Akcje nt. zorganizowania koncertu w Polsce

Tutaj rozmawiamy o koncertach i wszelkiego rodzaju występach na zywo zespołu. Byłes na koncercie MCR? Podziel się wrażeniami...

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Akcje nt. zorganizowania koncertu w Polsce

Postprzez Unique27 » 3 sty 2011, o 19:47

http://koncertyyy.pl/koncert/coke-live- ... kow/16636/
Dodawajcie komentarze, i wszystko co tylko możliwe, żeby to oni do nas zawitali. Co prawda nie ma ich na liście, ale gdyby organizatorzy zobaczyli lawinę fanów i fanek MCR-u może zdecydowali by się na coś nowego. Co wy na to ?
:mrgreen: :mrgreen:
Unique27

Re: MCR W Polsce ?

Postprzez Little Susie » 3 sty 2011, o 21:18

Oj, ja już od kilku dni tam bezczebelnie spamuję ;P I piszcie też TU: http://koncertyyy.pl/koncert/heineken-o ... nia/15732/

Nie wiem, czy to coś da, ale próbujmy, gdzie możemy ;) FTW!!
Little Susie

Postprzez micc » 4 sty 2011, o 09:42

Sluchajcie, a to Linup jest juz znany?? na stronie oficjalnej Coke Live nic nie ma...ale jesli jest taki, jaki pisza...O MAMO!!! :D jade!! :D mimo ze mialam wiecej juz nie jezdzic na festiwale ;)
napisalam piekne uzasadnienie i na dobra sprawe w Coke to oni sie wpisuja charakterem super!
micc

Postprzez A$94 » 4 sty 2011, o 15:58

Szczerze? To nie wiem czy to coś da. ;) W każdym razie- organizator pisze żeby motywować swoje prośby,a nie spamować,bo będą one usuwane.
A$94

Postprzez micc » 4 sty 2011, o 19:18

ja zmotywowalam pieknie ;)
wlasnie doczytalam, ze te zespoly to zebrane zostaly z propozycji najczesciej sie pojawiajacych w necie i MOZE zainspiruja organizatorow...
Dla mnie Muse od czapy tam ;p a Alter art w ogole zaprasza 2x z rzedu te same zespoly?? chyba nie... Chemical Brothers byli na Heinekenie, ale chyba 2 czy 3 lata temu...wiec tak rok w rok raczej Marsi nie przyjada...choc kto wie?
Chcemy MCR! :D
micc

Postprzez Unique27 » 4 sty 2011, o 20:30

Dokładnie, żeby chocia ż raz pojawili się u nas. Grają w sąsiednich krajach, ale jest też dużo osób, które niestety nie mają możliwości pojechania za granicę z różnych powodów. Wszyscy możemy też zorganizować na Facebooku jakąś grupę czy coś dotyczącą tego, że chcemy zobaczyć chłopaków w akcji w naszym kraju. Gdybyśmy się wszyscy zebrali na pewno coś by się ruszyło, tym bardziej że ostatnio jest głośno o Facebooku po tym, jak wszyscy chcieli obejrzeć w święta Kevina i zrobili protest na tym portalu. Gdyby ktoś założył taką grupę i wszędzie byłoby to rozgłaszane dużo ludzi pewnie by się przyłączyło.
Pozdrawiam :mrgreen:
Unique27

Postprzez Lu. » 4 sty 2011, o 21:15

Z tego co wiem była nie jedna petycja i chyba co roku MCR jest w propozycjach na Coke ale nic to nie dało... Zastanawia mnie jedno, czy to niechęć organizatorów z Polski czy niechęć (?) chłopców...
Lu.

