koncert Berlin, Columbiahalle 6.04.2007

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

koncert Berlin, Columbiahalle 6.04.2007

Postprzez Natalia » 14 kwi 2007, o 17:03

Skoro już pare osób się tu odnalazło i wiem, że nie piszę sama do siebie, to może zameszcze tu krótką relacje z koncertu w Berlinie 6 kwietnia, na którym miałam przyjemność być :)

pomine moje odczucia co do tego, że Berlin to brzydkie miasto , przejde do meritum, czyli do momentu kiedy weszłam do Columbiahalle :) Sala nieduza, dosyć kameralna, czyli w jak najlepszym porządku. nie trzeba było stać blisko sceny aby dobrze wszystko widzieć. koło godziny 20 zaczął grać support, niestety nie znam nazwy zespołu, ale grali dobrze, w niemczech chyba dosyć znany, bo ludzie sie bawili. Skończyli przed 21, więc pomyślałam, że teraz zostaje tylko czekać na Gerarda i spółke ... Jakies 15 minut później światła zgasły no i oczywiście wrzawa na sali, a tu zaskoczenie, to był tylko drugi support, niejaki zespół o nazwie Funreal For A Friend, więc oczekiwanie troche sie przedłużyło. skończyli grać i znowu trzeba było czekać jakies 20-30 minut aż MCR sie podłączą, ale w między czasie na sale zostały rzucone 2 wielkie czarne balony z białym napisem "My chemical romance" , więc ludzie sie ucieszyli, odbijali sobie i oczekiwanie na gwiazdy wieczoru było troszke umilone ;)
przed 22:00 znów zgasło światło i rozległa sie złowroga mroczna muzyka. Wtedy na scene wbiegli Gerard, Mickey, Frank, Ray i Bob , czyli zespół w pełnym składzie. Tłum oszalał i wtedy rozległ się riff do "dead"

setlista prezentowała się tak ( kolejność moze byc troche pomylona) :
Dead!
This Is How A Dissapear
The Sharpest Lives
I'm Not Okay
The Ghost Of You
Welcome To The Black Parade
I Don't Love You
Give 'Em Hell, Kid
Cementery Drive
Famous Last Words
It's Not A Fashion Statement, It's A Deathwish
Mama
Teenagers
House of Wolves
You Know What They Do To Guys Like Us In Prison
Sleep

Cancer
Helena

Moja opinia co do koncertu ? Szczerze, czułam pewnien niedosyt... Czytałam o tym jakie dają show , że koncert podzielony jest na dwie części, jedna zatytułowana "The Black Parade" gdzie wykonują prawie cały ostatni album, a druga "My Chemical Romance" Gdzie przebierają sie z tych swoich kombinezonów w normalne ciuchy i grają stare piosenki. Wiec na to sie nastawiłam. A pozatym nie zagrali żadnego numeru z pierwszej płyty i to też mnie rozczarowało. Jednak na plus była haryzma jaką chłopaki zaprezentowali na scenie i wogóle mimo tego lekkiego "niedosytu" muszę przyznać, że było wspaniale :) w końcu to coś niesamowitego zobaczyć na żywo zespół, który tyle dla ciebie znaczy. Teraz pozostaje czekać aż chłopaki zawitają do katowickiego spodka :)
Ostatnio edytowano 30 kwi 2008, o 12:58 przez Natalia, łącznie edytowano 1 raz
Natalia
Administrator

Postprzez Gość » 14 kwi 2007, o 19:50

Super masz, że tam pojechłas szkoda, że ja nie mogłam tam byc ale mam nadzieję, że zagrają w polsce :D To byłby czad ostatnio cos było na necie ale okazało sie to plotką a to nienmaczny żart ja juz sobie wszystko zaczęłam planowac i w ogóle hah
Gość

Postprzez Sharp » 14 kwi 2007, o 20:20

Miałam jechać, nie pojechałam. Zazdroszczę i tyle. Też słyszałam, że mają być w sierpniu w Polsce, ale to pewnie jakaś plota.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez worry » 14 kwi 2007, o 23:00

pierwszy support nazywał się "Lost Alone" :)
worry
Administrator

Postprzez geemik » 15 kwi 2007, o 10:10

Hmm w zasadzie ja tez nie bylam, ale byla moja kumpelka stala gdzies blisko sceny i byla zachwycona:) Ma kosteczke Franka nawet, ogolnie mowila ze bylo fajnie, a Gerard sie usmiechal jak do niego krzyczala, wiec byla zadowolona chociaz jak sama twierdzi za Gee nie przepada :)
geemik

Postprzez Gość » 15 kwi 2007, o 11:27

fajnie, że byliście, mnie się nie udało, niestety zly termin dla mnie to był... :( i powiedzcie mi jeszcze jedno: czy to jest kontynuacja tego kapitalnego i bardzo rozbudowanego forum, które było poprzednio pod tym adresem, czy to założyli zupełnie nowi ludzie...??
Gość

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 12:32

Ja też chciałem jechać na ten koncert, w końcu było tak blisko, do Polski!! ALe nic z tego nie wyszło :(
Natalia, masz jakieś foty, czy coś??
Kris-O

Postprzez Natalia » 15 kwi 2007, o 13:16

Niestety przed wejściem zabrali mi aparat bo była bardzo szczegółowa kontrola. ale mam nagranie na komórce kawałka "cancer" kiepskiej jakości :P
Natalia
Administrator

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 13:31

hehe spoko :D
a rzucisz się gdzies tym kawałkiem? :D
Kris-O

Postprzez Martha » 15 kwi 2007, o 13:33

To ja mam pomysł! Chodźcie się wszyscy ściepniemy i odwiedzimy MCR w ich rodzinnym mieście :-D . A tak na serio...to zapewne jak będzie w (miejmy nadzieję) niedalekiej przyszłości jakiś ich koncert w Polsce, to się wszyscy na nim spotkamy. To do zobaczyska ;-)
Martha

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 13:35

No ja mam nadzieję :-)

Muszą w końcu przyjechać do Polski, nie ma bata ;]
Kris-O

Postprzez Gość » 15 kwi 2007, o 13:37

fajnie by bylo "w niedalekiej przyszlosci"... ale raczej niemozliwe ;( ale moze za jakis 2 lata przyjada x) kurcze... szkoda, ze nie moglam byc na tym koncercie...
Gość

Postprzez Natalia » 15 kwi 2007, o 13:38

Kris-O napisał(a):hehe spoko :D
a rzucisz się gdzies tym kawałkiem? :D

jak sie naucze transportować dane z komórki na komputer i rozkminie tego całego bluetootha to oczywiście :]
Natalia
Administrator

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 13:39

A może zorganizujemy jakąś petycję, podpisze się kilka tysięcy fanów i przyjadą??
Kris-O

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 13:49

kilka tys. to mi sie wydaje, ze za malo by bylo, ze by przyjechali do naszego beznadziejnego kraju... (ja na ich miejscu bym nie chciala przyjezdzac dla kilku tysiecy fanow - w porownaniu do tego ile maja w innych krajach)
sandra06

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 13:51

No ja tez nie wiem...a może jest szansa, że będzie coś jak w czerwcu LP i PJ....jako dwa równorzędne zespoły. To by było dobre
Kris-O

Postprzez worry » 15 kwi 2007, o 13:57

A może zorganizujemy jakąś petycję, podpisze się kilka tysięcy fanów i przyjadą??

to już było grane wcześniej przez wielu. efekt żaden...

kilka tys. to mi sie wydaje, ze za malo by bylo, ze by przyjechali do naszego beznadziejnego kraju... (ja na ich miejscu bym nie chciala przyjezdzac dla kilku tysiecy fanow - w porownaniu do tego ile maja w innych krajach)

no nie żartuj... każdy zespół który wychodziłby z takiego założenia nie ejst wart ani chwili uwagi. zresztą...w berlińskiej columbiahalle zespół zagrał dla nieco ponad tysiąca osób, a myślę, że bez problemu zapełniliby chociażby trochę wieksza warszawską Stodołe, a nawet zaryzykuje stwierdzenie że może i spodek w 3/4.
worry
Administrator

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 14:05

worry napisał(a):no nie żartuj... każdy zespół który wychodziłby z takiego założenia nie ejst wart ani chwili uwagi. zresztą...w berlińskiej columbiahalle zespół zagrał dla nieco ponad tysiąca osób, a myślę, że bez problemu zapełniliby chociażby trochę wieksza warszawską Stodołe, a nawet zaryzykuje stwierdzenie że może i spodek w 3/4.

No też mi się wydaje, że całkiem nieźle by to wyszło w przypadku Polski...ale teraz można by spróbować jeszcze raz z tą petcyją, może więcej fanów by się zapisało. Jakoś to rozgłosić, czy coś.
Kris-O

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 14:06

tez tak mysle o zespolach ktore tak mysla (lol) ale Polska to dziura... a Niemcy to cos innego.. z reszta tam grali 2 koncerty z tego co wiem
sandra06

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 14:09

No, ale zawsze warto spróbować. Ja nie zamierzam całe zycie jęczec, że do Polski nic nie przyjedzie i jeździć po całym świecie na koncerty moich ulubionych zespołów, tylko coś działać. Także jakby była jakaś akcja-organizacja, czy coś takiego to mnie możecie automatycznie liczyć
Kris-O

Postprzez sandra06 » 15 kwi 2007, o 14:11

to juz nie bede jeczec ;P ja oczywiscie chetnie tez wezme udzial w czyms co mialoby ich sprowadzic ;P
sandra06

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 14:13

Nie no, sandra ja nie mówiłem o Tobie :D

Tak ogólnie to było heh
Kris-O

Postprzez Sharp » 15 kwi 2007, o 14:58

Ponoć ich trasa ma trwać dwa lata, miejmy nadzieję, że wpadną chociaż na jeden koncert.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 15:01

Nadzieja umiera ostatnia :D
Kiedyś musza przyjechać, nie moga nas ignorować!
Kris-O

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 15:32

a ja mam pytanie! skad wiecie ze nie przyjada do NAS w sierpniu!! krążyły takie plotki,ale chyba nikt ich nie zdementował.. o ile mi wiadomo...
a na oficjalnej stronie MCRu trasa konczy sie 8 lipca wiec moze to prawda z tym koncertem w katowicach?? :-/

a co do tego koncertu w berlinie, to w necie obejrzalam pare piosenek,ktore tam zagrali..
jejq jak ja zazdroszcze tym,którzy mogli tam być... wszystkie ich koncerty sa świetne-bynajmniej tak to wyglada na filmikach w necie..
moje BIG marzenie to tam być :D
i wierze że kiedys sie spełni!! :D

pozdróffki :lol:
Oloochna

Postprzez Kris-O » 15 kwi 2007, o 15:48

Oby ta plotka okazała się prawdą :D

Chyba orgazm wtedy będę miał :D
Kris-O

Postprzez Oloochna » 15 kwi 2007, o 15:57

lol :lol: heh
ja jak sie dowiedzialam ze przyjezdzaja do katowic w sierpniu to caly dzien chodzilam z glowa w chmurach i z ogromnym bananem na pysku :mrgreen: nawet juz zaczelam zbierac kase na bilet tylko za na drugi dzien sie dowiedzialam ze to plota.. :-/

ale ja wierze ze jednak to prawda :-D nie ma w ogóle nnej opcji :-P
Oloochna

Postprzez Mona » 18 kwi 2007, o 07:33

ja byłam na tym koncercie :-D :-D Wygrałam koncert w Bravo ^^ Było suuuuper :)
Mona

Postprzez maćka » 18 kwi 2007, o 11:10

To plotka - wysyłane były do Spodka i MTV (które miało byc patronem) maile z pytaniem o ten koncert - obydwie odpowiedzi mówiły jedno: "nic nam o takim koncercie nie wiadomo" =]

(To chyba jeyne, co na tym forum napiszę xD maćka się kłania, szefowa ogromnego FC MCR, który był tu pod tym adresem wcześniej...)
maćka

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 13:03

Może na razie nie udzielają żadnych informacji, bo sami nie mają nic ustalone...pozyjemy zobaczymy.
Kris-O

Następna strona

Powrót do Koncerty