The Black Parade

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez AnnC. » 26 sty 2008, o 22:24

darka, odnośnie tego udoskonalenia tego ich nieperfekcyjnego, młodzieńczego stylu... "bo kocha się również za wady". a ja pokochałam ich właśnie za wady, dlatego kiedy już mi ta płyta dała w kość *nasłuchała się i szpital w Rzeszowie jej obrzydził tą muzykę w grudniu 2006 xD* zaczęłam dochodzić do wniosku, że albo ja mam jakiś kryzys, albo tamte płyty mnie bardziej fascynują i to ciągle :)
no ale mimo wszystko TBP co jakiś czas mnie do siebie przyciąga na jakiś czas i ją słucham z przyspieszonym biciem serca - to ta perfekcyjność [perfekcja?!] mi to robi xD

a to drugie dno.. eeee.. szczerze? sram na nie, dla mnie ważna jest muzyka xD więc mimo, że miałam trzy argumenty na tak i trzy na nie, to mimo wszystko jestem bardziej na tak, niż na nie, bo to na nie, jest takie małe przy tym na tak jak ja przy Majkim na wzrost xD
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez A*** » 26 sty 2008, o 22:28

Świetna płyta, dopracowana w 100% xD Lubie jej słuchać, bo wtedy czuje chęc do życia i chce mi śmiać, chodze szczęśliwa od ucha do ucha, wprawia mnie w takie fajny nastrój no może nie cała, ale wiekszość piosenek :)
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez Cath » 27 sty 2008, o 12:20

AnnC., szpital w Rzeszowie?! xD
Nie będę oryginalna, jak powiem, że ta płyta jest dopracowana. Bo jest. Każda piosenka brzmi tak, jakby męczyli ją od A do Z, każdą kolejną sekundę. I to sprawia, że chce się do niej często wracać.
Nad drugim dnem się nie zastanawiałam... Pozornie nie ma w tekstach niedomówień, wszystko jest widoczne jak na ręce. Ale gdyby się zastanowić...
Mimo wszystko, uważam, że to najlepsza ich płyta.
Cath

Postprzez AnnC. » 27 sty 2008, o 13:11

Cath, w Rzeszowie. a drugie dno? tak jest, jakby się zastanowić nad każdą linijką pojedynczo w odniesieniu do Łeja, a nawet samej/go siebie. ja tu widzę drugie dno.
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Rebel_Kid » 27 sty 2008, o 14:05

Do tej płyty będę mieć zawsze wielki szacunek i sentyment, chociaż już mi się nie podoba tak bardzo jak na początku, a to przecież dzięki tej płycie ich poznałam <ściska swoją oryginalną TBP, którą kupiła niedawno>
Rebel_Kid

Postprzez Nataljja » 15 lut 2008, o 22:37

Jak określił tę płytę Teraz Rock: Rockowe Arcydzieło XXI wieku. Ile w tym jest prawdy? Myślę, że całkiem sporo. Jedna z nielicznych płyt, których mogę słuchać przez kika godzin. Nie jest moją ulubioną płytą, jednakże wzbudza mój szacunek i sympatię. I ciekawostka, piosenki słuchane osobno tracą dużo ze swojej magii.
Nataljja

Postprzez NaLa » 16 lut 2008, o 14:43

A moim zdaniem TBP jest najlepsza.
I to tyle. ^ ^
Ostatnio edytowano 8 maja 2008, o 09:54 przez NaLa, łącznie edytowano 1 raz
NaLa

Postprzez kasia442 » 16 lut 2008, o 17:42

Nala zgdzam się w 100% :-D :-D
kasia442

Postprzez mcr-ara » 16 lut 2008, o 21:27

Orientuję się mniej-więcej, co jest na tej płytce :-P Dlatego też zamierzam sobie ją kupić :mrgreen: bo kawałki ściągane przez bear-share to nie to samo, co posiadanie własnego krążka zespołu :lol:
mcr-ara

Postprzez AnnC. » 16 lut 2008, o 21:50

mcr-ara, zgadzam się w 100% xD
jak ją kupiłam, to normalnie mało nie zeszłam ze świata, jak oglądałam ją ze 100 stron na raz i w ogóle.. jezu, jakiego mam świra na ich płyty xD a książeczka TBP jest super, strasznie mi się podoba i idealnie pasuje do muzyki.
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Natalia » 17 lut 2008, o 09:35

mnie książeczka TBP nie zachwyca xD
Natalia
Administrator

Postprzez AnnC. » 17 lut 2008, o 10:18

Natalia, a mi się podoba xD nie wiem sama co w niej takiego, ale to jest fajne xD
szczególnie forma tekstów piosenek. taka.. emmm.. przedwojenna gazeta? *wzdycha sobie ciężko*
zniszczyłam swoją płytę, o ja głupia! ;(
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez darka » 17 lut 2008, o 16:00

Nataljja napisał(a):Jak określił tę płytę Teraz Rock: Rockowe Arcydzieło XXI wieku. Ile w tym jest prawdy? Myślę, że całkiem sporo. Jedna z nielicznych płyt, których mogę słuchać przez kika godzin. Nie jest moją ulubioną płytą, jednakże wzbudza mój szacunek i sympatię. I ciekawostka, piosenki słuchane osobno tracą dużo ze swojej magii.

podpisuję sie pod tym ;) dosłownie Nataljja
darka

Postprzez NaLa » 18 lut 2008, o 18:04

Moim zdaniem MCR świetnie połączyło 'The end' i 'Dead'.
Na początku, jak pierwszy raz słuchałam TBP to nie umiałam się połapać kiedy się kończy jedna piosenka, a zaczyna druga ;]
Tu gramofony, a z czasem i serato
włącz mikrofony, ziomy pochodzą z Kato
NaLa

Postprzez Klaudia » 18 lut 2008, o 19:12

A ja jak na początku słuchałam The End to myślałam, że kurde mam jakąś złą wersję, bo dość, że taka krótka to jeszcze się tak nagle ucinała, ale potem już się wszystko wyjaśniło :lol:
Klaudia

Postprzez Miss Midnight » 19 lut 2008, o 10:07

Klaudia napisał(a):A ja jak na początku słuchałam The End to myślałam, że kurde mam jakąś złą wersję, bo dość, że taka krótka to jeszcze się tak nagle ucinała, ale potem już się wszystko wyjaśniło :lol:

Też tak myślałam...ta piosenka jest przeze mnie niedoceniana.Często pod koniec się w nią "wtapiam", a tu nagle taki drastyczny koniec...
Chciałabym sobie zakupić tą płytę, bo jednak orginalna płyta to coś...i ksiażeczkę dodają do poczytania ;p
Miss Midnight

Postprzez Klaudia » 19 lut 2008, o 12:00

Miss Midnight, a ja mam orydżinal <Szpanuje> Jedź do Media Marketu tam jest za 29.99 zł.
Klaudia

Postprzez darka » 19 lut 2008, o 13:31

Klaudia! muszę jechać do Media Marketu xD
A ja po pierwszym przesłuchaniu The Black Parade czułam się jak w szpitalu.
darka

Postprzez NaLa » 19 lut 2008, o 16:17

No nie ! a ja TBP kupiłam 28 grudnia 2007r. w empiku i zapłaciłam 65 zeta ! :P oczywiście nigdy nie żałowałam,bo wiadomo,że najlepiej jest mieć orginalna ^^

[ Dodano: 19 Luty 2008, 17:18 ]
Kuźwa,pomylił mi się rok ;p w 2006 ją kupiłam :P do dziś mam nawet rachunek xD
NaLa

Postprzez AnnC. » 21 lut 2008, o 12:41

darka, haha, ja też, miałam do tego powody,bo się akurat "gotowałam" na szpital, więc przeżycia były jeszcze lepsze... i ta tematyka.. normalnie coś niesamowitego xD
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez NaLa » 26 lut 2008, o 22:02

A mi akurat sie dopasował 'Cancer', bo mój tata miał raka, tak jakoś jak wyszła ta płyta..
Ostatnio edytowano 27 lut 2008, o 07:27 przez NaLa, łącznie edytowano 1 raz
NaLa

Postprzez czubeq » 27 lut 2008, o 12:10

Ja tyż mam oryginał x)
dostałam do ciotki z USA

Tu byłam - Sharp
Ostatnio edytowano 27 lut 2008, o 13:02 przez czubeq, łącznie edytowano 1 raz
czubeq

Postprzez mcr-ara » 9 mar 2008, o 10:27

Yeye :mrgreen: mam płytę TBP! Ale... nie oryginał :-| bleeee. Kurde, kasy nie mam za bardzo, a rodziców nie poproszę, bo powiedzą, że to zbędny wydatek :-/ Cóż... chyba poczekam na kolejną płytę MCR i ową sobie kupię. <nie może się doczekać>
mcr-ara

Postprzez mcrfan15 » 9 mar 2008, o 11:53

Moim zdaniem jest najfajniejsza ze wszystkich, ale niestety nie mogę jej nigdzie dostać :'(
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez Gee-Gee » 9 mar 2008, o 16:13

mcrfan15, w Media Markt mozna kupic. Jak nie, to sklepy internetowe tez sa.

A ja ta plyte kupilam dosyc dawno, i jest swietna. Wprowadza w fajny nastrój szczególnie gdy sie ja slucha wieczorem i przy zapalonych swieczkach <wie bo tak czasami robi> Dla mnie jest przykladem na to ze mimo tego ze jest sie swietnym zespolem, mozna zajsc jeszcze wyzej!
Ostatnio edytowano 9 mar 2008, o 17:38 przez Gee-Gee, łącznie edytowano 1 raz
Gee-Gee

Postprzez mcrfan15 » 9 mar 2008, o 18:29

U mnie w Media nie ma niestety, a Empik jest za drogi, zwłaszcza, że ostatnio u mnie cienko z kasą. Co do sieci, to wolałabym nieużywaną płytkę, a taką ciężko znaleźć.

Słucham ciągle Disenchanted, UZALEŻNIŁAM SIĘ, KOCHAM TĄ PŁYTĘ I CHYBA NIGDY MI SIĘ NIE ZNUDZI...
Ostatnio edytowano 9 mar 2008, o 18:52 przez mcrfan15, łącznie edytowano 1 raz
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez A*** » 9 mar 2008, o 18:36

Ekhę chciałam zauwazyc że tu piszemy opinie na temat płyty, a nie gdzie możemy ja kupić, więć wiecie.... nie offtopować.
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez JoVela » 18 mar 2008, o 06:16

Mi sie tak średnio podoba TBP... Chyba dlatego że bardziej przyzwyczaiłam sie do Revenge. Ale kocham MCR i posłucham i będę kochać każdą ich piosenke xD

A płytkę zawsze kradnie mi mój tata, on namiętnie słucham Mamy xP

Ale ogólnie dobrze że MCR ruszyli do przodu i próbują czegoś nowego niż stoją w miejscu przez całe życie...

Co to znaczy "kradzie"? Czemu piszesz w dwoch osobach?
Ostatnio edytowano 18 mar 2008, o 14:20 przez JoVela, łącznie edytowano 4 razy
JoVela

Postprzez ..::Zani::.. » 18 mar 2008, o 16:05

Ja słucham każdą piosenkę MCR. W każdej zakochuję się z osobna <3

Post nie na temat?!
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez ..::Zani::.., łącznie edytowano 1 raz
..::Zani::..

Postprzez AnnC. » 18 mar 2008, o 17:36

..::Zani::.., dokładnie. jak się kocha, to za wszystko. można czasem czegoś rzadziej słuchać, ale kurcze, ukochany zespół! to się kocha za każde słowo, za każdą nutę! <3

A co to ma do TBP?AnnC. jeszcze jeden post nie na temat i dostaniesz dłuuugiego bana, więc ostrzegam Cię.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez AnnC., łącznie edytowano 1 raz
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance