Cytaty

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez ola_94 » 21 kwi 2008, o 17:01

A***, też mi sie tak wydaję, aczkolwiek uważam, że powiedział to w zbyt zawiły sposób... hula-hop :roll:
ola_94

Postprzez A*** » 21 kwi 2008, o 17:02

No mógł powiedzieć wibrator, no albo nie wiem ziemniaka <haha> No ale własnie ja tak to zrozumiałam, może ktoś się podzieli jeszcze swoją interpretacją?
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez mcrfan15 » 21 kwi 2008, o 17:03

A ja po prostu myślę, że Mikey chciał powiedzieć tyle, co hula-hop nie jest niebezpiecznym narzędziem, i gdyby wszyscy go używali, to nikt nie czyniłby krzywdy (bo jak można zrobić krzywdę bez ustanku posługując się hula-hopem?). O! <powiedziała, co wiedziała prosta dziewucha za wsi> A kto tam wie, co Majki chciał powiedzieć? Może ten tekst w ogóle nie miał sensu. Znając życie to ja sama powiedziałabym coś takiego chociażby po to, aby było śmiesznie. <znów się odezwała>
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez Kris-O » 21 kwi 2008, o 17:06

A może Mikey tak sobie po prostu rzucił bezsensownym zdaniem, nie mającym żadnego sensu? Proponuję uważać, bo zaraz zaczniecie offtopować a to się źle skonczy dla Was.
Kris-O

Postprzez v.way » 21 kwi 2008, o 17:06

A*** napisał(a):I od stwierdzania czy jest offtop to wiecie kto jest.

Tak, admin lub mod, tylko potem dziwnym trafem nam się dostaje :-P Wolę się ustrzec i przy okazji innych przed tym złem. xD

A*** - dokładnie tak samo bym to zinterpretowała. Na hula-hop można się nieźle wyładować. xD
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez bebok » 21 kwi 2008, o 17:06

Ogólnie hula hop kojarzy mi się z zabawą, może gdyby więcej zdrowej zabawy typu hula hop, a mniej tandetnych dyskotek z tabletkami gwałtu, czy tam zabawa w "wojnę" to świat byłby lepszy <mrze>

A tak jeszcze inaczej to mi się kojarzy z piosenką "Gop gop Hula Hop" od Verki Serduchki ... Może Mikey jakimś fanem jest czy coś? <gleba totalna z siebie>
bebok

Postprzez A*** » 27 kwi 2008, o 16:33

Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez NaLa » 27 kwi 2008, o 16:33

Fanka: Możesz mnie przytulić? To moje urodziny.
(Frank ja przytula)
Frank: Ile masz lat?
Fanka: Dwadzieścia siedem

Frank: Oh... nie wyglądasz tak staro.

Haha, dobre xD
Tu gramofony, a z czasem i serato
włącz mikrofony, ziomy pochodzą z Kato
NaLa

Postprzez v.way » 27 kwi 2008, o 16:38

A***, tak, część sama tłumaczyłam i wklejałam :mrgreen:
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez Nataljja » 27 kwi 2008, o 17:50

Sądzę, że Gerard jest drugim największym sukinsynem na tej planecie. Drugim, bo pierwszym jestem ja, bo jestem fajniejszy rzecz jasna

Fanka: Możesz mnie przytulić? To moje urodziny.
(Frank ja przytula)
Frank: Ile masz lat?
Fanka: Dwadzieścia siedem

Frank: Oh... nie wyglądasz tak staro.

Hahaha, rozwaliło mnie to doszczętnie xD
Nataljja

Postprzez bebok » 27 kwi 2008, o 18:09

* Dziewczyny, jeśli kiedykolwiek jakiś obleśny rockman powie wam, że wpuści was za kulisy jeśli pokażecie mu cycki, proszę, walnijcie go po jego pi****onym ryju!
Ladies, if some creepy rock dudes ever tell you that if you show them your tits, they'll let you backstage, I want to you spit in their f**king faces!

mądry Gerard :( xD
bebok

Postprzez mcrfan15 » 27 kwi 2008, o 18:11

Mamy najlepszych fanów na świecie a jeśli ktoś ma lepszych to założę się, że nasi mogliby tamtym złoić tyłki!

...wspaniałe i budujące...
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez Miss Midnight » 27 kwi 2008, o 18:21

mcrfan15, też uwielbiam ten cytat xD

* Gerard: Trzydzieści lat to nie jest tak strasznie dużo… To… prawie jak dwudziestka!

Frank: Taaa, chyba dla drzew…

Gerard: Jest za mało seksu w muzyce.

Gerard: Kiedy całujesz faceta z brodą, jest inaczej.

xD xD

Ale chciałem zauwazyć, że kazdy może sobie wejść na wikipedię i poczytać cytaty, więc nie musicie ich tu wklejać, TYM BARDZIEJ bez żadnego komentarza.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Miss Midnight, łącznie edytowano 1 raz
Miss Midnight

Postprzez BloodFlood » 30 sty 2009, o 20:54

Kate napisał(a):

"Myślę, że mamy najlepszych fanów na całym świecie, a jeśli ktoś ma lepszych fanów, to myśle, że nasi fani mogliby skopać tamtym tyłki!"

No ba :->

To mam problem... nie umiem sama sobie tyłka skopać :-( xD Fan TR vs. Fan MCR. Który wygra BloodFlood czy BloodFlood xD
BloodFlood

Postprzez Bloood » 2 lut 2009, o 14:52

nie wiem czy ktoś tego nie dawał...ale chyba dość znane...
Ray: I don't want to go to WC
Gerard: Why?
Ray:Beacuse
Gerard:Why?
Ray:Beacuse
Gerard: Just tell me why
Ray:Beacuse!
Gerard: Because why?
Bloood

Postprzez Klaudia » 2 lut 2009, o 21:23

Bloood, to chyba raczej było I don't want to go to C, nie WC. Chodziło o akord.
Klaudia

Postprzez My guitar hero » 3 lut 2009, o 09:47

Kiedyś "wyrzuciliśmy" The Killers z pierwszego miejsca na liście przebojów, a moja mama na to >>Och, ja lubię The Killers!<<

Hehe :mrgreen:
My guitar hero

Postprzez rawrr » 4 lut 2009, o 20:35

chyba nie było, a jak było to przepraszam :D.

“Reporter: Sądzisz, że dopisuje ci szczęście?
Mikey: Kiedyś znalazłem 20 dolarów na chodniku.”

“Gerard i Ray poszli się przejść. Gadają jaki to Gerard nie jest fajny.”
rawrr

Postprzez AnnC. » 4 lut 2009, o 20:37

rawrr, kiedyś na pewno gdzieś były, nie wiem czy tu.. ale to znane cytaty, staraj się znaleźć coś innego.
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Re: Cytaty

Postprzez assassin » 21 sty 2011, o 00:00

Co do tego "Na świecie jest mniej przemocy, gdy ludzie używają Hula-Hop", ja myślę że miał na myśli dzieci :roll:
Że wiecie, kiedy byliśmy dziećmi, liczyło się tylko to, kto zbuduje największy zamek w piaskownicy. Dzieci są bezbronne i w większości niegroźne, może o to chodziło. Taka moja interpretacja, ale Mikey to Mikey, nikt nie wie co mu tam po głowie chodzi :-)
assassin

Postprzez UpadłyAnioł » 30 sty 2011, o 20:30

assassin napisał(a):Dzieci są bezbronne i w większości niegroźne

Tym mnie zabiłaś :lol:
Ale zgadzam się z interpretacją ; p
UpadłyAnioł

Postprzez assassin » 31 sty 2011, o 09:54

ty jesteś wyjątkiem XD :lol:
assassin

Postprzez veruleczek » 2 lut 2011, o 22:22

Gerard:
*Diabeł ma beznadziejną pracę – musi codziennie użerać się z dupkami, pewnie jest znudzony jak cholera.

*Emo to wymysł prasy.

*Gdy pisałem „I'm Not Okay”, przypominałem sobie, jak ciężko było mi w liceum, gdy miałem 16 lat. Zawsze chciałem być artystą, więc byłem tym samotnym dzieciakiem, który ciągle chodził pijany. Miałem tylko jedną prawdziwą przyjaciółkę. To była dziewczyna, którą naprawdę darzyłem sympatią. Skończyło się na tym, że zrobiła sobie obleśną sesję zdjęciową ze swoim chłopakiem. To mnie zdruzgotało. Pływałem w dołku rozpaczy, zazdrości i alkoholizmu.

*Nigdy nie powinniście chcieć się zranić. Powinniście kochać siebie. Czasem musicie w sobie umrzeć, aby narodzić się na nowo z własnych popiołów, zacząć w siebie wierzyć i siebie kochać, stać się nowym człowiekiem. Myślę, że o tym w dużej mierze będzie nowa płyta. Będzie to jakby opowieść o umieraniu i powracaniu do świata żywych, aby stać się dokładnie takim, jakim chce się stać. My wszyscy stajemy się tacy, jakimi chcemy się stać.” – Gerard mówiąc najprawdopodobniej o the black parade.

*Opowiedzenie czegoś z przeszłości zabiera mi trochę czasu, myślę, że to przez to, iż przez 3 lata byłem alkoholikiem.

*Ostatnio zauważam moment, w którym jestem wyczerpany. I to całkiem często. W większości nie zwracam na to uwagi, ale czasem chcę odizolować się i mieć trochę prywatności. W jakimś stopniu jestem osobą publiczną, można mnie zobaczyć w telewizji czy gazetach, więc czasem zdarzają się dziwne sytuacje. Na Warped Tour w Chicago przez przypadek uderzyłem się mocno w twarz. Zęby wbiły mi się w wargę, polała się krew, przy twarzy trzymałem lód zawinięty w szmatkę. Zszedłem ze sceny i ktoś zapytał mnie, czy może zrobić zdjęcie. Pomyślałem tylko: „czy ty, cholera, zgłupiałeś?”

*Używamy wampirów jako metafory do czegoś innego, czegoś głębszego niż rzeczy nadprzyrodzone. To po prostu coś o chodzącej śmierci zasysającej krew, która tak wiele może ludziom powiedzieć. Jest mnóstwo ludzi, codziennie starają się przejąć nad tobą kontrolę, w jakimś sensie ukraść twoją duszę, zabrać kawałek ciebie..

*Zawsze miałem problem z piciem i mieszaniem alkoholu z prochami, zaczęło mnie to przerastać. Więc tak samo jak funkcjonowałem tylko po to, aby śpiewać przy nagrywaniu płyty, funkcjonowałem tylko po to, aby grać koncerty podczas Warped Tour. Przy końcu trasy to, co robiłem z sobą wpływało na koncerty, mój wygląd i energię. Co zabawne, koncerty były zaskakująco świetne, ale jest parę takich, których w ogóle nie pamiętam.
veruleczek

Postprzez micc » 22 mar 2011, o 23:13

pomozcie mi zlokalizowac, na jakim koncercie Gerard powiedzial to:
"Ladies, if some creepy rock dudes ever tell you that if you show them your tits, they'll let you backstage, I want to you spit in their fucking faces!"
czyli:
* Dziewczyny, jeśli kiedykolwiek jakiś obleśny rockman powie wam, że wpuści was za kulisy jeśli pokażecie mu cycki, proszę, walnijcie go po jego pi****onym ryju!

wiem, ze pojawia sie to na DVD LoTMS, ale szukam tego fragmentu na youtubie, bo tak mi sie wymyslilo ;) ale nie pamietam, przed jaka piosenka on to mowil, ani na jakim koncercie..

edit: http://www.youtube.com/watch?v=XUy9Ndqc ... playnext=1 od 1:09, znalazlam ;) zostawiam dla ciekawych :)
micc

Postprzez maskotka » 17 maja 2011, o 19:43

Nie wiem czy jest taki cytat ale go dodam
"Czasem trzeba umrzeć od środka, by podnieść się z własnego bólu i uwierzyć w siebie i pokochać siebie, aby stać się inną osoba" - Gerard Way
maskotka

Postprzez Avi » 17 maja 2011, o 19:52

Cóż... Moim ulubionym, jest cytat z "Mistrza i Małgorzaty". Przytaczam go z głowy, więc mogę trochę przekręcić, ale sens będzie zachowany:
"Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!"
Uwielbiam Behemota!
Avi

Postprzez Sharp » 17 maja 2011, o 20:00

<pacza> Avi... Ale to temat z cytatami MCR :lol: :lol: :lol: :lol:
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Avi » 17 maja 2011, o 20:31

<facepalm> Ajm sori XD. Nie zauważyłam :oops:
it łont hepend egejn, aj słer;p :lol:
Cóż, w takim razie, żeby nie było i w ogóle..
"I can't fucking hear you"- Gerard Way
<to to jedyny cytat jaki mi przychodzi na myśl>
Avi

Postprzez Charmer » 30 cze 2011, o 18:44

"Don't ever let the media tell what your body is supposed to look like. You're beautiful the way you are. Stay beautiful keep it ugly" Gerard

tłumaczenie:
Nie pozwól mediom wmawiać sobie jak powinieneś wyglądać. Jesteś pięknym takim jakim jesteś. Pozostań peknym, utrzymaj się brzydkim."
Charmer

Postprzez Sharp » 30 cze 2011, o 18:49

A nie raczej "Pozostań piękny i rób to brzydko"? Bo to utrzymaj się brzydkim jest kajnda łird. Może to jakiś idiom :lol: :lol:
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance