The World Contamination Tour

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: The World Contamination Tour

Postprzez Linnet » 23 gru 2010, o 18:18

Wybiera się ktoś może na koncert do Kolonii? Ja jadę, a głupio tak samej podróżować, więc szukam towarzystwa ;-)
Linnet

Postprzez Gloria » 24 gru 2010, o 00:17

Ja myślałam, żeby jechać na któryś z koncertów w Niemczech ale póki co jestem wpisana na forumową liste na Sztokholm. Może dołaczysz? :D
Gloria

Postprzez Linnet » 24 gru 2010, o 09:35

Chętnie bym dołączyła, ale mam już bilet kupiony na Kolonię ;) Moja przyjaciółka tam mieszka, więc przy okazji ją odwiedzę :D No to niiic, szkoda :(
Linnet

Postprzez Little Susie » 30 gru 2010, o 19:03

A ktoś do Monachium lub Hamburga?... Bo ja rozważam któryś z tych koncertów, ale jak to wyjdzie, zobaczę... Nie mogę się zdecydować, gdzie lepiej ;)
Little Susie

Postprzez Such. » 31 gru 2010, o 12:48

Ja bym chciała do Hamburga ale strasznie drogi przejazd :/
Such.

Postprzez Little Susie » 2 sty 2011, o 11:40

Tak tylko w ramach drobnej dygresji... to, że nie ma Ticketdirect, czy jak to się tam zwało, troszku utrudnia nam wszystkim życie. Jednak jakby ktoś chciał kupić bilet, to moja mama jest aktualnie w pracy w Niemczech i w razie wu to mogę ją poprosić, żeby tam odebrała bilety i po powrocie do Polski (koło 7.02) przesłałabym je pocztą do właścicieli. Przesyłka w Niemczech to 4,90 euro + jakieś 2 zł na znaczek w Polsce. To chyba lepsze niż 35 euro ;P

Ale to tylko tak w razie wu pisałam ;) Sama wałkuję mamę, żeby mnie do Monachium puściła, chociaż teoretycznie jeszcze mówi NIE, w jej głosie już wyczuwam to zwątpienie, które zawsze towarzyszy zgodzeniu się ;P ;P ;P FTW!
Little Susie

Postprzez Schokolade » 2 sty 2011, o 20:03

Ktoś wybiera się do Newcastle? Bo ja bym bardzo chciała i nawet rodzice mi pozwolili tyle że nie mam towarzystwa :/
Na Na signs in Warsaw...one of the coolest things I've ever seen. Thank you guys and gals...
Schokolade

Postprzez Whatsername » 4 sty 2011, o 16:49

Jeśli ktoś ma zamiar jechać do Monachium albo Hamburga to niech da znać ;)
Whatsername

Postprzez Little Susie » 5 sty 2011, o 04:24

Whatsername, a Ty dokąd się wybierasz? Na obydwa ^^ :)?
Little Susie

Postprzez SmellLikeLemon » 5 sty 2011, o 16:16

Witam! Jestem tu nowa chociaz od dośc dawna obserwuje stronę i forum.Zdecydowałam się wreszcie na założenie konta ponieważ chcę pojechac na koncert mcr do hamburga bądz monachium i szukam kompanów bo sama się nieodważe ;p czy jest ktoś może chętny??(jeśli miałoby to jakies znaczenie- mieszkam w toruniu)
SmellLikeLemon

Postprzez Whatsername » 5 sty 2011, o 22:19

Little Susie napisał(a):Whatsername, a Ty dokąd się wybierasz? Na obydwa ^^ :)?

Heh, chciałabym ;P Tak naprawdę, to jeszcze się nie zdecydowałam... Oba te koncerty są w podobnym czasie (różnica kilku dni), no i koszty dojazdu też są podobne. Ja będę jechać pociągiem, dlatego w wolnej chwili muszę sprawdzić połączenia do obu tych miast i zobaczyć, do którego łatwiej się dostać i to pewnie zadecyduje, na który koncert pojadę.

Jak już wszystko ustalę, to dam znać ;) Byłoby świetnie, gdybyście mogli do nas dołączyć (bo ja jadę ze swoją siostrą i kuzynką) :-)
Whatsername

Postprzez Little Susie » 6 sty 2011, o 00:59

Whatsername, Pociąg do Hamburga... Z Poznania do Berlina (ale generalnie pociąg jedzie bezpośrednio z Wawy, tylko stamtąd nie znam cen ;)) to najmniej 19 euro (jeśli złapiesz promocyjny), ok. 25 euro ze zniżką do 24 (albo 26?) roku życia, coś koło 30 euro normalny (ceny dla 2 klasy, w jedną stronę), co daje jakieś 40 lub więcej euro w dwie strony. Na niemieckiej DB BAHN (http://reiseauskunft.bahn.de/bin/query.exe/pn?rt=1&) wyszukałam połączenie i w promocji połączenie z Berlina do Hamburga i z powrotem to 68 euro. Czyli w sumie minimum ponad 100 euro (czyli ponad 4 stówy :/) Ja natomiast znalazłam autobus za 299 zł z Poznania do Hamburga i z powrotem. Do Monachium pociągiem to w ogóle masakra, wsiadasz we Wrocławiu, przesiadasz się w Kłodzku, potem w jakiejś tam miejscowości w Czechach, potem w Pradze i dopiero jedziesz do Monachium. I to też sporo kosztuje (już nie pamiętam ile ;P). Autobus z Wrocka do Monachium to ok. 330 zł. Samoloty też sprawdzałam, ale w tej kwestii jestem sierotą i nic taniego (poniżej 600 zł) nie znalazłam (może nie wiem, gdzie szukać ;P). Reasumując: najtańszy jest autobus, i chyba jeżeli pojadę to właśnie ten środek transportu wybiorę (chociaż też wolałabym pociąg). Póki co najbardziej prawdopodobnym miastem dla mnie jest Monachium, ale jeszcze nie odrzuciłam definitywnie Hamburga.

SmellLikeLemon, jeżeli pojadę, to z miłą chęcią możemy podróżować razem ;)
Little Susie

Postprzez UpadłyAnioł » 6 sty 2011, o 13:31

A nie udałoby wam się jechać autem ?
Zrobiłybyście zrzutkę na benzynę i wiecie ;-)

Tak tylko o tym pomyślałam, nie mam pojęcia czy toby wyszło taniej, czy nie ; p
UpadłyAnioł

Postprzez Such. » 6 sty 2011, o 14:20

Little Susie podasz mi więcej informacji o autobusie Poznań-Hamburg? Stronę najlepiej?
Such.

Postprzez Little Susie » 6 sty 2011, o 19:47

Such., http://www.biletyautobusowe.net.pl/ tu wpisujesz wszystkie dane i wyszukuje Ci połączenie. Z Poznania do Hamburga w dwie strony liniami Becker Reisen - 299 zł.
Little Susie

Postprzez Such. » 6 sty 2011, o 19:57

Little Susie, dziękuję ale i tak już znalazłam :> Mi by to pasowało bo mam 10 minut samochodem do tego dworca :D
Such.

Postprzez Whatsername » 8 sty 2011, o 19:30

Więc tak... Poszukałm dziś połączeń kolejowych do Hamburga (bo do Monachium zdecydowanie ciężej się dostać).
Po pierwsze, trzeba się dostać do Szczecina. Np. ja muszę tam dojechać z Warszawy, ale to nie jest problem bo wystarczy wsiąść w pociąg TLK albo RE, gdzie bilet normalny w drugiej klasie kosztuje ok 50 zł, ale dla studentów jest zniżka chyba 30%, więc cena biletu wynosi ok. 35 zł. Jeśli ktoś mieszka bliżej szczecina to oczywiście będzie taniej ;)
Następnie, w Szczecinie kupuję bilet na Brandenburgię i Berlin, który kosztuje 10 euro, gdy się podróżuje samotnie, albo 25 euro i wtedy to jest bilet grupowy, dla 5 osób, więc od osoby to jest po 5 euro. gdy jechałam do berlina to właśnie go kupiłam. I na tym bilecie można sobie przed całą dobę jeździć po całej Branderburgii i Berlinie (w ciągu tej doby można nawet korzystać z całej komunikacji miejskiej w Berlinie).
Więc na tym bilecie, dojeżdżam do Wittenberga albo Karstadt. To są miasta położone przy samej granicy Branderburgii, jak najbliżej Hamburga. I w tym momencie kończy mi się ważność tego mojego biletu.
Kupuję bilet do Hamburga (obojętnie czy to będzie z Wittenberga czy z tego Karstadt - cena jest jednakowa). Dla jednej osoby kosztuje 19 euro, ale tu znowu, gdy jedziemy grupą to dla 5 osób kosztuje on w sumie 60 euro, czyli po 12 euro od osoby. I dojeżdżamy do Hamburga i idziemy prosto na koncert hehe ;P

Więc podsumowując: cena biletu do Szczecina zależy od tego gdzie mieszkacie. Załóżmy, że to będzie ok. 35 zł. Ze Szczecina do Wittenburga to 5 euro (20 zł) i dalej do Hamburga to 12 euro (56 zł). W sumie mamy ok 110 zł. W jedną stronę. Wydaję mi się, że to cena do przyjęcia, zwłaszcza, że z Warszawy do Hamburga jest ponad 1000 km.

Wiem, że cała ta podróż wydląda skomplikowanie, ale tak naprawdę, wystarczy dobrze ogarnąć się z tymi rozkładami i nie ma problemu. Dodatkowym plusem jest to, że gdy już kupimy bilet na Brandenburię, można sobie po drodze zwiedzić Berlin, nie płacąc już ani grosza ;)
Whatsername

Postprzez SmellLikeLemon » 9 sty 2011, o 20:08

Mmmm ten cały kosztorys i plan podróży sporządzony przez Whatsername wydaje się byc niczego sobie . Ciągle zastanawiam się jednak czy jechac, bo jakoś nie wierze że z moim szczęsciem uda mi się wogóle przekroczyc granice nie błądząc gdzies po drodze ;P

czy ktoś ma już może bilet na jakiś z koncertów?
SmellLikeLemon

Postprzez Linnet » 9 sty 2011, o 21:08

SmellLikeLemon napisał(a):Mmmm ten cały kosztorys i plan podróży sporządzony przez Whatsername wydaje się byc niczego sobie . Ciągle zastanawiam się jednak czy jechac, bo jakoś nie wierze że z moim szczęsciem uda mi się wogóle przekroczyc granice nie błądząc gdzies po drodze ;P

czy ktoś ma już może bilet na jakiś z koncertów?

Spokojnie ;) Na pewno się nie zabłądzisz :D Czasem trzeba troszku odwagi, to daje dużo wiary w siebie w przyszłości;) Wiem z autopsji :lol: /OT
Ostatnio edytowano 1 mar 2011, o 21:10 przez Linnet, łącznie edytowano 1 raz
Linnet

Postprzez Whatsername » 9 sty 2011, o 21:43

Linnet, a gdzie kupiłaś ten bilet? Tzn na jakiej stronie?
Kurde, bilet na koncertw Berlinie w listopadzie kosztował 30 euro, a teraz kosztują już 40 ;(
Whatsername

Postprzez Linnet » 10 sty 2011, o 08:39

Whatsername, bilet kupowała mi kumpela w Koloni. W ten sposób uniknęłam dodatkowych opłat :-)
Wiem też, że znajomi kupowali na tej stronie http://www.eventim.de/my-chemical-roman ... &kuid=2398 tylko wtedy za zamówienie płaci się dodatkowo prawie drugie tyle co za bilet :shock:
Linnet

Postprzez Little Susie » 10 sty 2011, o 13:32

Hej :)
Ja gdzieś w tym tygodniu kupuję bilet do Monachium, więc jeśli ktoś chce zamówić sobie bilet na którykolwiek z niemieckich koncertów, dajcie znać. Jak już wyżej pisałam, moja mama jest w Niemczech do początku lutego i po prostu zamówię na jej adres i ona mi przywiezie do Polski ;) (i jeżeli ktoś będzie chciał, żeby mu zamówić, to wyślę pocztą jak tylko bilety trafią w moje ręce ;)) Wedy jest wysyłka 5 euro, a nie 34.

Jej, ale się cieszę :D Mam nadzieję, że jakoś to wszystko wypali :D Ktoś jeszcze jedzie do Monachium :D??
Little Susie

Postprzez Linnet » 11 sty 2011, o 17:10

o.O teraz mi się rzuciło w oczy, że moje bilety są o 2 ojro tańsze niż te na stronie eventim.de...Ciekawe czemu :roll:

Macie tu fote, gdyby ktoś chciał zobaczyć jak wyglądają ;) Szału pał ni ma xD
http://img515.imageshack.us/img515/5800 ... 831202.jpg
Linnet

Postprzez Whatsername » 11 sty 2011, o 18:41

Bo jak się kupuje na miejscu, to zawsze sa tańsze.
Kurdeee, zazdroszczę, że masz już bileciki w domku ;P
Whatsername

Postprzez Little Susie » 11 sty 2011, o 22:54

Linnet, też niedługo takie będę miała ;P Tylko że do Monachium ;)) Btw wyglądają prawie zupełnie tak jak ostatnio ;)
Little Susie

Postprzez Whatsername » 16 sty 2011, o 16:27

Ha! Powysyłałam jakiś czas temu to podanie o koncert MCR w Polsce na te kilkanaście adresów organizatorów koncertów i jeden facet odpowiedział! :) Napisał, że sam osobiście tez jest fanem tej grupy i że on jest właścicielem hali, a nie organizatorem, więc tak naprawdę to nie od niego zależy, ale mają kilka wolnych terminów i znalazł jakiś chętnych organizatorów gotowych współpracować i że właśnie trwają rozmowy z menadżerem zespołu i organizatorem ich trasy koncertowej! :-)
Więc, przyjazd My Chem do Polski staje się coraz bardziej realny ;P
Whatsername

Postprzez Linnet » 16 sty 2011, o 16:58

Whatsername mi koleś z ErgoAreny też napisał takiego maila(pisałam do nich tylko, że moje własne wymyślone podanie :lol: ) ;) Ja oczywiście z natury jestem pesymistką, w związku z czym zastanawiam sie czy on nie napisał tego tylko po to, żebyśmy się odczepili :-/
Linnet

Postprzez Little Susie » 17 sty 2011, o 14:19

Zobaczymy, co z tego wyjdzie ;) Mam już bilet do Monachium, ale jeśli przyjadą do Polski to też się rzecz jasna wybiorę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Trzymam kciuki!
Little Susie

Postprzez Tomaro » 31 sty 2011, o 07:23

Mi rodzice obiecali, że jak w lipcu MCR będzie grało w Polsce/Niemczech/Czechach/Słowacji/Węgrzech/Austrii/Szwajcarii to pojadę. Teraz się modlić, żeby akurat w lipcu trwała trasa po EU, a to mało prawdopodobne. Niestety inne krają nie wchodzą w grę.
Tomaro

Postprzez assassin » 31 sty 2011, o 10:00

czemu akurat lipiec?
Cieszę się, że coś w końcu się ruszyło z tym pobytem MCR w Polsce. Teraz tylko czekać, choćby kilka lat.
assassin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty