Koncerty z ery Danger Days

Znalazłeś jakieś ciekawe filmiki, lub mp3 zespołu? Podziel się nimi.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Koncerty z ery Danger Days

Postprzez Tomaro » 20 lip 2011, o 14:23

Kolekcjonuję koncerty MCR na dysku, i przenośnych nośnikach. Moja kolekcja koncertów z czasów Czarnej Parady jest całkiem pokaźna, ale... mimo prób nadal nie posiadam wiele z najnowszej ery.

Koncerty z ery Danger Days jakie są nagrane, i jakie mnie interesują - MTV World Stage w Walencji oraz iTunes Festival.

Każde World Stage jakie ściągam jest w niskiej rozdziałce, no wiecie, wideo to taki kwadrat na środku, i czarne po bokach i z góry na dół. :lol: Szukam takiego, które nie byłoby w HD 720 lub 1080, ale będzie, jakby to powiedzieć, "na pełnym ekranie". :roll: Obojętne mi, czy będzie to wersja MTV World Stage, czy MTV Winter(ta ostatnia nie ma Not Okay i Czarnej Parady).

iTunes Festival - trafiłem tylko na jeden link w internecie, ale podczas ściągania się przerwało, teraz ściągam znowu, mam nadzieję, że skutecznie :oops:

Szkoda, że Itunes nie ma już na Jutube, pobrałbym łatwo za pomocą wtyczki, a tak to się muszę z hostingami męczyć.

Koncerty muszą być koniecznie albo w avi, albo w mp4... :roll: Nie mogą być w HD, ale dobrze by było, gdyby, znowu mówiąc nieprofesjonalnie, zajmowały cały ekran, i nie było czarnego :lol:

Wiem, że wiele wymagam, ale mam tylko prośbę, jeśli ktoś z was sie na takie coś natknął, to proszę dać mi tu znać.
Tomaro

Powrót do Audio & Video