Postprzez Sharp » 4 sty 2011, o 21:17

Chłopcy mają to gdzieś - poważnie. Oni mają gdzieś, gdzie grają, dlaczego Wy ich w to mieszacie? Gdy dostaną propozycję, to przyjadą zagrać, oni na siłę nie będą się pchali i darli ryja na menadżerów trasy, że chcą grać w Polsce, bo ich to nie obchodzi... Pewnie, że lubią swoich fanów, ale nie będą kwiczeć, że omijają jeden kraj.
Sharp
Administrator

Postprzez micc » 5 sty 2011, o 00:40

to kwestia sprzedazy plyt.
Moze byc mnostwo fanow w Polsce, ale jak organizatorzy nie maja czarno na bialym, ze ilestam tysiecy plyt zostalo sprzedanych w Polsce, to nie ma mowy, zeby ich zaprosili. To samo mam z Bullet for my Valentine-fanow mnostwo, a sprzedaz plyt kuleje i ani razu ich jeszcze w Polsce tez nie bylo.
A przynajmniej to jedyne wytlumaczenie, jakie w tej chwili mi pozostalo.
Bo wiem, ze to zalezy od tego, czy ich ktos zaprosi i zaproponuje odpowiednia gaze. Od niczego wiecej.
micc

Postprzez AnnC. » 6 sty 2011, o 13:30

żadne line-upy na Coke czy Open'er nie są jeszcze znane, więc wszystko co jest publikowane w sieci to jakieś niezbyt pewne przecieki z niezbyt pewnych źródeł albo fantazje piszących.
poza tym - nie chcę ich na żadnym feście, chcę oddzielny koncert. festowe są krótkie, do tego najprawdopodobniej nie pojadą przekrojowo - najlepszymi piosenkami, mogą bardziej promować nową płytę, która nieszczególnie mi podchodzi.. chcę 1,5-2 a nie godzinny koncert - zanim się zacznie, już się skończy.
i tak, jak Sharp - oni mają to w nosie, serio. jak będzie miał kto zorganizować, to przyjadą, jak nie, to nie. i nie chodzi chyba tylko o statystyki sprzedaży, bo sądzę, że Billy Talent sprzedają u nas mniej płyt niż MCR, a byli już parokrotnie w naszym kraju.
AnnC.
Moderator

Postprzez Little Susie » 6 sty 2011, o 13:41

Wczoraj na Twitterze Frank napisał, że chcieliby przyjechać do Polski, ale "an offer has not come in" :( :( :(
Little Susie

Postprzez Linnet » 6 sty 2011, o 14:10

Ja myślę, że głosowanie na koncertyyy.pl nic nie da. Wątpię czy organizatorzy wogóle wiedzą o tej akcji... :-( Tutaj trzeba się zwrócić bezpośrednio do AlterArtu tudzież M. Ziółkowskiego... Może wystosujmy wspólnie z forum maila? Zawrzemy w nim także informację o tym głosowaniu, żeby zobaczyli ile osób chce MCR w Polsce :D
Linnet

Postprzez ChemiCapitalna » 6 sty 2011, o 14:21

AnnC. napisał(a): Billy Talent sprzedają u nas mniej płyt niż MCR, a byli już parokrotnie w naszym kraju.

być może ma to wpływ wokalista - Ben Kowalewicz ma polskie korzenie.
Dead!
ChemiCapitalna

Postprzez AnnC. » 6 sty 2011, o 14:44

ChemiCapitalna napisał(a):
AnnC. napisał(a): Billy Talent sprzedają u nas mniej płyt niż MCR, a byli już parokrotnie w naszym kraju.

być może ma to wpływ wokalista - Ben Kowalewicz ma polskie korzenie.

na pewno na zaakceptowanie warunków, etc. - tak. jak ktoś do nich wyszedł z propozycją występu w Polsce to się zgodzili bez niczego - przecie 3/4 zespołu to Polacy z pochodzenia, nie tylko Benek.
ale MCR to inna sprawa, już nie raz i od nas i od innych fanów szły petycje, listy, prośby ale to nic nie dawało. to samo moja przyjaciółka pisała w podobnej sprawie jeśli chodzi o Muse do AlterArtu - no way. po prostu oni sami muszą zechcieć, bo mają w dupie fanów i to, co my chcemy. musi się to opłacić:
1. agencji
2. zespołowi
może mają teraz inne, ciekawsze projekty i ciągle odkładają MCR na bok. ja jestem bardzo za koncertem, ale sorry. taka już mentalność polska i tyle - zawsze musimy być w tyle. do tego mamy jeszcze zbyt małe budżety i nie możemy sobie szaleć tak, jak Niemcy.
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez ola_94 » 6 sty 2011, o 14:47

ChemiCapitalna napisał(a):być może ma to wpływ wokalista - Ben Kowalewicz ma polskie korzenie.

