Teledysk do Planetary (GO!)

Znalazłeś jakieś ciekawe filmiki, lub mp3 zespołu? Podziel się nimi.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Teledysk do Planetary (GO!)

Postprzez meridith » 22 mar 2011, o 09:20

poza tym Michał w tym teledysku, sam seks <3
meridith

Postprzez Sharp » 22 mar 2011, o 11:22

Nie, nie żartuję, dlaczego miałabym? :roll: Teenagers to najgorszy teledysk MCR. Czirliderki? Bezsensowna zamknięta impreza? WTF? To Planetary chociaż ma jakiś sens, jak napisała Meridith - to dla złapania transu, pełno kolorów, jest nadźgane co się da i jest fajnie, w końcu Planetary, nie? Teledysk jest OK., ale nie dla mnie, dla mnie koncertówki nie są dobrymi teledyskami i tyle.

Jak jeszcze raz zobaczę u kogokolwiek podwójne posty pod sobą, to posypią się warny. Naprawdę.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez assassin » 22 mar 2011, o 12:05

Zawiodłam się, straaaaaaaaaaaasznie. No i podobno w japońszczyźnie są błędy, także <3
assassin

Postprzez Avi » 22 mar 2011, o 12:08

Właśnie obejrzałam sobie ten teledysk i powiem wam, że szalu nie ma. Ot, Gee miota się po scenie, gruppies miotają się pod sceną, a reszta sobie brzdąka. Dodali trochę chińskich znaczków, trochę amerykańskich znaczków i fajnych przejść. Nie zachwyciło mnie to, bo nawet w koncertowych teledyskach znajdą się dwie, trzy naprawdę piękne perełki, niestety Planetary do nich nie należy... Z drugiej strony nigdy nie przepadałam za koncertówkami, bo całe życie wydaje mi się, ze zespoły robią takie clipy jak nie chce im się bulić dużo kasy za teledysk a chcą czymś zapchać rynek, dlatego tez może moja ocena jest taka ostra...
Avi

Postprzez gimmexmore » 22 mar 2011, o 13:06

o to moje zdanie!
zawiodłam się i to strasznie!
moje uczucia : kompletna pustka żadnych pozytywnych odczuć :-(
tak czekałam na ten teledysk bo kocham planetary :(
i dokładnie dupy ni urywa ten teledysk a szkoda :-/
kontynuacja o killjoysach była by o niebo lepsza :(
gimmexmore

Postprzez Lorelei » 22 mar 2011, o 14:42

spodziewałam się raczej kontynuacji teledysku do SING....
w ogóle nie bardzo lubię takie koncertówki...
a i za Planetary nie przepadam
ale nie jest najgorzej ;-)
chociaż po MCR spodziewałam sie bardziej ambitnego teledysku...
nie ukrywam że się zawiodłam :-/
ale naprawde mogło być gorzej
Lorelei

Postprzez KillJoy » 22 mar 2011, o 15:01

Też myślę, że mogło być gorzej. I też się trochę zawiodłam, że nie ma kontynuacji o Killjoysach, ale cóż... jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;-)
Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
KillJoy

Postprzez Klamka » 22 mar 2011, o 15:13

Cóż ja mogę rzec- "Trolololo i strojenie choinki".Widać , że po części chłopaki zdecydowali się odciąć od tego co było kiedyś. Teledysk jest na maaaaakksa zakręcony, psychodela, oczojebne kolory, jakieś przejścia, znaczki, zmiany kolorów- jak dla mnie nawciskali tyle ile się dało.Wiadomo , chcą zrobić z tego sztukę "Art is the weapon", ale nie popadajmy w przesadyzm bo to zaczyna wyglądać sztucznie. Jak usłyszałam ,że to będzie koncertówka to już wiedziałam,że nie będzie dobrze ( Nienawidzę koncertówek). Ale tak naprawdę , tak sobie mniej więcej to wyobrażałam-może w innej formie,więcej rzutów na publiczność by pokazać kto tu daje czadu, a tak w sumie to jest-Dziwka, Dziwka, Dziwka ,Dziwka,Dziwka,.Dziwka, Franek,Dziwka ,Miokay, Dziwka,Miokay, Dziwka,Dziwka, Ray, Dziwka. Jak Dziwkę szanuję ,to za dużo jego facjaty. Musieli wymyślić coś nowego, bo mi osobiście Planetary do Zabijaków nie pasowało.Mam nadzieję,że w następnym teledysku jeśli taki będzie, skończą już raz na zawsze z Killjoy'sami bo takie trzymanie w niepewności swoich fanów to im na dobre nie wyjdzie, bo cała ta historia, i odzew przerósł pewnie i ich. No cóż- Dobre teledyski- jest historia, jest szaleństwo.
Samą w sobie piosenkę uwielbiam, za pozytywny wydźwięk,że mogę sobie poskakać i dobrze się bawić.
A zresztą! Ważne ,ze jest Mikey to mogę sobie popatrzeć ^^// Grzyyywa! UMMMF!
Klamka

Postprzez Schokolade » 22 mar 2011, o 15:16

Według mnie to sam teledysk jest ok i nie mam mu nic do zarzucenia... Ale jak na tyledysk MCR to to jest wielka PORAŻKA!!! Chłopaki przecież zawsze (no prawie zawsze) mieli świetne teledyski, każdy szczegół był dopracowany, miał fabułę i niósł jakieś przesłanie, a to? Fakt są fajne momenty i światła są cudowne, ale nic pozatym :-?
Na Na signs in Warsaw...one of the coolest things I've ever seen. Thank you guys and gals...
Schokolade

Postprzez Mexicooo » 22 mar 2011, o 15:23

Yyy .. Jakie ostre oceny ! Rozumiem, że teledysk mógł się nie spodobać, ale stwierdzenie, że chłopaki się sprzedali ?! WTF ?! No cóż, każdy ma włąsne zdanie. :-P :-P A mi się podobało .! ;-) Wiedzialam, że to będzie koncertowy teledysk, no i logiczne, że nie będą kontynuować wątku Killjoysów, skoro wszyscy zginęli w SING, ale spodziewałam się czegoś innego .. Tzn. myslałam, że to będzie bardziej wyrezyserowane, coś jak Desolation Row. Zaskoczenie było, ale pozytywne :-D Po pierwsze : ta zajedwabista energia, charyzma, raadość i wszystko wgl takie pozytywne. Pokazali, że dają fajowe koncerty. No i te miny Gee, grzywa Michała, jak Frankie skacze, te maski .. To mnie normalnie legalnie urzekło :mrgreen: Ale niektóre momenty są słabe, jakby im trochę niezależało, albo co :-? Dobra, wiadomo, że to nie to samo, co Helena czy Na na na, ale chyba o to chłopakom chodziło, no i ta energia, to wszystko .. Super teledysk :-D :-D
Mexicooo

Postprzez Zbuntowana » 22 mar 2011, o 15:24

Ja osobiście byłam bardzo zaskoczona... Nie wiedziałam że to będzie koncertówka więc to jeszcze bardziej mnie zaskoczyło... Jak obejrzałam teledysk po raz pierwszy czułam lekki niedosyt... Spodziewałam się zajebistego teledysku, wyreżyserowanego, dopracowanego co do sekundy... A tu takie cuś. Obejrzałam go już dzisiaj kilkakrotnie i przekonałam się trochę do niego. Jest impreza, wszyscy się bawią, skaczą, tańczą i ogólnie wielki pozytyw. Nigdy nie będzie moim ulubionym teledyskiem ale oceniam go bardzo pozytywnie... ;-)
Zbuntowana

Postprzez szczota » 22 mar 2011, o 16:18

A ja nie wiem, co mam myśleć, bo z jednej strony koncertowe teledyski to jedno wielkie cholerstwo! Zawsze tak uważałam. I się podłamałam, jak zobaczyłam, że koncertówka będzie. Zawsze uważałam, że stać ich na więcej, że mogą robić o wiele lepsze teledyski od nie jednego zespołu i m.in. to w nich uwielbiałam. Ale też znów nie załamujmy się. W tym teledysku urzekły mnie przede wszystkim kolory!!! I te napisy ;p Planetary jest świetną, energetyczną piosenką i ta energia została pokazana, jak najbardziej. Niektóre ujęcia są fajne. veruleczek, też zwróciłam uwagę na tego pedobear'a xD Tanecznie, wesoło i kolorowo. Trochę się zawiodłam, ale z czasem się przyzwyczaję. Mam taką nadzieję.
A no i jak dla mnie to Frank jest najbardziej uroczy w tym teledysku :)
Ostatnio edytowano 22 mar 2011, o 16:24 przez szczota, łącznie edytowano 1 raz
szczota

Postprzez kocurx » 22 mar 2011, o 16:21

Hmm... Mam mieszane odczucia. Nie mówię że nie jest fajny, po prostu nie lubię koncertówek.
kocurx

Postprzez Etre » 22 mar 2011, o 17:25

Może pocznijmy od tego, że nigdy sympatią koncertowych klipów nie darzyłam, więc czytając informację, że Planetary takie będzie od razu poczułam niechęć i mruczałam sobie, że to będzie najgorszy teledysk MCR. Fakt, wygląda jak fanmejd, ale według mnie chłopcy chcieli tym pokazać, że fani nie są od nich gorsi. No bo proszę Was, gdybyśmy chcieli również byśmy coś takiego zrobili, rajt? Jest kupa kolorów, nie ma już takiego cholernie ciężkiego smutku i jest wiele ujęć, które kropka w kropkę przypominają mi teledysk do Vampires Will Never Hurt You, co daje takiego wampirzego klimaciku. Nie jest super, ekstra, ale ma swój urok, który w nim cenię i za to go kocham! Świetne! Mogli go gorzej spieprzyć :) Lecz mam jedno ale, otóż te chińskie znaczki i podpisy kto jest kim nie za ładnie się prezentują. Bez tego byłoby bardziej rewelacyjnie.
Etre

Postprzez Phantom » 22 mar 2011, o 17:44

Co do teledysku mam mieszane uczucia. Za dużo Gerarda (ale kiedy jest go mało?). Koncertowych teledysków również nie lubię. Fajnie, że są światła, kolory i wogóle jeden wielki rozmach. Podobały mi się japońskie znaczki ;-)
Teledysk wygląda jak jeden wielki spontan, można go porównać do fryzury Gerarda - Artystyczny nieład.
Mogli się bardziej postarać.
Phantom

Postprzez milky-way » 22 mar 2011, o 18:27

Wreszcie ja! :lol:
Więc. Bardzo liczyłam- jak większość- że nowy teledysk będzie kontynuacją historii o Killjoysach. Ale okazało się, że nie. Myślę, że wideo nie jest złe. Daje kopa i pozwala czuć się jak na prawdziwym koncercie MCR :-) Myślę, że dobrze, że chłopaki wprowadzili nieco różnorodności.... Jest kwestia, czy poszli na łatwiznę czy nie- myślę, że i tak mają teraz duuużo pracy, znaczy cały czas są w trasie. Poza tym, taki koncertowy teledysk też jest OK. Prawdopodobnie dla chłopaków jest ważne, jak ludzie bawią się na ich koncertach, ważne są dla nich KONCERTY. Chcieli pokazać, że to istotne. W sumie nie uważam koncertowych teledysków za najlepsze- jasne, że te z Killjoysami podobają mi się bardziej, ale Planetary (GO!) jest OK, kurde, w gruncie rzeczy to cieszę się, że go nagrali ;) I mam nadzieję, że na tym nie poprzestaną i przygotują coś bombowego ;>
milky-way

Postprzez Katerina16 » 22 mar 2011, o 18:41

Myślałam ,że będzie kontynuacja killjoys'ów a tu nii ;/
Teledysk nie jest zły , ale to nie typowe jak na MCR. Koncertówki są jak dla mnie po prostu podziękowaniem dla fanów i pokazaniem ,że oni również się wtedy dobrze bawili. Ale zostawili we mnie taki niedosyt...
Gerard ma charyzmę , taką swoją i lubię to w nim. Ale najwięcej widać to w jego głosie , jak śpiewa jak mówi. Później można dodać jego ruchy na scenie i wychodzi cały Gee. I nie zgadzam się ,że My Chemical Romance stało się komercyjne ;/ boże no ludzie dajcie spokój. Sprzedaje to się Doda <bez urazy oczywiście> np. swoimi pośladkami w teledyskach. Oni robią dalej to co uwielbiają i to co im sprawia radość. Dzielą się z nami muzyką i dzielą z nami część swojego życia siedząc w studiu i nagrywając , jeżdżąc po krajach i koncertując. Każdą sekundę kiedy mogliby wylegiwać się w fotelu , spędzać czas z bliskimi albo robić coś całkiem innego ,a robią właśnie TO ! Muzykę . I co z tego ,że nie jest już taka sama jak kiedyś. Dalej jest swoistego rodzaju rockowa i dalej jest świetna , a każda piosenka ma swój niepowtarzalny klimat , atmosferę, coś co wprowadza nas w inny stan. Radości , smutku... bądź innych emocji. Pozwala żyć nam jak chcemy i czuć się sobą. Sprawili ,że ludzie na całym świecie szaleją za nimi i za tym co robią , zbierają się na forach by o nich porozmawiać , organizują akcje , kochają ich ! Ale to nie jest komercyjność tylko zdobywanie fanów , zdrowa sława , która im się należy i nie uderzyła im kolosalnie do głowy.
Katerina16

Postprzez milky-way » 22 mar 2011, o 18:51

Oni robią dalej to co uwielbiają i to co im sprawia radość. Dzielą się z nami muzyką i dzielą z nami część swojego życia siedząc w studiu i nagrywając , jeżdżąc po krajach i koncertując. Każdą sekundę kiedy mogliby wylegiwać się w fotelu , spędzać czas z bliskimi albo robić coś całkiem innego ,a robią właśnie TO ! Muzykę .

Zgadzam się.
milky-way

Postprzez maia » 22 mar 2011, o 19:02

Mnie się to w sumie podoba. Lubię, gdy teledysk jest nagraniem z koncertu, podobają mi się tu te efekty, które też nie są zbyt porażające. Jest... w porządku :) Bez szału.
Dobre pogo nie jest złe!
:twisted:
maia

Postprzez cola » 22 mar 2011, o 20:12

podoba mi się. ale bez rewelacji. spodziewałam się czegoś na wzór dwóch poprzednich teledysków, choć za cholerę nie wiem, jaką historię by mogli przedstawić.
patrząc na ten teledysk od razu przypomniało mi się I'm not okay, i teraz dopiero zauważyłam, jak chłopaki się zmienili.
koncertówki wydają mi się takie dziwne. nie umiem tego określić. no bo mają cośtamtakiego, co sprawia, że są takie...inne, a czegoś mi brakuje :(
cola

Postprzez mirror » 22 mar 2011, o 20:34

Nie podobało mi się. Kompletnie. Ujęcia fajne, ruchy i mimika Gee i tak dalej no ale to nie to, na co czekałam. Geesus, brakowało mi tego dreszczyku. Np. przy 'Helenie' kopara mi opadła a ciarki przechodziły przez kolejne dwa dni a to... przy tym było 'no fajnie, ale że to ma być ten wielce wyczekiwany teledysk?'. No wstyd chłopcy, wstyd :-/
mam nadzieję, że następny (jeśli będzie) będzie lepszy. to tyle.
mirror

Postprzez Gloria » 23 mar 2011, o 00:12

Ja też nie lubię koncertówek i po klipie do mojego ulubionego kawałka z płyty spodziewałam się mimo wszystko trochę więcej. Już chyba wolałabym, żeby kontynuowali historię Killjoysów. Tylko w rytm Planetary chyba byłoby ciężko :)
W każdym razie chłopaki mają na koncie lepsze produkcje :) Planetary pozostaje raczej słuchać niż oglądać :)
Gloria

Postprzez mental_problem » 23 mar 2011, o 12:18

Całkiem fajny. Taki wesoły, energiczny, no i te efekty nie są przesadzone, tylko takie w sam raz. Fajny, ale bez szału ;-)
mental_problem

Postprzez wcalenietakadobra » 23 mar 2011, o 21:42

no cóż... moim skromnym zdaniem: szału nie ma.
spodziewałam się raczej, że pociągną dalej historię z killjoysami. a tu taka koncertówka :cry: gdyby nie było linku na stronie, tobym ten klip pominęła przy wyszukiwaniu, jako kolejny live.
ale nie jest tak źle. spodobało mi się parę rzeczy, jest wesoło, kolorowo, i w ogóle energicznie.
tak jak pisała Gloria, w sumie trudno byłoby sobie wyobrazić killjoysowy teledysk w takim rytmie.
Planetary jest super, teledysk średni na jeża. ;-)
wcalenietakadobra

Postprzez joannaway » 30 mar 2011, o 19:57

Na początku minkę miałam ooo taką :-( :-? :roll: ale później doszłam do wniosku, że może być. Nie będzie to mój ulubiony teledysk, liczyłam na coś więcej. Czuję niedosyt... Za mało MCR w MCR
joannaway

Postprzez DangerChemical » 31 mar 2011, o 15:11

veruleczek napisał(a):-pierwsze samodzielne "GO!" Frania
-trzęsąca scena
-talerze i bębny perkusisty
-pedobear wśród publiczności
-babka (?) z megafonem
-zbliżenia do twarzy Gerarda i jego mimika
-momenty złości Gerarda
-blond grzywa Majkiego
-sekunda gdy dziewczyna samodzielnie wypowiada "we’re taking back control"
-blondynka z czerwonymi ustami
-maski! maski! maski!
-czerwona bandamka , zielone odblaskowe bransoletki
-słowa: GO , PLANETARY , MIKEY, GERARD, FRANKIE, RAY , HOME , YEAH

tyle zapamiętałam z tego teledysku xd haha
tyle się tam dzieje że trudno wyłapać jakieś szczegóły , ale mi się podoba ,
jednak nie jest on taką rewelacją jak WTTBP czy Desolation Row, gdzie oglądając dostawałam dreszczy ,
ale były momenty, gdzie potrzebowałam nowej pary spodni hahaha xd

nom taa..zgadzam się. nic dodać nic ująć. Aczkolwiek teledysk z lekka nudnawy, nie ma co ukrywać.
.Be yourself, don't take anyone's shit and never let them take you alive...
DangerChemical

Postprzez Pie » 31 mar 2011, o 16:13

Jak koncertowy, no powiem, że myślałam, że będzie gorszy. :lol:
Dostałam oczopląsu, ale pozytywnego. Lubię zamieszanie na teledyskach. W 0:45 - 0:47 rozwaliła mnie tęcza nad głową Mikeya :lol:
Bardziej mi całość kojarzy z jakimś trailerem, czy coś w tren deseń. Podobają mi się też ludzie skaczący tak hop hop, i ujęcia na Raya i Franka. Ogólnie fajnie....
Ogólnie wszystko fajnie. Dałabym 5. XD
Pie

Postprzez UpadłyAnioł » 1 kwi 2011, o 13:46

Jak powiedział PlacÓś - jak na koncertowy to jest okay.
Ale ja czekałam na dalsze losy Killjoys'ów, a poza tym raczej nie lubię takich koncertowych ..
Nie jestem na nie, ale na tak też nie za bardzo ..
UpadłyAnioł

Postprzez JetStar » 1 kwi 2011, o 14:06

Myślę, że nie ma po co oczekiwać na dalsze losy killjoysów. :roll: Grace uratowana, oni zabici. :roll: Więc moim zdaniem, nie ma po co dalej tego ciągnąć. :roll: No ale zobaczymy.

A ja uwielbiam ten teledysk, jest fajną odskocznią od tego co cały czas się działo, coś nowego w ich przypadku. ;-)
JetStar

Postprzez szczota » 1 kwi 2011, o 16:42

Zdążyłam się do niego przyzwyczaić. Zresztą od rana daje mi dużo energii. Chce mi się skakać :D
szczota

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Audio & Video