Teledysk do Planetary (GO!)

Znalazłeś jakieś ciekawe filmiki, lub mp3 zespołu? Podziel się nimi.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Teledysk do Planetary (GO!)

Postprzez milky-way » 21 mar 2011, o 18:57

Pewnie jest wiele rzeczy, które chcielibyśmy tutaj przedyskutować, wiec dyskutujmy :mrgreen:
<szura nogą>

http://www.youtube.com/watch?v=UvfNmXbV ... ded#at=193 A ja dodaję linka- Nala ;)
Art is the Weapon.
milky-way

Re: Teledysk do Planetary (GO!)

Postprzez NaLa » 21 mar 2011, o 19:05

Fajny, koncertowy, aczkolwiek wolałabym wyreżyserowany, bo podobne do tego krążą w sieci :P
NaLa

Postprzez nusia » 21 mar 2011, o 19:09

MAMO! Gerard wijący się w tanecznym rytmie na scenie wygląda jak Gracjan Roztocki... Powaga :lol: Poza tym, fajny, fajny, szczególnie jak są momenty z przebijaniem się scen, dobrze wyszło.
I w ogóle, te znaczki to japońskie, co nie? Widzicie dziewczyny, zastanawiałyście się dlaczego miałabyć niby przełożona premiera, że Japonia, widać serio czują się teraz z nimi blisko xP
nusia

Postprzez KillJoy » 21 mar 2011, o 19:17

Myślałam, że zrobią kontynuację Sing. Mimo wszystko jestem zadowolona, teledysk mi się podoba :-D
No i jest błyszczący bas! <3
Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
KillJoy

Postprzez Sharp » 21 mar 2011, o 19:20

NIE PODOBA MI SIĘ.

Dzięki chłopcy za zwalenie mojej ulubionej piosenki! :* Dzięki! Nie no, a teraz na poważnie - okropne, fuj, FUJ. Dobrze nagrane, wszystko cacy, fajne ujęcia, ale... oni nie są zespołem na koncertowe teledyski. Nie są i nigdy nie będą. Nie mają tego polotu, no, nie mają i tyle. Gee nie ma AŻ takiej charyzmy na scenie, są świetni i koncerty dają również świetne, ale nie na teledysk, jestem na nie, dziękujemy, do widzenia.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez JetStar » 21 mar 2011, o 19:21

Teledysk jest świetny. Myślałam, że będzie.. szczerze mówiąc do bani, bo nienawidzę koncertowych teledysków. A tu takie zaskoczenie. Ma w sobie wiele energii, skakać mi się po prostu chce jak go oglądam. A ich miny.. są bezcenne. :lol: Uwielbiam ten teledysk. <3 Wykonali kawał dobrej roboty. :->
JetStar

Postprzez Bunny.! » 21 mar 2011, o 19:22

Myślałam, że będzie trochę inny coś w stylu "na na na" albo "sing" a wygląda jak zwykłe nagranie z koncertu.
No dobra niech taki będzie nie jest tak bardzo zły. ;-)
Ostatnio edytowano 21 mar 2011, o 19:36 przez Bunny.!, łącznie edytowano 1 raz
Bunny.!

Postprzez Natalia » 21 mar 2011, o 19:27

A mi się podoba, jest polot, teledysk ma kopa, ujęcia super ;)
Natalia
Administrator

Postprzez eternity_dreamer » 21 mar 2011, o 19:34

Od początku jak się dowiedziałam, że to będzie koncertówka, to byłam stanowczo, jakby to ująć, przeciw XD Ale teraz, na spokojnie, muszę powiedzieć, że nawet, nawet im to wyszło. Znaczy, raczej nie będzie to mój ulubiony teledysk, ale jest fajnie zrobiony, przejścia są trochę bardziej niż ołkej (dzisiaj nie mogę się wysłowić, wybaczcie) i podobają mi się wplecione słowa <3 No i ...kolorystyka? Znowu mi słowa brakuje, chodzi o to, że tak fajnie przyciemniony jest, no XD
eternity_dreamer

Postprzez jabłkoo » 21 mar 2011, o 19:39

Jestem trochę zawiedziona. Wiedziałam, że to będzie nagranie z koncertu, ale troszkę kiepski ten teledysk. Pewnie i tak obejrzę milion razy, a potem mi się spodoba.:->
jabłkoo

Postprzez veruleczek » 21 mar 2011, o 19:43

-pierwsze samodzielne "GO!" Frania
-trzęsąca scena
-talerze i bębny perkusisty
-pedobear wśród publiczności
-babka (?) z megafonem
-zbliżenia do twarzy Gerarda i jego mimika
-momenty złości Gerarda
-blond grzywa Majkiego
-sekunda gdy dziewczyna samodzielnie wypowiada "we’re taking back control"
-blondynka z czerwonymi ustami
-maski! maski! maski!
-czerwona bandamka , zielone odblaskowe bransoletki
-słowa: GO , PLANETARY , MIKEY, GERARD, FRANKIE, RAY , HOME , YEAH

tyle zapamiętałam z tego teledysku xd haha
tyle się tam dzieje że trudno wyłapać jakieś szczegóły , ale mi się podoba ,
jednak nie jest on taką rewelacją jak WTTBP czy Desolation Row, gdzie oglądając dostawałam dreszczy ,
ale były momenty, gdzie potrzebowałam nowej pary spodni hahaha xd
veruleczek

Postprzez ChemicznyPłaz » 21 mar 2011, o 19:44

No cóż... Zgadzam się z Sharp... Nie podoba mi się, to takie... eee... sama nie wiem... Nie tego się spodziewałam. Mi tylko brakuje tam laserów i DJa a pomyślałabym, że to jakieś trance party dla małolatów. Może mi się kiedyś spodoba, jednak na razie... NIE.
Chociaż sam pomysł nie jest zły, wręcz przeciwnie
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Feainne » 21 mar 2011, o 19:50

Ło kura -.- Wygląda jak fanmejd. Jestem stanowczo na NIE. Widywałam gorsze teledyski, ale ten jest taki, hmm... mało chemiczny. Ogólnie nie przepadam za Planetary. Mogli zrobić kontynuację historii Killjoys :cry:
Feainne

Postprzez KobraKid » 21 mar 2011, o 19:52

Ja szczerze mówiąc jak dowiedziałam się,że to będzie koncertowy teledysk to myślałam,że będzie do bani,a tu całkiem miłe zaskoczenie. :-D Mi się na prawdę baaaardzo podoba.! Oczywiście bas Mikey'go to to w ogóle ... odlot. :-D
Wgl ujęcia... To jak gra Frankie i Ray i oczywiście śpiewający Gee . :-D :-D Na prawdę,dobra robota, aczkolwiek tak jak powiedziała veruleczek Destolation Row lepsze, ale i tak Planetary jest świetne. : D
KobraKid

Postprzez iloveme » 21 mar 2011, o 19:54

cóż... byłam pewna że wymyślą jakąś fajną kontynuację Killjoysowej historii, a do tej piosenki, to już w ogóle mogłoby zajebiście wyjść :-( Szczerze mówiąc takie sobie, nie postarali się. Na tej samej zasadzie jest teledysk Desolation, który w sumie bardziej mi się podoba.
iloveme

Postprzez Progresywna » 21 mar 2011, o 20:09

Szału nie ma. W sumie to mi się niezbyt podobało. Nie wiedziałam, że teledysk będzie koncertowy, więc może dlatego się zawiodłam... W każdym razie, liczyłam na coś lepszego. Ale ogólnie, nie jest źle, daje radę (:
Progresywna

Postprzez noisevictim » 21 mar 2011, o 20:11

ja też myślalam że zrobią jakiś teledysk z fabułą, mialam taką nadzieję przynajmniej. nie narzekam, są gorsze (może nawet nie ich, ale ogólnie), ale fajna by byla kontynuacja "Sing". ale ogólnie wlaściwie podoba mi się niesamowicie bo MAJKI TAK SEKSOWNIE ZARZUCA GRZYWĄ <3333333333333333

i wlaściwie to tyle mam do powiedzenia (duuużo, wiem :D), ale wlaściwie przez caly teledysk Gee wymachuje różnymi częściami ciala albo są zbliżenia na jego twarz, więc rozpowiadać się nad czym też nie ma :<
noisevictim

Postprzez Whatsername » 21 mar 2011, o 20:35

A ja się cieszę, że narazie dali nam odpocząć od tej bajeczki o Killjoyach i pokazali w teledysku jakie niesamowite są ich koncerty. :-) To video ma w sobie TYLE pozytywnej energii, że nie wyobrażam sobie, żeby można było lepiej zrobić teledysk koncertowy. :-P Jest MEGA ! :-D :-D
A co do stwierdzenia Sharp, że Gerard nie ma aż tyle charazmy, żeby dobrze wyglądal w takich teledyskach, to ja się pytam, kto ma w takim razie?? On nie ma charyzmy?! Z tym swoim wyglądem, mimiką i ruchami?! .... Jedyny współczesny wokalista, którego nikt nigdy nie doścignie pod względem charyzmy na scenie to wg mnie, Billie Joe, ale Gerard jest zaraz po nim i razem z całym zespołem rewelacyjnie wygladają na scenie i spokojnie, z powodzeniem, mogą robić takie teledyski. :-)
Whatsername

Postprzez ChemicznyPłaz » 21 mar 2011, o 20:43

Ja tylko pragnę powiedzieć, że NIE będzie kontynuacji "bajeczki o Killjoysach". I według mnie to w Planetary jest za dużo kolorów i bajerów, które do siebie nie pasują. To takie... ciężkie.
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Kaśka » 21 mar 2011, o 20:44

Mnie się nie podoba. Podzielam zdanie Feainne - wygląda to jak fanmejd.
Cóż, jaka piosenka taki teledysk, miehiehiehie.
Kaśka

Postprzez jabłkoo » 21 mar 2011, o 20:57

Więc wreszcie komp się nade mną zlitował i mogłam zobaczyć coś więcej niż same obrazki. Teraz zmieniam zdanie: uważam, że teledysk jest trochę chaotyczny, jak z resztą piosenka (i tak ją uwielbiam), ale jest baardzo pozytywny. Wszyscy skaczą, czyli ogólnie klimat imprezowy.Podobają mi się ujęcia z fanami.:lol: Punktacja: 8/10 , bo za dużo się dzieje i nie wiadomo na czym zawiesić wzrok oraz osobiście przeszkadzają mi te japońskie (?) napisy. Nie będzie to co prawda jeden z moich ulubionych teledysków MCR, ale zostanie mi na pewno w pamięci :-D .
jabłkoo

Postprzez mindlessmcrfan21 » 21 mar 2011, o 20:57

Po części zgodzę się z Sharp.
Mam mieszane uczucia, niby mam ochotę poskakać i potańczyć, jest power i w ogóle , ale brakuje mi czegoś. Czegoś takiego niecodziennego jak w 'na na na' albo 'sing', powiem szczerze że liczyłam na coś lepszego.
Ale nie wymagajmy za wiele i cieszmy się z tego co jest bo mogło być gorzej :->
mindlessmcrfan21

Postprzez Little Susie » 21 mar 2011, o 20:58

Feainne napisał(a):Ło kura -.- Wygląda jak fanmejd. Jestem stanowczo na NIE. Widywałam gorsze teledyski, ale ten jest taki, hmm... mało chemiczny. Ogólnie nie przepadam za Planetary. Mogli zrobić kontynuację historii Killjoys :cry:

Ojej, jak Ty doskonale wyraziłaś to co ja czuję! Też nie przepadam za Planetary, na DD jest o wiele więcej lepszych piosenek jak dla mnie ;) Ogólnie jest ok, chłopcy dali czadu, ale ja chciałam wiedzieć, co dalej z Killjoysami :/ Szału nie ma, dupy nie urywa i czekam z nadzieją na kolejny, mam nadzieję wyreżyserowany teledysk. Bo ja tak generalnie wolę teledyski, które opowiadają jakąś historię...
Time grabs you by the wrist, directs you where to go.
So make the best of this test, and don't ask why.
It's not a question, but a lesson learned in time.
Little Susie

Postprzez paulina :> » 21 mar 2011, o 21:32

nie podoba mi sie. zawiodłam sie ..tak samo jak na tych remixach z singla tyle chyba w tym temacie <ok>
Look Alive Sunshine
paulina :>

Postprzez SleepingBeauty » 21 mar 2011, o 22:34

YYYyyyyyyyy....o fuck...moja mina jak to zobaczyłam była mieszaniną tego: :shock: :cry: :-( :-o :-/ :lol: :evil: tak mniej wiecej. to jest BEZNADZIEJNE!! WTF wgl??!! mi to starsznie przypomina te beznadziejne teledyski z vivy gdzie non top ktos tłucze talerze w muzyce (czytaj: techno i dance i te sprawy nie wiem czym to sie rozni nawet...)gdzie jakeis wsciekle laski kreca dupa w mini. tutaj co rawda wscieklych laske nie ma lae jest rownie beznadziejnie. Wiem!! to wyglada jak dokladnie jak aranzacja z Mayday!! To taka techno impreza organizowana co roku. jedna z największych na swiecie! i tak wyglada to dokaldnie tak samo jak w tym teledysku...a te piosenki co sa razem z nia na plycie??!! Te remixy??!! O CO CHODZI??!! Boze....to straszne....nie wiem co mam o tym mysleć....chłopaki sie sprzedali (wybaczcie musiałam to powiedzieć...to moje zdanie nie musicie się zgadzać ze mną...)
“Look at me, with my pretty bracelet and tiara... I'm a f****n' princess!” - Gerard Way
SleepingBeauty

Postprzez Sharp » 21 mar 2011, o 22:37

Z tym, że MCR sprzedało się już dawno, dawno temu... :lol:
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez SleepingBeauty » 21 mar 2011, o 22:44

Ale wczesniej to było jeszcze jako tako..można było tego słuchać...a tutaj prosze. nowa płyta- nudzi się tak szybko jak zaczynamy ja kochac. teledyski? Do tej pory było ok...ale to juz jest jakas paranoja! wymiekam na tym! Nie dośc ze planetary samo w sobie jest beznadziejne to zrobili z tego jakies tanie gówno! Jezu....a to ze sie sprzedali wiedzialam od dawna ale jak to zobaczylam dotarło to do mnie ze zdwojona siłą....
“Look at me, with my pretty bracelet and tiara... I'm a f****n' princess!” - Gerard Way
SleepingBeauty

Postprzez Sharp » 21 mar 2011, o 22:57

O, nieprawda - płyta jest bardzo dobra. Teksty są super i nie wiem czasem czy nie lepsze niż wcześniejsze ich piosenki taktujące jak katarynka o jednym i tym samym. Black Parade było bardzo dobrą płytą, ale gównem takim w pewnym sensie, że to coś strasznego, to dopiero była sprzedać - Planetary przy teledysku Teenagers to majstersztyk. Już też bez przesady, nie róbmy z nich jakiś sprzedawczyków, bo nie jest z nimi aż tak źle, nadal mają przekaz i to ogromny.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Kaśka » 21 mar 2011, o 23:47

Sharp napisał(a):Planetary przy teledysku Teenagers to majstersztyk.

Dobre! :lol:

...żartujesz, prawda?

SleepingBeauty, też mi się to z MayDayem skojarzyło od razu.
Kaśka

Postprzez meridith » 22 mar 2011, o 09:19

ja wam powiem że jestem za. Jak patrzę na to video łapię trans (brakuje mi tylko tabletek) a dokładnie tak na mnie działa Planetary(Go) --> łapię totalny trans i jest fajnie xD
meridith

Następna strona

Powrót do Audio & Video