MCR w Paryzu

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

MCR w Paryzu

Postprzez ola_mcr » 25 cze 2007, o 12:44

ahhh...19 czerwca 2007 mialam przyjemnosc byc na koncercie My chemical romance w Paryzu:)
Bylo suuuper!!!!!!! :mrgreen:
Koncert zaczal sie tak ok 20:30.Gdy zobaczylam caly zespol na zywo to az mnie zatkalo:)
Na poczatku zagrali wszystkie utwory z nowej plyty THE BLACK PARADE nawet Blood.
Na koncu Gerard powiedzial ze to juz koniec i dziekuje za przybycie.Po ok 5 minutach znowu zaczeli...myslalam ze zagraja 2 bisy i na tym koniec, ale mylilam sie.
Otworzyla sie kurtyna i zobaczylam "stare MCR":Frank w bialej koszulce Gerard w czarnej marynarce....zatkalo mnie totalnie.Teraz dopiero zaczela sie zabawa.Na poczatek zagrali I m not ok, pozniej cementary drive itd. Zdziwilam sie gdy uslyszalam 2 utwory Heaven help us i The jetset life is gonna kill you.
Koncert skonczyl sie ok 23.Z jednej strony cieszylam sie ze juz jest koniec bo bylam tak zmeczona, mokra i wszystko mnie bolalao ze milalam ochote isc odpoczac ale z drugiej strony chcialam zeby dalej grali...
Do tej pory nie moge uwierzyc ze widzialam My chemical romance i samego Gerarda Way.
aaa..aa..... jeszcze jedno... stalam ok 10 metrow od sceny wiec widzialam bardzo dobrze Franka Gerarda Raya i Boba.
Pozdrawiam goraco:)
ola_mcr

Postprzez geemik » 25 cze 2007, o 14:03

Hej :) To mialas super, ze nawet i w samym Paryzu bylas :) A z ktorego jestes Biskupca? Czy nie takiego w powiecie nowomiejskim? Bo to blisko mnie choc juz inne wojewodztwo :-)
geemik

Postprzez bebok » 25 cze 2007, o 14:11

heh ja też byłam w Paryżu jak był koncert... ale na koncercie nie byłam bo to byla wycieczka ze szkoly... bleee
bebok

Postprzez BadChemicalGirl » 25 cze 2007, o 15:30

aaa..! ale mialas bosko..*,* ja tez chce zobaczyc MCR!! ugh... jak ja zazdroszcze osoba które były na koncercie MCR!! >.<''''''' ehh.. masz moze jakies fotki z koncertu?? :D
BadChemicalGirl

Postprzez AnnC. » 25 cze 2007, o 17:54

o tak, tak zdjęcia!
to musiał być zajebisty koncert... tyle piosenek.. *serduszkuje*
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez ChemicaLara » 25 cze 2007, o 19:27

Aaaa! Czytałam o takim koncercie!!! Świetnie że jeszzce takie grają! Jak ja bym chciała na takim być....:* Ehh super by było gdyby w Czechach czy Niemczech taki zagrali - najpierw całą TBP a potem ze starych płyt. ola_mcr masz zdjęcia, jakiś filmik?:D A zagrali coś z pierwszej płyty?:))
:>
ChemicaLara

Postprzez AnnC. » 25 cze 2007, o 19:28

a co ty gadasz ze w niemczech albo w czechach? W POLSCE!

dawaj, dawaj ola wszystko co masz! ^^
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez ChemicaLara » 25 cze 2007, o 19:37

O Polsce to chyba nie mamy co marzyć, no ale skoro...:P To w Bydgoszczy najlepiej :lol: muhaha przed moim blokiem!:D Właśnie olka mcr dawaj jakąś recenzję i zdjęcia i WSZYSTKO:D!!!:*
ChemicaLara

Postprzez v.way » 26 cze 2007, o 05:24

Rany, ale ci zazdroszczę...jak nie przyjadą do Poland to znjade ich i skopie im te chemiczne tyłki!! :evil: do Polski marsz, bo jak nie to was Najlepsi Fani zeżrą...
Tak prawdę mówiąć, to MCR chyba nie zdają sobie sprawy z tego co tracą...miec Takich fanów i nie przyjechać...wstyd! :roll:
Ola mcr-dołączam się do proszących-zarzuć jakąś fotką albo filmikiem...cokolwiek!

A tak na serio-to mogliby nas zaszczycić i przyjechać..
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez ola_mcr » 26 cze 2007, o 07:01

Hej, niestety zadnych fotek nie robilam bo balam sie wziac aparat ze soba.
Ale znalazlam na youtube kilka filmikow z tego koncertu w miare dobrej jakosci.
http://www.youtube.com/watch?v=SMUmvqdibwE
http://www.youtube.com/watch?v=KdOQlavxtOg
http://www.youtube.com/watch?v=Z__r9LC3dzE
http://www.youtube.com/watch?v=3GfEF3LQ1c4
Na razie zadnych fotek z koncertu nie widzialam jak zobacze to Wam przesle.
Ze starych plyt spiewali:
Give 'em hell, kid
Ghost Of You
Helena
I'm not okay
Thank you for the venom
The jetset life is gonna kill you
You know what they do to guys like us in prison
The jetset life is gonna kill you
Heaven help us
Pozdrawiam serdecznie

ola_mcr

Postprzez BadChemicalGirl » 26 cze 2007, o 10:15

Heaven help us ahhh!! kocham ta piosenkee x333333
BadChemicalGirl

Postprzez ChemicaLara » 26 cze 2007, o 10:37

BadChemicalGirl ja też ją kocham!!! I jeszcze My Way Home is trought you....:* albo kill are your friends!:D CHciałabym żeby w Polsce jeśli przyjadą, je zagrali!:)
ChemicaLara

Postprzez BadChemicalGirl » 26 cze 2007, o 11:13

no i jeszcze the best jest Sister to Sleep *,*
no... bylo by boskoo x33
BadChemicalGirl

Postprzez ChemicaLara » 26 cze 2007, o 13:16

Bad i jeszcze "All I Want for Christmas is You":D... Bosko to mało powiedziane:P hehe. A filmiki już ktos oglądał?:D
ChemicaLara

Postprzez ola_mcr » 26 cze 2007, o 13:33

http://www.youtube.com/watch?v=1C3zaUF6M7M
polecam bardzo ten filmik.Moja siostra go zrobila i jest bardzo sympatyczny mam nadzieje ze Wam sie spodoba:)
ola_mcr

Postprzez bebok » 26 cze 2007, o 13:41

"bo gdy chlopcy graja je je je je to człowiek szaleje je je, głowa mu sie chwieje je je"
odnosi sie to do MCR i w 100% się zgadzam! No niezłą piosenke znalazła do tego hehe:P Co wy na to "DarkDisco" xD
ee ale to chyba nie w tym temacie trzeba było umieścić :P
bebok

Postprzez BadChemicalGirl » 26 cze 2007, o 16:54

no filmiki fajne x33
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez BadChemicalGirl, łącznie edytowano 1 raz
BadChemicalGirl

Postprzez v.way » 26 cze 2007, o 17:02

Oglądnęłam 1 filmik i nie mogę dalej, bo mi żal dupę ściska,że nie byłam na ich koncercie! Kurde!! Niech przyjadą wreszcie do Polski!! :-(
>>> Punk Cabaret is Freedom!!! <<<

'Albo mocniej pada albo jestem zwariowana!' by Acze <3 <3 <3
v.way

Postprzez ChemicaLara » 26 cze 2007, o 20:30

Tak sami z siebie nie przyjada:/ Może petycja? Jeśli mielibyśmy dużo podpisów....? Ja na razie widziałam "Helenę"... ah czemu mnie tam nie było? :( :-( <płacze xP>
ChemicaLara

Postprzez NAL » 26 cze 2007, o 20:34

Już było coś takiego. Temat zamknięto, więc raczej nie warto zakładać nowego.
NAL

Postprzez ChemicaLara » 26 cze 2007, o 20:38

Mi chodzi o petycję na petycje.pl !
ChemicaLara

Postprzez NAL » 26 cze 2007, o 20:39

O tym właśnie mówię. Był temat, wszyscy się podpisywali pod tą petycją... Ale koniec offa
NAL

Postprzez Pacjent » 6 lip 2007, o 10:26

Eeee, zazdroszę Ci. Na pewno było świetnie. Kurczę, ale koncert.
Pacjent

Postprzez Karusia » 15 lip 2007, o 22:03

<krztusi sie kanapką>

Ja... Ja...

<zamyka sie z zazdrości>
Karusia

Postprzez Goździul » 12 wrz 2007, o 11:47

łaaa ale zazdroszcze łuh... a filmiki zaje.iste x] szkoda ze nei twoje ale co tam :P
Goździul

Postprzez Ashlee » 12 wrz 2007, o 21:48

Jeszcze trochę to do nas przyjadą - mam taką nadzieję :>.
Super miałaś, ja nie mam za bardzo środków do tego, żeby wybrać się w jakąkolwiek zagraniczną podróż, a tym bardziej na koncert..
Ashlee

Postprzez Marionnette » 27 kwi 2008, o 18:30

Bosz, w Paryżu.! I jeszcze tyle piosenek.! <Ómiera z zazdrości i zachwytu>
v.way napisał(a):Rany, ale ci zazdroszczę...jak nie przyjadą do Poland to znjade ich i skopie im te chemiczne tyłki!! :evil: do Polski marsz, bo jak nie to was Najlepsi Fani zeżrą...

:mrgreen:
Marionnette

Postprzez nieobliczalna » 10 maja 2008, o 19:24

dawno tu nikt nie pisał, a ja tak odgrzebuje, ale co tam :P
kurcze no bo kocham czytać przeżycie ludzi z koncertów MCR ^^ i wtedy można sobie to wszystko wyobrazić i w ogóle ajajaj ^^ mam nadzieję że w końcu tez mi się uda na jakimś być :)
nieobliczalna

Postprzez BloodFlood » 30 sty 2009, o 16:57

Omg...ale miałaś extra<PS: Jak przyjadą do Polski<o ile> to zagrają nam całe 3 płyty i te piosenki których nie wydali!xD inaczej ich nie puszczeXD. Mam już taką zgraje co wie jak to zrobićXD>

No te twoje marzenia odnośnie koncertu w Polsce to nie tu :P- A***
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez BloodFlood, łącznie edytowano 1 raz
BloodFlood

Postprzez My guitar hero » 3 lut 2009, o 10:13

Co? Naprawdę? Ale widziałaś ich na żywo? Ja też tak chcę. <Zielenieje z zazdrości>

...szczerze? nie potrzeba nam tu takich postów. zielenieć możesz sama w sobie, a nie na forum, bo nie byłaś na koncercie, więc po co jęczeć i zaśmiecać wątek? regulamin przeczytaj, w hydeparku jest. - AnnC.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez My guitar hero, łącznie edytowano 2 razy
My guitar hero

Powrót do Koncerty