Teraz Rock - marzec 2012

Artykuły z gazet, czasopism itd.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Teraz Rock - marzec 2012

Postprzez Yulija » 29 lut 2012, o 18:38

Właśnie otrzymałam marcowy numer 'Teraz Rock' :> Przeglądam sobie strony i zauważyłam malutką wstawkę o MCR odnośnie nowej płyty.

Cytuję <chrząka>:

"Garść informacji z obozu My Chemical Romance: Amerykanie są w tej chwili w ferworze komponowania materiału na piątą płytę studyjną. I szykują kolejny concept album! To po prostu nie może być zwykły zestaw piosenek - mówi gitarzysta Frank Iero. Nigdy nie dojdzie do sytuacji, w której stwierdzimy: "O, mamy dwanaście numerów, więc szybko je nagrajmy i wydajmy na płycie". Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek współcześnie przygotowywał albumy w ten sposób - bez jakiejkolwiek wizji. Sądzę, że czasy płyt pełnych wypełniaczy już minęły i ogromnie się cieszę, bo takich longplayów szczególnie nie lubię. Dodał też: Trudno jest tworzyć w przerwach pomiędzy trasami. Poczucie, że oto masz cztery miesiące na zrobienie nowego materiału, powoduje dużą presję. Dlatego nie spieszymy się, a możemy sobie na to pozwolić, bo mamy swoje miejsce, w którym pracujemy ile tylko chcemy. Następca Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys z 2010 roku powstaje we własnym studiu grupy w Los Angeles"

Włala :>
Może pozwolę Ci byś ze mną budził się
Może powiem Ci jakie lubię wino
Może pozwolę Ci zapalić świeczkę
Gdy w pewną zimową noc
Zgaśnie światło...
Yulija

Re: Teraz Rock - marzec 2012

Postprzez nata99 » 19 cze 2012, o 17:53

super już nie mogę się doczekać
KISS ME YOU ANIMAL !!!! ◕‿◠
nata99