koncert Berlin, Columbiahalle 6.04.2007

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 13:34

Mona! wysłałam 17 smsów żeby wygrać bilet na koncert MCR w Niemczech!!!!!!!!!!! grrrrrrrrrrrrrrrrrrh tyle pinindzy i na marne :-/
no ale luz ;-)
Oloochna

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 13:44

Oloochna nie martw się, wiem co czujesz :P
też koło 15-20 wysłałem...tyle kasy poszło się rypać hehe
Kris-O

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 13:46

hah widze ze nie tylko mnie tak pogielo z tymi smsami :mrgreen: dobrze wiedzieć...
Oloochna

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 13:47

My, świry powinniśmy trzymać się razem ;-)
Kris-O

Postprzez sandra06 » 18 kwi 2007, o 13:48

a ja 1 xD tylko, ze dwa dni pozniej stracilam karte sim... :( zazdroszcze tym, ktorzy tam byli.. Gerard cos specjalnego mowil ;>?
sandra06

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 13:49

No własnie, mnie też to ciekawi. Widziałyście koncert z Halloween? Jak Frankiemu śpiewała cała publika sto lat hehe to było coś
A tak w ogóle, to się czuję tu jakoś dziwnie, bo jestem jedynym piszącym facetem w tym gronie :P
Kris-O

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 13:49

ja Monie zazdroszcze... kuźwa jak ja marzyłam o tym koncercie..
Oloochna

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 13:52

No własnie, mnie też to ciekawi. Widziałyście koncert z Halloween? Jak Frankiemu śpiewała cała publika sto lat hehe to było coś
ja widzialam.. :-D faaaajne :-D

A tak w ogóle, to się czuję tu jakoś dziwnie, bo jestem jedynym piszącym facetem w tym gronie :P
no wiesz... :-P prócz admina jest jeszcze dwóch innych kolesi,ale oni najwyraźniej nie mają zamiaru sie udzielać na forum...
ciesz sie.. :-D jesteś rodzynkiem! a tacy są najlepsi :mrgreen:
Oloochna

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 13:56

Damn, I'm good ;]
a masz ten koncert w dobrej jakości?? Bo ja ściągnąłem z YouTube, a tam jest źle zsynchronizowany głos z dźwiękiem :(
Kris-O

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 13:57

niee mam, ja niestety tez tylko bazuje na youtube .. :-/ jeżeli nie znajdziesz tam lepszego, to już nie wiem
Oloochna

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 13:59

No to chyba nie ma...a szkoda...
Kris-O

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 14:01

no bo z tego co słyszalam to nie wpuszczaja na koncerty z aparatami i robia dokladna kontrole wiec jedyne na czym mozna nagrac cokolwiek to telefon,a wiesz jaką te telefony mają jakość nagrywania..
Oloochna

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 14:03

Ale ten koncert to kręciło AOL, bo to oni organizowali. Nawet Gerard raz powiedział, że dzięki AOL mogą zagrać ten koncert i dzielić się nimi z ludźmi na całym świecie.
Kris-O

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 14:12

a to to już nie wiem :-/ ale w necie pełno jest -wąłsnie na youtube krótkich filmików z koncertu kreconych aparatami telefonicznymi...
Oloochna

Postprzez Kris-O » 18 kwi 2007, o 14:19

Tu jest pierwsza część tego koncertu :P
Kris-O

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 14:22

łołkej :-P lookne
Oloochna

Postprzez Mona » 18 kwi 2007, o 14:26

a ja chyba wysłałam ...hmm...20 xD A po tygodniu zadzwoniła do mnie babka z wiadomością ,że wygrałam <szok i radość> OMG już się boję jak wyjdę w tej gazecie (pewnie koszmarnie ale to mały szczegół). ;-)
Mona

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 14:50

oo to zobaczymy cie w gazecie? xD hah
Oloochna

Postprzez Mona » 18 kwi 2007, o 14:53

tak xP Już się boję xD Moja koleżanka powiedziała ,że poprosi mnie o autograf ... buhahaha
Mona

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 14:59

lol a propos tego koncertu w berlinie..
widzialaś chemikaliów z bliska? masz może aftoglaf czy cuś??
Oloochna

Postprzez Mona » 18 kwi 2007, o 15:04

widziałam^^ Gadałam z Gee <buja w obłokach>,niestety nie mam autografu :/ Nawet dziennikarze z Bravo nie zrobili z nimi wywiadu ,bo megament się nie zgodził.:/ Podobno ze względu na bezpieczeństwo (taaa...jasne)
Mona

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 15:12

gadalas z gee? ;>

bezpieczeństwo? to co oni sie bali ze redaktorka BRAVO zamias mikrofonu podstawi Gerardowi spluwe do skroni?? :-? khem khem :-?
Oloochna

Postprzez Mona » 18 kwi 2007, o 15:15

tak gadałam^^ i dostałam od niego taką naklejke ,na której mieli się podpisać ale nie wyszło :/
Nie mam zielonego pojęcia...podobno to było trochę związane z tym ,że w klubiku obok odbywał się koncert satanistyczny.Ale ja i tak tego nie rozumiem :(
Mona

Postprzez Oloochna » 18 kwi 2007, o 15:18

nieeeeeeeeee i jeszcze dostałaś coś od Gerarda????!!!! aaaaaaaaa
a o czym gadaliście?? albo mona wiesz co przeskoczny na hydepark bo zaraz zaczną nas ścigać... oki? :->
Oloochna

Postprzez Mona » 18 kwi 2007, o 15:19

dobrzę już przeskakuję xD
Mona

Postprzez geemik » 20 kwi 2007, o 16:46

Mona a jak z nim gadalas, skoro oni po koncercie nie wyszli do fanow? ;-) Wpuscili Cie za scene czy jak...
geemik

Postprzez Kris-O » 20 kwi 2007, o 18:16

Mona chyba weszła....szczęściara hehe
Kris-O

Postprzez Mona » 21 kwi 2007, o 06:42

ja rozmawiałam z Nim przed koncertem! Jak dziennikarze się pytali czy coś będzie z tego wywiadu ;)
Mona

Postprzez Kris-O » 21 kwi 2007, o 06:45

Nie dobijaj mnie :(:(:(:(:(
Kris-O

Postprzez Mona » 21 kwi 2007, o 07:49

no co? Pytacie się to odpowiadam xD
Mona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty