Teledysk do Planetary (GO!)

Znalazłeś jakieś ciekawe filmiki, lub mp3 zespołu? Podziel się nimi.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Teledysk do Planetary (GO!)

Postprzez green_color » 2 kwi 2011, o 22:56

Nie będę się za bardzo rozpisywać, bo powtórzyłabym połowę wcześniejszych postów, ale muszę powiedzieć, że mam mieszane uczucia. Niby fajnie- mnóstwo kolorów, bawiący się ludzie, wstawki, pedobear wśród fanów ( :lol: ), ale mimo to czuję niedosyt. I to cholerny. Brakowało mi 'tego czegoś', co sprawia, że dany klip staje się jedyny i niepowtarzalny. Do moich ulubionych ten teledysk nie należy i raczej należeć nie będzie. Co jednak nie oznacza, że uważam go za jakieś totalne dno, co to to nie. Też nie lubię koncertówek i może dlatego mam takie zdanie, a nie inne.
Jeśli chodzi o samą piosenkę to uwielbiam ją, bo zawsze daje mi takiego wieelkiego energetycznego kopa :-D
It takes a while to tell stories, I think it's because I was drunk for three years
green_color

Postprzez Yulija » 3 kwi 2011, o 14:04

Moje zdanie: Jestem na NIE.
Zgadzam się z przedmówczyniami <tak sie mówi, nie?>. Nie tego się spodziewałam, nie na to liczyłam. Podekscytowana zaniosłam słuchawki do szkoły i na informatyce chyłkiem oglądałam. Byłam rozczarowana do końca lekcji. Liczyłam na coś więcej, na coś innego. Zmarnowałam tyle minut na zastanawianie się jak to będzie wyglądać, a tu co? Koncertówka...
No, ale skoro zabili ich w Sing... chyba nie mogli tak nagle ożyć. A może mogli...?
Ehh, nieważne. Piosenka świetna, a teledysk przywitałam wielkim jękiem zawodu <na informatyce>.
Yulija

Postprzez chemicznydziwak » 4 kwi 2011, o 18:07

hmm.. tak , zgadzam się z " resztą " (nie wiem czy wszyscy za tym teledyskiem nie przepadają ) . :-( ja tak długo czekałam na ten teledysk z nadzieją , że powrócą killjoysi :cry: a tu taka załamka .. nie jest zły ale niestety nie jestem z niego zadowolona .
chemicznydziwak

Postprzez milky-way » 4 kwi 2011, o 18:21

Ale dziewczęta! Moim zdaniem, Killjoysi jeszcze wrócą. Nie dramatyzujmy ;-) Wszystko może się zdarzyć.
milky-way

Postprzez chemicznydziwak » 4 kwi 2011, o 18:25

Ja jestem pesymistką :-D :-D
chemicznydziwak

Postprzez Sharp » 4 kwi 2011, o 18:28

Ray powiedział w wywiadzie, że mają zamiar nagrać jeszcze jeden teledysk z Killjoysami, ale nieprędko. Koniec offtopu.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez szczota » 4 kwi 2011, o 18:30

Chyba całkiem się przekonałam do tego teledysku. Nie jest jakimś wielkim dziełem porównywanym choćby do "I'm not okay" (<3) albo "The Ghost Of You", gdzie teledysk był wykonany naprawdę znakomicie i profesjonalnie, ale jest ok. Być może postanowili odpocząć od dokładnie przemyślanych scenariuszy i po prostu zaszaleć, zrobić to spontanicznie. Można im to chyba wybaczyć :)
szczota

Postprzez Dasieq » 24 kwi 2011, o 17:29

Cóż.. ja dopiero niedawno widziałem tenteledysk bo u mnie w domu YT nie chodzi,ale jak to zobaczyłem to się zdziwiłem. Taki koncertowy,nie różniący się niczym od wielu wielu innych strasznie podobnych. Koncert i szał,to takie zwyczajne. Ogólnie,takie coś mnie raczej nudzi i w tym przypadku jest to samo.
'Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych'

'Racja jest jak dupa, każdy ma swoją'

Spójrz, przyjacielu, jak bajeczka o Chrystusie uczyniła nas bogatymi -Papież Leon X
Dasieq

Postprzez SzpakZloczynca » 25 kwi 2011, o 17:28

Takie o,nie lubię koncertówek.
A że się sprzedali,to nie powiem-niby czemu,no?
Każda płyta ma być inna i wszystko ma być inne-taki urok MCR.
A że jeden taki teledysk o daniu dupy na rynku muzycznym nie świadczy.
To ich pierwszy teledysk-koncert i pewnie ostatni,bo pomijając NaNaNa i Sing nigdy się nie powtarzają : D
SzpakZloczynca

Postprzez ejdżi » 19 maja 2011, o 16:38

A mnie się Planetary bardzo podoba. Uwielbiam tę piosenkę i uważam że teledysk jest równe fajny *o*
ejdżi

Postprzez Violence » 20 maja 2011, o 18:50

Powtórzę to, co inni napisali wcześniej. Teledysk nie jest zły, ale nie ma "tego czegoś". Również nie lubię koncertówek, chociaż Desolation Row było świetne. Samo piosenkę lubię tak bardzo, bardzo, chociaż na początku mi się nie podobała.
Violence

Postprzez kemikalqueen » 18 cze 2011, o 22:03

Nie, że mi się totalnie nie podoba czy coś. Ja ogółem lubię nawet koncertówki i lubię patrzeć na ten power na koncertach, chociaż to troszkę pewnie napompowany i wyreżyserowany "power"... kurde taki przebarwiony. Nie wiem, mam mieszane odczucia.
kemikalqueen

Postprzez Maarit » 19 cze 2011, o 07:48

A nie wiedziałam, że coś w ogóle powstało. Strasznie jestem niedoinformowana!
ON JEST PRZEŚMIESZNY :D Te ich miny, takie zaangażowanie, nie no. Teledysk na poprawę humoru moim zdaniem. Hmm brakuje tylko polskich fanów z kartkami :)
Maarit

Postprzez Vectress » 19 cze 2011, o 11:22

Nie przepadam za koncertówkami, ale jak dla mnie ten klip naprawdę ma coś w sobie.
Wszystko jest kolorowe, a sam teledysk kipi energią. Niektóre momenty i mordki chłopaków powalają, dlatego często do niego wracam. Aż chce się tańczyć!
Vectress

Postprzez Blóskaj » 19 cze 2011, o 11:45

Cóż, nie zachwycił mnie, ale chłopcy mają gorszy teledysk. Najważniejsze, że jest energia, mnóstwo kolorów i klimat do tańczenia. :-)
Blóskaj

Postprzez sobi » 19 cze 2011, o 12:56

jak na koncertówkę, clip jest całkiem niezły. taki kolorowy, nakręcający pozytywnie (tak jak sama piosenka) :-D
sobi

Postprzez R n' R » 20 cze 2011, o 14:16

Wolała bym coś w stylu Na Na Na ale ten też jest fajny chociaż momentami dostaję oczopląsu :shock:
R n' R

Postprzez good way » 21 cze 2011, o 17:37

Dla mnie bomba :mrgreen: Naprawdę , jedna z najlepszych koncertówek jakie widziałam.Wszystko mi się podoba , szczególnie te ruchy taneczne Gerarda ;-)
good way

Postprzez ventigo » 22 cze 2011, o 11:01

Niezbyt przepadam za koncertówkami, ale tam mi się podoba. W takich teledyskach zawsze mi brakuję trochę spontaniczności, ale jest ok.
ventigo

Postprzez Motoko xD » 22 cze 2011, o 14:21

Odkąd dowiedziałam się że teledysk do Planetary będzie koncertowy to się troszkę zawiodłam ale jak widać niepotrzebnie ;-) nie mam nic do niego.Podoba mi się w nim to że jest taki radosny i panuję w nim tyle energii.Dzięki temu za każdym razem jak go oglądam to czuję że żyję ! :-D daję 7/10.
[17.06.2011] Warszawa
Motoko xD

Postprzez vampirekid » 23 cze 2011, o 21:00

dla mnie ten teledysk jest naprawde swietny :-D taki idealnie na impreze <ta piosenka bedzie leciala na mojej 18nastce 8-) > wydaje mi sie ze do planetary wlasnie lepiej pasuje taki klimat imprezowy niz killjoysi. ten kto oglada ten teledysk dostaje naprawde duza dawke energii :-D
vampirekid

Postprzez Charmer » 28 cze 2011, o 10:53

Sharp napisał(a):NIE PODOBA MI SIĘ.

Dzięki chłopcy za zwalenie mojej ulubionej piosenki! :* Dzięki! Nie no, a teraz na poważnie - okropne, fuj, FUJ. Dobrze nagrane, wszystko cacy, fajne ujęcia, ale... oni nie są zespołem na koncertowe teledyski. Nie są i nigdy nie będą. Nie mają tego polotu, no, nie mają i tyle. Gee nie ma AŻ takiej charyzmy na scenie, są świetni i koncerty dają również świetne, ale nie na teledysk, jestem na nie, dziękujemy, do widzenia.

Normalnie jakbyś mi czytala w myślach O__o
Ja ogólnie nie przepadam za koncertowymi teledyskami... nie wiem dlaczego, po prostu nie bardzo je trawie. Jest jeden teledysk koncertowy, który kocham i koniec, ale ogólnie, nie lubię, nie lubie i jeszcze raz nie lubię. Kiedy zobaczyłam teledysk do Na Na Na i Sing, myślałam, że w Planetary wyskocza mi killjoysi i będą skikać, tańczyć i cieszyć mordy <justkidding> :lol: Nie no, ale myślałam, że zrobią kontynuację tamtego... Ten teledysk jest taki... bezpłciowy, ze tak to nazwę. Nie ma w sobie nic (oprócz piosenki oczywiście) co przyciąga i może zainteresować widza....
it's better to burn out than to fade away
Charmer

Postprzez MarchingBand » 17 sie 2011, o 12:23

Nie lubie teledysków w wersji koncertowej, ale Planetary jest ok. Przede wszystkim bije od niego pozytywna energia :-D
Poza tym, Gerard i te jego kocie ruchy. Mrauu :lol:
now we are the kids from yesterday.
MarchingBand

Postprzez Green » 17 sie 2011, o 15:35

Taa, ruchy Gerarda są najlepsze w całym teledysku.:D
Teledyski koncertowe są neutralne, zwyczjne. Szczerze, to do tej piosenki nie pasują Killjoysi. A sama piosenka jest dla mnie jak zastrzyk energii, zawsze zaczynam tańczyć ;)
Teledysk jest zwyczajny, aczkolwiek oczojebny. ;)
Green

Postprzez destroya » 17 sie 2011, o 16:53

Jest teledysk choć dla mnie również dobrze mogłoby go nie być. Nie zbyt mi się podoba.
destroya

Postprzez zuzanka » 21 sie 2011, o 19:27

Mi zupełnie się nie podoba. Nie jest jakieś koszmarne no, ale i tak nie...Ogólnie nie lubię koncertówek, ale killjoysi zupełnie nie pasują do tej piosenki. No ale mimo wszystko, nadal sama piosenka Planetary (GO!) jest świetna i bardzo ją lubię :-)
zuzanka

Postprzez Atram » 22 sie 2011, o 13:45

Jak dla mnie szału nie ma... Popieram, że MCR to nie zespół na koncertowe teledyski. Bardziej bym się ucieszyła na kolejną część przygód Killjoysów, ale... :roll: co nie zmienia faktu, że uwielbiam tą piosenkę.
Nie jest źle, ale też nie genialnie. Nic do niego nie mam, ale zachwycona też nie jestem. No... ja się nigdy dobrze wysłowić nie mogę ;P
http://ostatni-jezdziec-tosterow.blog.onet.pl/ - rozdział czwarty czyli czerwonowłosy i 'mała' tragedia
Atram

Postprzez RebelliousAngel » 22 sie 2011, o 14:05

Nie lubię koncertówek, ugh! Nie mogę po prostu ich oglądać ;P
Ale ten naprawdę mi się podoba ;) Pierwszy raz oglądałam z rozdziawioną buzią a potem jeszcze z kilka razy aby popatrzeć ze słuchawkami i omal nie zaczęłam tańczyć.
Ok, chłopacy nie są do tego stworzeni więc prosiłabym aby nie robili więcej takich teledysków ale chcieli spróbować i im to wyszło ;)
Jestem na tak! :D
RebelliousAngel

Postprzez Lu. » 23 sie 2011, o 10:49

Mnie się osobiście nawet podoba. Fakt, że liczyłam na coś innego ale nie mogę powiedzieć, że to zły teledysk. I w sumie z biegiem czasu to się nie dziwię, że się zdecydowali na koncertówkę, bo Planetary jest takie żywe i skoczne, że to w sumie nawet tak pasuje.

Strasznie mi się podobają ujęcia Mikey'iego. :->
Lu.

Postprzez jabłkoo » 23 sie 2011, o 18:54

Dopiero po kilku miesiącach zaczęłam ogarniać teledysk, muszę powiedzieć, że jest w mirę fajny. Podoba mi się energia, chociaż nie jest to koncertówka, która zwaliłaby mnie z nóg. Czasem można dostać oczopląsu od nadmiaru obrazu w jednej chwili :lol:
jabłkoo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Audio & Video