MyChemicalRomance - Polskie Forum Fanów • Zobacz wątek - The World Contamination Tour

The World Contamination Tour

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: The World Contamination Tour

Postprzez Antalia » 4 mar 2011, o 14:42

W końcu wylądowałam na koncercie mcr w Paryżu i muszę powiedzieć, że było niesamowicie. Poczułam się jak na takim prawdziwym rockowym koncercie. Zabawa była świetna a francuska publiczność jest o niebo lepsza od publiczności w Niemczech ;d
Oto setlista:

Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na)
Give 'Em Hell, Kid
Planetary (GO!)
Hang 'Em High
SING
Vampire Money
Mama
The Only Hope For Me Is You
House Of Wolves
Summertime
I'm Not Okay
Famous Last Words
The Ghost Of You
DESTROYA
Welcome To The Black Parade
Teenagers
The Kids From Yesterday
Helena
Cancer
Bulletproof Heart

Żałuję, że nie zagrali Prison ale nadrobili to innymi piosenkami np. dla mnie najlepszym momentem koncertu był bis i "Bulletproof heart". Na żywo brzmi wspaniale a zabawa przy niej to coś naprawdę nie do opisania ;d No i "Vampire money" to było coś ;d Poczułam się jak na prawdziwym rock'n'rollowym koncercie. Te dwie piosenki były chyba najlepsze. No jeszcze dużym zaskoczeniem było "Hang 'em high", też bardzo dobry wybór z ich strony ;d I nowa aranżacja "The ghost of you".. Miałam okazję usłyszeć ją na żywo już dwa razy i jestem nią naprawdę zachwycona. Z takich innych spraw sala była dość mała a w trakcie koncertu nad publicznością unosiło się mnostwo balonów ;d Wyglądało to wspaniale ;d I pierwszy raz na ich koncercie spotkałam się z miłą ochroną. Po wszystkim czekaliśmy na autografy ale jakiś facet od nich powiedział nam, że nie może dzisiaj pozwolić im na podpisywanie autografów bo mają jakiś autobus itp. No ale przynajmniej widziałam jak składali sprzęt i jak strasznie dużo tego mają. Na samym końcu wyszli chłopaki ze swoimi żonami (tylko Frank był sam), wsiedli od razu do autobusu i odjechali ;p
Antalia
Starszy moderator

Re: The World Contamination Tour

Postprzez Bloody_Rose » 4 mar 2011, o 17:35

Szkoda Franciszka. Biedaczek. Z dala od żony, dzieci... :-( psów. :lol:
Jeej, strasznie chciałabym usłyszeć The Ghost of You na żywo. :cry:
Bloody_Rose

Poprzednia strona

Powrót do Koncerty