MCR w marcowym 'Teraz Rocku'

Artykuły z gazet, czasopism itd.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

MCR w marcowym 'Teraz Rocku'

Postprzez lady-of-sorrows » 6 mar 2009, o 19:39

W cieplutkim jeszcze - marcowym numerze Teraz Rocka, ukazała się malutka wzmianka o My Chemical Romance. Biorąc gazetę do ręki, czytamy:

"GWAŁTOWNIE I INSTYNKTOWNIE

My Chemical Romance wreszcie bierze się za komponowanie materiału na następcę świetnego albumu The Black Parade z 2006 roku. Lider grupy, Gerard Way, przyznał że ma już część tekstów, a cały zespół zaczyna opracowywać nowe utwory. Po zakończeniu naszej ostatniej trasy poczułem silny przypływ inspiracji, dla tego mam już sporo rzeczy napisanych. A ostatnio mieliśmy drugie wspólne spotkanie i zaczynamy składać materiał. Way nie chciałwyjawić zbyt wielu szczegółów na temat nowej muzyki My Chem, chociaż... Wygląda na to, że będzie mniej złożona niż "Black Parade" - stwierdził. Oczekiwałbym, że będzie także bardziej surowa. Fanów grupy ucieszy zapewne, że zespól nie chce zbytnio przeciągać pracy. Liczę, że wszystko pójdzie bardzo szybko. Atmosfera jest bardzo spontaniczna, nie ma potrzeby by zbytnio się nad tym rozwodzić. Celem jest gwałtowne i instynktowne studyjne doznanie. Zespół chciałby, aby płyta wyszła w końcu tego roku. Na razie musimy się więc zadowolić przeróbką Desolation Row Boba Dylana, którą My Chemical Romance zamieścił na soundtracku do filmu Watchmen
(jor)"

No. To by było na tyle.

Więc moi drodzy, pozostaje nam tylko cierpliwie czekać. Kto wie, może świeże Chemiczne dźwięki będą towarzyszyły nam już przy sylwestrowych szaleństwach? ;)
lady-of-sorrows

Postprzez Carrie » 6 mar 2009, o 20:40

Kurde, właśnie miałam o tym napisać :D Spóźniłam sie.
Ale moge za to wrzucić skan jak chcecie :)
Carrie

Postprzez bebok » 6 mar 2009, o 21:18

Wrzucaj, jacha ;D
No to żadnej nowości nie napisali ;D Wszystko się powtarza ;)
bebok

Postprzez House_Of_Wolves » 6 mar 2009, o 21:27

O, znowu narobili mi smaczku! ;D Cały czas mam przeczucie, że płyta wyjdzie szybciej, niż się spodziewamy.
Carrie, czekamy na skan. :> :D
House_Of_Wolves

Postprzez Sharp » 6 mar 2009, o 21:34

Nie radzę z tym skanem :D O ile dobrze pamiętam Natalia chyba została zbesztana, że używamy skanów xd
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Chemiczna_94 » 6 mar 2009, o 21:39

No jak zwykle to samo xDD
Mówienie o tym, że nowa płyta i że zabierają się do roboty ;D No fajnie fajnie, tylko, że mu już o tym wiemy xD
Chemiczna_94

Postprzez Carrie » 6 mar 2009, o 21:41

Tak właściwie to to jest zdjęcie artykułu XD Bo nie mam skanera :(
Sharp, ale czemu nie?

Ale było mówione, żeby nie dawać skanów! I nie dawać.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Carrie, łącznie edytowano 2 razy
Carrie

Postprzez House_Of_Wolves » 6 mar 2009, o 21:54

Chemiczna_94, nie no, są nowości...Wiemy, że idzie im z płytą szybko. To dobra nowina. :)
House_Of_Wolves

Postprzez lady-of-sorrows » 7 mar 2009, o 11:01

I tam. Nawet nie zyskalibyście wiele na skanie. Obok jest tylko takie malutkie zdjęcie Gee. Jak ktoś chce je koniecznie zobaczyć/mieć, to sobie kupi nowy numer ^^. No,w każdym razie, mam nadzieję, że chłopaki już tam się ostro od rana codziennie uwijają, żeby ukończyć pracę nad albumem. Już nie mogę się doczekać <3
lady-of-sorrows

Postprzez Natalia » 7 mar 2009, o 11:07

Zły dział, przenoszę do multimediów, jeśli chodzi o skany to mnie zbesztali za skany na stronie, na forum już nie :P
Natalia
Administrator

Postprzez MCRclaudiaMCR » 7 mar 2009, o 16:05

ah ah.! wspaniale ;) niby nic nowego...a jednak jakaś nadzieja , że to już niedługo :mrgreen: :-> fajnie , że mają już parę utworów. Cieszę się ogółem bardzo xD Nową płytą..powrotem na scenę i może powrotem do trasy koncertowej po Europie? :roll: ;) \ Czekam z niecierpliwością \
Dziękujemy za wzmiankę lady-of-sorrows xD
MCRclaudiaMCR

Postprzez Sorrow » 7 mar 2009, o 16:47

No, w sumie żadne nowości, ale ok. Grunt, że nie napisali czegos obraźliwego, jak to czasami gazety mają w zwyczaju pisać o MCR.
Sorrow

Postprzez Gusiek » 9 mar 2009, o 14:08

Oo, to Desolation Row jest w "Watchmanie"? Fajnie!

grunt to dobry przepływ informacji.. ;) trąbi się o tym dobrych parę miesięcy..
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Gusiek, łącznie edytowano 1 raz
Gusiek

Powrót do Skany, artykuły