Life On The Murder Scene

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez darka » 18 sty 2008, o 20:01

AnnC! <krzyczy> wiem!;D :lol: :lol: :lol:
tylko gdzie ja pieniądze znajdę?!
darka

Postprzez AnnC. » 18 sty 2008, o 20:14

eeee... ja zbierałam. na allegro można kupić nawet za pięć dych, po co ci ze sklepu internetowego. tam na A też są oryginalne, nieużywane, nowe i czasem w folii :P *sama tak zrobiła*

*dzisiaj, się okazało, że ma 150 zeta i zatrzyma sobie na płyty*
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Natalia » 18 sty 2008, o 23:38

akurat jak używaną/nową od kogoś na allegro kupi to nie zarejestrują tego jako kolejnej sprzedanej płyty :->
Natalia
Administrator

Postprzez AnnC. » 19 sty 2008, o 21:21

Natalia, ale ktoś ją chyba wcześniej kupił, litości.
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Natalia » 19 sty 2008, o 21:28

zgadza się, więc dalej nie widze zbiezności...jak ktos kupił płytę i potem ją sprzedał komuś innemu to zespół sprzedał dwie płyty czy jedną? Prosta matematyka
Natalia
Administrator

Postprzez AnnC. » 19 sty 2008, o 21:50

Natalia, wolę kupić używaną, ale wiem, że ją mam. mam fizia na płyty [100% Way'a we mnie siedzi xD on mówił o płytach w tym wywiadzie co go tłumaczę] i nie wiem jak niektórzy tak bez niczego nie mając żadnej płyty krzyczą jakimi to są fanami. już nie chodzi o kupowanie nowych w folii w empiku.
wiesz jaką dla mnie jest radochą trzymanie w ręku czegoś, co wyszło "od nich"?? oficjalny kawałek ich dusz w moim pokoju. no niesamowite.
nie wiem czy jestem jakaś staromodna... że nie rozumiem dzisiejszych "fanów".
nie mówię, ze są gorsi, bo kasy nie mają, bo ja też nie mam kasy na wszystko, ale na ulubiony zespół na choć jedną płytę można uzbierać.
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Natalia » 19 sty 2008, o 22:07

Ale mi w ogóle chodzi o co innego, ja też bardzo sie ciesze jak sobie moge sprawić jakiegos oryginała. Chodziło mi o to, że napisałas, ze przy organizowaniu koncertów patrzą jak płyty sie sprzedają w danym kraju, i poleciłas kupno od kogos na allegro. A to raczej w tym wypadku nie zmienia stanu rzeczy :-P Mam nadzieje, że teraz sie zrozumiałyśmy.
Natalia
Administrator

Postprzez AnnC. » 19 sty 2008, o 22:30

Natalia, o no chyba, że tak :D

jejku, ale offtop obrzydliwy. *milknie na wieki*
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez v.way » 20 sty 2008, o 00:51

AnnC. napisał(a):nie wiem jak niektórzy tak bez niczego nie mając żadnej płyty krzyczą jakimi to są fanami. już nie chodzi o kupowanie nowych w folii w empiku (...)ale na ulubiony zespół na choć jedną płytę można uzbierać.

Aniu... wiesz, nie wszystkich stać na kupienie sobie płyty. Nawet takiej 'nieofoliowanej' z Allegro. Żeby uzbierać trzeba jeszcze tą kasę dostać. A nie każdy ją dostaje.
I nie wiem co do ma do tego czy ktoś jest fanem czy nie.

To tyle... koniec brzydkiego paskudnego, wstrętnego offtopu.
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez Vicky139 » 20 sty 2008, o 01:38

ja nie mam LOTSM... nie obejrzałam... <wstydzi się, chowa się pod stół> ehh... a to jest z napisami polskimi czy nie bardzo ? :-|
Vicky139

Postprzez Sharp » 20 sty 2008, o 08:43

Nie bardzo, ale raczej mówią prostym językiem, nie gadają o jakiś niestworzonych rzeczach, których nie ma w słownikach.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez ola_94 » 20 sty 2008, o 10:14

Vicky139, ja mam tą płytę(ściągniętą z neta :oops: ) Mogę Ci pożyczyć :)
ola_94

Postprzez AnnC. » 20 sty 2008, o 10:59

jezusie maryjo. jeszcze jedno kłeszczyn na temat polskich napisów i was powyrzynam.
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez ola_94 » 20 sty 2008, o 16:31

Mam taką propozycję żeby pod tematem w opisie wpisać. "Nie pytać o polskie napisy!!!" Wiecie co? Można by to zrippać i ktoś mógłby dobrać napisy. Chociaż ta płyta chyba ma kosmiczne zabezpieczenia. Najlepiej jest po prostu nauczyć się angielskiego. Ja tam większość rozumiem.
ola_94

Postprzez Vicky139 » 20 sty 2008, o 22:34

Ola, to byłabym wdzięczna jakbyś pożyczyła :oops:

Więc: Niedługo obejrzę LOTSM, bo Oliii mi pożyczy!! Łiii!! xDD :mrgreen:
Vicky139

Postprzez mcrfan15 » 2 lut 2008, o 00:04

Osobiscie uwazam, ze wydanie Life On The Murder Scene jest świetne.
Niewazne ze w niektorych kawalkach Gerard nie mogl zlapac tchu i jak to okresla moja mama "wyszły z tego jakies porykiwania żubrow z Bialowieskiego PN".
W ogóle cale DVD jest dosyc kontrowersyjne (w tym miejscu mam na mysli pijanego Gerarda i sporo przypadkowych akcji na koncertach).
Ale to ze uwazam ze DVD jest dosyc kontrowersyjne nie znaczy ze uwazam ze jest jakies niefajne.

WEDLUG MNIE TO ZE GERARD ZDECYDOWAL SIE OPUBLIKOWAC TE WSZYSTKIE FRAGMENTY M.IN. Z ALKOHOLEM ŚWIADCZY O JEGO ODWADZE. Widac ze chlopak nie boi sie (juz) swiata.

Niech wie, ze ma wiernych fanów!!!
Ostatnio edytowano 2 lut 2008, o 08:09 przez mcrfan15, łącznie edytowano 1 raz
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez Ash » 2 lut 2008, o 15:16

Wreszcie obejrzałam ;)
Ogólnie uważam, że płyta jest świetna, podobają mi się zwłaszcza wykonania na żywo (nawet zadyszki Gerarda nie przeszkadzają mi zbytnio), widać, że MCR potrafi dać czadu i bawić się wspólnie z publicznością. Szkoda, że utwory się powtarzają (zwłaszcza 'I'm not okay'), byłoby lepiej gdyby zamieścili ich więcej, rezygnując z tych, które są wykonywane kilka razy.
'Oh, how wrong we were to think
That immortality meant never dying'
Ash

Postprzez phantom93 » 2 lut 2008, o 15:22

Ja mam wszystko pięknie zaplanowane. Na walentynki dostanę "Bullets", a na dzień dziecka LOTMS. No a jak wyjdą kolejne płyty, to też coś się wymyśli xP.
KONIEC OT xD
phantom93

Postprzez AnnC. » 2 lut 2008, o 16:48

Ash, masz rację, trochę mi brakowało utworów z Bullets :(
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Romance » 5 lip 2008, o 17:46

Hej a nie wiecie gdzie można kupic Life On he Murder Scene bo ja wszedzie szukałam i nigdzie nie znalazłam, więc wie ktoś?
Romance

Postprzez Sharp » 5 lip 2008, o 17:50

Empik, www.empik.com... Spróbuj na Allegro.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Romance » 5 lip 2008, o 17:57

ok zobacze dzieki :D

[ Dodano: 5 Lipiec 2008, 19:01 ]
kurcze no niestety na empiku nie ma.....
Romance

Postprzez NaLa » 5 lip 2008, o 18:04

Na www.merlin.pl pewnie jest.
Tu gramofony, a z czasem i serato
włącz mikrofony, ziomy pochodzą z Kato
NaLa

Postprzez mcrfan15 » 5 lip 2008, o 21:59

Media Markt! Tam jest wszystko! <kFiq> Ale dobra, tu miały być opinie na temat DVD <kwiczy groźnie>
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez kicius » 7 lip 2008, o 13:25

moim osobistym zdaniem to LOTMS jest najlepszy DVD na ziemi wśród kosmitów. Jest wszystko co fan MCR może chcieć, można dowiedzieć się o chłopakach wielu faktów z ich życia. Przede wszystkim jednak dla mnie najlepszy jest koncert. Uwielbiam go *.* <Ómiera> i moim zdaniem każdy jest tam doskonały i takie MCR kocham do bólu. Dziki Frank, ślinotok Gerarda, zastój społeczny Majkiego, mało Boba i afro Ray'a.
<serduszkuje><gleba>
kicius

Postprzez VampireFreak » 8 lip 2008, o 10:51

kicius napisał(a):moim osobistym zdaniem to LOTMS jest najlepszy DVD na ziemi wśród kosmitów. Jest wszystko co fan MCR może chcieć, można dowiedzieć się o chłopakach wielu faktów z ich życia. Przede wszystkim jednak dla mnie najlepszy jest koncert. Uwielbiam go *.* <Ómiera> i moim zdaniem każdy jest tam doskonały i takie MCR kocham do bólu. Dziki Frank, ślinotok Gerarda, zastój społeczny Majkiego, mało Boba i afro Ray'a.
<serduszkuje><gleba>

Mało Boba bo nie chciał dać się kręcić w niektórych momentach. Lubie fragmenty kiedy tłukł kamerę mówiąc "stop,stop,stop.stop,...". Albo ta mina i ten tekst "Bob is so Bad hahaha" i buch w kamere XD. albo ten Fragment kiedy klnął i zasłonił się gazetą XD.

A tak poza, to koncert ^^ i słynna zadyszka Gee :D
VampireFreak

Postprzez ankers » 18 sie 2008, o 17:01

przesłuchałam dzisiaj mp3 z LOTMS. nie kupię tej płyty dla jednej, wyczyszczonej komputerowo piosenki, bo na reszcie na żywo Gerard śpiewa tragicznie. a z DVD i tak nic nie zrozumiem, więc papa :(
ankers

Postprzez Ruda » 19 sie 2008, o 09:54

A mi się ta zadyszka Gee podoba. Koncert to prawdziwe emocje, a nie piosenki nad którymi sztab ludzi pracował godzinami. Podoba mi się każda minuta tego DVD. Doceniam też to, że Gerard pokazał swoje problemy (tzn. alkoholizm). Ale jeśli chodzi o sam koncert to podoba mi się tu publiczność. To wszystko jest bardzo autentyczne i prawdziwe. Dlatego LOTMS zajmuje jedno z najważniejszych miejsc na mojej półce z płytami.
Ruda

Postprzez maia » 20 sie 2008, o 08:40

hehe ja mam tą płytę ogladałąm ją na międzynarodowy dzień MCR i się bardzo podobała :) nagrania z kocertów były ok, ale osobiście wolę studyjne wersje piosenek... za to pamietnik video był naprawdę super :) podobał mi sie xD
Dobre pogo nie jest złe!
:twisted:
maia

Postprzez Patachaaa » 20 sie 2008, o 09:25

Kurdę, ten pamiętnik video mnie rozwala za każdym razem. xD
"izi pizi pampkin pizi, pampkin paj maderfaker!" ^^ Kocham tą płytę. I aż nabrałam ochoty żeby ją oglądnąć jeszcze raz... :-P
Patachaaa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance