Glee - "Sing"

Znalazłeś jakieś ciekawe filmiki, lub mp3 zespołu? Podziel się nimi.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Glee - "Sing"

Postprzez Natalia » 20 lut 2011, o 17:48

Dużo się o tym ostatnio mówi, nawet chłopaki sie wypowiedzieli na temat serialu z racji tego, że została w nim wykorzystana ich piosenka, tak więc przyda się taki temat i tutaj. No więc co sądzicie o wykonaniu? http://www.youtube.com/watch?v=zXOZgtZW ... r_embedded

Ja powiem, że mi się podoba, zachęciło mnie to nawet do obejrzenia serialu, który ma być u nas, ale tylko na kanale FOX, którego nie posiadam, więc zaczajam się na torrentach, żeby ściągnąć :P
Natalia
Administrator

Re: Glee - "Sing"

Postprzez Sharp » 20 lut 2011, o 17:50

Ja osobiście uwielbiam Glee, więc mnie się podoba, oni bardzo dobre covery robią. Covery mają to do siebie, że brzmią inaczej, mnie tam pasuje ;-)
Sharp
Administrator

Postprzez nusia » 20 lut 2011, o 18:24

Natalia, ma być niby na FOX, ale chciałam sobie nagrać, bo posiadam ten program i nie wiem czy błąd gazet czy mojej telegazety, ale nie widnieje wcale w spisie o.O

Co do piosenki, kurcze, nawet mi się podobała. świetne połączenie tak wielu miłych dla ucha głosów innych niż Gerard, takie bardzo orzeźwiające im wyszło xD Ta dziewczyna szczególnie ma przyjemny głos. Dobrze jest :D
nusia

Postprzez micc » 20 lut 2011, o 18:25

wlasnie tak czatowalam na 15 lutego, bo to w tym odcinku mialo byc, w sumie spoko. Taki typowy amerykanski popowo-musicalowy klimat temu dali.
I tak wole wersje MCR :D

Natalia, poszukaj online, powinny byc odcinki, nie ma co sobie kompa zasmiecac torrentami. Zalezy czy potrzebujesz polskich napisow, jesli bez to poszukaj na surfthechannel, sidereel, vureel itp ;)
micc

Postprzez Natalia » 20 lut 2011, o 18:38

micc, ale ja lubię "posiadać" różne rzeczy, filmy, seriale, muzykę na płytach xD

nusia, http://www.foxtv.pl/glee/?seriename=glee
Natalia
Administrator

Postprzez cola » 20 lut 2011, o 18:41

da sie sluchac, fajnie wyszlo. ta dziewczyna ma troche dziwny glos.
cola

Postprzez A$94 » 22 lut 2011, o 06:04

Mi się podoba. ;) Fajne,przyjemne dla ucha głosy.Miły śpiew. Może poszukam też gdzieś tego serialu. :mrgreen:
A$94

Postprzez paulina :> » 22 lut 2011, o 11:13

mi sie nie podoba :roll: za baardzo przesłodzili, odwyczailam sie od takich słit piosenek, nie umiem tego słuchać >.<" przypomina to mi strasznie HSM .
Look Alive Sunshine
paulina :>

Postprzez Phantom » 22 lut 2011, o 11:24

Oglądałam 1 odcinek na Foxie. Szczerze powiem, że serial taki o. Dużo bohaterskich porywów i wogóle.
Piosenka za bardzo przypomina piosenki z HSM. Nie podoba mi się.
Phantom

Postprzez mmie89 » 22 lut 2011, o 11:44

zgadzam się z Pauliną. Dla mnie jest to wykonanie które ma porywać szalone nastolatki tak jak ich ukochany HSM albo co gorsza Hannah Montana :/:/:/ nie da się tego słuchać, a jeśli się nie da tego słuchać to tym bardziej nie zamierzam tego oglądać. moje odczucia - słodko i różowo. :roll: :roll: :roll: oby więcej takich słodkich coverów MCRa się NIE pojawiało :-/
mmie89

Postprzez Sharp » 22 lut 2011, o 12:40

Porównywanie Glee do High School Musical, w którym wszystko kręci się wokół miłości i złamanego serduszka (Gabby i Troy się schodzą, Gabby i Troy się kłócą, Gabby jest smutno, bo Troy woli kumpli i koszykówkę niż ich wspólne śpiewanie, Gabby i Troy się znów schodzą, bo jednak lofają się nad życie), a Glee, w którym jest tak naprawdę wszystko (poniżanie homoseksualistów, podziały w szkole, problemy w rodzinie, śmierć bliskich, nowe związki rodziców a nie tylko głównych postaci!!!, przeżywanie swojej inności jak niepełnosprawność, zestawienie różnych, często skrajnych charakterów jak przeambitnej Rachel i głupkowatego Finna) jest naprawdę niesprawiedliwie. Glee to jeden z moich ulubionych seriali, jest cholernie przerysowany, ale w gruncie rzeczy ma w sobie tylko jeden konkretny cel, a mianowicie życie bez podziałów i nakładaniu kalek. Każdy bohater jest inny i każdy ma w sobie coś szczególnego, a do tego większość aktorów grających w tym serialu ma wykształcenie aktorskie i muzyczne - ta dziewczyna, która ma niby dziwny głos, gra na Broadwayu, nauczyciel siedzący i cieszący japę do śpiewających uczniów też grał na Broadwayu, matka Rachel, która występuje później też i tak dalej i tak dalej, gwiazdy HSM raczej ograniczyły się do jednej roli śpiewającej. Zresztą, piosenka Sing nie jest jakąś ostrą, rockową siepanką, to w sumie spokojna i wolna piosenka, ci, którzy zrobili jej cover do Glee wcale wiele nie odbiegli od oryginału.

Lubię Glee i nie czuję się szaloną nastolatką porwaną na ich wykonanie Sing :P Lubię Glee, bo prawie w każdym odcinku potrafiło mnie coś dotknąć osobiście, a nie dlatego, że wykonali piosenkę mojego ulubionego zespołu, zresztą, na tym właśnie polega cover - każdy se go gra jak chce, mogłabym nawet zagrać Sing na cymbałkach i to byłoby nadal Sing :lol: Nie mamy pojęcia dlaczego w serialu wzięli akurat Sing, ale wzięli to pewnie dlatego, że pasowało do całego odcinka ewentualnie do jednego z momentów. Mnie się podoba, w ogóle Glee jest fajne, idę założyć temat, zostałam zainspirowana :lol:
Sharp
Administrator

Powrót do Audio & Video