Ploty i ploteczki o MCR

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Ploty i ploteczki o MCR

Postprzez Sharp » 27 sty 2013, o 10:21

Zakładam ten temat, ponieważ sądzę, że pisanie w innych będzie tylko tworzyło bałagan. Jak wiemy, plotki są złe, nie warto na ten temat dyskutować, ale niektórzy pewnie mają jakieś pytania bądź wątpliwości, szczególnie z racji wydarzeń minionej nocy :lol: Proponuję, aby traktować ten temat z przymrużeniem oka, coś na kształt naszego osobistego Pudelka ;-)

Mikey zdradza żonę, świat oburzon.

Jak wiecie, albo i nie, Mikey Way okazał się niewiernym mężem. Możemy tylko spekulować, czy może wcześniej rozstał się z Alicią (och, czyżby? :D) i probówał ułożyć sobie życie z inną kobietą, która w króciutkim czasie została jego narzeczoną (Mój avatar to oczywiście ironia skierowana do Mikey'ego i Sary :)))) jak zacytowała Ienzo, "Sarah smiles like Sarah doesn't care", czyż nie, lolol). Nie wiem sama co na ten temat myśleć, strasznie chce mi się śmiać jak pomyślę, że wszyscy uważają Mikey'ego za taką fajtłapę, cichą wodę, a tu proszę - laseczka na boku, i co najgorsze, wcale się z tym nie kryli! Bardzo mi żal Alicii, pewnie jest zdruzgotana. No i druga sprawa: czy Gerard wiedział?! W końcu krążą plotki, że Lindsey i Gerard też żyli przez chwilkę na boczku, zanim Gee zdążył rozstać się ze swoją długoletnią kobietą. Może to u nich rodzinne? Rodzice też się rozwiedli i ponoć bracia Way mają przecież rodzeństwo z drugiego małżeństwa ojca <wyje>

Swoją drogą, Mikey chyba lubi dotykać się noskami ze swoimi kobietami :)))
Obrazek
Obrazek

Jak słodko :)))

No i oczyście druga plotka związana z Rayem, czy jest ojcem, dzisiaj też wyszło takie info, że państwo Toro mają małego bobasa. A może to kolejny pies? ;-)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Re: Ploty i ploteczki o MCR

Postprzez Natalia » 27 sty 2013, o 10:25

Dla mnie to niezła patologia, on nie tylko zdradził, on prowadził podwójne życie, szczyt chamstwa i kurestwa. I nie wierzę, że Gerard nie wiedział...
Natalia
Administrator

Postprzez Pumpkin_Pie » 27 sty 2013, o 10:36

Kurde, nie potrzebnie napisałam na ten temat w temacie zdjęcia, shiiit. Przepraszam bardzo.
Powiem tyle, że jeżeli Mikey zostawia swoją żonę, wieloletnią partnerkę, dla jakiejś dziewiętnastoletniej fanki, to może znaczyć, że może mieli jakieś poważniejsze problemy w małżeństwie, sama nie wiem. Wcześniej go broniłam, ale teraz już jestem zagubiona. Jeżeli naprawdę on zakochał się w tej dziewczynie taak szaleńczo, to nic się nie zrobi. A jeżeli to jakieś chwilowe zauroczenie, to kto wie, może Mikey i Alicja się zejdą. Można spekulować i spekulować. Może nasz Casanowa Boski Alvaro Mikey miał jakiś poważniejszy powód, żeby zostawić żonę. Serce nie sługa. Może się pogubił w tym wszystkim... Ja mu życzę z całego serca szczęścia i tyle.
A dziecko Ray'a? Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale byłoby super, gdyby to była prawda. :3
"Fuck everyone who hates you,
a smile is the best revenge."
-Gerard Way-
Pumpkin_Pie

Postprzez ChemicznyPłaz » 27 sty 2013, o 10:57

Nigdy nie przepadałam za Alicią i za tym jej "publicznym wyrażaniem uczuć" (czytaj: strzelanie fotek na łóżku, buzi-buzi przed fanami), ale to jest... wow. Nie mogę uwierzyć, że tak szybko Mikey się z nią rozstał i związał z inną! Bodajże wczoraj LynZ napisała, że tęskni za rodzinnymi świętami o.o
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Junkie Re Venge » 27 sty 2013, o 11:00

Normalnie padlam, jak zobaczylam zdjecia Mikey'go z ta jego nowa wybranka zycia :D W zyciu bym w to nie uwierzyla, gdyby ktos po prostu mi to powiedzial. Mikey? Ten Mikey, taki cichutki i skromniutki?
Trudno mi powiedziec, czy jest mi szkoda Alicii, bo jakos nigdy nie darzylam jej sympatia, ale jesli okaze sie, ze to Mikey ja zdradzil, to girl power wezmie gore i zaczna leciec drobne hejty w jego strone. Jednak poki co, nie oskarzam go.
Sarah, tak? Na zdjeciach ma dosc sympatyczna twarz, ale skoro poleciala na zonatego faceta, to wedlug mnie nie ma dobrze poukladane w glowce. I te ich niby zareczyny, to byloby juz na prawde szalenstwo. Jeszcze dobrze nie rozstal sie z jedna, a juz planuje malzenstwo z druga? Nie, w te zareczyny na pewno nie uwierze.

Co do Ray'a, tez slyszalam pogloski, ze zostal tata, ale czy to prawda? Nie wiem. Ale zyczylabym mu synusia albo coreczki :3
. BOOZE 'TIL YOU PUKE .
Junkie Re Venge

Postprzez Dr.Ienzo » 27 sty 2013, o 11:03

Awwwww ogórki <tyle ma do napisania>
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez Sharp » 27 sty 2013, o 11:05

Przecież ta dupeczka rzuciła fotkę pierścionka, w ogóle jakaś masakra! Dlatego ja nie wiem, czy on prowadził podwójne życie, czy na serio się rozstał z Alką, ale takie szybkie ułożenie życia? Serio? Mikey, ty ogierze!

Agunia, głuptasku :3 Nie bądź Gerardem.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Junkie Re Venge » 27 sty 2013, o 11:14

Serio? Juz pochwalila sie pierscionkiem? Ja pierdole <mem> Skad wy bierzecie takie informacje? <jak zawsze nie wie gdzie szukac>
. BOOZE 'TIL YOU PUKE .
Junkie Re Venge

Postprzez Sharp » 27 sty 2013, o 11:17

Ja dowiedziałam się dziś rano od Ienzo. Dziewczyny na szałcie siedziały do 6 xD i wynajdowały nowe info. A oto piękny pierścionek:

Obrazek

Mikey chyba się sporo wykosztował! :)

No i jeszcze coś, gdzie nazywa go narzeczonym, hihih: http://25.media.tumblr.com/d4cb425910bc ... 1_1280.png

A to moja ulubiona fotka naszej nowej parki <wyje> http://25.media.tumblr.com/1bcad7c58c01 ... 1_1280.png :))) Czyż nie pięknie.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Dr.Ienzo » 27 sty 2013, o 11:24

Zapomnialas dodac, że to taki sam pierścionek jaki sprezentowal Alicji. Sara, warto dodać, że chyba jest fanka mcr.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez Junkie Re Venge » 27 sty 2013, o 11:27

Ej, co jak co, ale z tej calej sytuacji najbardziej widzi mi sie piercionek, ktory jest sliczny :D Ale pojechali z tymi zareczynami, w zyciu bym sie nie spodziewala. Ta ostatnia fotka <wyje> Jakie golabeczki slodziaszne xD
. BOOZE 'TIL YOU PUKE .
Junkie Re Venge

Postprzez Sharp » 27 sty 2013, o 11:28

Nie, to chyba nie jest taki sam. Nie mam nigdzie tego potwierdzonego, a mogło być tak zabawnie :-( Pierścionek faktycznie jest śliczny.

Dżanki, no xD i ta fota z jej rodziną jak Mikey ma zakryty tatuaż, który sobie zrobił w 2005 roku z Alką, FOREVER :)))

http://24.media.tumblr.com/4c57e15b3551 ... 1_1280.png

Forever :)))
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Junkie Re Venge » 27 sty 2013, o 11:37

To bylby juz szczyt chamstwa, gdyby pierscionki byly takie same :/ Niech jeszcze Sara zrobi sobie taki tatuaz jak ma Mikey, zeby on nie musial usuwac xD
. BOOZE 'TIL YOU PUKE .
Junkie Re Venge

Postprzez Green » 27 sty 2013, o 11:45

Rodzinka Sary pewnie dumna, że taki gwiazdor do nich dołączył :))))))
Ciekawa jestem czy już posypały się hejty w jej kierunku na twitterze.
Właśnie tu i teraz (...), jesteśmy w płynnej teraźniejszości, gdzie ostrość wzroku nigdy nie gwarantuje klarowności spojrzenia.
Green

Postprzez Sharp » 27 sty 2013, o 11:46

Skasowała chyba twittera, Lindsey napisała, że już trochę na to za późno.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Magma » 27 sty 2013, o 12:15

Człowiek sobie wstaje, odsłuchuje całą Czarną Paradę i jest szczęśliwy, bo dowiedział się, że babcia Frankiego to Polka (ale ja zacofana o.O), a tu taka informacja! Mikey, mój ulubieniec dopuścił się takiego czynu... No, ale jak jest szczęśliwy... A tak wgl to ona ma 20 lat(jak mówią źródła twitterowe :D) Z ciekawości weszłam na tt i cała moja główna zawalona twittami o tym zdarzeniu (bosz, kogo ja obserwuję?) Lubiłam Alicię, była (jest) sympatyczna, a teraz... No nie wiem czy się przyzwyczaję. Szkoda mi Alici... Ciekawa jestem czy Gerard wie o tym oficjalnie, no już nie wspominając o pozostałych chłopakach.

Tutaj daję linka do dość ciekawego twitta. Jestem ciekawa co z tego wyjdzie :-|
Every girl's dream is to have a guy call her at 3 am jus to say, "hey baby, I just wanted to tell you chceck the fucking website THEY'RE BACK."
Magma

Postprzez Sharp » 27 sty 2013, o 12:15

Ten twitt nie istnieje, co tam było napisane?
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Magma » 27 sty 2013, o 12:26

Był link to filmiku na yt z Sarą. W odpowiedziach było napisane kilka informacji o niej m.in., że ma 20 lat. Ja głupia zamiast wejść normalnie jak człowiek na yt to odtworzyłam z załącznika (i tak nie obejrzałam :() @GerardWayPics będzie mi musiała to wytłumaczyć... Napiszę do niej z prośbą o linka.

EDIT: Jednak nie ma nadziei. Teraz muszę odpocząć... <idzie do łóżka i zaczyna myśleć> Ale nic z tego nie wychodzi :D
Every girl's dream is to have a guy call her at 3 am jus to say, "hey baby, I just wanted to tell you chceck the fucking website THEY'RE BACK."
Magma

Postprzez Lozanna » 27 sty 2013, o 13:26

OOo Mikey . być może nie układało im się.Ale i tak życzę mu szczęścia . ; *
Bylo by wspaniale jeśli Ray został ojcem.<3
,,The world is ugly but you beautiful to me "
Lozanna

Postprzez GloriaMCR » 27 sty 2013, o 14:22

Ja pierdziele na serio mi się chce śmiać xD Wiem, że Ali pewie nie jest teraz do śmiechu, ale naprawdę... Mikey kasanova? Mikey nie załam Cię od tej stroy. Nie wiem co się musiało stać żeby Mikey zostawił taką laskę jak Alicia dla takiej.. nie wiem jak to powiedzieć. Nie powinno się oceniać po wygladzie, ale czy nie wygląda... kurewsko? xD
Billie Joe: Jak zdejmowałem spodnie to nie miałem zamiaru chwalić się wszystkim jakiego mam wielkiego, bo takiego nie mam. Zdjęcie jest stare.
Mike: Od tego czasu ci urósł!
GloriaMCR

Postprzez VoiceOfSilence » 27 sty 2013, o 14:40

Pomimo, że dowiedziałam się o tym wszystkim chyba najpóźniej ze wszystkich (grawitacja łóżka była bardzo silna i trzymała mnie aż do 12), rozwaliła mnie ta wiadomość o Mikey''u i totalnie zburzyła mi jego wizerunek w głowie. Zawsze uważałam go za spoko faceta, spokojnego, myślałam że skoro się ustatkował, to nic nie będzie w stanie zniszczyć jego związku, w końcu był związany z Alicią kupę czasu.
W sumie to spodziewałabym się bardziej zdrady małżeńskiej po Franku czy Gerardzie, a Mikey mnie totalnie zaskoczył. Szczerze mówiąc Alicia zawsze była dla mnie neutralną osobą - nie żywiłam do niej hejtów, ani też nie uwielbiałam jej nadmiernie; no ale teraz współczuję jej bardzo. Mikey zachował się jak świnia, bo zauroczył się w jakiejś fance. Sara nie dość, że jest brzydsza od Alicii, to jeszcze strasznie chwali się tym nowym związkiem, ok może Alicia też tak robiła, no ale w takiej sytuacji powinna pomyśleć o Alicii. Dla mnie ta Sara jest bardziej nastawiona na sławę związaną ze związkiem z Mikey'em i stąd te wszystkie zdjęcia, chwalenie się jaka to ona jest zajebista, bo rozwaliła małżeństwo sławnej osoby i ma teraz gwiazdę dla siebie. A Mikey powinien się chociaż trochę ogarnąć i nie obnosić sie tak tym nowym związkiem, bo tylko wbija głębiej Alicii nóż w plecy. W każdym razie mam nadzieję, że Wayowi się oczy otworzą i minie mu to zauroczenie, bo wg mnie to jest zauroczenie, a nie miłość i wróci do Alicii.
Co do Torów ( :lol: ) fajnie by było, jakby powiększyła im się rodzina. Cieszy mnie fakt, że Ray nie obnosi się ze swoją prywatnością w internecie i w ogóle, nie tak jak niektórzy (You know who I mean)...
VoiceOfSilence

Postprzez kalynaa » 27 sty 2013, o 14:50

No cóż, co do lekko 'nieprzyjemnego' wyglądu Sarah to się zgadzam >DD Nie znałam Mikeya od tej strony, nie myślałam że coś takiego może się wydarzyć...:DD Enyłej, to co zrobiła- odwaliła zamężnego faceta, i opublikowala te wszyskie zdjęcia 'jacytooniniesazakochani' nie podoba mi się, a nawet wydaje trochę śmieszne x'D Z drugiej strony Mikeyowi też nieźle odpierdoliło, zabierać się za 20 letnią fankę z dzieckiem...Mam nadzieję, że dobrze wie, jakie zamieszanie wywołał :DD ciekawe też, co z Gerdem, czy stanie po stronie Lynn czy Mika ? <wyje z dodawanych i usuwanych tłitów Lyn>
Myśl mózgiem, nie dupą ~Grzywa ♥

MCR, THANK YOU FOR EVERYTHING.
kalynaa

Postprzez everything ok » 27 sty 2013, o 15:14

Takiego obrotu sprawy bym się nigdy nie spodziewała. Taki niepozorny, spokojny Moikoy Cicha Woda Way prowadził podwójne życie z tajemniczym poker fejsem może od dłuższego już czasu... Szczerze mówiąc, to ta informacja trochę mnie rozśmieszyła. W końcu nie wiemy, jakie mogły być przyczyny takiego posunięcia ze strony Mike. Alicja jest teraz biedna i jej współczuję. W każdym bądź razie ta młoda dziewczyna musi być niezłą jędzą, skoro odebrała Alicji MĘŻA i nie lubię jej kurwa D:
Protect me from what I want
everything ok

Postprzez julka2838 » 27 sty 2013, o 15:46

Nie wiedziałam o tych plotkach ze Gee jak był z Eliza to miał romans . Ale raczej nie Gerard taki nie jest ... A co do twittera tej Sary znalazłam go i obserwuje ja zeby sie troche czegos dowiedziec , ale narazie nic takiego nie pisze :-/
julka2838

Postprzez Luna » 27 sty 2013, o 16:01

julka2838 A ona przypadkiem twittera nie usunęła? Co Ty tam obserwujesz? ;-)
jump down deep
Luna

Postprzez julka2838 » 27 sty 2013, o 16:04

No tak ja klikałam na niektóre linki to tak ale ona ma konto chronione moge wysłac link . ale nie wiem czy sie wyswietli bo ona musi zatwierdzic jak ktos chce ja obserwowac .
https://twitter.com/heySarahEm
Mi sie tak czy inaczej wyswietla jak klikam na ten link
Działa link ??
julka2838

Postprzez Franulaa » 27 sty 2013, o 16:20

Działa działa. Cicha wod brzegi rwie. Zycie zaczyna sie po 30???
Franulaa

Postprzez Luna » 27 sty 2013, o 16:22

julka2838 tak, działa, dzięki. ;-)

Ja tam dalej nie umiem uwierzyć, że nasz spokojny Mikey zdradził taką przebojową Alicię. No cóż, cicha woda brzegi rwie...
Mam tylko nadzieję, że żadnemu z nich się to nie odciśnie na psychice (chociaż, żeby zdradzić żonę z dużo młodszą fanką własnego zespołu z dzieckiem w pakiecie to już trzeba mieć nieźle... :-? ).
Ostatnio edytowano 29 sty 2013, o 16:14 przez Luna, łącznie edytowano 1 raz
jump down deep
Luna

Postprzez julka2838 » 27 sty 2013, o 16:27

No dokładnie , ale ciekawe kogo strone weżmnie Gerard ... Mysle że lyn-z wkońcu to jego zona , ale mikey to brat bedzie miał dylemat .
julka2838

Postprzez Luna » 27 sty 2013, o 16:30

Myślę, że Gerard będzie stał po swojej własnej stronie. No logiczne, że nie powie 'biedny Majki, cały świat przeciwko tobie'. Ale też na pewno go nie znienawidzi. Przecież to bracia, co nie? :->
jump down deep
Luna

Następna strona

Powrót do My Chemical Romance