Króciutki Teraz Rock (wrzesień 2008)

Artykuły z gazet, czasopism itd.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Króciutki Teraz Rock (wrzesień 2008)

Postprzez Natalia » 1 lis 2008, o 23:12

Ktoś mi podesłał skan z wrześniowego Teraz Rocka. Jest to taka króciutka wzmianka na tematy, które wszyscy znamy, ale mam to dam :-) http://mychemicalromance.com.pl/nestea/TerazRock.jpg

A jako dodatek list do redakcji : http://mychemicalromance.com.pl/nestea/ ... ckList.jpg :-)

Edit: Poprawka, to jest z września, a nie z października xD
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Natalia, łącznie edytowano 2 razy
Natalia
Administrator

Postprzez A*** » 1 lis 2008, o 23:15

Łubudubu xD Nie no ten list do redakcji mnie rozwalił, ten koleś chyba się zbulwersował <mrze>
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez mcrfan15 » 1 lis 2008, o 23:27

A*** napisał(a):Łubudubu xD Nie no ten list do redakcji mnie rozwalił, ten koleś chyba się zbulwersował <mrze>

Ja też bym sie co najmniej zdziwiła. Dystans międzi Hendrixem a MCR wali po oczach, nie ma co zaprzeczać x(
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez .:DeadAlison:. » 2 lis 2008, o 00:50

Ojeju znalazł się Gerard bo widocznie uznano że zasługuje...kurde...bulwersa puścił koleś :roll: I jak napisała redakcja wybierają czytelnicy co oznacza że w Polsce jest na prawdeeeee dużo fanów MCR :->
.:DeadAlison:.

Postprzez soul » 2 lis 2008, o 09:03

własnie, dziwny koleś...
i znowu podtwierdza się teza że chłopcy w Polsce mają dużo wiernych fanów....
"Oh my god! They killed Kenny! You bastards!"
soul

Postprzez ola_94 » 2 lis 2008, o 09:06

Też pewnie oburzyłabym się.
ola_94

Postprzez Patachaaa » 2 lis 2008, o 14:24

Mam ten nr. I jakoś nie zdziwił mnie ten list, jak go pierwszy raz przeczytałam. xP
Patachaaa

Postprzez nieobliczalna » 2 lis 2008, o 14:40

a ja widziłałam ten numer wtedy w sklepie i przeglądałam. Na okładce było kilkadziesiąt głów i tam z boku, w lewym górnym rogu była też malutka głowa Gerarda. A tak zadecydowali czytelnicy w głosowaniu, więc nie wiem o co gość się rzucał. A poza tym Gee i tak zamykał tamtą listę (chyba miał to ostatnie 50. miejsce:P)
nieobliczalna

Postprzez soul » 2 lis 2008, o 14:47

<ostatni będą pierwszymi>...ale Gee się należało.
gostek mnie zirytował!!!....<zła,gryzie ołówek> :mrgreen:
soul

Postprzez Aga » 2 lis 2008, o 15:19

To był bulwers z własnym zdaniem... :-)
Aga

Postprzez ankers » 2 lis 2008, o 17:18

moim skromnym zdaniem gość z listu ma rację. chociaż na tej okładce było też kilka osób, które średnio tam pasowały pośród królów rocka. ale okładka to tylko okładka, treść wewnątrz jest ważniejsza ;)
ankers

Postprzez soul » 2 lis 2008, o 18:35

jejku <reakcja po zobaczeniu okładki>....taka mała główka na samej górze...
haha^^
ale i tak liczy się wnętrze, a nie okładka. :mrgreen:
ale ankers dobrze mówisz...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez soul, łącznie edytowano 1 raz
soul

Postprzez Gee-Gee » 2 lis 2008, o 18:47

Da ktos okladke?
Hahah, z jednej strony, to przeciez czytelnicy wybierali, ale jakbym byla tym faciem to tez bym sie troche zbulserwowala, haha xD
Fajne zdjecie wybrali do artykulu <mrze>
Gee-Gee

Postprzez soul » 2 lis 2008, o 18:52

soul

Postprzez Dr.Ienzo » 2 lis 2008, o 18:53

Nie wiem po co był ten bulwers tej osoby, taka mała główeczka ._.

Ach, tego typu artykuły zawsze zasiewają we mnie chęć pożądania jeszcze nie powstałej płyty xD
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
Dr.Ienzo
Administrator

Postprzez ola_94 » 2 lis 2008, o 19:10

Według mnie to porównanie takiego beztalencia, gówniarza do wielkich artystów.
ola_94

Postprzez soul » 2 lis 2008, o 19:14

ostro pojechałaś....
nie zgadzam się z tym....w końcu gdyby już był takim beztalenciem to sami organizatorzy (ludzie pracujacy w tej gazecie) by go tam nie dali... :roll:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez soul, łącznie edytowano 1 raz
soul

Postprzez ola_94 » 2 lis 2008, o 19:20

soul, porównując do reszty to beztalencie.
ola_94

Postprzez ankers » 2 lis 2008, o 19:55

Dr.Ienzo napisał(a):Nie wiem po co był ten bulwers tej osoby, taka mała główeczka ._.

tam miały być osoby najbardziej zasłużone dla rocka. ta mała główeczka (i kilka innych) trochę psuje cały poczet tych wspaniałych artystów. postawienie takiego knypka przy tych "bohaterach" jest lekko przesadzone, jeśli miał to być hołd.
w sumie to panowie z redakcji dali ciała, miało być 50 artystów, jest więcej. chyba dla zapelnienia miejsca
ankers

Postprzez Antalia » 2 lis 2008, o 20:44

Czyli co, na tej okładce powinni być sami "klasycy"? Bez przesady. Moim zdaniem teraz też jest sporo utalentowanych artystów i nie rozumiem dlaczego mieliby ich pomijać. Rozumiem, że jest różnica między np Led Zeppelin a MCR ale to nie znaczy, że im się nie należy miejsce na okładce ;P
Antalia
Starszy moderator

Postprzez ola_94 » 2 lis 2008, o 20:51

nataliamcfr, oczywiście, że im też należy się miejsce na okładce, ale nie obok takich wspaniałych klasycznych artystów.
ola_94

Postprzez Antalia » 2 lis 2008, o 21:04

No nie sądzę żeby jakoś odbiegali od RHCP, The White Stripes czy SOAD. Skoro oni tam są to moim zdaniem MCR powinni być tym bardziej.
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Natalia » 2 lis 2008, o 21:07

Gdyby MCR tworzyli 20 lat wcześniej to nikt by sie nie czepiał ;P Takie czasy teraz
Natalia
Administrator

Postprzez Roxanne » 2 lis 2008, o 21:17

Natalia napisał(a):Gdyby MCR tworzyli 20 lat wcześniej to nikt by sie nie czepiał ;P Takie czasy teraz

No właśnie, My Chem mają pecha, że tworzą w dzisiejszych czasach, są stawiani w tych samych kategoriach co te kretyńskie dzisiejsze boysbendy :-/

ola_94 zabawiasz się troche w taką wielką znawczynie rocka :mrgreen:
Roxanne

Postprzez Antalia » 2 lis 2008, o 21:21

Właśnie ;D Moim zdaniem takie gazety są po to żeby znajdywać takie zespoły jak MCR a nie pisać i zachwycać się tylko klasykami. Każdy wie, że oni są świetni ale w dzisiejszych czasach też jest dużo dobrych zespołów o których się powinno mowić. Dlatego uważam, że okładka jest ok ;P
Antalia
Starszy moderator

Postprzez boom. » 2 lis 2008, o 22:00

ola_94 napisał(a):nataliamcfr, oczywiście, że im też należy się miejsce na okładce, ale nie obok takich wspaniałych klasycznych artystów.

Dobra, teraz będzie, że się czepiam, ale proszę Cię powiedz mi dlaczego? Tak, są gorsi i nie dorastają do pięt 'wspaniałym klasycznym artystom', ale dlaczego nie należy im się obok nich miejsce? Bo nie powstali 50 lat temu? Bo są komercyjni? Ok, ja też uważam, że są sto tysięcy razy słabsi od niektórych artystów z tej okładki, ale nie zmienia to faktu, że odnieśli jakiś tam sukces i dziwi mnie to że niektóre osoby bulwersuje mała główka Gerarda na okładce o_o <czepia się>
boom.

Postprzez v.way » 3 lis 2008, o 12:48

Skoro czytelnicy decydowali o tym kto pojawi się na okładce, to nie można się czepiać redakcji.
Ola, gdyby cały czas wielbić 'klasyków', to po co miałyby powstawać nowe zespoły? Ci, którzy teraz są popularni, za parenaście lat mogą zostać nazwani klasykami. Muzyka musi iść do przodu, to, że MCR nie ma takiego stażu jak Led Zeppelin czy Pink Floyd nie powinno decydować o tym, że mają być szanowani właśnie ze względu na to. Dzięki TBP zdobyli rzesze fanów, a to chyba o czymś świadczy. I skoro tak się znasz, to czemu słuchasz zespołu, którego lider jest beztalenciem?
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez Sharp » 3 lis 2008, o 14:10

Wiwej, wyjęłaś mi to z ust. Nie umiałam tego ubrać w słowa, a tu proszę, wchodzi Wiwejek i już <Ómiera, przyczepia się do posta Wiwej>
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez ola_94 » 3 lis 2008, o 16:33

v.way, no wiem. Nowe zespoły też są potrzebne, ale ta okładka miała oddawać cześć wielkim artystom. A Gee na razie jest bardzo młody. W końcu My Chem wydali tylko trzy albumy.
ola_94

Postprzez Angiee » 3 lis 2008, o 19:08

Ja tam nie jestem żadną znawczynią, a klasyki to juz wogóle, toteż poznałam tam może z dziesięć łebków. Choć żeczywiście w porównaniu z niektórymi to Gerard nie zrobił zbyt wiele. Ale!
W końcu My Chem wydali tylko trzy albumy.
A ja myślałam, ze to jakość sie liczy :roll: Czyli tak za... trzy albumy może startować?
Angiee

Następna strona

Powrót do Skany, artykuły