Kerrang - wywiad z Frankiem

Artykuły z gazet, czasopism itd.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Kerrang - wywiad z Frankiem

Postprzez Natalia » 13 sty 2009, o 18:47

http://mychemicalromance.com.pl/wp-cont ... 1/ker2.jpg
http://mychemicalromance.com.pl/wp-cont ... 1/ker1.jpg

Czy masz jakieś pomysły dotyczące nowego albumu, nad którymi jeszcze nie zacząłeś pracować?
Ostatnio, w październiku byliśmy zajęci nagrywaniem piosenki do filmu Watchmen. Nagraliśmy ją w Nowym Jorku i tam też zmiksowaliśmy. W tym momencie chcemy się znowu zebrać razem i zacząć pisać. To wyczekiwanie, które dobiegnie ku końcowi gdy będziemy gotowi n 100%.

Czy Bob wyzdrowiał już w pełni?
Jedną rzecz musisz wiedzieć o Bobie. Nawet gdyby nie był gotowy w stu procentach, on i tak by powiedział że jest zdrów, byleby wrócić do grania. Najważniejsze jest to , że gramy razem, ale nie może to się odbyć kosztem zdrowia jednego z członków. Chcemy mieć pewność, że Bobowi nie zaszkodzi granie, ani nie pogorszy jego stanu.

Rok temu Gerard obiecywał więcej punkowego, żywiołowego grania. W która stronę poszliście obecnie?
Nie mam na to odpowiedzi. Jest zbyt wcześnie, by o tym mówić. Sam nie wiem… wszyscy w domu mamy masę różnych nagrań. Ray ma mnóstwo nagrań, ja też mam sporo, mamy wiele pomysłów…

Gdy nagrywasz, wiesz co chcesz osiągnąć, czy tez dzięki pracy zespołowej pozwalasz muzyce kierować się własnymi ścieżkami?
To jest trochę dziwne. Gdybyś zapytał mnie na początku pracy nad The Black Parade odpowiedziałbym Ci coś zupełnie innego, niż to, co myślałem po jej nagraniu. W tym względzie, jeśli teraz coś powiem, to zdarzy się dokładnie odwrotnie.

Podczas nagrywania The Black Parade, głównie przez problemy Mikey’ego Way’a, proces tworzenia był przerywany. Jaki nastrój obecnie panuje w MCR?
Wszyscy są pozytywnie nastawieni i zrelaksowani. Podróżowanie to ciężka praca, ale póki koncertujemy i piszemy muzykę - jest to nasza wisienka na torcie. Możliwości jakie są przed nami tylko nas ekscytują.

Jak bardzo potrzebna była przerwa, która zrobiliście sobie przez większość 2008?
Zdecydowanie potrzebowaliśmy jej. Gdyby nikt nie wysłał nas na wakacje, pewnie sami byśmy sobie ich nie zrobili. Podążalibyśmy za słońcem i cały czas grali. Ale to dobrze zrobić w pewnej chwili krok wstecz i ocenić to co się zrobiło oraz zacząć pracę nad czymś czego jeszcze się nie osiągnęło. Ponadto można spojrzeć na problemy, które nas doświadczyły podczas całej tej karuzeli związanej z albumem: na problemy rodzinne i pech ze zdrowiem. Ten album był przeklęty!

W twoim prywatnym życiu zaszło wiele zmian: masz żonę, tak jak Mikey i Ray, a Gerard ponadto spodziewa się dziecka. Czy to nie będzie miało wpływu na pewne rzeczy?
Jesteśmy ciągle blisko ze sobą. Jedyną niedogodnością jest to, że jesteśmy porozrzucani po całym kraju. To jest nie fajne. Nie możemy już ot tak, wpadać do siebie i jechać na kawę. Ale rozmawiamy codziennie. Widuję się dużo z Mikey’em i Ray’em, a niedługo zamierzam z Gerardem i Bobem. Mamy więc kontakt ze sobą.
Natalia
Administrator

Postprzez AnnC. » 13 sty 2009, o 18:50

jak dla mnie ten wywiad to powtórka z rozrywki, ciągle słyszymy to samo, więc nie wiem jaki jest sens w robieniu wywiadów, które nie dają ważnych, nowych informacji..? *kwiczy* spodziewałam się czegoś konkretniejszego odnośnie nowego albumu, jak już, to Franek mógł o Leathermouth coś powiedzieć, bo ciągle za mało o nich słychać *jest wymagającą małpą w czerwonym, nie lubi lania wody*
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez Sorrow » 13 sty 2009, o 18:58

Tak w sumie nic nowego się nie dowiedziałam ;-)

Rok temu Gerard obiecywał więcej punkowego, żywiołowego grania. W która stronę poszliście obecnie?
Nie mam na to odpowiedzi. Jest zbyt wcześnie, by o tym mówić. Sam nie wiem… wszyscy w domu mamy masę różnych nagrań. Ray ma mnóstwo nagrań, ja też mam sporo, mamy wiele pomysłów…

I to troszeczkę mnie martwi, jeżeli chodzi o nową płytę...

Gdy nagrywasz, wiesz co chcesz osiągnąć, czy tez dzięki pracy zespołowej pozwalasz muzyce kierować się własnymi ścieżkami?
To jest trochę dziwne. Gdybyś zapytał mnie na początku pracy nad The Black Parade odpowiedziałbym Ci coś zupełnie innego, niż to, co myślałem po jej nagraniu. W tym względzie, jeśli teraz coś powiem, to zdarzy się dokładnie odwrotnie.

I to kolejna rzecz udowadniająca, że chyba nie należy słowo w słowo brać ich rozważania o styl muzycznym następnego albumu... Trochę się sama w tym gubię.
Wiecie co? Pomimo tego moim zdaniem trzeba choć trochę im zaufać, bo przecież z TBP też w końcu wyszedł kawał dobrej roboty. Z każdej płyty "coś" wyszło ;-) .

Ale cóż. Dobrze, że są zdrowi i szczęśliwi, i że granie sprawia im przyjemność.
Sorrow

Postprzez Malwina17 » 13 sty 2009, o 19:13

a Gerard ponadto spodziewa się dziecka.

Zabrzmiało to tak, jakby Gerard był w ciąży. :lol:

AnnC. ma racje. Nie dowiedzieliśmy się niczego nowego. A teraz nawet nie wiadomo jaka w końcu będzie ta płyta. :-/

zjadłaś moją kropkę, urywam ci za to małego palca ;( *płacze*
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Malwina17, łącznie edytowano 1 raz
Czy jestem pyszny? Pysznię się paradą pychy, którą urządza we mnie geniusz.
Malwina17

Postprzez bebok » 13 sty 2009, o 19:21

Eee no rzeczywiście żadnych nowości to on nie powiedział haha xD
"The emo heroes are ready to work" - to mi rozwaliło uczucia hahaha xD Mocny tekst :D
bebok

Postprzez A*** » 13 sty 2009, o 19:49

Łe....sranie w banie, ile razy to już słyszeliśmy, dawać nową płytę bo jak nie to wpie*dol :P haha Nie no... ;)
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez NaLa » 13 sty 2009, o 20:32

Wisienka na torcie :lol: Właśnie, tak właściwie to nic nowego nie powiedział. A z tą płytą, to oni sami nie wiedzą jak to będzie xD
Tu gramofony, a z czasem i serato
włącz mikrofony, ziomy pochodzą z Kato
NaLa

Postprzez miss.ed » 13 sty 2009, o 21:58

Ale bełkot,! w ogóle nie odpowiadał na zadawane pytania. Tak jakby ich nie rozumiał, czy co. Taki na odczep sie ten wywiad, bez konkretów, nowości. Jakby mu sie nie chciało robić tej płyty, żadnego entuzjazmu. Niedobrze.
miss.ed

Postprzez Natalia » 14 sty 2009, o 11:01

Ale bełkot,! w ogóle nie odpowiadał na zadawane pytania. Tak jakby ich nie rozumiał, czy co.

Dokładnie! Nawet tego nie zauważyłam, a masz rację xD
Natalia
Administrator

Postprzez darka » 14 sty 2009, o 14:23

miss.ed, Natalia, zgadzam się z wami!
Wczoraj czytałam ten wywiad i szukałam odpowiedzi na zadawane pytania. On chyba się naćpał przed wywiadem xD
darka

Postprzez Rebel_Kid » 14 sty 2009, o 16:30

Zgadzam się z powyższymi. Łaskawie dał wywiad nie mówiąc w zasadzie o niczym nowym.
Rebel_Kid

Postprzez soul » 15 sty 2009, o 13:52

miss.ed, i cała reszta macie racje, nawet się nie namęczył dając ten wywiad, w końcu wiemy tyle ile przedtem ....
"Oh my god! They killed Kenny! You bastards!"
soul

Postprzez nieobliczalna » 15 sty 2009, o 14:57

wynika z tego, że dalej nic nie mają. zamiast udzielać nie mających sensu wywiadów, mogliby się wziąć do roboty, ale tak NAPRAWDĘ.
a poza tym Frank sobie przeczy: z jednej strony twierdzi, że sami z własnej woli nie zrobiliby sobie przerwy, z drugiej uważa, że "ten album był przeklęty". Ok, rozumiem, że z perspektywy czasu patrzy na to wszystko inaczej, ale z drugiej strony zionie mi to znudzeniem... Jakby Frank wcale nie miał ochoty na kolejną płytę. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.
nieobliczalna

Postprzez Ruda » 21 sty 2009, o 09:16

Wywiad może jakoś szczególnie odkrywczy nie jest, ale może to i lepiej, że nie mówią nic konkretnego na temat nowego albumu. Jeśli nie będą mówić, że nagrają płytę punkową, to nikt nie będzie jej w ten sposób oceniać. Ja się nie dziwię, że nie chcą się zamknąć w taką pułapkę. To co do tego jednego pytania. Co do reszty, no nie postarał się...
Ruda

Postprzez Sorrow » 21 sty 2009, o 11:32

Z resztą cóż- ja się mu nie dziwię, że się niezbyt wyprodukował, bo przecież te pytania były wałkowane tysiące razy :roll: . Mnie jakby ktoś poraz tysięczny zadał to samo pytanie, to też bym z taką ochotą udzieliła odpowiedzi :roll: Chyba ktoś z kerrang'a miał spóźniony zapłon.
Sorrow

Powrót do Skany, artykuły