single MCR..

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

kupujesz signle, czy wydaje ci się to pomysłem bez sensu?

tak, kupuję
18
27%
nie, nie kupuję
49
73%

Liczba głosów : 67

single MCR..

Postprzez AnnC. » 5 cze 2007, o 21:56

dlaczego powstają różne wersje singli..? bo zastanawia mnie to od dawna.. jak myślicie?
i odnośnie ankiety... uzasadnienie do każdej odpowiedzi, byłoby bardzo mile widziane :)
ja od razu mówię, że kupuję. - bo lubię. bo chcę mieć wszystko, nie tylko płyty.. póki co mam tylko jeden, ale czekam na kasę i zamawiam Helenę <3
Ostatnio edytowano 5 cze 2007, o 22:07 przez AnnC., łącznie edytowano 1 raz
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Natalia » 5 cze 2007, o 21:58

Ankieta jest troche źle sformułowana i może wydawać się nie zrozumiała:P zmień lepiej na
-tak, kupuję
-nie, bez sensu, albo nie, nie kupuję

ja nie kupuję;)
Natalia
Administrator

Postprzez sandra06 » 6 cze 2007, o 05:16

ja chcialabym miec kase na to, ale jak na 1 czy 3 piosenki to 20 zl troche za duzo.. ja chcialabym kupowac, zeby miec wszystko z danego zespolu, ale narazie nie bede... Metallica chyba nie ma singli.. ja wlasnie wole, zeby nie bylo, zeby nie trzeba bylo wydawac sporo kasy, zeby miec "wszystko" ulubionego zespolu :)
sandra06

Postprzez Herbata » 6 cze 2007, o 10:10

Brakuje mi odpowiedzi 'Nie kupuję, bo nie mam nigdy kasy na to, ale jakbym miała...". ^^
Herbata

Postprzez Kris-O » 6 cze 2007, o 11:19

Ja nie kupowałem bo nie miałem za co ale jak wpadnie jakaś kasa, to moze zakupię I'm Not Okay, albo What I've Done hehe
Kris-O

Postprzez LoLA » 6 cze 2007, o 11:23

No wlaśnie jak ja bym miala kese to tez bym kupiła...ale jakoś narazie nie jestem przy kasie. A jakbym miala okazje to bym wszystkie single kupiła xD
LoLA

Postprzez Herbata » 6 cze 2007, o 12:56

Wychodzi na to, że na single jesteśmy za biedni ; p.
Herbata

Postprzez ola_94 » 6 cze 2007, o 13:05

Gdzieś widziałam jakiś stary singiel MCR za kilka groszy(dosłownie!),a tak w sumie to była zagraniczna stronka no i tyle wychodziło na złotówki.
ola_94

Postprzez LoLA » 6 cze 2007, o 16:32

Bo u nas to wszystko takie drogie ...a na tej wsi co ja mieszkam to nawet nie ma porządnego sklepu muzycznego gdzie bym mogła sobie kupić singiel ..o_O
LoLA

Postprzez Herbata » 6 cze 2007, o 16:37

Ja bym nawet nie próbowała kupować u mnie w mieście, bo u mnie są tylko sklepy pirackie. Internet jedynym moim ratunkiem.
Herbata

Postprzez BadChemicalGirl » 6 cze 2007, o 16:40

no ja akurat singli nie kupuje.. i chyba nie mam zamiaru kupowac... no chyba ze do "I'm Not OK" XDD no to moze bym kupiła ale tak to jakos mnie nie ciagnie.. wiec NIEEEE xD
BadChemicalGirl

Postprzez LoLA » 6 cze 2007, o 16:50

Ja tez bym chciała sobie kupić I'm not okay, fajnie by było xD. a tak ogólnie jakbym miała okazje to bym kupiła.
LoLA

Postprzez Herbata » 6 cze 2007, o 16:56

I'm not okay ma obłędną okładkę, chyba bym ją pokserowała i rozwiesiła po pokoju.
Herbata

Postprzez BadChemicalGirl » 6 cze 2007, o 17:20

a ja nie widziałam okladki singla do Im not ok masz moze na kompie jakas fote? xDD
BadChemicalGirl

Postprzez NAtikA » 6 cze 2007, o 17:32

Ja singli nie kupuję, płyt szczerze mówiąc też nie :p Może się wydać, że jestem 'niewierną' fanką, albo coś, no ale po co kasę wydawać, jak wszystko jest w necie. Lepiej odłożyć na koncert xD A płyty przecież kosztują:P Single też :) No chyba, że ktoś lubi kolekcjonować i jest to dla niego sentymentalne, że za ileś tam lat przesłucha sobie MCR :D
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez sandra06 » 6 cze 2007, o 17:35

ja tez tak kiedys myslalam, ale teraz uwazam, ze warto jest miec cos co na nas jest wyjatkowe i ... fajnie jest miec cos oryginalnego, co wiesz, ze oni wydali xD ..
sandra06

Postprzez NAtikA » 6 cze 2007, o 17:36

Właśnie o to mi chodziło xD No cóż... TCFSR to chyba już nigdzie nie dostanę :P A i z TBP na tej naszej wsi jest cieżko :P
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez Oloochna » 6 cze 2007, o 17:38

nie będę oryginalna jak powiem,że też nie kupuję singli, bo zwyczajnie mnie na to nie stać ;]
najpierw to ja musze kupić 'LOMS' ;p a poźniej się pomyśli dalej... ;)
a co do płyt to tez nie mam żadnej oryginalnej,tylko zgrane z kompa... :/ zycie...
Oloochna

Postprzez sandra06 » 6 cze 2007, o 17:41

ja do empiku nie chodze, bo tam nic nigdy nie ma.. a w media markcie jak cos jest to albo trafie kiedy wykupione, albo jak sie znajdzie jakis ostatni egzemplarz to nie mam kasy :/ raz trafilam xD ja wole na necie kupic, bo tam zawsze jest.. niedlugo zamawiam Bullets, bo nawet gdybym ich w media markcie poprosila, zeby przywiezli to watpie czy by to zrobili.. :/ Three Cheers ma byc podobno.. a singli pewnie nie bedzie wogole.. kilka singli bardziej znanych zespolow jest, a reszty nie ma :/ nawet tylko 2 plyty Sum 41 sa :/ ehh..

ja sie powtorze.. jakbym miala kase to bym kupila, bo mysle, ze warto :)
sandra06

Postprzez Paige » 6 cze 2007, o 20:08

Ja z chęcią bym kupiła single, ale nie mam kasy. :/
Taki mój los. xD
Paige

Postprzez Kinga » 6 cze 2007, o 20:19

ja nie kupuje singli bo się nie opyla. Lecą w tv bardzo często. wole kupić całą płytę. A jak już kupuję to przez internet. Na Merlinie. Polecam:)
Kinga

Postprzez LoLA » 6 cze 2007, o 20:31

Leee...ja to bym chciala całą kolekcje mnieć :D
LoLA

Postprzez NAtikA » 6 cze 2007, o 20:32

Ja oczywiście też...Ale co? Kasa :/
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez LoLA » 6 cze 2007, o 20:38

kidyś.................sobie kupie o_O
LoLA

Postprzez AnnC. » 6 cze 2007, o 21:38

ja kupuję na merlinie, na allegro, na fanie i w empiku, ale w zasadzie to nie ma tak, że wszystko w jednym miejscu. starsze single są na fanie, na merlinie widziałam tylko te z TBP :P
i ogólnie mówić, to mam świra na oryginalne rzeczy typu płyty.. nie wali mi tak na ubrania, jak na to, więc zazwyczaj mam kasę na to, co chcę xD chociaż.. ostatnio nie mogę się pozbierać z kasą na "Helenę" bo potem pięć dych mniej więcej i reszta singli, jakie są na necie, bo w empiku w Rzeszowie to tylko The Black Parade jest.. xD
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez ditta » 8 cze 2007, o 13:15

ja kupuję :D mam już 'IDLY' i 'I'm not ok' no i ofkoz czatuję na resztę, szperam głównie po necie, ale tam jest tyle co kot napłakał. mnie jedno dziwi w singlach MCR - że robią kilka wersji jednego singla, np. wersji 'IDLY' jest 5 albo 6. wiecie czemu tak jest??
ditta

Postprzez sandra06 » 8 cze 2007, o 13:25

ja znam 2 rodzaje IDLY.. nie wiem.. ale moze zawatroscia sie roznia? Bo jak patrzylam wlasnie na te dwie wersje, to jedna miala tylko IDLY, a druga jeszcze 2 piosenki z wystepow na zywo..
sandra06

Postprzez Sharp » 8 cze 2007, o 13:28

Właśnie, tymi dodatkami się różnią :-P
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Herbata » 8 cze 2007, o 19:15

Ja tam widziałam IDLY z Cancer live, House of Wolves live, i z obiema.
Herbata

Postprzez AnnC. » 8 cze 2007, o 21:07

alę są trzy różne wersje okładek IDLY, pomnożyć to razy trzy różne wersje składu piosenek.. wychodzi dziewięć wersji tego singla.
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Następna strona

Powrót do My Chemical Romance