MyChemicalRomance - Polskie Forum Fanów • Zobacz wątek - A Piano Tribute

A Piano Tribute

Znalazłeś jakieś ciekawe filmiki, lub mp3 zespołu? Podziel się nimi.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Piano

Postprzez Chemikalna001 » 31 sie 2007, o 17:48

Heja. Mi sie podoba ta plyta najbardziej Cancer. Ta piosenka jest PIEKNA!
Chemikalna001

Postprzez Astro_Zombies » 31 sie 2007, o 17:51

A mi "I don't Love you" piękne...*_*
Astro_Zombies

Postprzez ditta » 31 sie 2007, o 17:52

taak astroł, IDLY i świat jest śliczniejszy

Dead jest na piano tribute
ditta

Postprzez Astro_Zombies » 31 sie 2007, o 17:53

no "Dead!" jest jest...ale i tak "I don't Love you" jest przepiękne...*_*
Astro_Zombies

Postprzez ditta » 31 sie 2007, o 17:57

chyba najlepiej zrobione, co nie?? poza tym pasuje do fortepianu, bo to przecież ballada. mi się jeszcze podoba Helenka...
ditta

Postprzez Natalia » 31 sie 2007, o 18:07

nie wiem o co wam chodzi z tym quick time, przecież to jest w formacie mp3 i powinno isc normalnie na winampie.

Ja dla odmiany spytam w jaki sposób ściągnąć To Piano <tak tak, jest opóźniona>
Natalia
Administrator

Postprzez Kris-O » 31 sie 2007, o 18:11

klikasz na ten link, zjeżdżasz na dół, klikasz free, przepisujesz kod z obrazka i klikasz Download coam. Wszystko XD
Kris-O

Postprzez Natalia » 31 sie 2007, o 18:14

Tylko ze jak wcisne to Free , to mi wyskakuje strona gdzie moge cos wgrać, a nie ściągnąć... eh.
Natalia
Administrator

Postprzez Kris-O » 31 sie 2007, o 18:17

http://img180.imageshack.us/my.php?image=nataliasa4.jpg coś takiego powinnaś mieć...a jak nie masz to nie mam buraczanego pojęcia co się stało XD
Kris-O

Postprzez ditta » 31 sie 2007, o 21:44

bo możliwe, że natalia już przekroczyła limit ściągnięć rapidszarem na pewien czas i teraz musi poczekać
ditta

Postprzez bebok » 31 sie 2007, o 21:50

to jest zajebiste!:D jaaago... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-o :-o :-o słucham i słucham i przestać nie umię :P
bebok

Postprzez Natalia » 1 wrz 2007, o 20:26

Kris mi wysłął i teraz jako posiadaczka moge się wypowiedzieć, że Piano bardziej podoba mi się od tych smyczkowych :) świetne aranżacje.
Natalia
Administrator

Postprzez bebok » 1 wrz 2007, o 21:03

szkoda ze tak mało...
bebok

Postprzez NAtikA » 2 wrz 2007, o 08:56

Mi się podoba najbardziej (jak więszkości chyba) I Don't love You..Takie klimatyczne :-) A najmniej chyba Famous Last Words :-P Jak to kiedyś Lara napisała: brzmi jak dzwonek polifoniczny :->
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez bebok » 2 wrz 2007, o 09:16

NAtikA napisał(a): Jak to kiedyś Lara napisała: brzmi jak dzwonek polifoniczny :->

hah też miałam takie pierwsze skojarzenie <lol2> A mojemu tacie się podoba IDLY :P
bebok

Postprzez Natalia89 » 24 wrz 2007, o 13:48

Kocham...kocham...kocham zawsze ją słucham przed spaniem...aż jestem szczęśliwa od ucha do ucha. Mam jeszcze inne piosenki MCR w wersji piano więc też słucham :mrgreen:
Natalia89

Postprzez ditta » 24 wrz 2007, o 14:11

oo!! to wrzuć przez rapida albo sendspejsa!! bądź dobrą faneczką i uwspólnij:D
ditta

Postprzez Natalia89 » 24 wrz 2007, o 14:43

ditta napisał(a):oo!! to wrzuć przez rapida albo sendspejsa!! bądź dobrą faneczką i uwspólnij:D

ok nie ma sprawy na razie to jedno wrzuce reszte później:)
Disenchanted
http://c1.wrzuta.pl/wa6184/6b9cc7a60010 ... eLOE0&ft=f
Natalia89

Postprzez ditta » 24 wrz 2007, o 15:10

śliczne... dzięki!!!!
ditta

Postprzez Klaudia » 16 lis 2007, o 14:51

Teenagers żeby ściągnąć kliknijscie prawym przyciskiem myszy a potem "zapisz element docelowy jako"
Klaudia

Postprzez Angiee » 14 gru 2007, o 13:05

Ja sobie nie mogę z tym poradzić. Mógłby ktoś mi te piosenki przesłać? pola_kotek@wp.pl

PS. Jakby ktoś miał smyczkowe to też poproszę;)
Angiee

Postprzez ankers » 14 gru 2007, o 13:14

mogę prosić smyczkową wersję? ankers95@vp.pl
bo nie mogę nigdzie jej znaleźć :(

Temat nie jest o smyczkowej wersji, tylko na pianinie, to po pierwsze. A po drugie to takie sprawy prosze załatwiać na pw a nie tutaj, było to już mówione! Następne osoby będą dostawały warny.
Ostatnio edytowano 14 gru 2007, o 13:27 przez ankers, łącznie edytowano 1 raz
ankers

Postprzez ditta » 14 gru 2007, o 16:02

kris jasny gwint - chodzi o to, że dziewczyny nie wiedzą do kogo się zgłosić!!! <złaaaaaa>

fantastyczne jest wykonanie piano 'Disenchanted' - na nowo odkrywam piosenkę. a poza tym to fajnie jest śpiewać do piano wersji, wtedy nikt mi nie przeszkadza i tak słodko fałszuję:D:D:D
ditta

Postprzez miss murder » 29 gru 2007, o 18:37

a ja tak nawiazując do wersji instrumentalnych... ma ktoś z was może nuty do utworów MCR?? :-> (np. na pianisko) wszędzie szukam i nie mogę znaleźć :-(
Ostatnio edytowano 30 gru 2007, o 15:29 przez miss murder, łącznie edytowano 1 raz
miss murder

Postprzez Faint » 22 maja 2008, o 12:59

Prześle mi ktoś Piano Tribute na meila? : behthesun@yahoo.com <---- thx za warna.

Od takich próśb jest temat Poszukiwany/Poszukiwana w Hydeparku.
Ostatnio edytowano 22 maja 2008, o 13:02 przez Faint, łącznie edytowano 1 raz
Faint

Re: A Piano Tribute

Postprzez Dr.Ienzo » 1 lut 2011, o 15:48

Wreszcie znalazłam ten temat.
Przesłuchałam właśnie 'Piano Tribute to My Chemical Romance 2' i o tej płycie chciałam wtrącić swoje 3 grosze.
Jest rewelacyjna. Bardzo mi się podoba to, że nie wszystkie piosenki są idealnie odwzorowane. Osoba/y, która/e pracowała/y nad tymi coverami naprawdę dały tym piosenkom coś od siebie. Jak słuchałam podglądów, to w ogóle nie poznawałam niektórych utworów, ale ogólnie cała płyta jest genialna.
Najbardziej mi się podoba Party Poison. W moim odczuciu zmieniono jej rytm na bardziej mrocznawy, co strasznie tej piosence dodało uroku. Muszę przyznać, że cover tej piosenki podoba mi się nawet bardziej od oryginału. Naprawdę, aż w niektórych momentach gęsiej skórki dostawałam.
Jedyny minus jaki udało mi się wychwycić to totalne olanie solówek, zwyczajnie ich nie ma, a szkoda, bo na pianinie by całkiem ładnie brzmiały.
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez AnomaliaKnight » 10 lut 2011, o 18:12

Dr.Ienzo napisał(a):Wreszcie znalazłam ten temat.
Przesłuchałam właśnie 'Piano Tribute to My Chemical Romance 2' i o tej płycie chciałam wtrącić swoje 3 grosze.
Jest rewelacyjna. Bardzo mi się podoba to, że nie wszystkie piosenki są idealnie odwzorowane. Osoba/y, która/e pracowała/y nad tymi coverami naprawdę dały tym piosenkom coś od siebie. Jak słuchałam podglądów, to w ogóle nie poznawałam niektórych utworów, ale ogólnie cała płyta jest genialna.
Najbardziej mi się podoba Party Poison. W moim odczuciu zmieniono jej rytm na bardziej mrocznawy, co strasznie tej piosence dodało uroku. Muszę przyznać, że cover tej piosenki podoba mi się nawet bardziej od oryginału. Naprawdę, aż w niektórych momentach gęsiej skórki dostawałam.
Jedyny minus jaki udało mi się wychwycić to totalne olanie solówek, zwyczajnie ich nie ma, a szkoda, bo na pianinie by całkiem ładnie brzmiały.

Hej ja też szukałam tego tematu :-) Ucieszyłam się że ktoś jeszcze słuchał tych utworów. Zgadzam się w stu procentach! Pięknie brzmią te aranżacje. Ja uwielbiam najbardziej Save Yourself I'll Hold Them Back ale kto wie może moim sercem zawładnie jeszcze jakaś inna piosenka ;-) . Party Poison też zresztą brzmi rewelacyjnie. Na razie udało mi się znaleźć całą płytę na You Tube ale bez skutku szukałam tej płyty po torrentach. Może masz link skąd mogłabym ją ściągnąć? Szkoda że u nas jej nie sprzedają bo chyba od razu pobiegłabym do sklepu, no o ile cena by mnie nie zabiła :-D.
AnomaliaKnight

Postprzez assassin » 11 lut 2011, o 09:48

A ja nie słuchałam jeszcze nowych piosenek na youtube : O
Nie wiedziałam, ze zagrali już DD. Może ktoś podać linka? Szukałam i nie ma.

jakieś głupie błędy, okej już mam. Świetne jest Party Poison, o ja.
assassin

Postprzez Katerina16 » 7 mar 2011, o 17:06

http://www.youtube.com/watch?v=p6nV7H7Q ... re=channel

Nanana brzmi fajnie < z resztą w każdej wersji>

Ta może odbiega trochę od piano ale ciekawa :
http://www.youtube.com/watch?v=OJytaUxpHpc

Kiedyś się dało ściągać z YT piosenki za pomocą programu i konwertować na mp3 ;) tylko kurcze nie kojarzę jak ale jakbym sobie przypomniała dam znać xD

ps. Właśnie przesłuchałam sobie Party Poison ;D rzeczywiście ma troszkę inny charakter ale podoba mi się !
Katerina16

Postprzez milky-way » 8 mar 2011, o 18:35

Kocham te aranżacje! Są takie wesołe :D I bardzo żałuję, że nie ma tej płyty w Polsce... ani nie da się jej ściągnąć. Znaczy pewnie się da, ale z zagranicznych stron i trzeba płacić, sprawdzałam :(
milky-way

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Audio & Video