Króciutki Teraz Rock (wrzesień 2008)

Artykuły z gazet, czasopism itd.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez miss.ed » 3 lis 2008, o 19:33

Żeby oceniać czy Gerard pasuje na tą okładkę czy nie, trzeba by uściślić, czy miał to być 'poczet' tylko klasyków rocka czy ogólnie. Widząc jednak tam sporo 'świeżej krwi' to myślę, że do takiej mieszanki talentów Way sie nadaje. I to bardziej niż niektórzy umieszczeni obok niego.
Nie zgodzę się z którąś z przedmówczyń, że Way przy nich jest beztalenciem, bzdura. Mam przeczucie, że za kilka lat MCR będzie naprawdę wielkie, choć dla mnie już jest z obecnym dorobkiem.
Co do listu- chłopak się zbulwersował, wyrzucił z siebie oburzenie, może mu ulżyło, my i tak wiemy swoje.^^
miss.ed

Postprzez Miss Midnight » 3 lis 2008, o 19:37

Ja uważam tylko tyle, że jego obecność na okładce świadczy o tym, że jest znany i popularny, skoro tyle osób zagłosowało...
A reszta...to urok takich głosowań...
Miss Midnight

Postprzez soul » 3 lis 2008, o 20:44

miss.ed zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100%.... <nic nie doda, bo już zostało dodane>
"Oh my god! They killed Kenny! You bastards!"
soul

Postprzez ola_94 » 3 lis 2008, o 20:59

Zgadzam się, że jakość się liczy. Przyznam nawet, że TBP odniosło ogromy sukces, ale póki co to za mało żeby można było go porównać z tymi największymi. Jeszcze wszystko przed nim.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez ola_94, łącznie edytowano 1 raz
ola_94

Postprzez v.way » 3 lis 2008, o 21:09

A było tam gdzieś napisane, że chodziło o 'tych największych'? Bo jak dla mnie to z okazji 600-tnego numeru TR na okładce pojawili się Ci, o których było najgłośniej itd.
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez Miss Midnight » 3 lis 2008, o 21:12

v.way, no taa bo najwięcej ludzi na tą osobę zagłosuje ^^
Miss Midnight

Postprzez ankers » 3 lis 2008, o 21:17

a, skucha. myślałam, że mieli być najwięksi, najwspanialsi. a tu po prostu ci, których chcieli czytelnicy. w numerze z lipca jest napisane "W podziękowaniu za wspólnie spędzone lata (...) redakcja proponuje Czytelnikom, by sami zdecydowali, kto ma trafić na okładkę wyjątkowego numeru."
ankers

Postprzez soul » 4 lis 2008, o 15:25

dlatego Gerard jest i już <nie zdejmiemy go> :mrgreen:
czytelnicy go wybrali i już ,kropka. a że się jakoś nie "komponuje" z całością to już inna sprawa...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez soul, łącznie edytowano 1 raz
soul

Postprzez NothingAtAll » 4 lis 2008, o 16:01

O boże :shock: :shock: ja wiem kim jest pan "Tobiasz" z listu, a przynajmniej przypuszczam. Do mnie do klasy chodzi nijaki Tobiasz który zawsze kupuje to pismo, podnieca się tymi których wymienił w liście, i wyśmiewa się ze mnie, że słucham MCR bo sam jak twierdzi są do niczego ;/ :idea:
NothingAtAll

Postprzez soul » 4 lis 2008, o 16:27

żartujesz!!!???
<zastanawia się>
eee to jest podejrzane :mrgreen:
ale i tak nic z tym nie zrobisz :mrgreen:

<cytat z serialu kryminalnego "musisz go obserwować, i wynosić wnioski z jego zachować, i słów które wypowiada" :mrgreen: hahha^
soul

Postprzez NothingAtAll » 4 lis 2008, o 17:39

Jak nie zrobię? Zrobię! Tylko jeszcze nie wiem co...ale revenge musi być sweet :)

Zaczynacie offtopować!
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez NothingAtAll, łącznie edytowano 1 raz
NothingAtAll

Postprzez Rebel_Kid » 5 lis 2008, o 08:13

A ja się zgodzę z Olą i Ankersem. Po pierwsze z Tobiaszem też się zgadzam, bo:
-Gerard Way jednak nie należy do gigantów rocka, nie oszukujmy się, jeszcze daleka droga
-My Chemical Romance w tym zestawieniu wypada blado i ogólnie nazwałabym to bramkĄ samobójczą dla ich wizerunku. Lepiej by wyglądali w czołówce współczesnych zespołów. To tak jak porównywać wielkiego Kapuścińskiego czy Kieślowskiego do reportażystów, którzy nagle stali się popularni <wybaczcie o moi mistrzowie> takie coś jest naprawdę nie na miejscu
-Czytelnicy wybierali... ech czyli redakcja nie zrobiła żadnej kategorii
-Co to do cholery znaczy, że czytelnicy wybierali? Lipne tłumaczenie, jak na taką gazetę, kto tworzy gazetę, czytelnicy czy dziennikarze? Zrobili gafę i nie chcą się przyznać.

To nie to, że nie lubię MCR. Bardzo ich szanuję ale nie dorastają do pięt tamtym zespołom!!!! Z całym szacunkiem no;/
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Rebel_Kid, łącznie edytowano 1 raz
Rebel_Kid

Postprzez ladymagenta » 5 lis 2008, o 13:40

Gerard wygląda o wiele lepiej obok tych 'klasyków' niż gdyby ustawili go przy 30STM, Panic at the Disco i innych dzisiejszych badziewiach. I zgadzam się z miss.ed - za kilka lat Chemicy pewnie staną sie takimi samymi klasykami. To młody zespol, ale zdolny, który już wiele osiągnąl i myślę, że zasluzyli na dużo wiecej niż znalezienie się na okladce jakiegos cholernego polskiego magazynu! (zakladajac ze gerard reprezentuje cały zespol ;p)
Muszę jeszcze dodać, że czytam niektóre komentarze i nie mogę uwierzyć. I nie wiem czy to jest na zasadzie 'cudze chwalicie, swego nie znacie' czy ktos probuje zabłysnąć swoja znajomością rockowych artystow, w każdym razie szczęka mi opada jak widzę komentarze niektorych fanow 'Gerard to gowniarz i beztalencie' - no proszę bardzo, niech każdy myśli co chce. Ale po co w takim razie nazywacie się jego fanami i ślęczycie codziennie na tym forum?
ladymagenta

Postprzez Rebel_Kid » 5 lis 2008, o 15:12

'Gerard to gowniarz i beztalencie'
nie widziałam takiego posta
Ale po co w takim razie nazywacie się jego fanami i ślęczycie codziennie na tym forum?
raz, że konstruktywna krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a dwa klapki na oczach też nie są dobre.
Rebel_Kid

Postprzez ola_94 » 5 lis 2008, o 15:50

Jeśli chodzi o Gerarda i jego zdolności wokalne to jest był zerem w porównaniu do niektórych wokalistów.
ola_94

Postprzez Antalia » 5 lis 2008, o 16:11

Czasem odnoszę wrażenie, że niektórzy próbują pozować na wielkich znawców rocka i pokazać jacy są wspaniali bo potrafią skrytykować zespół, który lubią. Tak naprawdę nie sądzę żeby ktoś z tego forum choć w 20 % znał się tak na muzyce jak Gerard i reszta MCR. I nie rozumiem dlaczego słuchacie tego zespołu skoro uważacie, że w porównaniu do innych są beztalenciami itd. ? Ja uważam, że jeśli chodzi o współczesne zespoły to właśnie im należy się miejsce na tej okładce. Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie i nie chce zaczynać tu jakichś kłótni. Po prostu napisałam co myślę.
Antalia
Starszy moderator

Postprzez ola_94 » 5 lis 2008, o 17:06

nataliamcfr, zgadzam się z Tobą. Jeśli chodzi o współczesne zespoły to są w czołówce, ale te starsze zespoły to po prostu inna liga.
ola_94

Postprzez v.way » 5 lis 2008, o 18:50

Ma ktoś tego TR, żeby dokładnie napisać o co chodziło w tym głosowaniu?

v.way

Postprzez ankers » 5 lis 2008, o 20:33

v.way, w lipcowym numerze jest
W podziękowaniu za wspólnie spędzone lata (...) redakcja proponuje Czytelnikom, by sami zdecydowali, kto ma trafić na okładkę wyjątkowego numeru.

a w sierpniowym, gdzie jest ta okładka
"Nasza ankieta, w której mieliście wybrać artystów na okładkę jubileuszowego 200. numeru (...) Zdecydowaliśmy więc, że na okładce zamieścimy kilkudziesiąciu artystów, kierując się rankingiem powstałym w oparciu o Wasze głosy".

tyle. nie było żadnych kategorii.
ankers

Postprzez Rebel_Kid » 5 lis 2008, o 21:43

Zawinił Teraz Rock... więc koniec kłótni:P
Rebel_Kid

Postprzez lady-of-sorrows » 6 lis 2008, o 07:39

A wg mnie Gerardowi się należało. I to bardzo. 5 gwiazdek za The Black Parade! Na prawdę, mało kto dostaje tak świetne noty. Poza tym cały wkład pracy, cała ta otoczka medialna i dopracowanie każdego szczegółu swojego image'u i perfekcyjnie przygotowane show podczas tras koncertowych. Za taki wysiłek, na prawdę warto. I nie to, że go bronię, bo lubię MCR. Nie. Po prostu tak osobiście uważam, że na prawdę Geruś zapracował sobie na to.
lady-of-sorrows

Postprzez v.way » 6 lis 2008, o 14:30

ankers napisał(a):v.way, w lipcowym numerze jest
W podziękowaniu za wspólnie spędzone lata (...) redakcja proponuje Czytelnikom, by sami zdecydowali, kto ma trafić na okładkę wyjątkowego numeru.

a w sierpniowym, gdzie jest ta okładka
"Nasza ankieta, w której mieliście wybrać artystów na okładkę jubileuszowego 200. numeru (...) Zdecydowaliśmy więc, że na okładce zamieścimy kilkudziesiąciu artystów, kierując się rankingiem powstałym w oparciu o Wasze głosy".

tyle. nie było żadnych kategorii.

No to skoro nie było żadnych kategorii, typu giganci rocka, to nie rozumiem czego się czepiacie. :-P

v.way

Postprzez A*** » 6 lis 2008, o 14:57

Mnie to w sumie wali kto się znajduje na tej okładce, równie dobrze jak by walnęli Billa z TH, to by mnie to nie poruszyło. Jeśli Way znalazł się na tej okładce no to na pewno nie dlatego że jest kompletnym beztalenciem, tylko dlatego że dużo wniósł wraz ze swoim zespołem do ,,świata muzyki'' i joł ;-)
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez AnnC. » 6 lis 2008, o 15:04

*kwik* ja pierniczę, ile można się kłócić o jedną małą główkę na okładce 200 numeru TR?
ja powiem jedno - Teraz Rock ma wielu czytelników. młodych, starych, w średnim wieku.. wszystkich łączy miłość do rockowych klimatów. ta gazeta łączy fanów wielu gatunków, wielu zespołów i każdy ma prawo znaleźć się na okładce. dla mnie to jest proste i o gustach na prawdę się nie dyskutuje. chcieli Way'a, to go mają. to był świadomy wybór fanów. KROPKA!
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Gee-Gee » 6 lis 2008, o 17:11

Teraz Rock ma wielu czytelników. młodych, starych, w średnim wieku.. wszystkich łączy miłość do rockowych klimatów. ta gazeta łączy fanów wielu gatunków, wielu zespołów i każdy ma prawo znaleźć się na okładce.

Amen. Bym cos dodala, ale bylby to kolejny post z serii: Gerard Way znalazl sie na okladce bo mcr to swietny zespol, cicho babiszony :lol:
Ej, ale tam bylo wiecej glow niz mowili ze bedzie xD

widzę, że uwielbiasz nabijać posty, a to, co napisałaś, to całkiem niepotrzebna wypowiedź, kotku.. - AnnC.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Gee-Gee, łącznie edytowano 1 raz
Gee-Gee

Postprzez ola_94 » 6 lis 2008, o 17:31

No to było od razu mówić, że nie chodziło o tych największych artystów wszech czasów! (na razie nie można tak nazwać My Chem)
ola_94

Postprzez My-Chem » 25 lis 2008, o 14:08

ola_94, No jasne że nie można ich tak nazwać...Całkowicie się zgadzam...Ale jak już wybrali tego Way'a to niech im będzie,potwierdza się fakt że my chem jest lubiane w polsce.
My-Chem

Postprzez Rebel_Kid » 26 lis 2008, o 07:17

potwierdza się fakt że my chem jest lubiane w polsce.
mogliby przyjechać na koncert, nie obraziłabym się:(, skoro tak o nich trąbi TR...
Rebel_Kid

Postprzez Sharp » 26 lis 2008, o 15:17

Ale to zdecydowanie nie jest temat o koncercie.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Skany, artykuły