Ploty i ploteczki o MCR

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Ploty i ploteczki o MCR

Postprzez Franulaa » 27 sty 2013, o 16:52

Nie no oni sie kochaja. Mysle ze bedzie normalnie ale takich rzeczy sie nie zapomina. Ludzie robia gorsze rzeczy. Gdyby kogos zabił to jeszcze ale zdrada? Teraz prawie kazdy zna jej smak.

Nie no. Zarejestrowałam sie na tym forum w dniu najgoretszym chyba dla całej MCRarmy
Franulaa

Postprzez MadPony » 27 sty 2013, o 17:05

Nigdy nie lubiłam Alicii. Tak jej źle z oczu patrzyło, dodawała zdecydowanie za dużo przesłodzonych zdjęć i ogólnie zniechęcała. To nie zmienia faktu, że nie zasłużyła na coś takiego i trzeba jej współczuć.
Co do całe sprawy. Nie wiem, co łączy Mikey'ego z tą dziewczyną, a co z Alicią, jak poukładał swoje sprawy i jak się mają wszystkie formalności. Nie wiem też nic o jego uczuciach. (i nikt pewnie nie wie) Dlatego też nie chcę go oceniać z powodu romansu, ale z powodu upubliczniania go. Znalazł drugą miłość? Zakochał się? Chce porzucić żonę? Okej. Niech to robi, ale w zaciszu domu. Nie wszyscy muszą znać prywatne szczegóły i oglądać zdjęcia. Niech pomyśli jak to musi boleć jego żonę (?) i całą rodzinę.
Nie pierze się publicznie swoich brudów. Niech to rozstanie przeprowadzi z klasą.
(choć nie wiem czy to możliwe)
PS. Moja teoria, którą niedawno (ze dwa, trzy miesiące temu) wysnułam, na temat zakrywania tatuażu, okazała się prawdą. (chyba)
"I am fucking crazy, but I am free."
MadPony

Postprzez Betheraite » 27 sty 2013, o 17:14

Nieciekawa sprawa... na początku jeszcze miałam nadzieję, że o tym związku wiedzą wszyscy, ale niestety twitter szybko zmienił moje podejście. Przyznam szczerze, że za Alicią jakoś szczególnie nie przepadałam - wydawała mi się nieco wredną osobą i strasznie nie pasowała mi do Majkiego, ale z czasem i do niej się przyzwyczaiłam. Jak weszłam wczoraj na tumblra i dowiedziałam się o tej sytuacji, to zwyczajnie poczułam się głupio... współczuję bardzo Alicii, nie ma to jak dowiedzieć się, że twój mąż woli od ciebie ledwie dwudziestoletnią dziewczynę z dzieckiem, która prawdopodobnie co najmniej raz usunęła ciążę i chwali się swoim trybem życia opierającym się na nałogach oraz imprezowaniu.
Mam tylko nadzieję, że to nie odbije się na przyszłości zespołu, a sam Way postanowi się ogarnąć i przemyśli to, ile szkód narobił (+ nie wyobrażam sobie, żeby kontynuował związek z Sarą).
Cóż, po kim jak po kim, ale po Majkim tego się nie spodziewałam. Jak to mówią: cicha woda brzegi rwie. Byleby był szczęśliwy.

Franulaa napisał(a):Gdyby kogos zabił to jeszcze ale zdrada?

Jakby kogoś zabił, to Gerard pewnie pomógłby mu schować zwłoki, a potem napisałby o tym piosenkę :lol:
Ostatnio edytowano 27 sty 2013, o 17:30 przez Betheraite, łącznie edytowano 2 razy
words like violence break the silence
come crashing in, into my little world
Betheraite

Postprzez nata99 » 27 sty 2013, o 17:25

Nie byłam za związkiem Ali i Mikeya nwm jakoś mi tak się nie podobali razem ale teraz nagle zaczęłam doceniać :-/ Współczuję Alici ale bez przesady 2na3 małżeństwa kończą się rozwodem więc co tu się martwić nigdy nie wiadomo co się stanie może nie długo serio Ray będzie miał dziecko może nawet trojaczki nigdy nic nie wiadomo ... :roll: jakoś nie oburzyłam się zbytnio. Życzę Alici fajnego faceta a Mikeyowi szczęścia i niech znajdzie kiedyś ta jedyną. Nie martwcie sie to duży chłopiec on wie jak poukładać sobie klocki :-D .
KISS ME YOU ANIMAL !!!! ◕‿◠
nata99

Postprzez Franulaa » 27 sty 2013, o 17:27

Jakby kogoś zabił, to Gerard pewnie pomógłby mu schować zwłoki, a potem napisałby o tym piosenkę :lol:[/quote]
hahahah. Padłam=D
a tak z innej beczki Frank ma babcie Polke? Czy to plotka???
Franulaa

Postprzez Magma » 27 sty 2013, o 17:32

Franulaa napisał(a):a tak z innej beczki Frank ma babcie Polke? Czy to plotka???

Frank miał babcię Polkę :) Tłity o tym: klik i klik
Every girl's dream is to have a guy call her at 3 am jus to say, "hey baby, I just wanted to tell you chceck the fucking website THEY'RE BACK."
Magma

Postprzez Franulaa » 27 sty 2013, o 17:52

Magma napisał(a):
Franulaa napisał(a):a tak z innej beczki Frank ma babcie Polke? Czy to plotka???

Frank miał babcię Polkę :) Tłity o tym: klik i klik

[code][/code]

dzieeeekiii

dzieeekiiii wielkieee. A no tak babcia zmarla i musial na jakis czas koncertow pare odpuscic... Juz wiem.
Franulaa

Postprzez Libri » 27 sty 2013, o 18:49

Koniec świata. :lol: Chce mi się śmiać z tego całego fanowskiego oburzenia na rzekome zaręczyny Michała i Sary. Ale teraz na poważnie:
Właściwie to sądzę to samo, co MadPony.
Zaskoczenie ogromne. Nie wiem, co się uroiło w łepetynie młodszego Way'a, dlaczego to wszystko wyszło tak nagle, nie mam pojęcia, jak się sprawy mają z Alicią, jak oni to załatwili między sobą. Dlatego ciężko mi coś powiedzieć, aczkolwiek mam ochotę Michała znienawidzić za miliony przesłodzonych fotek, którymi nas zasypał. Nie lubiłam Alicji, ale żadnej kobiecie nie życzyłabym czegoś takiego. A ta Sara... też mi się nie widzi. 19-letnia fanka, no ludzie! Coś tu brzydko pachnie. Ale staram się nie myśleć. Nie osądzać. Na razie. I zobaczymy, co z tego wyniknie.

Ray ma bobaska, powiadacie? Najwyższy czas. Fajnie, jakby się okazało, że to prawda.
Światło w tunelu, nadzieja ostatnia umiera
Dziś jeszcze raz zaczniemy budować od zera

Luxtorpeda Od zera
Libri

Postprzez Sabinia » 27 sty 2013, o 21:22

No cóż, przykre że Mikey się tak zachował...
Współczuje Alicji, musi być to dla niej naprawdę nie przyjemne, jeszcze biorąc pod uwagę te zdjęcia...
A postępowanie tej Sarah jest poniżej krytyki, umawiać się z facetem, który ma żonę i jeszcze się tym chwalić...
Mam nadzieje, że to wszystko bardzo nie wpłynie na zespół.
Sabinia

Postprzez Unicorn » 27 sty 2013, o 21:34

Sabinia napisał(a):No cóż, przykre że Mikey się tak zachował...
Współczuje Alicji, musi być to dla niej naprawdę nie przyjemne, jeszcze biorąc pod uwagę te zdjęcia...
A postępowanie tej Sarah jest poniżej krytyki, umawiać się z facetem, który ma żonę i jeszcze się tym chwalić...
Mam nadzieje, że to wszystko bardzo nie wpłynie na zespół.

Ja też mam taką nadzieję...
Face all the pain and take it on,
because the only hope for me is you alone
Unicorn

Postprzez AstroZombies » 28 sty 2013, o 13:15

Faktycznie, cicha woda brzegi rwie. Też bardziej spodziewałabym się tego po Gee czy Franku, a tu proszę. Nie wiem co myśleć o tej całej sprawie, jak dla mnie jest za dużo niedomówień i zawiłości. Skoro ta dziewczyna wstawiała zdjęcia z Mikey'em, to dlaczego o wszystkim dowiedzieliśmy się dopiero wczoraj? W dodatku razem z Alicią ;-; Nie wiemy co się między nimi działo, może nie byli razem od jakiegoś czasu lub po prostu przechodzili gorszy okres. Oczywiście nie mówię tego, żeby go usprawiedliwić. Staram się znaleźć sensowne wyjaśnienie tego wszystkiego. Pozostaje mi mieć tylko nadzieję, że ta cała sprawa nie odbije się na zespole. Wielu fanów ma mu za złe, że tak postąpił i nigdy nie spojrzy na niego tak jak kiedyś. Jak na grzecznego i spokojnego Majkiego .-. Plus jeszcze Ray w ciąży. Oby wszystko wróciło do normy, trzymam za nich kciuki.
AstroZombies

Postprzez Franulaa » 28 sty 2013, o 13:43

AstroZombies napisał(a): Plus jeszcze Ray w ciąży.

nie no rozwaliło mnie to=DDDDDD
Franulaa

Postprzez Revenge96 » 28 sty 2013, o 15:19

Franulaa napisał(a):
AstroZombies napisał(a): Plus jeszcze Ray w ciąży.

nie no rozwaliło mnie to=DDDDDD

mnie również :lol:
A co do tej całej sytuacji to bawi mnie to całe zamieszanie. Co nie zmienia faktu, że dziwi mnie jak Mikey mógł tak szybko związać się z inną kobietą, mimo tego, że nigdy jakoś specjalnie nie lubiłam Alicii to jej współczuje, a do tego to afiszowanie się "miłością" Sahry i Mikey'ego, jakaś masakra :D
Niezły alvaro z niego, ciekawa jestem jak ta telenowela (bo inaczej tego nazwać nie mogę) rozwinie się dalej. :-D
Gerard: Well, are you ready, Ray?
Ray: Yeah...
Gerard: How about you, Frank?
Frank: Oh, I'm there, baby
Gerard: How about you, Mikey?
Mikey: Fucking Sarah
Gerard: Awww pickles..
Revenge96

Postprzez Franulaa » 28 sty 2013, o 15:28

Revenge96 napisał(a):A co do tej całej sytuacji to bawi mnie to całe zamieszanie. Co nie zmienia faktu, że dziwi mnie jak Mikey mógł tak szybko związać się z inną kobietą, mimo tego, że nigdy jakoś specjalnie nie lubiłam Alicii to jej współczuje, a do tego to afiszowanie się "miłością" Sahry i Mikey'ego, jakaś masakra :D
Niezły alvaro z niego, ciekawa jestem jak ta telenowela (bo inaczej tego nazwać nie mogę) rozwinie się dalej. :-D

też jestem ciekawa. Ja nadal jestem w szoku no ale coz. Jego ojciec tez sie rozwiodl a niedaleko pada jablko od jabloni przeciez...
Franulaa

Postprzez julka2838 » 28 sty 2013, o 19:30

Na róznych stronach oraz blogach pisza ze MCR sie rozpadło !!! Nie wiem czy to prawda ...
julka2838

Postprzez Magma » 28 sty 2013, o 19:32

julka2838 napisał(a):Na róznych stronach oraz blogach pisza ze MCR sie rozpadło !!! Nie wiem czy to prawda ...

Nie sądzę by to było prawdą. Zresztą jeżeli tak by się stało to na pewno pojawiłoby się info od któregoś z chłopaków. <nie wierzy w to, ale i tak ma nadzieję, że to nie prawda>
Every girl's dream is to have a guy call her at 3 am jus to say, "hey baby, I just wanted to tell you chceck the fucking website THEY'RE BACK."
Magma

Postprzez Franulaa » 28 sty 2013, o 20:31

Magma napisał(a):
julka2838 napisał(a):Na róznych stronach oraz blogach pisza ze MCR sie rozpadło !!! Nie wiem czy to prawda ...

Nie sądzę by to było prawdą. Zresztą jeżeli tak by się stało to na pewno pojawiłoby się info od któregoś z chłopaków. <nie wierzy w to, ale i tak ma nadzieję, że to nie prawda>

dokładnie tak samo sądzę. Musimy uzbroić się w cierpliwość.
Franulaa

Postprzez GloriaMCR » 29 sty 2013, o 17:28

Że tak powiem, nie srajcie ogniem. To, że Mikey zapragnął poromansować z dzieciatą 19-latką, to nie znaczy, że MCR postanowią rozwiązać działalność.
Billie Joe: Jak zdejmowałem spodnie to nie miałem zamiaru chwalić się wszystkim jakiego mam wielkiego, bo takiego nie mam. Zdjęcie jest stare.
Mike: Od tego czasu ci urósł!
GloriaMCR

Postprzez My Chem . ^^ » 29 sty 2013, o 17:33

GloriaMCR napisał(a):Że tak powiem, nie srajcie ogniem. To, że Mikey zapragnął poromansować z dzieciatą 19-latką, to nie znaczy, że MCR postanowią rozwiązać działalność.

Masz rację :-> .
Buu ;33 .
My Chem . ^^

Postprzez Lozanna » 29 sty 2013, o 17:46

Ja nie mam nic za złe Majkiemu . To jego zycie i jego wybór. Może nie znaliśmy jego od tej strony , a może wogóle taki nie jest . Mam nadzieje że są to plotki o rozpadnięciu się zespołu .
,,The world is ugly but you beautiful to me "
Lozanna

Postprzez Pidżam » 29 sty 2013, o 17:59

Kryzys wieku średniego czy coś w tym rodzaju?
Ja pitolę, naprawdę mogliby przeprowadzić to odrobinkę dyskretniej i subtelniej. Nie znamy wprawdzie szczegółów całej sytuacji, ale porzucenie żony dla sporo młodszej fanki nie świadczy dobrze o młodszym Way'u.
Pidżam

Postprzez Antalia » 29 sty 2013, o 18:19

Jak dla mnie ma prawo spotykać się z kim chce i to, że jest młodsza nie robi mi wielkiej różnicy. Nie znamy szczegółów ale ja domyślam się, że Alicja wiedziała. Miki nie nosił obrączki już jakiś czas wcześniej. Ich sprawa. Tak czy siak trochę niefajnie, że wstawiała foty do neta, bo Miki jest jednak osobą publiczną i wciąż ma żonę. Upokorzyli trochę Alicję. I mam dość hejtów kierowanych do niego, a zakrywanie go na plakatach jest żałosne.
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Grzywa. » 29 sty 2013, o 18:33

A ja wam powiem tyle, że Mikey to Mikey i spodziewałam się po nim tego! Czekałam tylko na to aż wywali taki numer. Mówicie, że spodziewałyście się po Gee i Franku, ale proszę was! Oni mają dzieci! Poza tym Lyn-Z zrobiłaby Gerardowi tosta z tyłka gdyby on jej tak zrobił. Cała sytuacja mnie śmieszy i jak o tym myślę to po prostu się śmieję. Oh ta faneczka to ma tupecik. Ogólnie wnioskuje, że Majki lubi młodsze od Siebie. Patrz! Kobra! Masz szansę u naszego casanovy.
Carpe diem!

Ray: Why is there so much creme in my coffee?
Gerard: I have no regrets..
Grzywa.

Postprzez Franulaa » 29 sty 2013, o 22:29

Grzywa. napisał(a):Poza tym Lyn-Z zrobiłaby Gerardowi tosta z tyłka gdyby on jej tak zrobił.

buhahahahaaa nie no jak to przeczytałam to omal z łóżka nie spadłamxDDDDDDDD
Franulaa

Postprzez Sabinia » 30 sty 2013, o 09:48

Grzywa. napisał(a):A ja wam powiem tyle, że Mikey to Mikey i spodziewałam się po nim tego! Czekałam tylko na to aż wywali taki numer. Mówicie, że spodziewałyście się po Gee i Franku, ale proszę was! Oni mają dzieci! Poza tym Lyn-Z zrobiłaby Gerardowi tosta z tyłka gdyby on jej tak zrobił. Cała sytuacja mnie śmieszy i jak o tym myślę to po prostu się śmieję. Oh ta faneczka to ma tupecik. Ogólnie wnioskuje, że Majki lubi młodsze od Siebie. Patrz! Kobra! Masz szansę u naszego casanovy.

Dobry tekst o Lyn-Z i Gerardzie, ona ma charakterek :lol:

Też nie rozumiem tego zdziwienia, że to Mikey nie ktoś inny tak zrobił i tekstów w stylu "cicha woda". To, że ktoś jest bardziej nieśmiały nie znaczy, że mniej prawdopodobne, że znajdzie sobie nową partnerkę i zdradzi żonę (chociaż teraz pojawiają się głosy, że to nie zdrada do końca, bo ona wiedziała, wcześniej się rozstali, ale w końcu nadal są małżeństwem...). Nie kategoryzujmy tak ludzi ;) Jak ktoś jest śmielszy, bardziej przebojowy nie znaczy, że nie zrobi czegoś "szalonego" lub np. będzie popełniał mniej błędów, a ktoś nieśmiały nie odstawi żadnego numeru ;) Ja bym się po nikim z zespołu tego nie spodziewała, bo myślałam (miałam nadzieje ;p ), że ich małżeństwa są szczęśliwe.

A jak Mikey jest zasłaniany przez kogoś na plakatach itp. to naprawdę przesada :/ To nie jest nasza sprawa mimo wszystko, nie znamy szczegółów, a nawet jak ktoś źle postąpi trzeba mieć trochę kultury...
Sabinia

Postprzez Dr.Ienzo » 30 sty 2013, o 10:20

Na początku cała ta sprawa mnie nieźle bawiła, później miałam krótką chwilę 'zasmucenia' tym, że Michał mógł się tak zachować, a teraz jestem wobec tego w sumie no, obojętna. W ogóle to coraz bardziej się skłaniam ku temu, że oni faktycznie mogli już się rozstać wcześniej, mogli mieć wcześniej jakieś problemy itp. Od grudnia co najmniej Mikey nie nosi obrączki. W ogóle uważam, że nie powinno mieć miejsca publiczne wyzywanie się na twitterze z tego powodu. I wkurza mnie niesamowicie, że nagle wszystkie osoby, które miały coś wspólnego z MCR teraz robią sobie super zabawę z nieszczęścia swojego byłego kolegi i jego rodziny. Twitty Boba są dla mnie zupełnie poniżej wszelkiej krytyki, zachował się jak beznadziejny pedał i wkurzają mnie osoby, które go teraz wychwalają i mówią, że jest taki super. On nie jest już w żaden sposób z tym zespołem związany, nie lubi ich, wręcz chyba żywi do nich głęboką urazę, jest zakompleksionym grubasem, który, o ironio, zarabia pracując z gwiazdami popu :/ W ogóle, jestem przekonana, że te super żarty bardzo bawią rodzinę Way'ów. Na pewno jest im bardzo teraz do śmiechu :))) Wkurza mnie ten człowiek, bo część fanów znienawidziłaby MCR gdyby on coś im powiedział :) ale to nie temat o tym grubym debilu (szkoda, bo po jego super 'żarcikach' straciłam jakikolwiek szacunek do tego człowieka).
W ogóle fani niektórzy zachowują się jakby to ich Mikey zdradził. Rozumiem, że się można na idolu zawieść, ale od razu zakrywać go na plakatach, pisać i mówić, żeby wy*******ał z zespołu? Zdrady w zespołach rockowych były, są i będą, to nie był pierwszy i ostatni raz jak takie sytuacje miały miejsce w tym środowisku. Niektórzy się już zachowują jakby młodszy Way zaplanował zamach na Tupoleva :/ Ludzie chyba zapominają, że to też jest człowiek, nie jest idealny, może popełnić błąd. Ja pojmuję, że Mikey zrobił źle ( o ile w ogóle zdradził), ale nie znienawidziłam go, bo nie mam ku temu powodu, nie mnie zdradził żebym go linczowała. W ogóle nie powinno się spraw prywatnych łączyć z ich pracą. Jestem po prostu zażenowana zachowaniem niektórych fanów, po tym co zobaczyłam.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez Lozanna » 30 sty 2013, o 14:58

Dr.Ienzo napisał(a):Na początku cała ta sprawa mnie nieźle bawiła, później miałam krótką chwilę 'zasmucenia' tym, że Michał mógł się tak zachować, a teraz jestem wobec tego w sumie no, obojętna. W ogóle to coraz bardziej się skłaniam ku temu, że oni faktycznie mogli już się rozstać wcześniej, mogli mieć wcześniej jakieś problemy itp. Od grudnia co najmniej Mikey nie nosi obrączki. W ogóle uważam, że nie powinno mieć miejsca publiczne wyzywanie się na twitterze z tego powodu. I wkurza mnie niesamowicie, że nagle wszystkie osoby, które miały coś wspólnego z MCR teraz robią sobie super zabawę z nieszczęścia swojego byłego kolegi i jego rodziny. Twitty Boba są dla mnie zupełnie poniżej wszelkiej krytyki, zachował się jak beznadziejny pedał i wkurzają mnie osoby, które go teraz wychwalają i mówią, że jest taki super. On nie jest już w żaden sposób z tym zespołem związany, nie lubi ich, wręcz chyba żywi do nich głęboką urazę, jest zakompleksionym grubasem, który, o ironio, zarabia pracując z gwiazdami popu :/ W ogóle, jestem przekonana, że te super żarty bardzo bawią rodzinę Way'ów. Na pewno jest im bardzo teraz do śmiechu :))) Wkurza mnie ten człowiek, bo część fanów znienawidziłaby MCR gdyby on coś im powiedział :) ale to nie temat o tym grubym debilu (szkoda, bo po jego super 'żarcikach' straciłam jakikolwiek szacunek do tego człowieka).
W ogóle fani niektórzy zachowują się jakby to ich Mikey zdradził. Rozumiem, że się można na idolu zawieść, ale od razu zakrywać go na plakatach, pisać i mówić, żeby wy*******ał z zespołu? Zdrady w zespołach rockowych były, są i będą, to nie był pierwszy i ostatni raz jak takie sytuacje miały miejsce w tym środowisku. Niektórzy się już zachowują jakby młodszy Way zaplanował zamach na Tupoleva :/ Ludzie chyba zapominają, że to też jest człowiek, nie jest idealny, może popełnić błąd. Ja pojmuję, że Mikey zrobił źle ( o ile w ogóle zdradził), ale nie znienawidziłam go, bo nie mam ku temu powodu, nie mnie zdradził żebym go linczowała. W ogóle nie powinno się spraw prywatnych łączyć z ich pracą. Jestem po prostu zażenowana zachowaniem niektórych fanów, po tym co zobaczyłam.

zgadzam się . :)
,,The world is ugly but you beautiful to me "
Lozanna

Postprzez Grzywa. » 1 lut 2013, o 18:36

Bob hejter. No cóż.. co do tej nowiny to zrobiło się wiele szumu o nic.
Carpe diem!

Ray: Why is there so much creme in my coffee?
Gerard: I have no regrets..
Grzywa.

Postprzez Magma » 18 mar 2013, o 20:38

Myślę, że to plotka, więc wstawię...
Pewna dziewczyna, którą znam i od razu mówię, że nie wygląda mi na kłamczuchą, chociaż kto ją wie, opublikowała taki oto wpis <klik> w społeczności My Chemical Romance fans na g+. Cóż... Konto rzeczywiście istnieje, ale wątpię, żeby był to rzeczywiście prawdziwy Gee. Zresztą czego ja się w ogóle spodziewałam? :-D
Magma

Postprzez Linnet » 18 mar 2013, o 20:54

Bullshit! Najpierw twierdzi, że założył to konto po to, by kontaktować się z fanami, a potem ten ktoś życzy sobie żeby nie udostępniać tego info? Jak dla mnie śmierdzi ściemą :)
Linnet

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance