Teledysk do "The Kids From Yesterday"

Znalazłeś jakieś ciekawe filmiki, lub mp3 zespołu? Podziel się nimi.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Teledysk do "The Kids From Yesterday"

Postprzez Antalia » 17 sty 2012, o 00:43

LostInDangerDays, gdzie widzisz w tym pokazanie uczuć jakie żywią do MCRmy? To, że widać urywki z koncertów jest w sumie normalne a fragmenty np. z napisami na koszulkach' MCR saved my life' pokazują raczej uczucia jakie żywią fani do nich a nie oni do nas. A droga jaką przeszli, zrobili to przede wszystkim dla siebie, nie nazwałabym tego 'oddaniem fanom'. Robią to bo sprawia im to przyjemność a nie dlatego, że poświęcają się fanom. Takie jest moje zdanie ale jeśli widzisz to inaczej to możesz mi wytłumaczyć bo bardzo chciałabym zobaczyć w tym teledysku coś więcej bo szczerze mówiąc nie urzekł mnie.
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Natalia » 17 sty 2012, o 09:42

A ja uważam, że przemówiło przez nich lenistwo i tyle :P A fani robią otoczkę w okół tego.
Natalia
Administrator

Postprzez polly » 17 sty 2012, o 13:09

Każdy będzie miał swoje zdanie na temat teledysku. I tak naprawdę nigdy się nie dowiemy czy to lenistwo ze strony chłopaków czy też zwykły brak pomysłów (w co bardzo wątpię). Być może na następnej płycie dowiemy się jak skończyli Killjoysi. A może pozostanie to tajemnicą. Kto ich tam wie...
polly

Postprzez Sabinia » 17 sty 2012, o 13:24

Mnie nie przypadł szczególnie do gustu ten teledysk. Jak przeczytałam, że ma być teledysk do TKFY ucieszyłam się i mnie wyczajnie rozczarował.
Sam fakt, że uczynili teledysk zrobiony przez fankę ich oficjalnym jest miły, ale oceniając to co widzę nie potrafię się tym zachwycać. Są tam urywki koncertów, które owszem uwielbiam, ale już sto razy widziałam, a w teledysku fajnie jest zobaczyć chociaż fragment czegoś nowego lub chociaż fajniej zmontowanego, jak w Planetary. Owszem są pewne pozytywy, niektóre momenty naprawdę fajne, no i coś takiego pasuje do utworu, ale sądzę, że ich historię można by pokazać ciekawiej... Natalia, myślę, że masz rację, a nawet jeśli ta otoczka jest słuszna, to mimo wszystko chyba nie do końca im to wyszło...
Co prawda, jak by było OWF to bym się tak ucieszyła i moje wrażenia byłyby zupełnie inne, ale nie ma :(
Sabinia

Postprzez Hide » 17 sty 2012, o 13:34

A mi się nie podoba, albo raczej nie pasuje mi to na oficjalny teledysk, bo filmik fajny ogólnie. Trochę się rozczarowałam. :roll:

Ostatnio musiałam trochę odpocząć od chemicznych bo od ciągłego słuchania trochę mi się znudzili. Teraz jak oglądam ten teledysk to jakoś tak mi miło, no bo tyle lat już mija od początków zespołu i w tym teledysku to wszystko jest. I w sumie to już nie wiem co o nim sądzić, ale dzięki niemu znowu wróciła mi ochota na MCR :-> A właściwie znowu zakochałam się w MCR.
Hide

Postprzez RebelliousAngel » 17 sty 2012, o 14:08

Powiem tak. Bodajże 2 dni temu, kiedy wspomniano, że pojawi się teledysk, skakałam z radości. Co prawda nie liczyłam na nic związanego z Killjoysami, ale byłam ciekawa, co chłopacy wymyślą do takiego kawałka. ;)
Gdy obejrzałam po raz pierwszy, patrzyłam tępo w monitor nie mogąc uwierzyć, że ... takie coś, jest oficjalnym teledyskiem. Dzisiaj rano na spokojnie jeszcze raz obejrzałam i jednak stwierdziłam, że nawet ciekawe. ;3
Nie powala na kolana, jakoś bardzo nie zachwyca oraz nie powoduje, że łzy ciekną mi po policzkach ze wzruszenia, ale... no ale to jest przedstawienie ich historii i nawet jeśli zrobili tak z lenistwa lub braku pomysłu, cieszę się, że powstał właśnie taki teledysk. Nie znam ich od początku, więc nie jestem w stanie pamiętać wszystkich wywiadów, koncertów etc., a taki teledysk jest w stanie mi to wszystko przypomnieć, chociaż ważną część.
Nie jest to teledysk typu Helena, do którego często lubię wracać, ale na pewno... no na pewno zapadnie mi w pamięć. :D
RebelliousAngel

Postprzez Libri » 17 sty 2012, o 16:10

A jednak. Teraz to już jakie by to wideo nie było i tak bym polubiła za samą historię.
"She had made a fan video, put it up on YouTube and it summed up what we had been trying so very hard to make, perfectly. So we gave her a call, put our videos together, and the rest, as they say, is history."
Czy ja już mówiłam, że ich kocham? :-)
Z jednej strony szkoda, bo jak sobie pomyślę, co by mogli chłopcy stworzyć... A z drugiej uwielbiam ich za to, co zrobili w efekcie. Piosenka ma klimat akurat do takiej historii zespołu, soł, jest dobrze.
Libri

Postprzez Sharp » 17 sty 2012, o 16:22

Ten teledysk jest paskudny, jest straszny i jest żałośnie sklejony. Laska może się cieszyć, ale nie popisała się za bardzo. A oni :roll: cóż.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez ChemicznyPłaz » 17 sty 2012, o 16:39

Ohohoh, Sharpik, mnie akurat filmik fanki bardzo się podoba! Oficjalny niekoniecznie...
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez florencja » 17 sty 2012, o 17:31

jak dla mnie jest dobry. nawet na oficjalny, bo już lepszej jakości. podoba mi się i już! bo znowu beczałam jak bóbr, uwierzcie, jest mi ta miło i cieplutko i w ogóle fajnie widać, jak mcrmy sie starają i jak dużo jest tych oddanych, wiernych fanów.
florencja

Postprzez Linnet » 17 sty 2012, o 17:48

Powiem tak. Filmik jest dobry w kategorii fanmade, ale żeby od razu z niego oficjalne video robić? Sorry, I can't -.- Jak bardzo chcieli mieć na channelu coś zrobionego przez fana, to mogli sobie to wrzucić, proszę bardzo, ale nie jako oficjalny teledysk xD Widziałam lepsze fanmade video na necie, choćby teledysk do "Dead", który nie jest oficjalny mimo, że to dużo lepsza praca :)
Linnet

Postprzez florencja » 17 sty 2012, o 18:33

o, dead widzialam, coś świetnego, ale to nie urzeczywistnia mcr, tzn tajne, ale jako pokaz dobrej grafiki. nic więcej. a ten... jest naprawdę dobry, koniec! mało fanów tego klipu chyba... :<
florencja

Postprzez micc » 17 sty 2012, o 20:38

Jako ze to tak de facto jest 'przerobienie' filmiku pierwszego, to rzadko kiedy wychodzi cos lepszego, jak sie drugi raz za to zabrac.
Fajne jest to, ze 'mieli gest' i zaprosili do wspolpracy kogos nowego - akurat fanke. Wiadomo bylo, ze nie beda kontynuowac historii Killjoysowej, skoro de facto skonczyli koncertowac i poki co skonczyli opowiadac te historie.
Ja w ogole nie liczylam, ze powstanie teledysk do TKFY, wiec ciesze sie, ze jest to fajny klip koncertowy - choc faktycznie chialoby sie zobaczyc jakies nowe ujecia, nowe fragmenty...

Jak sobie porownacie oba klipy, to wyraznie widac roznice w tym, co jest wazne dla fanow, a co dla zespolu :) To tez jest fajne, bo wiemy ze ten klip powstal 'pod nazorem' MCR, wiec umieszczono tam to, co i oni by chcieli przekazac, a nie to, jaka otoczke my jako fani dorabiamy wokol zespolu.
Jest krew, sa lzy, jest drama i nostalgia :) Dla mnie jest to fajne pokazanie wzrostu zespolu.
Choc jak zobacze jeszcze jeden wywiad czy klip wspominajacy ich historie, unoszacy sie zachwytem nad tym, co osiagneli i w ogole, to zaczne myslec ze nam chlopaki tetryczeja, ze tylko przeszloscia potrafia zyc ;)
Czuje, ze nadciaga jakas biografia...a wy?
micc

Postprzez Lu. » 19 sty 2012, o 16:50

Hm... Na początku zupełnie mi się ten teledysk nie podobał. Czekałam na coś na prawdę dobrego, wielkiego, takiego co potrafią zrobić tylko oni. I się nie doczekałam. ._.'
Potem, na spokojnie obejrzałam i nie powiem ale nieźle się wzruszyłam. W głowie miałam nagle pełno wspomnień, tych lepszych i tych gorszych. I może jakoś super zrobione nie jest i generalnie nie jest tym czego można się było spodziewać ale swój urok ma. Moim ulubionym teledyskiem na pewno nie zostanie XD
Lu.

Postprzez Shashile » 19 sty 2012, o 21:01

Powiem szczerze, że się zawiodłam. Teledysk nie wydaje mi się jakiś cudowny, ani jako fanmade, ani jako oficjalny teledysk. Nawiązuję do przesłania piosenki, ale co z tego.. Gdybym miała czas to sama mogłabym zrobić taki filmik, a nawet i lepszy.. Liczyłam na to, że chłopaki na koniec ery DD, czymś mnie zaskoczą, ale jak widać się przeliczyłam. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk.
Is it worth it
Can you even hear me?
Standing with your spotlight on me
Not enough to feed the hungry
Shashile

Postprzez szczota » 22 sty 2012, o 15:09

Poszli na łatwiznę, ale mi się podoba. Właściwie to ich pierwszy tego typu teledysk, nawet jeśli zrobiony przez fankę. Nie ma co się fochać na chłopaków, bo to całkiem ładnie z ich strony, że zrobili z jej kreatywnej twórczości oficjalny teledysk. Nie każdego byłoby stać na zrobienie czegoś takiego co ona zrobiła. Jestem na tak!

edit: Nie zgadzam się z tym, że sceny ze starych koncertów nie pasują czy coś. Właśnie, że genialnie odzwierciedlają temat piosenki, a ta fanka to uchwyciła.
Ferb: Czy wiecie, że mumiom wyciąga się mózgi przez nos?
Fretka: To mają farta!
szczota

Postprzez Candela » 24 sty 2012, o 17:29

Uważam, że to naprawdę bardzo fajnie z ich strony, że uznali teledysk fanki za oficialny. Historię jego powstawania czytałam z ogromnym uśmiechem na twarzy. I zgadzam się ze szczota, urywki ze starszych nagrań oddają sens piosenki, podobało mi się to.

Natomiast muszę przyznac, że w mojej głowie odzywa się cichutki głosik mówiący, że jestem odrobinę rozczarowana. Uznanie teledysku zrobionego przez fankę nie jest pójściem na łatwiznę, jest świetnym gestem. Pójściem na łatwiznę jest za to uznanie, że cztery teledyski wystarczą, koniec. Co do teledysku do Kids jestem na tak, ale jako dodatek! MCR postawili sobie poprzednimi teledyskami wysoką poprzeczkę i muszę przyznac, że czysto egoistycznie chciałabym czegoś jeszcze.

edit: http://www.youtube.com/watch?v=zfYID1fj ... ture=share a co do tego? Wow. Pokłony dla autorki, wzruszyłam się. Trudno się nie zgodzic, gest gestem, ale ten filmik sto razy bardziej zasługuje, żeby byc oficialnym. Ogólnie filmiki tej dziewczyny są o wiele lepsze, niż ten, który ostatecznie został oficialny.
MORIARTY WAS REAL
Candela

Poprzednia strona

Powrót do Audio & Video