Jasne.. tu chodzi o kasę. Sprzedają mało płyt w danym kraju=nie lubią ich tam=nikt nie przyjdzie na koncert=nie zarobią nic.
ola_94

Postprzez ChemiCapitalna » 6 sty 2011, o 17:12

No racja, niestety.
Nie zostaje nam innego jak czekać cierpliwie, w nadziei, że kiedyś przyjadą. Eh.
ChemiCapitalna

Postprzez gimmexmore » 6 sty 2011, o 18:17

też widziałam wpis franka na twitterze...
i dokładnie to tu nic nie zależy od chłopaków , tylko od kraju. będzie zaproszenie- będzie koncert.
więc na razie szanse na koncert są równe 0 :(
gimmexmore

Postprzez Such. » 6 sty 2011, o 18:18

O no to widzę, że moja wypowiedź i odpowiedź jaką dostałam jest już popularna :-)
Such.

Postprzez Sharp » 6 sty 2011, o 18:46

Ludzie, serio, nie zniechęcajcie się! Mówię Wam, jak się na coś czeka dłużej, to się później bardziej ryjek cieszy ;-)

Such., info o babci Franka zrobiło faktycznie niezłą furorę :D
Sharp
Administrator

Postprzez Such. » 6 sty 2011, o 19:31

Sharp, Tak ale jednak potwierdził to co przypuszczaliśmy, iż to nie od nich zależy czy przyjadą czy nie. Jeżeli nasz kraj ich nie zaprosi to nie przyjadą. Na dzień dzisiejszy nie ma na co liczyć.
Such.

Postprzez Sharp » 6 sty 2011, o 20:06

Och, przecież ja sobie z tego zdaję sprawę, nie żyję ani nie słucham zespołów niezapraszanych do Polski od wczoraj. Dobrze wiem, że nie przyjadą, póki nie dostaną zaproszenia, pisałam o tym nawet w tym temacie :lol: Szkoda, że żadne petycje nie dają też efektu. Niemniej, sama nie wiem co zrobić :lol: Może ktoś pójdzie po rozum do głowy i nam ich podrzuci w prezencie, ja nie byłabym obrażona ani zła z tego powodu ;-)
Sharp
Administrator

Postprzez Tomaro » 31 sty 2011, o 04:34

Ludzie, powiedzmy sobie prawdę. Wina leży po stronie polskiej. Członkowie zespołu po zadaniu pytania o koncert w Polsce, zawsze odpowiadali że nie ma ofert. To znaczy dokładnie to, że nie są zapraszani. Trzeba sprać skórę Livenation bo po prostu im się nie chce.
Tomaro

Postprzez Natalia » 31 sty 2011, o 06:38

Trzeba sprać skórę Livenation bo po prostu im się nie chce.

Albo nie opłaca. Tak uważają.
Natalia
Administrator

Postprzez Tomaro » 31 sty 2011, o 07:11

Nie rozumiem jak może im się nie opłacać. Przecież koncert nie musi odbywać się w wielkiej hali typu Ergo czy Torwar. Przecież wszyscy wiemy, że chłopaki kochają koncerty w klubach, spójrzcie na liczne występy w licznych House of Blues. Stodoła byłaby dla nich wręcz idealnym miejscem bo scena prawie dokładnie taka sama. Mieści się niecałe 2000 ludzi, i git. Gdyby chcieliby organizować w Ergo Arena albo na Torwarze mogliby mieć obawy że bilety się nie sprzedadzą. A tak? 1500 wejściówek? Bez jaj, sprzeda się w 2 dni, i to nie przenośnia. Manson niedawno grał w Stodole, było właśnie tylu ludzi, rozeszło się w mig. W naszym 38 milionowym kraju 1500 biletów to żaden problem. Prawie tylu ludzi jest na naszym forum, a w przypadku każdego zespołu, około 70% fanów nie korzysta z for i tego typu udogodnień.

Brać Livenation za szmaty, i nawtykać im, może ruszą tyłek.
Tomaro

Postprzez assassin » 31 sty 2011, o 09:51

1500 to za mało. Jakbym nie zdążyła kupić, albo nie byłoby już miejsc, to nieźle bym się wkurzyła. Do tego pewnie będą droższe, niż na taki "większy" koncert.
W głębi serca chciałabym ich na jakiś festiwal, ale potem pukam się w głowę. Cholercia, My Chem na polski fesiwal? No way. Oni na to nie pójdą. Na openerze mi jakoś nie pasują (jakoś nie wyobrażam sobie ich w towarzystwie Coldplay i innych takich), na coke pasują, no ale wiecie, oni chyba mówili że nie lubią festiwali. Samolubna część mnie mówi mi, że muszą przyjechać na coke, a ta "druga", że mogę poczekać, odłożyć trochę więcej kasy i pojechać na koncert. W sumie na coke byli już Marsi, było Muse, to czemu nie MCR?

Zastanawiam się tylko, czemu polska strona nie zaproponowała im koncertu. Przecież mają tu wielu fanów, bilety na 100% pójdą.
assassin

Postprzez Sharp » 31 sty 2011, o 09:54

A niby dlaczego mieliby nie przyjechać na festiwal? Pełno festiwali odbębnili, nawet za trasy TBP.
Sharp
Administrator

Postprzez Natalia » 31 sty 2011, o 13:09

Ja bym nie chciałą ich na festiwalu :/ zapłaciłabym za bilety jak za zboże, no bo jeszcze za inne zespoły które by tam były, których nie koniecznie musiałąbym lubić/słuchać, zaśpiewaliby z 8 piosenek, byłoby 9887657654 milionów ludzi, stałabym 86754 kilometrów od sceny, a żeby stać bliżej to musiałąbym siedzieć przed wejściem 13 miesięcy wczesniej i dźwięk by się rozchodził bardzoej ch*jowo niż w klubie, w dodatku napierdalałoby słońce/deszcz/śnieg/grad/meteory.Tak, wolę klub :)
Natalia
Administrator

Postprzez Tomaro » 31 sty 2011, o 13:22

Na festiwalu? Boże, uchroń mnie od tego! Natalia przedstawiła sprawę super, dokładnie tak jest. Poza tym ci tró metale będą kląć na nasze MCR że nie powinni tam grać, bo tak zawsze jest.
Tomaro

Postprzez PumpkinPie » 31 sty 2011, o 14:34

Kurcze, tak czytam, czytam co tu piszecie i nie rozumiem zupełnie Waszej niechęci do tego, żeby My Chem zagrali na Coke'u. Rozumiem tylko te obawy odnośnie pogody, czy miejsc (ale jakby przyjść od 16, gdy wpuszczają, to i miejscówka by była dobra). Ja świetnie bawiłam się na Marsach, było naprawdę mega i to zależy tylko od zespołu ile zagrają piosenek. Marsi na festiwalu grali ok. półtorej godziny, tyle samo grali w Warszawie, więc to, że to była tego typu impreza wcale nie uszczupliło ich koncertowego setu.
PumpkinPie

Postprzez Linnet » 31 sty 2011, o 15:51

PumpkinPie, Różnica w setach Marsów wynosiła dokładnie 4 kawałki, na Kołku Jared więcej pierniczył toteż koncerty trwały prawie tyle samo ;) Szczerze powiem, że wolałabym koncert samodzielny od festiwalu...To jednak inna atmosfera(na festiwale przychodzą różni ludzie słuchający różnej muzyki, a na koncerty tylko Ci którzy słuchają danego zespołu ;)) Możemy sobie tak pisać i pisać co wolimy, a o koncercie u Nas jak nie było słychać tak nie słychać nadal ( Japońce z Osaki jakieś 3 godziny temu jeszcze bawiły się na koncercichu :twisted:) :mrgreen:
Linnet

Następna strona

Powrót do Koncerty