Blog na temat akcji jubileuszowej.

Wszystkie multimedia, które nie pasują do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Blog na temat akcji jubileuszowej.

Postprzez Katerina16 » 9 maja 2011, o 14:46

Słuchajcie ;) jako iż w tym temacie będę potrzebowała konsultacji z wami ,a nie chce bałaganu- zakładam wątek. Mam nadzieje ,że to dobry dział na ten temat.
Właśnie kończę wstępny projekt szablonu i mam do was kilka pytań i informacji.

1. Czy jeśli szablon będzie w trochę innych kolorach niż tutaj ( znaczy z dominacją czerwieni bądź fioletu , żółtą kolumną ) to będzie wam to odpowiadało ?

2. Blog nazywa się wstępnie mcr-polska. Ale jeżeli nie będzie wam to strasznie pasowało napiszcie , może dojdziemy do ogólnego kompromisu ;)

3. Myślałam nad ogólnym podpisem , można go zmienić dlatego wstępnie dam pierwszy lepszy , a po konsultacji z wami ustalimy dokładniej. Moje propozycje to Chemical Stuff ( Chemiczna materia xD) bądź Chemical Team , może też być coś Killjoy'sowego bądź po prostu Killjoysi. Jakie są wasze pomysły ?

4. Na blogu mamy przede wszystkim szerzyć akcję jubileuszową , ale osobiście jestem za tym by pisać też o innych ważnych sprawach jak akcje na koncercie ? A jak wy sądzicie ?

5. Do prowadzenia będzie potrzebne kilka (głównych) osób , które dostaną ode mnie hasło i login ( założę specjalnego e-maila , gdzie czytelnicy będą mogli wysyłać wiadomości np. z różnymi pytaniami. Do e-maila również dostanie się hasło )
Oczywiście , każda osoba stąd , która będzie chciała dodać coś istotnego na bloga będzie miała taką możliwość. Wystarczy ,że poprosi kogoś z prowadzących o hasło i login. Jedynym warunkiem będzie zakaz przekazywania tych informacji , komukolwiek z poza tutejszej grupy.

6. Będę też prosić o to by na blogu nie robić zbytniego bałaganu. Nie musimy go aktualizować notkami z informacjami o wywiadach itp , gdyż jest to robione już tutaj. Można natomiast raz na jakiś czas dodawać wywiady , nagrania z koncertów... itd do linków ;) Może będzie jakaś chętna osoba ?

Oczywiście blog będzie musiał przejść jeszcze długą drogę , a stworzenie go do perfecto ( co znaczy tu używalności) to kwestia kilku dni. Mam nadzieje ,że jakoś to ogarniemy ;)
Katerina16

Re: Blog na temat akcji jubileuszowej.

Postprzez violqa » 9 maja 2011, o 20:50

kollor, nazwa, podpis -mi wszystko pasi ^^
violqa

Powrót do Inne