Conventional Weapons

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Która piosenka z Conventional Weapons podoba Ci się najbardziej?

Boy Division
8
18%
Tomorrow’s Money
0
Brak głosów
AMBULANCE
2
5%
Gun.
0
Brak głosów
The World Is Ugly
4
9%
The Light Behind Your Eyes
19
43%
Kiss The Ring
2
5%
Make Room!!!!
1
2%
Surrender The Night
5
11%
Burn Bright
3
7%

Liczba głosów : 44

Re: Conventional Weapons

Postprzez Candela » 26 paź 2012, o 14:47

http://jpegy.com/images/uploads/2012/04 ... having.jpg

Jestem zachwycona zarówno Boy Division jak i Tomorrow's Money! Byłam pewna, że gdyby nie było czego, to nie zawracali by sobie głowy publikowaniem po trzech latach, więc liczyłam na naprawdę dobre piosenki I NIE ZAWIODŁAM SIĘ, absolutnie nie! I chyba jestem w mniejszości, ale bardziej przemawia do mnie właśnie Tomorrow's Money, podoba mi się tekst i przecudna solówka. Nie znaczy, że Boy Division podoba mi się mniej, ma w sobie sporo klimatu Revenge
Przesłuchuję dwóch na zmianę po raz tysięczny i nie mogę się doczekać kolejnych części CW jak nigdy wcześniej.
MORIARTY WAS REAL
Candela

Postprzez Franiuszka » 26 paź 2012, o 14:58

Piosenki NIESAMOWITE! *___*
Zakochałam się w "Boy Division" ;33
Nie mogę zdecydować się, która jest lepsza bo obie mają swój urok. Ale solówka w "Tomorrow's Money" EPICKA!
Jestem strasznie zadowolona, nie spodziewałam się czegoś aż tak świetnego. :->
Kiss Me I'm Punk ;3
Franiuszka

Postprzez Tomaro » 26 paź 2012, o 15:30

Dziękuję chłopakom, że zdecydowali się na ten cykl. Pierwszy winyl już zamówiłem. I jestem pod mega wrażeniem Boy Division i Tommorow's Money. Te kawałki mają "coś". Uwielbiam, wałkuję na okrągło.
LA LA LA LA!
Tomaro

Postprzez anemic_royalty » 26 paź 2012, o 16:00

Nie spodziewałam się, że ten piosenki aż tak mnie porwą. Ale coś musiało w nich być, skoro zdecydowali się je opublikować. Kocham obydwie, jednak bardziej podoba mi się Tomorrow's Money : D
anemic_royalty

Postprzez VoiceOfSilence » 26 paź 2012, o 16:08

Nigdy nie zrozumiem faktu, że chłopcy mieli wyrzucić do kosza te piosenki, żeby nie ujrzały światła dziennego, bo piosenki są bardzo dobre! Najlepsza jest "Boy Division", jak jej słucham, to przypominają mi się najbardziej szalone momenty mojego życia, poprzez klimat tej piosenki - taki szaleńczy, szybki; wsłuchując się w melodie, która nastraja mnie na klimat imprezy, muszę powidzieć, że w "Boy Division" nie ma przypadku, wszystko jest idealne. Chyba ten utwór zawędruje do moich ulubionych piosenek MCR. "Tomorrow Money" jest troszkę słabsze od "Boy Division", ale też wymiata :-D
VoiceOfSilence

Postprzez Luna » 26 paź 2012, o 16:14

Te piosenki są GE-NIAL-NE! :-D
Jak usłyszałam dzisiaj ich fragmenty przed lekcjami, to już nie umiałam się doczekać, kiedy usłyszę je w całości.
I w całości są jeszcze lepsze! Jak oni mogli je tak długo ukrywać? ;-)
Boy Division *_*
jump down deep
Luna

Postprzez Revenge96 » 26 paź 2012, o 16:46

Piosenki są po prostu rewelacyjne, a zwłaszcza Boy Division! Na początku podchodziłam do tego raczej na chłodno, ale po przesłuchaniu muszę stwierdzić, że jestem po prostu zachwycona i naprawdę nie rozumiem jak chłopcy mogli chcieć, by te piosenki nigdy nie ujrzały światła dziennego. Bardzo podoba mi się ich brzmienie, coś czuję, że będę wałkowała je przez cały dzisiejszy wieczór albo i dłużej ;-)
Gerard: Well, are you ready, Ray?
Ray: Yeah...
Gerard: How about you, Frank?
Frank: Oh, I'm there, baby
Gerard: How about you, Mikey?
Mikey: Fucking Sarah
Gerard: Awww pickles..
Revenge96

Postprzez VoltageCola15 » 26 paź 2012, o 16:59

Piosenki są prześwietne! Szczególnie Boy Division, chociaż nie mam do czego się przyczepić w Tommorow's Money.
"After all this time?"
"Always", said Snape.
VoltageCola15

Postprzez nata99 » 26 paź 2012, o 17:04

Popłakałam się - są tak piękne . Najlepsze jakie do tej pory słuchałam , perfekcyjnie wykonane i na dodatek z takim pazurem . Jedyna w swoim rodzaju ... nie da się opisać mego odczucia !!! Tomorrow Money najbardziej mi się podoba - ale na równi też Boy Division .
KISS ME YOU ANIMAL !!!! ◕‿◠
nata99

Postprzez nemi » 26 paź 2012, o 17:10

agjdhsjdwc *.* no to nie będę oryginalna i napiszę tylko tyle: cudowne piosenki :-D
* Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.
* Experience is the name that everyone gives to his mistakes.
* My one regret in life is that I am not someone else.
nemi

Postprzez Katerina16 » 26 paź 2012, o 17:23

Ktoś wspomniał o tym pazurze iii zgodzę się ! Mają kopnięcie !
Co tu dużo gadać ;) Kolejny raz MCR zapewniło mnie, że są warci każdej sekundy ;P
Gdyby mieli to wywalić... nie wybaczyłabym im !
Katerina16

Postprzez Pumpkin_Pie » 26 paź 2012, o 17:41

Kurde, no jest moc, jest moc! :-D Obie piosenki mają w sobie takiego kopa, myślałam, że będą miały w sobie większą ilość elektroniki, jak te na Danger Days, ale te bardziej trącają mi brzmieniem z Revenge, głównie Boy Divison. Są świetne, obie, geniusz, istny geniusz muzyczny, coś cudownego. Już chcę więcej! :lol: Przybiegłam ze szkoły i jak oparzona wskoczyłam na laptopa "DAWAĆ MI TE PIOSENKI!"
Pierwsze odsłuchanie i od razu mi się spodobały, super się do nich skacze po pokoju :lol:
Ostatnio edytowano 28 paź 2012, o 17:36 przez Pumpkin_Pie, łącznie edytowano 1 raz
"Fuck everyone who hates you,
a smile is the best revenge."
-Gerard Way-
Pumpkin_Pie

Postprzez GloriaMCR » 26 paź 2012, o 17:50

Tomorrow's Money jakoś podoba mi się bardziej na chwilę obecną. Może dlatego, że mam dobry humor i piosenka bardziej mi pasuje pod względem muzycznym, ale już sobie wyobrażam moje zapłakane wieczory z Boy Division w słuchawkach *_*
Billie Joe: Jak zdejmowałem spodnie to nie miałem zamiaru chwalić się wszystkim jakiego mam wielkiego, bo takiego nie mam. Zdjęcie jest stare.
Mike: Od tego czasu ci urósł!
GloriaMCR

Postprzez ChemicznyPłaz » 26 paź 2012, o 18:14

Nie mogę przestać słuchać "Tomorrow's Money", w głowie jednak cały czas siedzi mi "LALALALALALAaaa" z "Boy Division". Jestem absolutnie zakochana w brzmieniu tych piosenek i daję MCR moje błogosławieństwo. Oby tak dalej!
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez GloriaMCR » 26 paź 2012, o 18:22

ChemicznyPłaz napisał(a):Nie mogę przestać słuchać "Tomorrow's Money", w głowie jednak cały czas siedzi mi "LALALALALALAaaa" z "Boy Division". Jestem absolutnie zakochana w brzmieniu tych piosenek i daję MCR moje błogosławieństwo. Oby tak dalej!

Te LALALALA mnie absolutnie rozwaliło jak pierwszy raz usłyszałam xD Od razu wyobrażam sobie Gerarda z jakąś głupią miną i wytrzeszczonymi oczami, jak to zwykle robi na koncertach xD
Billie Joe: Jak zdejmowałem spodnie to nie miałem zamiaru chwalić się wszystkim jakiego mam wielkiego, bo takiego nie mam. Zdjęcie jest stare.
Mike: Od tego czasu ci urósł!
GloriaMCR

Postprzez heavy » 26 paź 2012, o 18:31

Obydwie piosenki są po prostu niesamowite! Nie mogę uwolnić się od Boy Division, słucham tego od paru godzin i chyba jeszcze długo, długo nie przestanę.
Never forget how beautiful you are.

- They’re right about you. You’re a bloody psychopath!
- High-functioning sociopath. With your number.
heavy

Postprzez Yulija » 26 paź 2012, o 18:59

Dokładnie, całe popołudnie i wieczór słucham na zmianę Boy Division i Tomorrow's Money. Tak mi się wkręciły... Uważam, że najlepszy moment w Boy Division zaczyna się tak od 2 minuty. Po prostu genialne <3
Może pozwolę Ci byś ze mną budził się
Może powiem Ci jakie lubię wino
Może pozwolę Ci zapalić świeczkę
Gdy w pewną zimową noc
Zgaśnie światło...
Yulija

Postprzez Green » 26 paź 2012, o 19:45

GloriaMCR napisał(a):
ChemicznyPłaz napisał(a):Nie mogę przestać słuchać "Tomorrow's Money", w głowie jednak cały czas siedzi mi "LALALALALALAaaa" z "Boy Division". Jestem absolutnie zakochana w brzmieniu tych piosenek i daję MCR moje błogosławieństwo. Oby tak dalej!

Te LALALALA mnie absolutnie rozwaliło jak pierwszy raz usłyszałam xD Od razu wyobrażam sobie Gerarda z jakąś głupią miną i wytrzeszczonymi oczami, jak to zwykle robi na koncertach xD

Boże, dokładnie! :lol: To mój ulubiony moment z tej piosenki, szczególnie ze przed "OLOLOLOLO" (ja tam bardziej slysze "ololololo" niz "alallalla" xD) jest bardzo fajna gitara!
Właśnie tu i teraz (...), jesteśmy w płynnej teraźniejszości, gdzie ostrość wzroku nigdy nie gwarantuje klarowności spojrzenia.
Green

Postprzez kalynaa » 26 paź 2012, o 19:54

OMG ,BOY DIVISION JEST TAKIE PIĘKNE <33333333333333333333333
Tomorrow's Money też,ale no jednak nic się nie może równać z tamtym C': Cudo,po prostu cudo ,nie mogę przestać słuchać ,taki power bije z tych piosenek... <333
ale mi tego brakowało .to uczucie przesłuchiwania czegoś pierwszy raz <3
Myśl mózgiem, nie dupą ~Grzywa ♥

MCR, THANK YOU FOR EVERYTHING.
kalynaa

Postprzez MadPony » 27 paź 2012, o 10:30

Podpisuję się wszystkimi kończynami pod tymi zachwytami i pochlebnymi słowami na temat dwóch pierwszych piosenek.
Ja bardziej wolę "Boy Division". Niesamowity klimat, jak sprzed lat. Trochę jakbym wsiadła w wehikuł i znów była w mrocznych czasach MCR <3 Dobra robota.
"I am fucking crazy, but I am free."
MadPony

Postprzez Jaszczurka » 27 paź 2012, o 11:27

Pozytywne zaskoczenie, naprawdę. Ciężko powiedzieć, która piosenka podoba mi się bardziej, bo według mnie obie są na bardzo podobnym poziomie. Słucham ich któryś raz kolei, ale już na początku doszłam do wniosku, że są zupełnie inne od Danger Days. To nawet nie jest styl The Black Parade, sięgnęłabym dalej do Three Cheers. W każdym razie - podoba mi się i czekam na więcej.
,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"
Jaszczurka

Postprzez everything ok » 27 paź 2012, o 13:08

BOY DIVISION I TOMORROW'S MONEY SĄ ASDFGHJKLASDFGHJKL CUDOWNE !!!
Te kawałki są jak połączenie DD i TCFSR! Zakochałam się na nowo *_________*
Podziwiam chłopaków jeszcze bardziej <3
Protect me from what I want
everything ok

Postprzez Pacifist » 27 paź 2012, o 13:16

To, ze wcześniej nie dali nam tego usłyszeć to jakieś nieporozumienie. To jest wspaniałe ! Czadowe Tomorrow's Money i jeszcze lepsze Boy Division...oj szybko tego z głowy nie wyrzucę :D
Pacifist

Postprzez Unicorn » 27 paź 2012, o 21:16

Jeszcze tu nie napisałam. Jaram się! *__* Jestem raczej zajarana. Boy Division rozwala mi system. Czułam to po prostu już wcześniej, że tak będzie. Ahhhh jeszcze raz i awhdjhcjhcjh i to co napisaliście wyżej :D
Face all the pain and take it on,
because the only hope for me is you alone
Unicorn

Postprzez Migotka » 28 paź 2012, o 16:27

No zupełnie nie rozumiem dlaczego nie chcieli tego wydać, przecież te piosenki są za za za zarąbiste!! :D I jak ktoś tu napisał wcześniej dają takiego kopa, taki power, że łohoo! :)
P.S. Czy to tylko ja czy wokal w Tomorrow's Money jest jakby za cicho?
I am not afraid to keep on living
I am not afraid to walk this world alone
Migotka

Postprzez Black Sun » 28 paź 2012, o 21:50

Łał, te piosenki są niesamowite! :D Już chcę następne kawałki !
HOMOPHOBIA IS GAY
Black Sun

Postprzez Pidżam » 29 paź 2012, o 07:24

Oba utwory są świetne, nie umiem powiedzieć, który z nich bardziej mi się podoba. Uwielbiam zakończenie "Tomorrow's Money". Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się tak dobrych piosenek.
Pidżam

Postprzez AubergineKid » 31 paź 2012, o 22:59

Boy Division-stara, dobra, ciemna energia, jakby z minimalnym posmakiem klimatu Danger Days-coś wspaniałego! Od tego kawałka długo się nie uwolnię... Ma w sobie wszystko, co najlepsze w MCR, zmieszane w odpowiednich proporcjach, w świetnie brzmiącą kompozycję. Uwielbiam zwłaszcza wyrazisty początek(dzięki któremu już na wstępie poczułam, że będzie dobrze :D) i wybuchową końcówkę (od mniej więcej 2:02), z rozbrajającym "llalalallaaa...". Tomorrow's Money porywa mnie trochę mniej, choć niewątpliwie ma w sobie to "coś", co jeszcze pewnie docenię...a solówa najzwyczajniej w świecie wymiata ;-) Nie spodziewałam się, że materiał odłożony na bok będzie tak dobry. Może schowanie piosenek na pewien czas/odkopanie piosenek schowanych to nieprzypadkowy zabieg? :-D DD było chwilową ucieczką od mroczniejszego klimatu poprzednich płyt, za którym, dzięki takiej "chwili wytchnienia" , fani mogli zatęsknić-i w efekcie przyjąć "nowe-stare" utwory z podwójnym entuzjazmem :) Bez dłuższego przynudzania-czekam na kolejne utwory z niecierpliwością :)
I am not afraid to keep on living, I am not afraid to walk this world alone
AubergineKid

Postprzez Darsa ;*** » 1 lis 2012, o 14:26

Powiem Wam, że najbardziej do gustu przypadła mi Boy Division. Jak tu już co poniektórzy wspomnieli, wielbię moment z 'lalalala' :lol: Uśmiech nie jest w stanie spełznąć z mojej twarzy po wysłuchaniu tego fragmentu :-D
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez green_chili_romance_ » 1 lis 2012, o 18:29

Mi, tak jak większości, od razu wpadła w ucho Boy Division, Tommorow's Money też mi się podobało, ale tak, wiecie, nie ''porywała mnie'', ale jak dzisiaj słuchałam Tommorow's Money to zastanawiałam się jak mogłam być tak głupia i nie zakochać się w tej piosence od razu :D jeżeli kolejne pary będą takie dobre jak pierwsza to Conventional Weapons będą mistrzowskie :D
green_chili_romance_

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance