The Black Parade World Tour!

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

The Black Parade World Tour!

Postprzez Velvet Crotch » 11 maja 2008, o 12:21

The Black Parade World Tour! dobiegła końca teraz czas na podsumowania. Zespól podczas tej trasy bardzo sie rozwinął. Pod wieloma względami stali sie lepszymi muzykami. Największą przemianie moim zdaniem przeszedł Gerard, który o wiele lepiej śpiewa niż przed rozpoczęciem The Black Parade World Tour. Słychać to na tych piosenkach z DVD z Mexico City i na przykładzie "Welcome To The Black Parade", gdzie na początku promocji płyty Gee nie wyciągał tego "We'll Carry On" teraz brzmi to o wiele lepiej. Chłopcy nabrali wiele doświadczenia podczas ostatnich dwóch lat i miejmy nadzieje, ze zespól z nowa płyta i nowa trasa powala nas zupełnie na kolana i w końcu odwiedzą i zagrają koncert w naszym kochanym kraju. Wiec MCR odpoczywajcie później do studia i nagrywać płytę, która przebije bezapelacyjnie najlepsza płytę jaka jest niewątpliwie "The Black Parade"!

Czekam na wasze opinie dotyczące zakończonej trasy.
So long...and goodnight...
Velvet Crotch

Postprzez Sharp » 11 maja 2008, o 12:30

Nie mam opinii na ten temat... Nie było mnie na żadnym koncercie. Zresztą, trasa jak trasa. :roll:
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez nieobliczalna » 11 maja 2008, o 12:32

cięzko mi się wypowiadać, bo również na żadnym koncercie nie byłam. Oglądałam jedynie filmiki z koncertów. i przyznam rację - Gerard lepiej śpiewa, ale myśle że to nie wynika z tego, że się nauczył, tylko ze się bardziej stara, żeby to było fajnie ;)
nieobliczalna

Postprzez Miss Midnight » 11 maja 2008, o 12:33

Też uważam, że doświadczenie zdobyte podczas tej trasy wpłynie pozytywnie na nową płytę, jednak trzeba dać im trochę czasu.Nie ma wątpliwości, że trasa była męcząca.Należy im się odpoczynek.
Miss Midnight

Postprzez Kris-O » 11 maja 2008, o 12:34

No ja na koncertach też niestety nie błem, ale zgodzę sięco do tego, ze lepiej śpiewa i koncerty są organizowane z większym rozmachem. Tyle z mojej strony.
Kris-O

Postprzez Natalia » 11 maja 2008, o 13:36

No wiadomo, to była ich pierwsza taka wielka trasa, musieli się postarać :-) Oby szli dalej w dobrym kierunku i nie spoczywali na laurach. No i w ogóle pomysł na show rewelacyjny, nie odwalali fuszerki tylko dawali z siebie wszystko. Gratuluje chłopakom tej trasy, jestem z nich dumna, niech teraz sobie odpoczywają, bo zasłużyli.
Natalia
Administrator

Postprzez darka » 11 maja 2008, o 13:42

ta trasa była bardzo hm...ciekawa. Nie wiem jak ją opisać. MCR zmieniło się w czasie tej trasy, według mnie na lepsze ;) Ich koncerty były lepsze, nabrali doświadczenia i objechali spory kawałek po świecie. Również jestem z nich dumna 8-) no i niech sobie porządnie odpoczną, zasłużyli oni na ten odpoczynek całkowicie
darka

Postprzez Aga » 11 maja 2008, o 16:57

Ja niestety też nie byłam na żadnym koncercie :-(
Ale oglądałam filmiki np. na youtube i nie zawsze mu szło śpiewanie...
Lecz ogólnie pisząc to była wspaniała i orginalna trasa koncertowa :mrgreen:
Ostatnio edytowano 11 maja 2008, o 17:00 przez Aga, łącznie edytowano 1 raz
Aga

Postprzez NaLa » 11 maja 2008, o 16:57

Z tego co widziałam na filmikach i zdjęciach z koncertów, MCR stworzyli na swoich występach wspaniałą oprawę. Postarali się, aby była to prawdziwa Czarna Parada. I tak jak Natalia napisała, należy im się przerwa, bo zrobili kawał dobrej roboty ;-)
Tu gramofony, a z czasem i serato
włącz mikrofony, ziomy pochodzą z Kato
NaLa

Postprzez v.way » 11 maja 2008, o 17:07

Na pewno się rozwinęli podczas tej trasy. Rzeczywiście należy im się przerwa, bo zwiedzili kawał świata i zagrali naprawdę multum koncertów. Jedne były udane (tak jak ten ostatni), inne trochę mniej.. no, ale przecież każdy ma czasem gorsze dni.
Dawali przy tym wszystkim niesamowity show.
The Black Parade Tour można zaliczyć do naprawdę udanych tras.
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez agagee » 11 maja 2008, o 17:37

Jak już wiecie, byłam na koncercie My Chemical Romance - szkoda tylko, że zabrakło Boba i Franka - ale i tak było SUPER!!

Naprawdę, na koncertach dają niezłe show, zespół nieźle "dogaduje"się z fanami......no nie wiem....to trzeba samemu przeżyć, żeby poczuć całą ta atmosferę.....
Be Yourself, don't take anyone's s**t and never let them take you alive
agagee

Postprzez bebok » 11 maja 2008, o 18:43

O tak pierwsza taka trasa... dużo hałasu przez nią się zrobiło na temat MCR, ale kto nie lubi sobie pogadać?
Co do śpiewu Gerarda, to zgadzam się, śpiewa o wiele lepiej. Podczas koncertów robili świetne show, co mi się podobało, ale i tak wolę jak są ubrani normalnie...
Podczas tej trasy również wiele sie wydarzyło w ich życiu prywatnym, także myślę, że fani jak i muzycy dobrze tę trasę zapamiętają :)
bebok

Postprzez Delilah » 12 maja 2008, o 08:29

Też tak sądzę jego wokal jest teraz o wiele lepszy :) Co do następnej płyty fajnie by było gdyby wrócili trochę do dawnego klimatu ;-) Ale kto wie może wymyślą coś całkiem nowego
Delilah

Postprzez Sorrow » 12 maja 2008, o 08:41

O, tak. Stary klimat by się przydał ;) No, ale tak jak twierdzi Delilah, może wymyślą coś nowego? Kto wie :P
A co do TBPWT
Wokal- o wiele lepszy. Przechodzili wiele zmian począwszy o image'u ( niektóre bardzo teatralne, a niektóre "zwykłe" ) skończywszy na skali całego przedsięwzięcia. Ta trasa na pewno była męcząca, ale w końcu była to ich pierwsza naprawdę duża i długa trasa koncertowa. Odpoczną nagrają nową płytę i przyjadą na podbój Polski :lol:
Sorrow

Postprzez Nataljja » 12 maja 2008, o 18:34

Jak najbardziej zasłużyli na porządny wypoczynek, bo zrobili niezłe show <Szkoda, że sama nie miałam okazji tego zobaczyć>.
Co do śpiweu Gee, to chyba oczywiste, że gdy się trenuje to robi się postępy xD
Nataljja

Postprzez mcrfan15 » 12 maja 2008, o 19:46

Nataljja, dokładnie. Też właśnie zauwazyłam, że Gerard jakoś tak ładniej spiewał, nie skrzypiał jak rozstrojona gitara. Przykładał się? Zależało mu bardziej? Trening? W każdym razie myślę, że taka długa trasa im się na coś zdała, a że są zmęczeni to już inna sprawa... ;-)
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Powrót do My Chemical Romance