowna.. Tekst świetny, Najbardziej lubię końcową część piosenki. Na początku miałam wrażanie że jest taka inna, (oczywiście pozytywne) i nie mogę się od niej oderwać, jedna z najlepszych ich wolnych kawałków, bardzo miłe zaskoczenie<3 'The Light Behind...' *nuci*
Co do The World Is Ugly jestem rozczarowana, naprawdę spodziewałam się czegoś w wersji koncertowej, a ta naprawdę mi się nie pododoba : C Tekst może jest ok, ale nie ma mojego najukochańszego 'are you happy now'. Melodia nie wpada mi w ucho po prostu. Ehh *płacze w koncie*
Face all the pain and take it on,
because the only hope for me is you alone
Unicorn

Postprzez Franiuszka » 16 gru 2012, o 20:32

Piosenki są genialne!
Osobiście na "The Light Behind Your Eyes" się popłakałam. Tekst jest cudowny i przepiękny *___*
"The World Is Ugly" jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jedyne czego mi brakuje to chciałabym, aby w momencie tego "szybszego" grania w "The Light Behind Your Eyes" była taka długa solówka gitarowaaaa ♥ (Np taka jak w Guns N' Roses - November Rain) ale to tylko moje marzenia ;3

"Just remember you will always burn as bright"
Kiss Me I'm Punk ;3
Franiuszka

Postprzez Antalia » 17 gru 2012, o 02:10

The World Is Ugly - świetna piosenka. Tak, wiem, że teraz się ze mnie śmiejecie ;d <pacza na Linnet Ienzo i Sharp> Świetna, jeśli spojrzę na nią z innej perspektywy. Jeśli mam być szczera jestem bardzo zawiedziona, że tak bardzo różni się od wersji live. Nie spodziewałam się aż takiej różnicy. Jak dla mnie to są dwie różne piosenki i to strasznie przykre, że czekałam 4 lata na wersję studyjną i tak naprawdę nigdy się nie doczekam, bo jej po prostu nie będzie. Nagrali niby TWIU ale to zupełnie coś innego. Wersja live była najpiękniejszym co w życiu usłyszałam i jak sobie przypomnę swoją radość, kiedy dowiedziałam się, że to wydadzą, mam ochotę ich pozabijać. To było moje marzenie a oni to zniszczyli <musiała dać upust emocjom>. Nie włączę wersji koncertowej przez najbliższe parę miesięcy bo serce mi pęknie z żalu :< Mimo wszystko staram się spojrzeć na tę piosenkę nie przez pryzmat wersji live, tylko jak na zupełnie nowy utwór i muszę przyznać, że i tak jest niesamowita. Zworki są magiczne. Refren mnie denerwuje, zarówna gitara jak i wokal. Podoba mi się dopiero gdzieś od 3 minuty, bo zaczyna się już więcej dziać i cała piosenka się rozwija. Tekst jak to zwykle u nich jest świetny. Ciężko jest napisać niebanalny tekst o miłości a Gerardowi się udało ( w sumie to żadna nowość).

The Light Behind Your Eyes - nie wiem jakich słów użyć, żeby opisać jakie emocje we mnie wywołuje. Pokochałam ją od pierwszego wysłuchania a po przeczytaniu tekstu nie mogę powstrzymać łez za każdym razem jak jej słucham. Gerard śpiewający do Bandit, o tym, że jak pewnego dnia go zabraknie, ona musi być silna i poradzić sobie bez niego. To jak ta piosenka się rozwija- akustyczny wstęp, delikatny głos Gerarda. Potem "If you promise not to cry Then I’ll tell you just what I would say If I could be with you tonight". Mój ulubiony moment. Przejście z tego delikatnego brzmienia i nagle takie emocje, które do ostatniej sekundy są coraz większe. I ta część "Sometimes we must grow stronger .." i przejście na refren. Melodia jest śliczna, aranż taki nastrojowy a głos Gerarda jeszcze bardziej wszystko potęguje. Od zawsze wiadomo, że Gerard nie ma może techniki jak Freddie Mercury ale to jak przekazuje emocje swoim śpiewem bije na głowę wszystko inne. Z tym się chyba trzeba urodzić, nie wiem. I jak mruczy "the light behind your eyes" na końcu jest takie nastrojowe. A i skrzypce, kocham je. I kocham piosenki, które się tak rozwijają, że początek jest delikatny a koniec mocny. CW3 bije na głowę Number One i Number Two.

Moje aktualne zestawienie:
1. The Light Behind Your Eyes
2. Boy Division
3. Gun/ The World Is Ugly (nie umiem wybrać)
4. Ambulance
5. Tomorrow's Money
Antalia
Starszy moderator

Postprzez TCustodis » 17 gru 2012, o 12:01

Ja dopowiem tylko do mojej opinii, którą pisałam 'na świeżo' tylko to, że po n-tym odsłuchaniu The World Is Ugly stwierdzam, że wersja studyjna skutecznie wypadła mi z głowy wersję live. Naprawdę, nie mogę sobie teraz za cholerę przypomnieć jak brzmiała :/ W ogóle to kocham w tej piosence tekst, tak jak napisała Antalka, jest niebanalny, moim zdaniem zdecydowanie głębszy i lepszy od poprzedniczki.+ podoba mi się to jak dojrzale brzmi muzyka, jest rozbudowana bardzo.

Przy wyjściu trzeciej odsłony zaczynam już mniej więcej pojmować czemu nie wydali tej płyty, w sumie, dużo nad tym myślałam i wydaje mi się, że faktycznie Danger Days przy tym co to mogło być w ogóle nie ma konceptu xd ale z moimi teoriami, które tyczą się niewydanej płyty się wstrzymam do premiery ostatniego singla. Wiem, że mamy nie osądzać ich, ale coraz bardziej żałuję, że nie wydali tego :( może nie zamiast DD, ale przed tą płytą mogli to wydać :( <kwili, to by było takie piękne>
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
TCustodis
Administrator

Postprzez Pumpkin_Pie » 17 gru 2012, o 12:26

Jasna dupa, co za posrany mój los! Wyłączyć komuś internet w takiej chwili! Niech szlag trafi te cioty z telekomunikacji... Żeby posłuchać CW3 musiałam błagać o łaskę sąsiadów, od których w tym momencie piszę i z góry przepraszam, za ten początkowy off top, ale musiałam to wykrzyczeć...
A wiec, " The light behind your eyes " to emocjonalna masakra... Przesłuchałam pierwszy raz i dostałam drgawek, których do teraz nie mogę się pozbyć. Tak myślałam, że ta piosenka będzie cudowna, ale że aż tak, to chyba nie... Cudo, nie mogę się wręcz odpowiednio wysłowić, płaczę, śmieje się i ogólnie, na razie nie ma mnie na tym świecie, jestem gdzieś pośród chmur.
Cóż, TWIU... Nie zawiodłam się tą wersją, absolutnie. Sama nie wiem, czego się spodziewałam, więc starałam się być przygotowaną na wszystko. I powiem tyle, że mimo iż to nie jest wersja live, oczarowało mnie studyjne nagranie. Nie zniszczyli mi życia tą wersją. C: Staram się słuchać studyjnego TWIU, jakby był to całkiem nowy utwór. No i podoba mi się, Głos Gerarda, mimo że nie tak rozpaczliwy, nadal jest magiczny i dopełniający cały emocjonalny efekt tej piosenki. Za jakiś czas myślę, że bezgranicznie zakocham się w studyjnej wersji, ale to za jakiś czas, muszę sobie jeszcze wszystko w głowie ułożyć...
"Fuck everyone who hates you,
a smile is the best revenge."
-Gerard Way-
Pumpkin_Pie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance