Nowa fryzura Gerarda xD

Ciekawe fotki, zdjęcia z koncertów, sesje itd.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez prettypony » 8 wrz 2008, o 17:04

aż sie boje jaki kolor będzie następny
prettypony

Postprzez ChemicalGirl » 8 wrz 2008, o 18:16

Mam teorię na ten temat !!! Anty-fani obrzucili go pomidorami xD Ale wygląda świetnie :mrgreen:
ChemicalGirl

Postprzez Chemiczna » 9 wrz 2008, o 14:31

ładnemu we wszystkim ładnie xD ale najładniej w fryzurce z młodości słoDko
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Chemiczna, łącznie edytowano 1 raz
Chemiczna

Postprzez valerii » 9 wrz 2008, o 20:06

ogolnie jestem tu nowa, ale powiem wam ze przeciez to widac ze to zdjecie bylo zrobione w PhotoShop'ie. Sama sobie tez zmieniam kolor wlosowPhotoShopie:) i wiem ze sie tak da zrobic, a zreszta to zdjecie jest nie dokladnie zrobione i przy twarzy widac ze sa czarne wlosy...
valerii

Postprzez mcrfan15 » 9 wrz 2008, o 20:08

A może to po prostu ktoś [Gerard w domyśle xp] 'krzywo' tudzież niedokładnie nałożył farbę? x(
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez prettypony » 9 wrz 2008, o 20:35

valerii Czyli ktoś nagle zaczął fotoszopować wszystkie najnowsze zdjęcia Gee? Bo z tego co widzę na każdym najnowszym ktore sie pojawia ma czerwone włosy. To chyba mało prawdopodobne poza tym pewnie najpierw po internecie krazylyby te zdjęcia w czarnych wlosach, a potem w 'zmienionych'. Wydaje mi sie, że to jednak Gerard kombinował sobie przy włosach, nie pierwszy raz zresztą. ;)
prettypony

Postprzez Monka543 » 9 wrz 2008, o 20:39

Dużo jest w necie zdjęć jego w czerwonych włosach nawet na yt są filmiki z nim w czerwonych włosach (dokładnie to zdjecia+muzyka) Wątpie żeby komuś chciało się bawić i zmieniać mu kolor włosów. Po co? Pewnie się zafarbował. Niestety... w czarnych mu było najlepiej ,a teraz zrobił z siebie wiśnie :-?
Monka543

Postprzez valerii » 10 wrz 2008, o 16:30

no nie wiem po co. ale to zdjecie wyglada nienaturalnie;/ tak strasznie sztucznie, kiczowato. ZObaczcie je(zdjecie) jeszcze raz:)
valerii

Postprzez AnnC. » 10 wrz 2008, o 16:33

valerii, różowe włosy Jeffree Star'a też bynajmniej nie wyglądają naturalnie, a nie są efektem photoshopa.
świński blond niektórych dziewczyn też jest nienaturalny, tak samo jak i moje włosy i co do tego ma kiczowatość/sztuczność?
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez valerii » 10 wrz 2008, o 18:04

to wyslijcie te linki ze zdjeciami i link filmikiem, gdzie Gee jest w czerwonych wlosach;) bardzo o to prosze:)
valerii

Postprzez Gee-Gee » 10 wrz 2008, o 18:41

Ej, a moze to jest peruka? Choc watpie xD Ale co wy macie do czerwonego? Chlopak chcial zobaczyj jak wyglada, na pewno szamponetka to jest zrobione, bo mialam taki sam kolor xD
Gee-Gee

Postprzez Chemiczna_94 » 19 wrz 2008, o 17:34

Heh, no ja mam nadzieje, ze to szamponetka, bo szczerze mowiac to bardziej mi sie podobal jak mial czarne wlosy xDD ale no coz poradzic... xDD Chociaz w sumie to jemu kazde wlosy pasuja... :mrgreen:
Chemiczna_94

Postprzez Darinka » 19 wrz 2008, o 18:05

Ja mam nadzieje , że to szampon ale ... jemu we wszystkim dobrze , zawsze będzie jednym i tym samym Gerardem .I nie zmieni nic jego fryzura . Jak dla mnie , a z reszta czerwony jest bardzo ładny ... mi się podoba . Chłopak chciał coś zmienić w swoim wyglądzie ma prawo a my musimy to zaakceptować . To tylko moje zdanie ...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Darinka, łącznie edytowano 1 raz
Darinka

Postprzez Gusiek » 19 wrz 2008, o 18:35

No nie wiem... <Patrzy sceptycznie>
A niech sobie robi co sobie chce! W końcu się przyzwyczaimy.

Właśnie pokazałam mojemu tacie nowy image Gerarda... Jego reakcja:" O, jezu..."
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Gusiek, łącznie edytowano 1 raz
Gusiek

Postprzez AnnC. » 19 wrz 2008, o 18:40

no ja nie wiem.. czy kolor włosów jest aż tak istotny? Gerard Way to Gerard Way, czy z żoną, czy bez, czy w czerwonych, czy w czarnych czy też blond włosach. mózgu, ani osobowości mu ta farba pewnie nie zjadła...
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Darinka » 19 wrz 2008, o 18:51

Gusiek ja się już przyzwyczaiłam , nawet mi się podobają .Jak dowiedziałam się od kumpeli w budzie że Gee zmienił kolor włosów to się załamałam bo myślałam ze wygląda jak wiśniewski i że gorzej być nie może , ale przyszłam do domu wchodzę na blogi oglądam te zdj i ... troche mi to zajęło zanim powiedziałam se ze nie jest tak zle i że mógł mieć różowe . Ale to ten sam Gerard .Będzie tak samo śpiewał i bedzie robił to samo co robił jak miał czarne włosy kolor włosów nic nie znaczy . a chciała byś zeby ludzie lubieli za to jak wyglądasz czy za to kim jesteś ...

[ Dodano: 19 Wrzesień 2008, 19:52 ]
AnnC. masz racje ja tez tak uważam

[ Dodano: 19 Wrzesień 2008, 19:55 ]
Nie lubi się ludzi za to jak wyglądają ale za to kim są ...
Darinka

Postprzez Chemiczna_94 » 19 wrz 2008, o 18:55

Niezaleznie od tego czy Gee bedzie mial czerwone czy nie wiadomo jakie jeszcze wlosy (xDD) to i tak bede go lubiec, za to ze jest soba... (no dobra jakby sie zafarbowal na rozowo to moglabym sie zaczac zasatawiac xDD) :-D
Chemiczna_94

Postprzez Darinka » 19 wrz 2008, o 19:01

XblackXangelX Też zastanowiła bym się nad różowym (nie znoszę różowego) ale wydaje mi się, że dalej bym kochała ich muzykę ale nad tapetą na pulpicie bym się zastanawiała.

a ja bym się zastanawiała nad tematem dyskusji, który schodzi właśnie na gdybanie "co by było, gdyby Gerard zafarbował się na różowo"
i nie zapominaj o polskich znakach x) - Ąsi. [AnnC.]
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Darinka, łącznie edytowano 1 raz
Darinka

Postprzez prettypony » 19 wrz 2008, o 20:10

wydaje mi sie, że Gee niedlugo wróci do czarnych wlosów....po kazdym takim 'eksperymencie' wracal...
prettypony

Postprzez x*X*snake*X*x » 19 wrz 2008, o 20:15

różowy to najgorszy kolor jaki może być i mam nadzieje ze Gee nigdy sie tak nie przefarbUje... a jeśli chodzi o czerwony to tez mi sie nie podoba ale i tak dalej ich kocham :mrgreen:

heloł?! i nie gdybać mi tu o różu, proszę! - Ąsi. [AnnC.]
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez x*X*snake*X*x, łącznie edytowano 2 razy
x*X*snake*X*x

Postprzez Darinka » 20 wrz 2008, o 14:26

Nie no lubię jego włosy ... przyzwyczaiłam się :mrgreen: czerwone ... ;-)
Darinka

Postprzez Raohszana » 20 wrz 2008, o 15:36

Ah ten Gerard. Co on nie wymysli. Moim zdaniem to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Pierwsze wrażenie dziwne. Zdecydowanie jego kolor to czarny. Najlepiej sie w nim prezentuje. I niech szybko do niego wraca xD
Raohszana

Postprzez Rebel_Kid » 20 wrz 2008, o 15:58

O Boże... niech się farbnie na zielono! Będzie weselej. Weźcie już przestańcie gdybać, ma kasę to może się przebiec do fryzjera w każdej chwili, nawet jeśli to trwała farba.
Rebel_Kid

Postprzez ChemicalMelody » 20 wrz 2008, o 17:19

Mi się tam podoba w każdej fryzurze. Nawet ładnie by mu było np. z zielonym irokezem. :mrgreen:
ChemicalMelody

Postprzez A*** » 20 wrz 2008, o 17:23

Boże :roll: .... zamykam na czas nieokreślony.
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Poprzednia strona

Powrót do Zdjęcia