The World Contamination Tour

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

The World Contamination Tour

Postprzez Such. » 21 wrz 2010, o 13:24

Mon, 10/25/2010 Edinburgh Corn Exchange Edinburgh United Kingdom

Sat, 10/23/2010 HMV Apollo London United Kingdom

Sun, 10/24/2010 O2 Apollo Manchester United Kingdom

Mon, 11/01/2010 Cigale Paris France

Wed, 11/03/2010 Kesselhaus Berlin Germany

Thu, 11/04/2010 Grünspan Hamburg Germany

Fri, 11/05/2010 Visions Presents Show @ FZW Dortmund Germany

Sat, 10/30/2010 Melkweg Amsterdam Netherlands

Wybiera się ktoś? Osobiście mam zamiar pojechać do Berlina.
Such.

Re: The World Contamination Tour

Postprzez Agacior » 21 wrz 2010, o 13:55

O bożee, jak bardzo bym chciała pojechać.. Teoretycznie moze i uda mi się być w Paryżu 1 listopada, ale szanse, że rodzice mi pozwolą pójść na koncert są praktycznie zerowe..
Do Berila raczej nikt mnie nie będzie wiózł, a zwłaszcza, ze straciłabym cały tydzień szkoły.
Ehhh.. W Polsce na pewno ich nie będzie.?
;C
Agacior

Postprzez Sharp » 21 wrz 2010, o 14:15

Żeby była jasność i przejrzystość - w takich tematach udzielają się osoby, które wiedzą, że jadą na sto procent, a nie ktoś, kto sobie cichuteńko gdyba i ma nadzieję, że mu się uda. Rozumiecie? Rozumiemy!

No, to ślicznie :)
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez SleepingBeauty » 21 wrz 2010, o 19:13

No więc ja się pochwalę :-) Będę na koncercie w Berlinie na 100%!!! :-D Jedziemy tam razem z koleżanką i już się nie mogę doczekać!! Sama nie wierze, że to dzieje się naprawdę!! Jeeej!! Może ktoś jeszcze się wybiera??
“Look at me, with my pretty bracelet and tiara... I'm a f****n' princess!” - Gerard Way
SleepingBeauty

Postprzez Such. » 21 wrz 2010, o 19:20

Oho to fajnie, nie będę sama. Jestem ciekawa ile bilety będą kosztować. Dowiemy się w czwartek
Such.

Postprzez Antalia » 21 wrz 2010, o 20:56

No ja też się wybieram do Berlina ; )
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Little Susie » 22 wrz 2010, o 14:36

Hej :) Zalogowałam się na tym forum (które tak btw już od dawna obserwuję, tylko że nie bardzo się lubię wypowiadać w Internecie :roll: ) specjalnie po to, żeby powiedzieć, że... też jadę do Berlina :D Na 99%, bo ten 1% trzeba pozostawić na zdarzenia losowe, takie jak np. Armagedon (bo zapalenie płuc to jeszcze nie powód, żeby nie zobaczyć MCR :mrgreen: ). Wydaje mi się, że bilety nie będą jakoś kosmicznie drogie, bo na koncert w Edynburgu jest za 23,5 funtów (ok. 30 Euro ;)). A w jaki sposób dostajecie się do Berlina :)??

Żeby pani moderator nie krzyczała, możecie odpisać na pw ;)
Time grabs you by the wrist, directs you where to go.
So make the best of this test, and don't ask why.
It's not a question, but a lesson learned in time.
Little Susie

Postprzez SleepingBeauty » 22 wrz 2010, o 14:39

Mnie i moją przyjaciółkę zawozi jej mama :D
“Look at me, with my pretty bracelet and tiara... I'm a f****n' princess!” - Gerard Way
SleepingBeauty

Postprzez Little Susie » 22 wrz 2010, o 15:22

A skąd jedziecie :)? Może... mogłabym się zabrać :)??

Póki co ja wybieram się pociągiem, ale jakby dało radę się z kimś zabrać to bardzo chętnie :)
Little Susie

Postprzez Antalia » 22 wrz 2010, o 15:27

Ja jadę z rodzicami z Łodzi ;p
Antalia
Starszy moderator

Postprzez Such. » 22 wrz 2010, o 16:07

Na prawde takie tanie? Ja jadę samochodem z Poznania.
Such.

Postprzez Little Susie » 22 wrz 2010, o 20:48

http://www.gigsinscotland.com/content/d ... type=other

Tutaj jest tak napisane :)

Edit:
http://www.avosbillets.com/index.php?op ... 06&lang=en

W Paryżu jest za 34 Euro :D Nie jest źle :)
Little Susie

Postprzez mmie89 » 23 wrz 2010, o 13:16

Hej! Również wybieram się do Berlina na koncert (jak można to przegapić? -odp: NIE MOŻNA - więc jechać wręcz trzeba:)
Będę jechała z siostrą, prawdopodobnie pociągiem, najpierw z Torunia potem przesiadka w Poznaniu do Berlina. Czy ktoś jeszcze z Poznania będzie się wybierał? Chętnie zebrałabym większą ekipę na ten wypad :) (może nawet wszystkich którzy z tego forum jadą?) myślę, że byłoby ciekawie, niestety na znajomych liczyć nie mogę bo większość uważa, że to hałas nie muzyka ... (i jak ktos tak twierdzi mam ochotę odgryźć mu uszy za to, że nie zna się na muzyce ale niech słuchają dalej Dody) dlatego też pewnie nie ma co liczyć na koncert MCRu w Polsce.... Ewentualnie można się ugadać już w Berlinie, zrobić coś bardziej zorganizowanego aby chłopcy z MCRu zobaczyli, że do nas też warto przyjechać, że tu też mają fanów.. ale musi nas być widać. Jeśli będzie ktoś chętny na takie spotkanie w Berlinie i udanie się jako oficjalne fanki z Polski na koncert to dajcie znać :D
mmie89

Postprzez Such. » 23 wrz 2010, o 13:50

Mhm ja jade z Poznania ale samochodem i z chęcią się spotkam na miejscu.
A co do biletów spodziewałam się, że będą droższe więc pozytywnie.
Such.

Postprzez Little Susie » 23 wrz 2010, o 18:43

mmie89 napisał(a):... zrobić coś bardziej zorganizowanego aby chłopcy z MCRu zobaczyli, że do nas też warto przyjechać, że tu też mają fanów.. ale musi nas być widać. Jeśli będzie ktoś chętny na takie spotkanie w Berlinie i udanie się jako oficjalne fanki z Polski na koncert to dajcie znać :D

Popieram :) Pomyślę, jakby tu nas "uwidocznić" i jak na coś wpadnę, to napiszę :)
A jeżeli chodzi o przejazd, to jeszcze zobaczę - jeżeli nie uda mi się załatwić żadnego innego transportu to w ostateczności też będę jechać pociągiem z Poznania :) Ale to jeszcze się zboczy ;P
Little Susie

Postprzez szila » 23 wrz 2010, o 21:25

heja :) mam pytanie do bardziej doświadczonych koncertowiczów mcra. Otóż poważnie zastanawiam się nad lotem do Paryża na koncert naszych gwiazd, ale zastanawia mnie pewna kwestia. Premiera nowej płyty jest 22 listopada, a koncert w Paryżu 1 listopada, ciekawi mnie więc jaki będzie repertuar? Czy będą to piosenki promujące nową płytę czy raczej głownie odgrywanie starych przebojów i kilka bonusów w postaci nowych tracków? Rozchodzi mi się to, że jadąc na ich koncert chce się wybawić, wyskakać, wykrzyczeć itp. A nie wiem jak będzie wyglądał koncert na którym słyszę same nowe piosenki, których nie znam. Ani pośpiewać bo słów nie znam, ani poskakać do ukochanych rytmów. Nowy singiel niby rewelacja, ale jakby nie było to zmiana stylu MCR, to już nie te klimaty do których przywykłem, które pokochałem, dlatego mam drobne obawy. Czy ktoś orientuje się jak wyglądają koncerty przed premierą płyty?
Swoją drogą czy ktoś wybiera się na koncert w Paryżu? :)
pozdrawiam!
szila

Postprzez PumpkinPie » 24 wrz 2010, o 05:29

Mam takie pytania do osób pewnych, że jadą. Gdzie zamierzacie spać i w jaki sposób kupicie bilety na koncert? (chodzi mi o Berlin) Z góry dzięki za odpowiedzi :)
PumpkinPie

Postprzez Such. » 24 wrz 2010, o 09:11

Ja mam zamiar spać w samochodzie :-> a bilet kupie normalnie tutaj http://www.eventim.de/my-chemical-romance
Such.

Postprzez mmie89 » 24 wrz 2010, o 09:33

Ja właśnie kupiłam 2 bilety... jestem pełna szczęścia! :D
Na eventimie przesyłka do Polski 30EUR! Na szczęście opcja na koncert w Berlinie jest taka, że bilety można wydrukować samemu. (na koncert w Hamburgu chyba juz nie)

Cena jednego biletu na koncert w Berlinie 29,45EUR (czyli całkiem przyzwoicie) :)
HAMBURG 30Eur
DORTMUND jedyne 15 EUR.

Jeśli chodzi o nocleg to jeszcze nie mam pojęcia. Może będzie jakiś nocny pociąg do Polski którym wrócę, a jak nie ... to się coś wykombinuje. Najważniejsze, że bilety już są. :D:D:D:D:D:D (umiera ze szczęścia)
mmie89

Postprzez szila » 24 wrz 2010, o 09:39

Czy jest jakaś inna metoda płatności niż zakup kartą? Jak zapłaciliście za te bilety?
Gratuluję szczęśliwym nabywcom :)
szila

Postprzez Such. » 24 wrz 2010, o 10:00

mmie89 jak kupiłaś bilety to zamówiłaś czy wydrukowałaś? I do Berlina tak?
Such.

Postprzez mmie89 » 24 wrz 2010, o 10:45

Ja zapłaciłam kartą. Znaczy podałam numer mojej karty itd. oni sami to ściągają z karty bez żadnych zbędnych przelewów zagranicznych w EUR. Nie widziałam tam innych opcji płatności. Nie znam na tyle niemieckiego jechałam trochę na czuja ;]
Jeśli chodzi o przesyłkę to stwierdziłam, że 30EUR za DHL płacić nie zamierzam, później jak już dokonacie zakupu wyskakuje okienko z PDF który można zapisać i wydrukować. Każdy bilet ma osobny nr i inne zabezpieczenia. Trochę się bałam zaznaczyć opcję żeby to drukować ale jest wszystko ok bilety są naprawdę porządne.
Tak ja jadę do Berlina. :) Już nie mogę się doczekać....:D:D:D
mmie89

Postprzez Such. » 24 wrz 2010, o 12:34

Dzięki za infromacje, ja także już mam bilety (wydrukwałam).
Such.

Postprzez Little Susie » 24 wrz 2010, o 12:58

No to sobie chyba jednak nie pojadę... Bo pieniądze na bilet mam, ale nie mam jak go zamówić - nie mam karty kredytowej, nikt z mojej rodziny też nie... Nie no normalnie aż płakać mi się chce... :cry: :cry: :cry:
Little Susie

Postprzez SleepingBeauty » 24 wrz 2010, o 13:10

A nie ma tam jakiejś innej formy płatności? Na pewno jest tylko karta?? Powinno być coś innego....tak mi się wydaje...
SleepingBeauty

Postprzez Little Susie » 24 wrz 2010, o 13:19

No właśnie nie ma... Ja pierdziu... jestem totalnie załamana...
Little Susie

Postprzez Such. » 24 wrz 2010, o 13:49

Ale mi się zdaje, że bilety są już od dawna wyprzedane ;) Chyba te z Londynu poszły w 12 minut.
Such.

Postprzez mmie89 » 24 wrz 2010, o 14:06

Tak w Londynie poszły bilety w 20min i teraz sprzedają je na ebuyu za 80 funtów. Z tego co widzę w Berlinie chyba jeszcze są wolne. Warto spróbować. Poproście rodziców, na pewno mają karty płatnicze, albo rodzeństwo, kogoś z rodziny, dajcie mu gotówke a w zamian niech wam udostępni nr karty (płatniczej kredytowej) podane jest na stronie co trzeba uzupełnić ale to dopiero przy płatności. Zawsze jest jakieś wyjście, kombinujcie:] No i teraz jeszcze są bilety ale ludzie wracający ze szkół w Niemczech pewnie się na nie rzucą...
mmie89

Postprzez Berry » 24 wrz 2010, o 14:17

Nie wie ktoś przypadkiem jak zmienic język na tych stronach z biletami w Niemczech? o.o Bo z niemieckiego to ja noga jestem
Berry

Postprzez Such. » 24 wrz 2010, o 14:54

Nie da się ale możesz użyć translatora.
Such.

Następna strona

Powrót do Koncerty