Za co lubicie MCR?

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Za co lubicie MCR?

Postprzez Magma » 18 lut 2013, o 21:36

Nie znalazłam takiego tematu na forum(no, chyba, że nie do końca przegrzebałam), a mógłby się przydać więc...

Gdyby ktoś się Was zapytał, za co właściwie lubicie MCR, to co byście mu odpowiedzieli?
Tak bez zastanowienia tylko prosto z mostu. U mnie odpowiedź brzmiałaby tak: "Za muzykę i za to, co robią dla ludzi.", a później to jeszcze bym coś pewnie wymyśliła, ale pierwsze dwie myśli są właśnie takie ;-)
Every girl's dream is to have a guy call her at 3 am jus to say, "hey baby, I just wanted to tell you chceck the fucking website THEY'RE BACK."
Magma

Re: Za co lubicie MCR?

Postprzez The_only_hope_for_me » 22 mar 2013, o 22:53

W moim przypadku byłoby podobnie jak w Twoim.
- Za co lubisz MCR?
- Za to, że tworzą tak cudowną muzykę. Za to, że potrafią wpłynąć na moje i życie innych.Za to, że w ciągu 4 minut potrafią dostarczyć mi tyle niesamowitych emocji. Za to, że są.
The_only_hope_for_me

Postprzez J.Way » 24 mar 2013, o 18:48

Właściwie, to sama nie wiem, za co ich lubię. Ponad półtorej roku temu strasznie mi pomogli, ale nie wiem, co mnie wtedy w nich tak poruszyło... Chyba teksty, które potrafią dowalić. Za to wtedy ich pokochałam. A teraz kocham ich za teksty, za uratowanie mi *pii, cztery litery* i... I kilka innych rzeczy, które teraz nie przychodzą mi na myśl.
"‘Cause if you stay I would even wait all night... Well, or until my heart explodes"
J.Way

Postprzez BrightBlack » 26 mar 2013, o 09:11

Przede wszystkim za muzykę i teksty. Też za to, że włączając sobie na youtubie filmiki można było się uśmiać i końca nie było widać. Dla nich nie była ważna sława, pieniądze, oni myśleli o tym co tworzą i o fanach (oświećcie mnie, jeśli było inaczej ;))
BrightBlack

Postprzez nika-mcr » 4 kwi 2013, o 19:36

Za wszystko. A jak mam już się zagłębiać w szczegóły, to za samą muzykę, teksty, za to, że poprawią mi humor każdą piosenką, w każdej chwili, za atmosferę i wspaniałych ludzi.
"Be yourself, don't take anyone's shit, and never let them take you alive."
nika-mcr

Postprzez Thalia » 3 maja 2013, o 16:39

Trudno określić dokładnie za co. Jest wiele rzeczy, za które kocham i cenię MCR, ale jeżeli miałabym dokładnie sprecyzować, to chyba zdecydowałabym się na przesłanie, jakie niosą ich teksty i muzyka.
"Nikt nie umiera dziewicą, życie p***doli nas wszystkich" - Kurt Cobain
Thalia

Postprzez Franiuszka » 12 lip 2013, o 12:56

Za co lubię MCR?
Mogłabym gadać godzinami dlaczego to właśnie Oni są moim ulubionym zespołem.
Zakochałam się w nich od pierwszej piosenki, którą usłyszałam parę lat temu. Jest w nich coś wyjątkowego, coś magicznego co daje mi wiele pozytywnych emocji. Kocham Ich za to ile serca wkładają, w to co kiedyś tworzyli. Ich muzyka przepełniona jest czymś wyjątkowym, czymś co pociesza mnie w gorszych chwilach, czymś co daję mi siłę i zawsze poprawia humor. Wszystkie teksty Gerarda płyną prosto z serca i są istną poezją. Znam wiele zespołów, jednak żaden z nich nie jest tak wyjątkowy jak nasze kochane MCR. Dla mnie są oni idealni w każdym calu i na zawsze zostaną moim ulubionym zespołem. Piękne jest też to że przez te wszystkie lata kochali to co robili, a muzyka była i jest ich pasją.
Właśnie za to wszystko Ich lubię.
Kiss Me I'm Punk ;3
Franiuszka

Postprzez Domcia » 21 kwi 2014, o 18:36

Ja lubie ich za ich twórczość, kreatywnoś, za to, że Gee umie pisać prosto z życia codziennego, podoba mi sie ich styl, to, że umią się bawić i być sobą. Głównie uwielbiam ich za piosenki. Pierwszą piosenką, którą usłyszałam to była "Welcome to the black parade" https://www.youtube.com/watch?v=kDWgsQhbaqU zachęcili mnie swoą twórczością i pomysłami. A, że też mi trochę odbiło na punkcie śmierci to tym bardziej ich polubiłam. Z ich wszystkich piosenek i teledysków podoba mi się "Helena" https://www.youtube.com/watch?v=41llbIW3PlA fajny pomysł żeby zaśpiewać na czyeś stypie :-D
Domcia

Powrót do My Chemical Romance