Ogólne INTELIGENTNE dyskusje o członkach zespołu.

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez Patachaaa » 25 maja 2008, o 18:45

Ale moze przynajmniej zmienimy temat np. na "jak sobie chlopaki radza ze stresem" xP Bo narazie sie jakos watki pokonczyly...
Patachaaa

Postprzez Natalia » 25 maja 2008, o 22:20

Jak sie pokończyły to po co na siłe znajdować nowe? Jak będą to sobie pogadacie, to nie jest temat "tutaj nabijamy sobie posty czymkolwiek". Cholera, nauczcie sie szanowac tematy.
Natalia
Administrator

Postprzez nieobliczalna » 27 maja 2008, o 07:27

chodziłam sobie po różnych fotkach i weszłam na tą: http://mcr-pics.com/gallery/displayimag ... m=61&pos=5
Frank ma...łupież? <boi się że poruszyła drażliwy temat, więc ucieka i chowa się za biurkiem>
nieobliczalna

Postprzez .:DeadAlison:. » 27 maja 2008, o 08:05

Frank ma...łupież?

hahaha...sorry troche mnie to bawi ^^

Nawet jeżeli jest to łupież to w końcu to normalna rzecz i chyba każdy z nas miał,ma albo bedzie miał go^^
.:DeadAlison:.

Postprzez Klaudia » 27 maja 2008, o 08:11

Haha xD No może ma xD Ale w końcu Frank też człowiek, ale to może być też od lakieru do włosów <Wie, bo kiedyś tak miała>
Klaudia

Postprzez Kris-O » 27 maja 2008, o 08:15

Ludzie, do cholery ciężkiej, czy Wy nie macie ciekawszech tematów?! Rozmawiajcie nie wiem, o ich umiejętnościach, zachowaniu, ale nie o łupieżu, przesadzacie! I nie odpisywać na ten post, bo się posypią warny. I zabraniam tutaj na takie tematy rozmawiać.
Kris-O

Postprzez dłuuga89 » 27 maja 2008, o 11:44

Dobra to odbiegając od łupiezu<kwiczy> To na tym zdjeciu całkiem fajnie wyszedł nie?? Ogólnie bardzo ciekawa z niego osobowosc medialna...
dłuuga89

Postprzez mcrfan15 » 7 cze 2008, o 18:46

Chciałam trochę podyskutować na temat tego filmiku http://www.buzznet.com/cp/theblackparadeisdead który dała voixy w temacie The Black Parade Is Dead.
Nie uważacie, że Gerardowi zmienił się trochę głos? Takie odnoszę wrażenie, nie wiem. Ogółem fajny koncert, ale... myślę, że Gerard się tu nie postarał jakoś porządnie tego zaśpiewać. Zauważyłam raz jak stał przy mikrofonie, że chciał jakby sciszyć głos, ale szybko się 'wrócił' bo beznadziejnie to wyszło :-/ Chodzi mi o 02:39 minutę.
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez voixy » 7 cze 2008, o 18:55

jak dla mnie to jeżeli chodzi o ten kawałek to zrobił spore postępy, głównie w refrenie, już go tak nie zniża xD A co do reszty - sama nie wiem, nie znam sie na wokalach :roll: ale faktycznie chyba mogl sie troche bardziej postarac.
voixy

Postprzez Aga » 7 cze 2008, o 19:37

No dziwnie to słychać...
Ale za pierwszym razem tego nie zauwazyłam, dopiero jak napisałaś w której minucie.
Ogólem to wokal i tak mu sie poprawił ;-)
Aga

Postprzez AnnC. » 7 cze 2008, o 19:38

*pooglądała, dostała kwiku, załzawiły jej się na koniec oczy* to DVD będzie cudowne. strasznie podobał mi się głos Gerard'a [albo jak leciał na drugi koniec sceny, on tak śmiesznie skacze jak kot na dwóch łapach], nawet sporo Bob'a pokazali *kocha tą jego perkusję, ten pakiecik, tak tego tam dużo i jeszcze się obraca jak karuzla - nie zna się, ale kocha*, Frank całkiem spokojny jak na swoje możliwości, ale Michał za to szalał - te rzuty głową i włosami na boki, to było coś! no i też mi się podobał fragment, jak Gee z Ray'em tylko śpiewali, jak ich razem pokazywali xP oni razem fajnie brzmią :) a odnośnie James'a to wbiło mi się w pamięć jedno - obrączka xP bo go za dużo nie pokazywali xP
i podobało mi się też to, że wszyscy mieli na sobie te truposzowe marynarki czy co one tam są xP
voixy, spróbuj się postarać podczas takiego koncertu, szaleją na scenie i w ogóle.. ciężko tak jest czysto, bosko i cudownie. Gerard bynajmniej nie jest zawodowym śpiewakiem [operowym] i to jest w nim fajne, w ogóle w całym zespole, że nie są tacy super perfekt 'dopieszczeni'.
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez nieobliczalna » 7 cze 2008, o 20:15

mcrfan15, ja nie zauważyłam... :-( jak dla mnie to widać że WTTBP śpiewa nie na początku. Jest zmęczony! ba! cholernie wykończony, a przynajmniej tak to wygląda. Więc i tak podziwiam że jeszcze tak zaśpiewał ;)
ale to wykonanie WTTBP można było ściągnąć (ktoś wrzucał tu obok "Mamy" i "Dead!" :-) ) więc już się wcześniej wsłuchiwałam. Jak dla mnie wykonanie fajne ^^
AnnC., o tak, moment jak Ray i Gerard śpiewają razem podoba mi się najbardziej. Fajnie współbrzmią xD Franka mało widać, za to Bob! Pokazali go! :-D i jeszcze Mikey ze swoimi wyczynami ;-) Kocham ich za tą spontaniczność i niezupełną doskonałość :mrgreen:
nieobliczalna

Postprzez he-lena » 7 cze 2008, o 21:56

Filmik nie chce mi sie otworzyc, ale słuchałam tego. Uwielbiam ich takich na koncertach. Też mi się podoba ten duet Gerarda z Rayem no i ten tłum... I żal, że nie jestem tam po między nimi. W takich momentach są całym moim życiem :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=xphBR019 ... re=related Gerard mnie tu rozbraja na początku. Ja nie wiem, w nim jest coś komicznego :mrgreen:
he-lena

Postprzez NaLa » 8 cze 2008, o 07:00

Moim zdaniem Gee naprawdę się poprawił w wokalu. No,ale może się mylę :-P I strasznie się cieszę,że Majki wydaje się być taki rozluźniony i wesoły :-)
Tu gramofony, a z czasem i serato
włącz mikrofony, ziomy pochodzą z Kato
NaLa

Postprzez Delilah » 8 cze 2008, o 11:03

Też jestem zdania że wokal Gee w przeciągu tego roku bardzo się poprawił, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę że ta trasa strasznie ich wycieńczyła ... A mimo to na koncertach dają z siebie wszystko ... To dlatego nie można być wobec nich obojętnych ... Przynajmniej ja jestem takiego zdania ;-)
Delilah

Postprzez dłuuga89 » 11 cze 2008, o 19:52

Ja tam nie widze zadnej roznicy w jego wokalu, a to ze na koncertach jest zmeczony i juz mu sie głos zarywa to jeszcze o niczym nie swiadczy. chyba

Ale fakt tu mu wyszło, chociaz pot z niego spływał.
dłuuga89

Postprzez Agrafka » 12 cze 2008, o 18:16

dłuuga89, porównujesz Jego wokale z jakiego okresu? To, jak zmienił się głos tego faceta, jest piękne. Ciągle nie do końca podoba mi się to, jak śpiewa na żywo, ale wychodzi Mu to coraz lepiej.
Agrafka

Postprzez nieobliczalna » 12 cze 2008, o 18:46

dłuuga89, oj nie mów! jest różnica i to dość znaczna :D ale jak już kiedyś wspominałam nie wynika to z umiejętności ale z zaangażowania. :)
nieobliczalna

Postprzez Agrafka » 12 cze 2008, o 18:48

nieobliczalna, umiejętności to On ma, musi mieć świetny słuch, ale trochę nie wychodziŁO [; mu wyciąganie.
Agrafka

Postprzez nieobliczalna » 12 cze 2008, o 18:49

Agrafka, no ja wiem że ma (!) ale chodzi mi o to, że gorzej śpiewał, bo się nie przykładał :P
nieobliczalna

Postprzez Silent » 21 cze 2008, o 12:33

A co sądzicie o Franciszku jako "najseksowniejszym wegetarianinie"? xD W sumie fajnie, że wygrał :-)
Silent

Postprzez v.way » 21 cze 2008, o 12:35

No cóż... dla mnie to nie jest jakaś super prestiżowa nagroda xD
Fajnie, że wygrał, niech się cieszy :-P
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez Natalia » 21 cze 2008, o 12:39

Bo to w ogóle nie nagroda tylko, hmm, tytuł taki.
Natalia
Administrator

Postprzez A*** » 21 cze 2008, o 12:40

v.way napisał(a):No cóż... dla mnie to nie jest jakaś super prestiżowa nagroda xD
Fajnie, że wygrał, niech się cieszy :-P

Mwachacha, dokładnie, równie dobrze mógł wygrać kto inny.
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez bebok » 21 cze 2008, o 12:55

Hehehe no ciekawe co jeszcze wymyślą xD "Wegetarianin z najwyższym poziomem IQ?" xD Takie tytuły są dziwne, ale no jeśli już wygrał, to chyba dobrze :P
bebok

Postprzez maia » 21 cze 2008, o 13:15

hmmm a tak wracając do tego głosu Gerarda to rzeczywiście zmiana jest...zresztą chociażby porównać jego głos z okresu pierwszej płyty i trzeciej to od razu słychac wyraźną różnicę... chociaż Agrafka zgadzam sie nie wychodziło mu te wyciąganie... ale i tak bardzo dobrze to wszystko brzmi :)
Dobre pogo nie jest złe!
:twisted:
maia

Postprzez miss murder » 21 cze 2008, o 16:27

Ja uwielbiam jak Gee śpiewa na żywo. Czuje się tyle energii i emocji... podziwiam, że potrafi wszystko tak idealnie przekazać. Często aż mam ciaryyy!
miss murder

Postprzez mcrfan15 » 21 cze 2008, o 17:44

Odnośnie Franka. Uważam, że gdyby całe forum nie głosowało na niego i nie rozsyłało do znajomych linka, żeby głosowali, to by nie wygrał raczej.
Zresztą to tak mała i cicha ankieta, że takie 300 głosów bardzo waży...
Ciekawe, czy on w ogóle wie, że ma ten tytuł, haha :lol:
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez nieobliczalna » 21 cze 2008, o 19:40

mcrfan15, ja nie rozsyłałam :P bo szczerze mówiąc jak klikałam to się nie chciało zagłosować ;/ Fajnie, że wygrał. Nie wiem, czy o tym wie, ale tak czy siak to wyróżnienie jakieś jest xD
nieobliczalna

Postprzez Juditta » 24 cze 2008, o 18:21

Nie wiem może już ktoś poruszył ten temat... wybaczcie 54 strony to jest... to jest... jest... <niemy krzyk> dużo.
Zawsze męczyło mnie to Gerard i Mikey... Mikey i Gerard. Way i Way. Patrze na nich... i nie widzę żadnego podobieństwa! Wygadany i żadkoumiejący sklecić sensowne zdanie bez pomocy brata. Szerszy, większy, masywniejszy i chudy o lekko damskiej budowie. Zupełnie inna twarz, ręce, ruchy, głos...
To tak z punktu widzenia biologicznego. Jeśli chodzi o inne rzeczy to obydwoje mają zboczone buty <wspomina bordowe i wężowe kozaki Way'ów>, kochają kawe, lubią przebierać się za dziewczyny. xD
Juditta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance