single MCR..

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

kupujesz signle, czy wydaje ci się to pomysłem bez sensu?

tak, kupuję
18
27%
nie, nie kupuję
49
73%

Liczba głosów : 67

Postprzez Karusia » 20 lip 2007, o 21:14

Hehe, moi też tak uważają -.-
Jeszcze nie rozpoczęłam akcji "naciąganie", ale ... No dobra, zaraz chyba zacznę.

Bo single są faaaajneee.... Już sie nie mogę doczekać Teenagersa :D
Karusia

Postprzez v.way » 24 sty 2008, o 14:30

W ankiecie powinna być jeszcze opcja:

Nie kupuję, bo nie mam kasy...

:-/ Jakbym miała to bym kupiła bankowo, ale niestety hajs nie leży na ulicy... Zagłosowałam na nie. Najpierw skupię się na kupieniu płyt, a dopiero potem pomyślimy o 'duperelach'. xD
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez NaLa » 16 lut 2008, o 21:39

Ja mam single z całej TBP- 'Welcome To The Black Parade' 'I don't Love You' 'Teenagers' i 'Famous Last Words' Tylko denerwuje mnie to, że zazwyczaj są dwie wersje każdego singla, i muszę wybierać który kupić, bo na dwa of course mnie nie stać...
Tu gramofony, a z czasem i serato
włącz mikrofony, ziomy pochodzą z Kato
NaLa

Postprzez Chemiczna_94 » 6 paź 2008, o 17:53

Ja nie kupuje. bo oczywiście... brak kasy o.O ale nawet jakbym miała to raczej bym nie kupowała...
Chemiczna_94

Postprzez mcrfan15 » 6 paź 2008, o 18:01

Ostatnio doszłam do wniosku, że kupowanie płyt jest bez sensu. Te studyjne, single... to wszystko można ściągnąć. Natomiast jakieś wydania specjalne, live to co innego ;)
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez ladymagenta » 6 paź 2008, o 18:08

kupuję, choć bywało, że nie zawsze mialam kasę to dzielnie odkladalam pieniążki xD nie wiem, ale jakoś nie lubię ściągania czegokolwiek z internetu, szczególnie gdy chodzi o ulubiony zespół...
ladymagenta

Postprzez LolitaLady » 6 paź 2008, o 18:28

Hmmm, kiedyś nie uznawałam singli bo uważałam że się nie opłaca- fakt racja,
ale zmieniłam zdanie ponieważ single zawierają też dodatkowe "bajerki" (czyt. inne utwory których nigdzie nie ma, czy coś).
Właściwie jako fan powinnam miec przynajmniej jeden sigiel...
na razie nie mam bo brak kasy, ale na pewno kupię sobie "I don't Love you" :D
LolitaLady

Postprzez nieobliczalna » 6 paź 2008, o 18:47

Rzadko wpadają mi w sklepie w ręce single, które bym chciała kupić. Np. singla MCR w sklepie nie widziałam nigdy, ale wiem że drogie nie są, więc gdyby mi naprawdę zależało, to bym pewnie zakupiła :->
nieobliczalna

Postprzez Aga » 6 paź 2008, o 19:22

Jak kiedyś widziałam to singiel Famous Last Words był za ok. 17 zł :-)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Aga, łącznie edytowano 1 raz
Aga

Postprzez Mae. » 6 paź 2008, o 20:07

Singli nie kupuję, nie uważam, że to koniecznie. "Smaczki", które są na tych wydawnictwach można zazwyczaj dorwać w internecie, a nie chcę wydawać pieniędzy tylko dla jednego utworu. Co innego longplay - to kupię bardzo chętnie. Problem w tym, że większość moich ulubionych zespołów jest w Polsce niedostępna.
Mae.

Postprzez knot_669 » 7 paź 2008, o 12:48

Nie kupuję singli a to zasadniczo dlatego, że nie mogę ich dorwać w mojej mieścinie ani w jej okolicach :roll: Ale zgadzam się z Mae., że te dodatkowe kawałki są dostępne w necie i nie każdy chce wydawać kasę na 1,2 utwory. Ale jak ktoś kupuje to absolutnie mi nie przeszkadza :-)
Obrazek
knot_669

Postprzez maia » 8 paź 2008, o 16:28

No na razie nie mam żadnego, ale myślę,z e jak znajdę coś fajnego nowego... to się nie zawaham :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez maia, łącznie edytowano 1 raz
Dobre pogo nie jest złe!
:twisted:
maia

Postprzez Darinka » 8 paź 2008, o 19:11

Ja kupię jak znajdę, ponieważ nigdzie ich nie można znalźć :cry: Jak tylko znajdę i chwycę to już nie puszcze :mrgreen:
Darinka

Postprzez Chemikill » 9 paź 2008, o 06:59

Jak znajde to kupuje.
Po prostu czystą przyjemność sprawia mi posiadanie orginałów.
Jak będe zarabiać to uzbieram wszystkie ;]
Chemikill

Postprzez VampireFreak » 12 paź 2008, o 11:32

Ja mam tylko 1 singiel "I don`t love you" a i to go dostałam :D
Ale wolę kupować całe albumy, a te piosenki dodatkowe z singli mogę ściągnąć sobie z legalnych źródeł...
VampireFreak

Postprzez nieobliczalna » 13 paź 2008, o 17:24

Prawda jest taka, że ściągnąć można wszystko, ale mieć oryginał to co innego. ;)
nieobliczalna

Postprzez FunkyGirl » 14 paź 2008, o 09:10

własnie!!!
nieobliczalna dobrze powiedziane!
:D
FunkyGirl

Postprzez maia » 14 paź 2008, o 12:52

Tak... Zawsze sie spieram z moją mamą czemu ja chcę mieć oryginalne płyty... Ale po prostu oryginał to oryginał... :)
Dobre pogo nie jest złe!
:twisted:
maia

Postprzez Rebel_Kid » 14 paź 2008, o 15:46

Dziewczyny zaczyna się offtop.
Rebel_Kid

Postprzez Chemikill » 14 paź 2008, o 19:19

Jak znalazłam Famous Last Words w Empiku to piałam ze szczęścia. Patrze na cene "20zł" i tu miałam rozdwojenie - "zapłacić za 3 piosenki w tym tylko 2 nowe 20zł to szaleństwo" i "Hahaha! Jest kolejna płyta MCR do kolekcji!"
Więc w sumie nie wiadomo... Ale mozna się poświęcić i kupić ;] Dla własnej satysfakcji ..
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Chemikill, łącznie edytowano 1 raz
Chemikill

Postprzez Nanny » 23 mar 2009, o 18:24

Dla mnie kupowanie singli to idiotyzm (bez urazy) chyba że się lubi tylko tą jedyną piosenkę, ale po co to w sumie? Jak uważają, że dobre jest to niech dają na płytę, ja single ściągam, bo cierpliwości nie mam by kupować z zagranicy i płacić za jedną piosenkę, czy tam remiks, gdyby chociaż można było je łatwo dostać w Polsce to może jeszcze, ale cóż.
Nie, nie kupuję.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Nanny, łącznie edytowano 1 raz
Nanny

Postprzez AnnC. » 23 mar 2009, o 18:39

Nanny, ja akurat lubię ten idiotyzm. jednemu zespołowi, o ile ma się pieniądze i dobre chęci można się poświęcić ;) i tak jest u mnie z MCR, ale bez przesady, nie mogę dostać singli z dwóch pierwszych płyt, mam tylko INO, ale nie szaleję, bo to już przesada, wystarczy mi to, co mam. kupiłam w Polsce i jakoś jest. choć mam ochotę sobie pozamawiać, ale na razie jestem uboga w środku płatnicze.
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez biała_dama » 23 mar 2009, o 19:55

A ja strasznie lubię kupować single, jestem kolekcjonerem i na widok jakiejś nowej płytki na półce oczy mi się cieszą. :mrgreen:
biała_dama

Poprzednia strona

Powrót do My Chemical Romance